Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetikos mėginukai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-17 06:14

Corida pasake: net gėda, kai paskui mažė trūks plyš nori eiti į darželį pasipuošusi kokiais klaikiais karoliais ar karūna ". Mane taip tie zodziai pralinksmino, nes istikruju taip ir buna, kad tie karoliai belekokie
As tai kartais susigundau del meginuku, bet paskui juos pamirstu ir prisikaupia visa kruva. Viena karta nusprendziau visus is visu pakampiu surankioti, tai tada jau ziuriu ir sampuno daug turiu
Siaip nelabai mane jie itakoja, bet kai ju buna tai smagu

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-23 22:15

Tik nereikia pamirsti, kad meginukai - tai reklama, ir imones siais laikais neretai jai isleidzia daugiau nei paciu produktu gamybai. Kitaip tariant, niekam ne paslaptis, kad meginukuose esantis produktas yra gerokai kokybiskesnis uz perkama parduotuveje - net stambios uzsienio kompanijos pripazista, kad gaminant meginelius apsimoka padaryti juos kokybiskesnius (efektyvesnius, tirstesnius, skalsesnius ir t.t. - nelygu kokia tai preke). Ypac tas galioja kvepalams - parenkama geresne baze (skyscio dalis, kuri "prirakina" kvapa prie kuno), kad kvapas laikytusi kuo ilgiau, kad kvepetu kuo stipriau ir kuo labiau gundytu meginuko bandytoja nusipirkti tuos kvepalus. Daznai tuoletinio vandens meginukuose pilamas parfumuotas vanduo... Teko studijuot ir tokius pavyzdzius, kai imones uz klientu apgaudinejima, "realu produkta neatitinkancia reklama" sumokedavo gigantiskas baudas. Ar Jums nera buve, kad meginuka pabande sakot "pirksiu", o nusipirkusios nusiviliate, ar bent jau naudojate be tokio entuziazmo, koki buvo sukeles meginukas?
Man taip buvo su pora sampunu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-24 09:39

Kažkaip nesu to pastebėjusi, retai susigundau reklamuojamomis prekėmis. Bet tokiu atveju naudodami, pvz. kvepalų mėginukus, turime netgi kokybiškesnį produktą, ir tai jau nebloga priežastis rinktis žurnalą su dovanėle...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-24 10:47

Aš tai perku žurnalus,kuriuos jau seniai skaitau,nesvarbu ar jie su mėginukais ar ne.Aišku,kartais pasitaiko ir išimčių,bet jeigu susigundau dovanėlėm,tai būtinai pasižiūriu temas ir jei žurnale yra įdomių temų temų,tada jį nusiperku.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-28 20:11

QUOTE(Lina @ Sep 26 2004, 08:05 PM)
Tikriausiai visos esate gavusios įvairiausių mėginukų, pradedant plaukų šampūnais ir baigiant kvepalais ar net higieniniais paketais. Tai pakankamai efektyvi reklama + nedidelė dovanėle perkant mėgiamą leidinį  :roll:  Tai štai noriu paklausti: ar visuomet juos pabandote, panaudojate? Ar nesusigundote nusipirki žurnalą vien todėl, kad jo pakuotėje pamatėte net kelis mėginukus?
[right][snapback]10114[/snapback][/right]
man visai patinka,kai įdeda mėginėlių.visada išbandau juos,o kartai ir gaminį poto nusiperku.tai liuks reklama.aš pati dirbu reklamos srityje,susigaudau reklamos triukus,bet vistiek ir aš užkimbu ant raklamos kabliukų.o mėginėliai aišku,kad būna geresnės kokybės nei tikras gaminys(ypač kvepalai).nors specialiai pirkti žurnalo nemanau,kad verta jei ten įdėtas meginėlis.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-30 02:40

Tai cia greiciausiai kaip su testeriais kosmetikos parduotuvese.Kvepalai stipresnio aromato(o kaip kitaip pritrauksi pirkeja?),i seseliai-intensyvesni...Nors as niekada neperku zurnalo TIK del meginuku...O patys mini daikciukai yra padedami kelionei:kai nesinori temtis viso "turto",o kvepeti,oda prizureti norisi...Ir dar panaudoju,kai buna kosmetikos "badas"...

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-18 11:40

Aš tai susigūndau tuos žurnalus pirkti, kur yra kvepalų mėginėliai O šiaip, jei būna kiti mėginėliai, tai man neturi reikšmės perkant.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-18 12:42

aš anksčiau žurnalus pirkdavau dėl mėginukų

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-03 20:45

MAn patinka mėginukai prie žurnalų

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-21 19:57

žurnalų dėl mėginukų tikrai neperku, bet jei kartais juos randu tai dauguma tiesiog išmetu, tik kvepalų mėginukus pasilieku

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-21 20:12

anksciau cosmopolitana buvo verta vien del kvepalu meginuku pirkti. kartais budavo net po du meginukus, vienas vyriskas kvapas, kitas moteriskas

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-22 00:20

Patinka zurnalai Elle kur buna kvepalu juosteles. Padeda apsispresti kokiu kvepalu noreciau ar uzsiprasau dovanu .

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-05 11:28

as uz zurnalus su meginukais

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-05 21:33

nežinau ar tiesą bet sako jog i mieginukus deda būten labai geros kokybes kosmetiką, kad patiktu ir tiktu.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-05 21:38

Man meginukai irgi patinka, ypac kvepalu, gali isbandyt nauja aromata

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-11 09:59

Esu viena karta pirkusi kazkoki lenkiska zurnala vien del dovaneliu :D

O siaip dazniausiai perku zurnalus tuos, kuriuos perku kiekviena menesi, nepriklausomai, ar yra ten kazkas ideta, ar ne... Nors, kai nieko nebuna, atsiranda kazkoks nesamoningas nusivilimas- kodel nieko nera?

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-24 11:44

Nenaudoju..salinu juos...Sako dar labiau odai pakenki gali.+reikia stengtis tokia pat serija naudoti veidui,o ne skirtingas.Turiu omenyje apie prausikli,sveitikli,krema ir tt..Tarkim visa produkcija Vichy

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-10-24 14:00

as naudoju  meginukus,juk jie tam ir yra kad isbandytum

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-10-24 16:30

As taip pat nenaudoju meginuku jokiu is zurnalu,na nebent kvepalai butu,o tuos kremus,sveitiklius,kremines  pudras ir t.t. tai is karto i siuksline jie pas mane eina,bijau eksperimentuoti ant savo veido.Nors dabar ju zymiai maziau bebuna zurnaluose nei seniau,ar as cia ne be tuos zurnalus perku

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2009-10-24 17:05

Mėginukų iš žurnalų nenaudoju jau vien todėl, kad tai būna ne tos firmos gaminiai, kuriuos aš naudoju. Kadangi esu atsirinkusi kosmetiką, kuri man tinka ir patinka, tai netepu ant kūno bet ko, kas pasimaišo po ranka :)

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetikos mėginukai...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Gerda