Forumas > Ikimokyklinukas:... > Lavinimas > Knygelės su lipdukais

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-02-19 16:58

aš nupirkau dukrai knygą su daugiau kaip 1000 lipdukų už 20 lt. galėtų jie būti daugkartiniai :? nes suklijavo ir viskas, nebeįdomu

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-04 09:37

Mes tai kažkiek primiršom tokias knygeles, bet Rokui visada patikdavo. Su mažuliais dar nebandėm, bet greičiausiai jiems įdomu būtų, nes dabar tai šaldytuvo magnetukus vis nuima ir vėl prilipdo prie šaldytuvo ).

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-07 14:57

Kalėdų proga vaikas gavo keletą knygelių, kuriose reikia sekti pasakojimą, vietoj kai kurių žodžių klijuoti lipdukus, o kiekvienam puslapyje yra po paveikslą, kurį reikia nuspalvinti. Kokybiška knygelė su daug veiklos

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-02 21:03

mano dvimetis labai megsta sias knygeles ir tikrai nemanau,kasd jis per jaunas.Aisku,tikslumo klijuojant lipduka ,truksta,taciau tai niekis,igudziai igaunami dirbant.

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-03 13:06

Perkam daznokai, nes maniskis visus lipdukus per pusvalandi suklijuoja tai vis reikia naujos tada.

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-21 20:12

šiuo metu tokios knygelės- einamiausia veikla namie. bėda tik ta, kad aš padedu kiek, atlieka užduotėles, priklijuoja lipdukus. ir baigta. knygelėse daug paveiksliukų, kuriuos reikia nuspalvot, bet ji tai draugiškai palieka man taip kad perkam knygutes tik dėl lipdukų...

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-21 21:54

o pas mus einamiausia veikla, knygutes su puzzliais

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-27 16:37

Oj perkam, labai daug perkam, mažiukiai taip patinka, jinai pati klijuoja, ieško ir labai patenkinta :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-16 11:59

na as tokiu nepastebejau,tiksliau gal neatkreipiau demesio o su puzliu tai turi viena knigute

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-16 12:06

Knyguciu dar nepirke, nesugalvojau kazkaip, bet lipduku tai kruvas lapu turim ir oi kaip megstam, visos masineles ispuostos visokiausiais lipdukais, kartais ir koki drabuzeli zmogelis pasilipina, kad grazesnis butu..

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-30 15:21

Čia truputi ne i tema, bet vakar nupirkommažiukeiknyga princeses su magnetais, na žaidžia, taip patiko.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-30 15:23

su magnetais mano dukryte irgi turi,gavo dovanu per Kaledas nuo kriksto tevelio tai aisku nelabai supranta ka cia reikia daryti bet zaide kuri laika,o siaip knugeles tai megsta vartyt

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-15 09:00

Mes krikšto dukrai pirkom prieš metus gal. knygutes su lipdukais, gyvūnai kaime, jūros gyvūnai ir gyvūnai miške. Labai patenkinta buvo, smagu klijuoti lipdukus, ir galvoti, kur koks gyvūnas gali gyventi. Kartu išmoko daug gyvūnų pavadinimų ir daugiau apie juos sužinojo

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-15 10:28

as dukrai pirkau spalvotas knygutes su lipdukais,ir butinai jai visos knygutes tokios turi buti su hello kiti,bet ir as kaip vaikas smagu man tokia knygele pavartyti su uzduotimis kur ka klijuoti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-10-24 10:44

labiausia siuo metu patinka su lipdukais,ir su magnetukais

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-10-24 12:42

as irgi daznai perku knygutes su lipdukais,taciau kad kartais buna tokie paveiksliukai kad ir suaugusiam zmogui ten sunku suprast kas per padaras.kazkaip pasigendu tu tokiu normaliu,paprastu paveiksliuku. dazniausiai perkam su gyvuneliais lipdukus,ir hello kitty  :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-12-31 02:23

Sveikos, dėl džiuginančio mano mažosios entuziazmo, nusiaubtos visos namuose buvusios spalvinimo knygelės, labai tikiuosi, kad meilė knygom pereis palaipsniui ir po kelių metų su tokiu entuziazmu skaitys knygutes! :)

2

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Lavinimas > Knygelės su lipdukais

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas