Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kūdikis ir čiulptukas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-27 15:02

mano abu vaikai soskes neeme,nors bandziau duoti,bet spjaudavo lauk dickis su buteliuku ilgai miegojo,bet po to pats soskute nukirpo tuom ir baigesi,o dantukams ,kad kenkia tai tikrai mes jau ta savo kailiu patyrem.mano dickiui buvo taip vadinamas buteliuko kariesas,nuo dazno ciulpimo ir nuo dvieju metuku pradejo dantukai gesti,bet laimei dabar isaugo nauji grazus dideli ir balti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-27 16:40

helena 2008 10 27    

mano abu vaikai soskes neeme,nors bandziau duoti,bet spjaudavo lauk dickis su buteliuku ilgai miegojo,bet po to pats soskute nukirpo tuom ir baigesi,o dantukams ,kad kenkia tai tikrai mes jau ta savo kailiu patyrem.mano dickiui buvo taip vadinamas buteliuko kariesas,nuo dazno ciulpimo ir nuo dvieju metuku pradejo dantukai gesti,bet laimei dabar isaugo nauji grazus dideli ir balti

kariesas atsirando nuo arbeteliu,sulciu,o ne nuo ciulptuko.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-28 22:46

As manau, kad vaikiukams tikrai reikalingas ciulptukas nusiraminimui. Mano mazyle jo neeme pirma menesi,bet po kurio laiko kazkaip pradejo jai reiketi soskes. Tai dabar ji beveik vienintelis nusiraminimo budas. O kas del atpratimo, tai manu tikrai atpras atejus tam tikram laikui.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-10-30 10:43

Maniškės nei viena neima čiulptuko. nei dičkė neėmė ,nei dar mažiulka. Spjauna lauk ir viskas. kam jos reikia , jeigu niekas nebėga  O ir man visai ne kaip atrodo kai koks piplys dviejų ir daugiau metų eina su didžiausia dūda.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-31 19:29

dvynka 2008 10 27    

kariesas atsirando nuo arbeteliu,sulciu,o ne nuo ciulptuko.

tai as ir sakau,kad nuo buteliuko ne nuo ciulptuko,nes jis ne su ciulptuku,o su buteliuku miegodavo ir pastoviai arbateles gerdavo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2008-11-03 18:54

mano mažiukas nenori tiutiuko - meta jį šalin, didysis taipogi neėmė

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-11-06 16:02

Maniskiai labai myli ciulptukus.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-11-06 17:09

Malonu, kad jus issamiai ir graziai atsakete ir pasidalinote patirtimi :) aciu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2008-11-06 18:40

Maniske dienomis visai nenori, o va pries einant miegoti tai jau butinai turi isideti, nes kitaip nemiega. Kai buvo manzesne, tai per dienas su zinduku nesiskirdavo, o kai paaugo, tai pati kazkaip atprato, i patingu priemoniu nereikejo imtis

Mylinti ir mylima :*

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2008-11-09 20:07

NA STAI MAN ATRODO KIEKVIENAI MAMAI AKTUALI TEMA

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-09 20:25

Tikrai aktuali, nes musu vyras dar su soske miega... Diena jau visai nereikia, bet miegot- taip. Pasakos, kad suniukai, kaciukai sugrauze nepadeda...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-11-09 20:31

Mano sunus atsisveikino su tute pats,nieko nereikejo daryti,pats tute buvo prakandes,gal nebepatiko ir nebeeme. Va panele visai kitokia,jai tutes reikia.Jei leisciau vaiksciotu diena ir nakti.Duodu tik miegant.

2008-11-10 15:02

NA REIKIA IR MUMS PAPASAKOTI KAIP ATSISVEIKINOME SU GERIAUSIU DRAUGU TIUSKINELIUMES ATSISVEIKINOM TIK PRIES MENESI,O MUMS JAU 2METUKAI,8MEN,TAI VA BANDZIAU SAKYTI KAD PELYTE ISINESE AR I KLOZETA IKRITO BET NIEKAS NEPADEJO,NORS PERDAUG IR NESISTENGIAU VIS GALVOJAU NA ATEIS LAIKAS IR NEBEREIKES ,,,,,,IR KA JUS MANOT TAIP IR BUVO,,,VIENA DIENA EIDAMA MIEGOT PRADEJO IESKOT TIUTES IR NERANDA KAZKUR NUSIMETUS BUVO,TAI SAKO MAN MAMA KUR TIUTE,,,SAKAU NEZINAU JEIGU TAU REIKIA EIK IR SUSIRASK BET BUVO TIEK NUVARGUS,KAD TINGEJO IESKOT IR UZMIGO BE JOS,TIK UZMIGUS PRADEJO APSISAPNAVUS SAUKT KUR TIUTE,SAKAU PELE ISINESE NURAMINAU,,,,ATEJO VAKARAS LAIKAS EIT MIEGOT O JI NET NEPRASO IR NEKLAUSE KUR TIUTE GALVOJU STEBUKLAS NEJAUGI TAIP LENGVAI ATSISAKYS IR KA JUS MANOT JAU MENUO KAIP MUMS JOS NEBEREIKIA VALIOOOOOOO,,,,,,,

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-10 16:25

saunuoliai jus o mums nuo mazens jos nereikejo tai nera net istorijos jokios

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-18 08:51

O mano vyrukui vis dar labai reikia tiūtės

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-26 15:32

Mano abiejų vaikų istorija apie tiūtę labai panaši: abejais atvejais pamiršom pasiimti :)

Su mergaite pamiršom pas uošvius per pietų miegą pasiimti - užmigo ir be to.

Sumąsčiau, kad reikia ir vakare atimti - tai buvo šiek tiek juokų vakaras :) Atsigulėm visi trys: aš, vyras ir Augustė. Ta vartosi vartosi, tauškia, pasakas pasakoja, dainuoja, kojas kilnoja - mes jau su vyru netveriam iš juoko. Visą valandą prasivartėm!!! Tai patys įkišom tiūtę į dantis, kad tik ta užsičiauptų Na ir ką? Vis dar tokia pati tauškalė: tauškia tauškia ir galo nėra. Patarška vadiname :D

Su berniuku - tiūtę pamiršom į kelionę pasiimti Buvo šiek tiek man baisoka dėl to, bet išgyvenom - vyrukas virš metų metė šį įprotį :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2008-11-27 14:39

Ir mes vis dar draugaujam su tiute..viena diena jau buvo ismetes i siuksliu kibira,as aisku isemiau,nes taip ir maniau kad dar ne pabaiga.. atejus miegelio laikui taip buvo vaiko gaila,ejo vis prie siuksliu dezes ir sauke su asarom papi...teko atiduoti...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-27 15:21

mes su tute taip pat labai ilgai draugavom,o atpratom labai lengvai,palikome kelte visa perkasta,tik gryzus i lt pastebejau kad tutes nebeturim,dar pirma nakti kaip ir reikalavo bet pasakiau kad nebera tai ir apsiejo,butu uzmaciusi kur nors tute abejoju ar butume dar numete,tai gerai kad kelte ir palikom

2008-12-01 20:04

mano suneliui 2m.4men. bet mes niekaip negalim be ciulptuko!Kaip jus atpratinot savo mazylius nuo ciulptuko?Patarkit ka nors?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-12-02 10:47

ruošiantis atsisveikinti su čiulptuku siūlyčiau konkretų scenarijų, kuris bus suprantamas ne tik jums, bet, svarbiausia, ir jūsų mažyliui (kuris gal jau nebe toks ir mažas).

1 Galima pabandyti pasekti pasakėlę apie kažką mažą ir bejėgį, kuriam dabar taip reikia soskės, kaip kad reikėjo jūsų atžalai, kai ji buvo mažutė. O pasakos herojui soskę gali padovanoti tik jūsų mažylis. 
2 Procesą spartinti galima tik labai atsargiai – pavyzdžiui, kartą čiulptuką pamesti namie ir pažiūrėti, kas bus. Jei vaikas „pasius“ – iškart grąžinti prapuolėlę.
3 Tikriausiai vaikas turi kažkokį norą, kurį galite išpildyti. Pasiūlykite jam paprašyti norimo daikto ar pramogos Gerojo Burtininko, kuris mainais į čiulptuką išpildys jo slapčiausią svajonę. Gali būti, kad vaikas taip apsidžiaugs, kad pats pamirš soskę.
4 Pabandykite mėgstamą čiulptuką prakirpti žirklėmis ir užjausdami mažylį paaiškinkite, kad daiktai sensta ir plyšta. Jis jau užaugo, o čiulptukas jau nereikalingas – dėl to ir suplyšo. Jei vaikas dar nesupranta, kad galima nusipirkti naują, jis turėtų greitai prarasti susidomėjimą čiulptuku.
5 Galima taip pat kasdien po mažyti gabaliuką kirpti čiulptuką, kol liks tik žiedelis. Į klausimus galima atsakyti taip: turbūt kažkokiai pelytei mamytei taip reikėjo čiulptuko savo mažyliams, kad ji vis po truputį ir nugrauždavo. Gali būti, kad mažylis dar kurį laiką nešiosis žiedelį su savimi ir net miegos. Tame nėra nieko baisaus – įprotis po truputį pasimirš.
6 Jei vaikui „soskės“ dieną nereikia, o prisimena ją tik eidamas miegoti, pabandykite guldyti jį su mylimu žaisliuku ir iš pradžių leiskite miegoti ir su čiulptuku, ir su žaisliuku. O paskui, jei vaikas prisiriš prie miegojimo meškiuko, čiulptuką subtiliai paimkite. Arba paprašykite, kad jį atiduodu žaisliukui – lai šis miega su „soske“.
7 Galite papasakoti už širdies griebiančią istoriją apie Karlsoną (bitutę, paukščiuką), kuris vakarais atskrenda čiulptuko ir neša jį kaiminystėje gyvenančiam naujagimiui, kuris be jo negali užmigti. O išsirinko Karlsonas būtent jūsų namus, nes pamatė, kad tu jau didelis ir gali miegoti be soskės.
8 Soskė gali „netyčia“ pasimesti kad pelytė ją nusinešė. Svarbiausia, kad tuo metu dalyvautų ir jūsų mažylis.
9 Soskę galima atiduoti šuniukui, bet būtina mažyliui paaiškinti, jog šuo alkanas ir ją prarijo. Ir kad nebandytų traukti iš gerklės savo turto.
10 Suvaidinkite mažą spektaklį su mylimiausiomis lėlėmis (lai viena iš jų „čiulpia“ čiulptuką). Jūs lėles įgarsinkite ir tegu viena lėlė atkalbinėja kita nuo „soskės“ naudojimo. Nepaverskite visko juokais, bet diskutuokite rimtai – kokia didelė (suaugusi) atrodo lėlė be čiulptuko.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kūdikis ir čiulptukas

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Aidas