Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetikos mėginukai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-09-26 23:05

Tikriausiai visos esate gavusios įvairiausių mėginukų, pradedant plaukų šampūnais ir baigiant kvepalais ar net higieniniais paketais. Tai pakankamai efektyvi reklama + nedidelė dovanėle perkant mėgiamą leidinį :roll: Tai štai noriu paklausti: ar visuomet juos pabandote, panaudojate? Ar nesusigundote nusipirki žurnalą vien todėl, kad jo pakuotėje pamatėte net kelis mėginukus?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 01:36

Dažnai susigundau, ir visai nesąmoningai, nors po to tų mėginukų dažniausiai ir neišbandau... Įsijungia kažkoks žaisimingas vaikiškas godumas: noriu!

Tiesiog... keletą kartų bandžiau, ir nusivyliau. Esmė tokia, kad - nežinau kaip kitoms, bet mano veidelį visi kremai iš pradžių veikia pritrenkiančiai. O vėliau kai trinkteli...

Buvo berods Garnier akcija - tų pačių kremų mėginėliai tą patį mėnesį kone visuose moteriškuose žurnaluose. Tuo metu vykau į kelionę, taigi, grįžusi turėjau 4 vienodus mėginėlius. Sunaudojau pirmą. Fantastika. O da lygutėlė, švytinti, ir kvapas patinka, ir konsistencija ideali. Tikrai pirksiu. Atidariau antrą mėginėlį. Vis dar lygi. Pirksiu. Trečias mėginėlis. Oi. Visas veidas dėmėtas spuoguotas.... Pasirodo, netiko.

O štai kvepalų mėginukus mėgstu

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 08:48

Aš labai dažnai tais mėginukais susigundau. Ypač jeigu noriu nusipirkti kokį nors žurnalą tiesiog turėdama laiko paskaityti - renkuosi tą, kuriame yra dovanėlių (aišku, pasižiūriu ir į temas ant viršelio, jei nei viena nesudomina...)

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 09:11

Visai dzin man tie mėginukai, nes praktiškai niekada jų nepanaudoju - guli kur užmesti ir tiek...

Nors kartais tie "užmesti" praverčia. Va visai neseniai palindau po dušu, čiupt čiupt, ogi dušo želė buteliukas tai tuščias! Laimei, vonioje mėtėsi gal užpernykštis kažkoks mėginukas. Nusiprausiau su juo - visai nieko

Na, dar "sueina" kremų ar kvepalų mėginiai, kurie yra ne popieriniuose pakiukuose, o normaliuose indeliuose. Tokius mėgstu įsimesti į kelioninę kosmetinę, kai vykstu kur keletui dienų ir nesinori, kad krepšyje užimtų daug vietos.
Tačiau mano apsisprendimui, kokį žurnalą pirkti, jie įtakos visai neturi.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 09:29

Dovanėlių buvimas dažnai sugundo mane nupirkti kokį vaikams skirtą žurnaliuką. Ir daiktas - žaislas ar kt. dalykėlis - praverčia, ir žurnaliuką pavarto, paspalvina. Visai neblogai. Pastebėjau, kad vaikus daugiausiai ir sugundo tomis priklijuotomis ar įmestomis dovanėlėmis. Ypač mergaites. Tai kokia apyrankė, papuošalas, spalvingas tušinukas ir kt. Kartais prekybos centruose nedori žmonės (ar vaikai) net sudrasko pakuotę, kad pasiimtų tą daiktelį :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 09:33

A..., jei kalbėsime apie vaikiškus žurnalus, tai išties ir aš dažnai susigundau ne tiek žurnalu, kiek žaisliuku. Ir dukra taip pat. Tik va kiek apmaudu, kad būtent dėl žaisliuko ji tiesiog negali praeiti pro Barbės žurnalus, o man jie nepatinka - nei patrauklių užduotėlių ten, nė ką paskaityti yra, o ir dovanėlės paprastai būna superprastos kokybės, net gėda, kai paskui mažė trūks plyš nori eiti į darželį pasipuošusi kokiais klaikiais karoliais ar karūna

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 15:20

AS anksciau visada pirkdavau tik tuos zurnalus,kuriuose pamatydavau meginuku. Visuomet juos isbandau. O dafr jeigu kvepaliuku koks meginukas,tai isvis net negalvojus pirkdavau,nes labai patogu paskui viska isbandzius atsirinkti ka pirkti o ko ne. Bet dabar pastoviaia,kiekviena mensi perku tik viena megstamiausias savo zurnala,kuriame beveik visada buna po kelis meginukus. Smagu,ir nuotaika pakelia....

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 15:33

Visiškai manęs negundo patys mėginukai. Jeigu perku žurnalą visai neturi reikšmės yra jame kokia dovanėlė ar nėra. O mėginukų dažniausiai net neišbandau. Pasidedu "juodai dienai", bet pakolkas ji dar neatėjo O kai ateis, tie mėginukai bus ko gero pasenę. Na o apie vaikiškus žurnaliukus jau kita šneka, čia jau vaikui atrodo, kad tokio daiktelio niekur kitur neras, jau tokia brangenybė ten įdėta. Labai vaikus privilioja tomis dovanėlėmis.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 15:36

tada,vadinas,as kaip vaikas megstu tas "brangenybes" Man patoguisbadyti tai,ko pati nenaudoju,bet,galbut isbandzius,nusipirksiu. Juk kai renkiesi nebandyta preke(kosmetika),tai perki kate maise,o kas,jei paskui tau tai netiks?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 15:43

Blogiausia, kad tie mėginumai (neskaitant kvepalų) dažniausiai būna šampūnai, balzamai, dušo želė. Šių dalykų kažkaip man išbandyti nedažnai prisireikia, nes paprasčiausiai jų kiekis mėginuke man yra akivaizdžiai per mažas

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 15:46

o man to kiekio kartais net keliems kartams uztenka............ :roll: Sampunu tai visada lieka porai kartu. Kremu meginukus dazniausiai naudoju kokias 2-4 dienas. Ir dabar bandau dienini krema jautriai odai,tai jau trecia diena tepuosi!

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 18:08

Ar pirkti žurnalą, sprendžiu pasižiūrėjusi į temas. Jei du žurnalai vienodai įdomūs, tada renkuos tą, kuriame yra mėginukų. Labiausiai patinka kvepalų mėginukai mažuose buteliukuose - juos labai patogu įsimesti į rankinuką

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 18:26

Dažnai dvejoju pirkti ar ne kokį nors žurnalą, nes laiko ne marios, perskaitau mažiau nei pusę ir numetu - tiesiog pinigų švaistymas Tokiu atveju apsispręsti padeda prie žurnalo pridėti įvairūs mėginukai, būtent jie sudomina ir priverčia nusipirkti :roll:
Tačiau kita medalio pusė - tų mėginukų vonioje jau nemaža dėžutė prisikaupusi, kitų jau gal net galiojimas pasibaigęs :? Tik kvepalų mėginukai visada sunaudojami ir neužsilaiko :!:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 16:49

Aha,gauti kvepalu meghinuka,o dar ir su megstamu zurnalu,tai maloni staigmena,ir ,beabejo,dovana

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 10:28

O jeigu tai ne kosmetikos priemonė, kažkoks daiktas, ar jis taip pat panaudojamas pagal paskirtį, ar tiesiog išmetamas į šiukšlių kibirą? Prieš Naujuosius metus dažnai aptinku perkamoje spaudoje firminių kalendorių, didelių ir mažų, ir matau užsukus į svečius, kad jie dažnai yra naudojami pagal paskirtį, t.y. kabinami matomoje vietoje.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 10:31

Aš tai džiaugiuosi, kaiurnaluose yra mėginukų ar šiaip dovanėlių. Ir beveik visus panaudoju pagal paskirtį.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 12:40

visad perku tuos zurnalus,kuriuos skaitau jau gan ilga laika,ir neziuriu,yra juose meginuku ar ne.bet jei yra,tai malonu.turiu dezute,i kuria viskas sukrauta-ir sampunai,ir kvepalai,ir kremai,ir ir...pati ne tiek ir daug naudoju,bet tikrai pravercia,kai reikia kazko naujo...dar is tu laiku,kai platinau oriflame kosmetika,turiu kruva meginuku,tai uzsuka ir sese,ir mama,ir drauges pries kokia svente-gal ras ka grazaus... :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 13:48

Specialiai, vien dėl to, kad yra mėginukų žurnalų neperku, bet jei būna-pradžiugina maža smulkmenėlė. :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 14:52

As,kadangi jau minejau,kad meginuku visada isnaudoju,ir nedelsiant,nes juk galiojimo laikas tai irgi ne amzinas.... O daiktus..... tie daiktai netgi l;abai daznai,sakyciau beveik visad buna labai funkcionalus,tai tikrai juos naudioju paghal paskirti. Ir jokiu siuksliu deziu jie nemato

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-17 02:53

O as, kadangi turiu megstamus perkamus zurnalus, tai tuos pacius ir perku - su meginukais ar be ju. Jei buna meginukas - sunaudoju iskart, nes labai megstu bandyt naujus produktus.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetikos mėginukai...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Vilius