Forumas > Ikimokyklinukas:... > Auklėjimas > Kaip išvyti ožį?
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
7
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 5
 
2010-12-13 16:10

Vaikas jūsų neklauso?
Į jo kambarį „neįmanoma įkelti kojos"?
Vaikas jums nieko nepasakoja?
Jis jus „veda iš proto“?
Vaikas elgiasi priešingai, nei jūs norėtumėte?
Raginame registruotis į grupę, kurioje bus mokomasi efektyviau bendrauti su vaiku šeimoje, padedama įgyti daugiau auklėjimo įgūdžių. Dešimt kassavaitinių susitikimų skirta tėvams, norintiems geriau suprasti savo vaikus.
Daugiau skaitykite: http://kartusaldu.blogas.lt/tema/tevystes-igudziu-grupes
Užsiėmimuose gali dalyvauti tėvai, auginantys vaikus nuo 2 metukų.


 
 
Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846
 
2010-12-18 13:14

Kodėl vaikas ožuojasi?

7 galimos priežastys:

1. Vaikas nusiminęs, jis nori pakalbėti, gal net nežino, kaip savo nerimą išreikti, tuo tarpu tėvai neturi laiko ir nekreipia į jį jokio dėmesio;

2. Vaikas pavargęs ir turi prigulti pasilsėti.

3. Vaikas alkanas. Beje, dažnai vaikai nesupranta, kad yra alkani, ir tiesiog tampa irzlūs.

4. Vaikas nežino, kas jo laukia (einame į svečius, bet kas ten bus? ar bus vaikų? ką duos valgyti? ką jis ten galės veikti? ir t.t.);

5. Vaikas nežino, kokios taisyklės ir ko iš jo tikimasi;

6. Vaikas pervargęs nuo informacijos; TV,parduotuvių, minios ir pan.

7. Vaikui reikia pagalbos, bet nemoka tai pasakyti.

Beje atminkite, kad ožiūkų vis tiek neišvengsite, nes ne visada galėsite patenkinti visus vaiko poreikius tuoj pat. Tarkim, vaikas bus pavargęs, bet jums vis tiek reikės laiko, kad grįžtumėte namo ir pasilsėtumėte. (straipsnis iš Mamos žurnalo) 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593
 
2010-12-29 11:00

prie pateikto saraso prideciau: - vaikas tiesiog tikrina tevu kantrybe ir ziuri kas is to iseis :) alkis, nuovargis, nerimas (fiziologines priezastys) jas nesunku pasalinti ir taip isvengti oziuku... pastebejau, jog dukra del tokiu dalyku nekelia mums "vejo", taciau uraganai kyla del taisykliu lauzymo ir del to kad blogu dalyku daryti negalima


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2
 
2011-06-09 08:35

 Sveikos Kauno mamytės,

norime informuoti apie šeštadienį (birželio 11 d. 10 val. viešbučio "Kaunas" konferencijų salėje) vyksiantį "Sveiko proto seminarą tėvams". Seminaro tema - Pykčio priepuoliai: ar iš tiesų “trečiųjų metų krizė” vaiką ištinka trečiaisiais metais? Žiniomis ir patirtimi su jumis dalinsis edukologijos mokslų daktarė, Tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintoja, www.austejosblogas.lt autorė ir 4 vaikų mama AUSTĖJA LANDSBERGIENĖ.

"Trečiųjų metų krizė, atrodo, labai aiškiai teigia, kad tai yra TREČIŲJŲ metų krizė. Todėl tėvai iš tiesų nustemba, jei ta krizė “ištinka” antraisiais gyvenimo metais. Arba dar geriau – IŠKART po pirmojo gimtadienio! Susitikimo metu kalbėsime apie tai, kad sąmoninga tėvystė nepadeda išvengti trečiųjų metų krizės, o tik padeda ją išgyventi. Apie tai, kaip nepasiduoti autoritetų dvikovoje. Kaip elgtis, kai vaikas viską daro priešingai. Ir pasistengsiu atsakyti į visus jūsų klausimus, kad namo grįžtumėte labiau pasitikėdami savimi!"

Renginio trukmė 3 val., bilieto kaina 40 Lt, vietų skaičius ribotas, todėl išankstinė registracija būtina.

Jei susidomėjote, daugiau informacijos apie Sveiko proto seminarus tėvams rasite čia http://www.austejosblogas.lt/2011/05/sveiko-proto-seminarai-tevams-keliauja-i-kauna/ ir čia http://www.facebook.com/pages/Sveiko-proto-seminarai-tėvams/133447536727011?sk=info.

Iki susitikimo!


 
 

7
  
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Erwin