Forumas > Laisvalaikis > Humoras,... > Mano šnekutis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 12:43

Mažylis kažką pasakė? Būtinai užsirašykite - tokie perliukai, kokie jie bebūtų mieli ir brangūs, gali pasimiršti... O dar geriau - įrašykite juos čia pat, forume.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 13:12

Paskutinis pyplio bajeris. Gulim abudu ant lovos, apsirengę :wink: . Pyplys basas. Jis sukiša abi kojas man į užantį ir pareiškia:
-Čia mano kojyčių garažas!

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 17:35

Vaikai labai mėgsta žiūrėti Discovery kanalą ir šiaip dievina įvairias beždžiones - gyvas ir žaislines. Tai štai. Sukuosi aš kažkur po kambarius, kažką veikiu. TV įjungtas. Girdžiu dukra gyvai ir linksmai šaukia: beždžionė, beždžionė!! Pasižiūriu į TV ekraną... O gi ten senieji koncerto kadrai su R. Cicinu priešakyje... :? Iš karto atsiprašau gerb. dainininko gerbėjus, tačiau juokėmės ilgai.. Na išties, iš tolo jis šiek tiek priminė atstovą, su tomis žandenomis ir daugybe juodų plaukų, dideliu pilvuku.. Juodas frakas..

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 20:11

Emilis pasakoja ka siandien darzelyje veike - vienas is darbeliu buvi sviesaforo peisimas. Tada as jo paklausiau kokios yra sviesaforo spalvos.
Vaikas pasiziurejo i mane ir pasake - na kokios turi buti, tokios ir yra.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 20:13

Mažoji glosto brolio pilvą.
-Kokios didelės jo kepenys...

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 20:19

Žiūrėjome olimpines žaidynes- bėgimo rungtis. Edvinas komentuoja rodydamas į paskutinę bėgikę: ši mergina paskutiniauja.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 20:22

Ėjau į laidotuves. Edvinas klausia: kas atsitiko tam žmogui, kad jis numirė. Paaiškinau, kad jį labai sugėlė širšės, todėl ir numirė.Sūnus teiraujasi: ar tas žmogus nežinojo, kad reikia sakyti druska, druska, tada širšės negelia.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 22:04

Silvutės pasakojimas priminė neseną maniškio repliką.Kai grįžusio iš darželio paklausiau,ką valgyt davė, jis taip net pyktelėjęs atsakė: "kaip ką? Kas buvo parašyta,tą ir davė".

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 22:09

Dar vienas - kelioninis. Važiuoja Rytis su tetuku automobiliu ir randa durelių kišenėlėje du saldainius:
"tetukai, radau du saldainius", - linksmai praneša.
"Tai ką darysim,Rytuli?",- jau saldainio skonį burnoje jausdamas klausia tėtis.
"Nu ką čia tetukai padarysi: teks man būti apžora", - susikišdamas abu radinius burnon atsako "draugiškasis" sūnelis.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 22:48

QUOTE(Lina)
Vaikai labai mėgsta žiūrėti Discovery kanalą ir šiaip dievina įvairias beždžiones - gyvas ir žaislines. Tai štai. Sukuosi aš kažkur po kambarius, kažką veikiu. TV įjungtas. Girdžiu dukra gyvai ir linksmai šaukia: beždžionė, beždžionė!! Pasižiūriu į TV ekraną... O gi ten senieji koncerto kadrai su R. Cicinu priešakyje... :? Iš karto atsiprašau gerb. dainininko gerbėjus, tačiau juokėmės ilgai.. Na išties, iš tolo jis šiek tiek priminė atstovą, su tomis žandenomis ir daugybe juodų plaukų, dideliu pilvuku.. Juodas frakas..

Jau maniau kad savo istorija skaitau, bet truputuka skiriasi, nors ir panasi. Ogi buvo taip, ziurejome per TV koncerta su vaikais (tiksliai nepamenu koks, zinau kad is Nidos ir vasara) Na ir ka, ogi iseina musu estrados senbuvis i scena o Naglis ir saukia "Mama ziurek bezdzione dainuoja" Ir niekaip jam nesugebejau irodyt kad ne bezdzione ten traukia daina. Tik va ne Cicina o didziai gerb Povilaiti jie taip pavadino :shock: Gink Die neturiu nieko pries ir pati smagiai trypt galiu pagal jo dainuskas bet takart jis tikrai svelniai tariant labai nekaip atrode :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-22 22:51

xixixixxi tai pasirodo nereik net i zoologijos sodą vežt vaikus, jiems užtenka į mūsų estrados "žvaigždes" pasižiūrėt ir jau žino kas kaip atrodo

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-24 13:40

Maniškė(dabar jau 3m) tai tiek kartais aukso paberia, aš net pradėjau į užrašų knygelę rašytis.
Štai porą topų :
Klausiu ką šiandien davė pietų darželyje?
O Kristinėlė - Nieko :?
Tai ką, gal jus ten badu marino?
Ne , varškės apkepu :cry:

Antras:
Kai buvo bepradedanti kalbėti dažnai prašydavo : Duok :!:
Kai paklausiau : Ką duoti :?:
Atsakymas buvo : Duok Ką :!:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-24 13:44

Kartais mes politikuojame ir nejaučiame, kad viską girdi mūsų vaikai...
Taip buvo ir mums.
Naktį jau sugulėm miegoti. Aš net snausti pradėjau, o Kristinėlė vis kažko nerimsta, vartosi lovytėje, pagaliau pareiškia:
- Mamyte, bet prezidentas Paksas tai apsi...o!

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-24 14:18

cia is senesniu gabaliuku...
vartome mes su Emiliu knygute ir surandame karve.
As klausiu, kas cia
Emilis: mu mu
As: O ka karvyte duoda
Emilis: niam niam

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-24 17:31

Vasarą prie jūros sūnus renka akmenėlius. Atneša man parodyti vieną sakydamas:žiūrėk radau delmantinuotą akmenuką. (taškuotą)

Edvinui nusmuko kelnės. Jis besitraukdamas jas į viršų dejuoja: nusmuko mano užpakalis.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-25 16:23

Įspūdžiai iš darželio:mama, žinok kokia Rugilė pasigreitinus. Klausiu, kaip tą suprasti.
-Na labai greitai bėga,- paaiškina sūnus.

Valgom virtus kiaušinius. Aiškinu, kad kiaušinis susideda iš dviejų dalių:trynio ir baltymo. Po kurio laiko klausiu: kaip vadinama geltona dalis?
-Trynys,- atsako sūnus.
-O balta?
-Baltys, -nesusimąstęs išpyškina. Pastebėjęs, kad aš šyptelėjau, pasitaiso -baltikas.

Išėjom pasirinkti lapų. Jų dar prikritę visai mažai. Edvinas sako: -jie dar neprinokę, todėl ir nekrenta.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-25 20:20

Jo, va šitas skyrelis tai man patinka, čia tai smagu

Na, ir aš savosios "perliukų" pažersiu.

Ruošiamės į lauką. Dukra paprašo, kad ją pirma praleisčiau pro duris, nes ji veža savo lėlę su vežimu. Aš prisiploju prie sienos, praleidžiu ją pro duris (vežimas lėlės tai beveik tokio pat dydžio, kaip ir normalaus vaiko). Ji išraiškingai, kaip darželyje mokyta, padėkoja:
-Ačiū, mamyte.
Aš ne mažiau išraiškingai nutęsiu:
-Nėra už ką.
O dukra tada abejingai trukteli pečiais:
- O ko tu man sakai "nėra už ką"? Man tai visai tas pats...

Mėginu atgaivinti savo vairavimo įgūdžius. Važiuojame į parduotuvę, aš vairuoju. Trumpesnis kelias iki parduotuvės, jei galiuką pavažiuojame autostrada. Rūpestingai išimu posūkį 2 pavara, įkriuksiu į autostradą gal ant kokių 30, ir labai labai palengva didinu greitį. Vyras susinervinęs šaukia:
- Gazo, gazo daugiau duok!!!
Na, pagaliau įgreitėju, važiuoju normaliai. Po kiek laiko dukra klausia:
- Mama, ar jau davei tėčiui gazo?

Na o čia dar du, labiausiai man patikę. Iš serijos "anatomija".

Baseine persirengimo kambary paskubomis rengiuosi ir dukrą rengiu. Pasižiūri mažė man į krūtinę ir klausia:
- Mama, o kodėl tu turi dvi bambas, ir kodėl jos tokios didelės ir aukštai?

Dukrai labai smalsu, ką ji veikė būdama mano pilvelyje. Klausia:
- O aš ten žaidžiau?
- Žaidei, - atsakau.
- O su kuo žaidžiau?
- Su savo pirštukais.
- Ne, aš žaidžiau su kastuvėliu ir kibiriuku, - aiškina mažoji.
- Baik tu, tu jokio kastuvėlio ir kibiriuko ten neturėjai, - mėginu aiškinti.
- Turėjau, turėjau. Tu nežinai - man tėtukas padavė.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 07:40

Kristinėlės tėvelis grįžo po darbo pavargęs, skundžiasi kad spaudžia širdį, nugarą skauda :cry: ir nuėjo atsigulti.
Kitą dieną Kristinėlė po pusrytėlių skundžiasi :
-Kaip man širdį spaudžia ir nugarytę skauda, eisiu pagulėti :wink: ...

Grįžtant namo, kieme Kristinėlės kojytė užkliuvo už akmenuko ir ji vos neparkrito, aš spėjau ją sulaikyti už rankytės. Kristinėlė ir sako:
-Mamyte, aš vos neparkritau :!: Net mano rankytė susijaudino :!:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-27 16:44

Gyvenam mes prie pat Nemuno. Važiuojam per Dubysos tiltą, sakau šitos upės pavadinimas Dubysa. Sūnus mane nutraukia: žinau, šito Nemuno vardas Dubysa.

Apsiniaukė. Edvinas paaiškino:dangus užstojo saulę.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 23:34

Atėjusi į svečius draugė klausia:
- Kristupai, o pas jus yra tarakonų?
Kristupas:
- Jo, ateina kartais.
Dar pagalvoja ir pridūria:
- Bet pas kaimynus tai anksčiau ateina.
Čia jau aš nustembu. Gal ir tiesa, realiai kaimynai arčiau šiukšlių vamzdžio gyvena, bet kaip vaikas sugebėjo atsekti logiką? Aiškinuosi:
- Kristupai, o iš kur tu žinai?
Kristupas:
-Iš kur, iš kur. Gi ir taip aišku!
Mūsų butas 15-tas, o jų tai 14-tas!!!

1

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Mindaugas