Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kūdikis ir čiulptukas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2008-12-02 13:10

visos mūsų istorijos čia nesurašysiu, tad įdėsiu nuorodą iš savo Blog'o apie mazgės draugystę su čiulptukais  ir žaisliukais-ramintukais. Gal kam bus naudinga ;)

parbėgu, o štai ir aš...

2008-12-02 15:47

O štai dar Zebroje radau gana informatyvų straipsnį apie tai. Sakyčiau mūs atveju jis tinka, nes mazgė stebėtinai raiškiai ir anksti ėmė kalbėt, dabar jau ir rrrr, ir š, ir č, ir ž ištaria puikiai, o jai dar tik 2 metai ir 8 mėnesiai...

Paskutinį kartą redagavo: BigZ (2008-12-02 15:48)

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2008-12-07 20:06

as tai nuo pat pradziu nedaviau ir net nebandau duot, jis rado kt nusiraminimo buda savo nyksi :) jis db geras rodiklis kai yra alkanas, ziuri, aga, pirstukas jau burnytej, reiskias laikas valgyt, po kiek laiko vel burnytej - gert :D

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2008-12-07 22:14

oi, net juokas sueme! prisiminiaus dar ligonines laikus.mano mazyle po gimimo paeme "po lempa" ,nes buvo vaikiska gelta, nueinu aplankyt, ziuriu ,salia manosios gal kokie 5 varijantai ciulptuku...o ji miega be nieko....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-12-10 12:19

gintarep 2008 12 07    

oi, net juokas sueme! prisiminiaus dar ligonines laikus.mano mazyle po gimimo paeme "po lempa" ,nes buvo vaikiska gelta, nueinu aplankyt, ziuriu ,salia manosios gal kokie 5 varijantai ciulptuku...o ji miega be nieko....

matai ne visi vaikai juk vienodi ir nevisiem reikia to ciulptuko :) mano dukra spjaudavo,neimdavo tol kol maitinau pati (iki 8.5menesio) tai as ir nekisdavau jai tos soskes, ot dziaugiausi kad neima soskes,nepripras tipo ... nustojau maitinti krutimi ir prasidejo...   naktim neimanoma buvo,nes pabusdavo vos ne kas valanda,misinio isgerdavo truputi,bet verkdavo nesavu balsu,nenuramindavau niekaip, pabandziau ciulptuka ir TIKO..  taigi manau,kad nieko cia baisaus ir juokingo nera. atprasim kai didesnes busim

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-12-10 12:22

---> gintarep : saunu,kad tavo dukryte miega be ciulptuko, belieka tuo tik pasidzaugti, bet tie kurie su ciulptukais miega, tai niekuo neprastesni zinok  atprasim, kadanors

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2008-12-14 20:43

Mano mažė niekada Tiūtės neturėjo, tai ir nereikėjo atsisveikinti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2008-12-15 11:04

Laba diena visoms mamytems, na mums metukai ir mes dar su ciulptuku, diena be jo galim apseiti, bet pietu miegui ir nakciai be jo ne kaipir nakti tenka pavargt kai atsikelia ir verkia, nes iesko savo ciulptuko

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 77

2008-12-29 11:57

ciulptukas visai neproblema,paaugs ir atpras.as taip norejau kad kiek mano kleckaite paciulptu soske aha niekaip.visokiu pirkau galvojau gal.....spjauna ir vsio.vieniem patinka,kitiem ne.man taip grazu kaip ciulptuka ciulpia,guli kaip angeliukai ir

2008-12-29 15:35

vikte 2008 12 07    

as tai nuo pat pradziu nedaviau ir net nebandau duot, jis rado kt nusiraminimo buda savo nyksi :) jis db geras rodiklis kai yra alkanas, ziuri, aga, pirstukas jau burnytej, reiskias laikas valgyt, po kiek laiko vel burnytej - gert :D

šiaip tai šitoks čiulptuko pakaitalas nėra gerai, jo neišmesi, nepaslėpsi, jis visad šalia ir atprast kur kas sunkiau - gali tapt labai žalingu įpročiu. Juolab kad pirštukai landukai būna ir nešvarūs...

parbėgu, o štai ir aš...

2008-12-29 15:56

užstrigo man tas pasakymas, kad vieni vaikai neprastesni už kitus... Ar tai tik tai mumi / jumi jaudina??? prastesnis manasis lobis už kitus ar ne???

Man kažkaip labiau rūpi sveikata, raida, gebėjimai ir panašūs dalykai... ir nemanau, kad tai prastumo / neprastumo kriterijai...

Maniškė vienu tarpu apie pusmetį turėjo čiulptuką, bet retom progom, dažniau miegui ar šiaip, kai didelis nerimas puoldavo, po metukų greit atprato (va čia visa istorija), bet pastebėjau, kad tuo momentu, kol čiulptukas dažniau užsibūdavo burnoj, tai ir pažinimo procesai apslobdavo, dėmesys nesuskaupdavo, o ir kalboms vietos / galimybių nelikdavo. Todėl dienomis sveikam mazgiui jokio čiulptuko neduodavau ir štai 1,5 metų Meda jau gerai kalbėjo, daug žinojo ir mokėjo... Suprantu, kad sunku ir kartais tikrai reikia avarinio išėjimo (alia čiulptukas), bet daug geriau / sveikiau/ naudingiau vaiką kažkuo užimt, sudomint, nuramint ne refleksiškai čiulpimu...

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-06 22:35

BigZ 2008 12 29     vikte 2008 12 07    

šiaip tai šitoks čiulptuko pakaitalas nėra gerai, jo neišmesi, nepaslėpsi, jis visad šalia ir atprast kur kas sunkiau - gali tapt labai žalingu įpročiu. Juolab kad pirštukai landukai būna ir nešvarūs...

pritariu kad tikrai nera geras budas,zinau is savo patirties nes mama mane bande atpratinti anksti nuo ciulptuko o as radau kita buda-nyksti ir paskui ko nedare vistiek ciulpdavau ir taip gal iki 14m,jau pati suprasdavau bet nieko negaledavau padaryti nes nakti pati prabusdavau su pirstu burnoj nors diena jau senai neciulpiau bet nakti nieko su savim negalejau padaryti,tai tikrai nemanau kad gerai sis tavo nusiraminimo budas

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-02-28 18:20

dukrytė čiulptuko neėmė,vis su liežuviu pamakaluodavo ir išspjaudavo tai nebedaviau,o sūneliui reikėjo.visgalvojau kaipreiks atpratint,bet mano nuostabai likus porai sav. iki metukų kažkaip pats nebeėmė,sesė dar vis pakiša bet jis jau nebeima.tai džiaugiuos be galo..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-28 21:37

o mano sunui jau beveik 3 metukaiir visdar eidams miegoti nori sovo soskes,net nezinau kaip cia atpratinus ,jau bandziau visaip ,bet kolkas nepavyko.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-03-01 13:17

as tai drastiskai dariau mirkolino, nes graziuoju neisejo, irgi 3m buvo. skridom i lt ir lektuve 'pametem'. sunku buvo savaite isterikavo naktim, bet praejo, dabar nupirkau broliukui, tai sako fui soske. gal ka nors panasaus sugalvok, arba sakyk policija atvaziavo ir paeme, nes 3m negalima ar pan...taip su buteliuku dariau. tik reikia ta pati ta pati vis kartot..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-01 13:53

aciu tau bigmama.reiks pabandyti,nors truputi gaila as jau isivaizduoju kaip prades verkt,kai neras savo soskes.bet jau beveik 3 metukai reik butinai,kaip nors atsikratyti tuo iprociu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-03-01 16:23

nu taip su maniske jau pas logopede vazinejam dabar

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-01 16:37

mes po antrojo gimtadienio taip netiketai atpratom nuo "dziaugsmo" . Su tetuku zaide zaide ir netiketai prapuole ciulptukas, tai pradejom kalbeti kad pelyte issinese, galvojau kad bus blogai kai reikes eit miegucio, na pietu miega truputi paverksleno, paskui nakti irgi truputi, jau buvau pasiruosus jei labai issiverks duosiu, bet.............neprireike ir taip lengvai atpratom, pats net sako kad issinese cyp cyp

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-03-01 18:46

o mums ciulptukas buvo reikalingas,nes kai tik gimem visa laika reikalavo kad butu kas nors burnytej,tai nieko kito neliko kaip tik duoti ciulptuka,bet esu nusprendus kad tik tol kol sulauksim pirmo dantuko.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2009-03-07 21:07

Mano mažylis taip pat dar vis su soskyte

3

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kūdikis ir čiulptukas

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Emilijus