Forumas > Ikimokyklinukas:... > Auklėjimas > Kaip išvyti ožį?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-02 08:35

mano sunui tuoj bus du metai ,apie ji tik pasakoti ir pasakoti ir prikrecia nesamoniu ir isterijas kokias parodo,nesu sventa mama ir per nagus gauna ir per sikna,ir graziuoju kalbu ir piktuoju,niekas neveikia viskas kaip i siena,dukrai uztenka kad uzrekciau gerai tada atsiseda ir sako mama baik saukti

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-11-02 10:38

Oi,su tais oziais,tai kosmaras kazkoks.Mano dicke pilna oziu.Greit namie visi oziai nebetilps.Niekaip nebeimanom susikalbeti-atsikalbineja,gincijasi,neklauso.Gauna ir per sikna,ir per nagus-niekas nepadeda.O kai jau uzklykiu nesavu balsu,tai ji kuo ramiausiai-mama,nesauk taip,negalima ir negrazu yra.Mama,juk as tave myliu.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-11-02 10:47

pas mane panasiai kaip pas ateja, visko buna... taciau pastebejus toky dalyka, kad tie oziai daznas svecias kai mergaite su mama buna, o pvz su mociute ar darzelyje - tada auksinis vaikas. jokio ozio nerasi...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-11-02 10:51

Vat cia tai tikra tiesa.Darzelyje kasdien kalbuosi su aukletojom,tai sake labai geras vaikas.Aisku,su tais letesniais nelabai draugauja,vis taikosi prie mandresniu,bet del oziu,tai labai klauso,ir labai gera mergaite.Pas mociutes tas patas.Auksinis sake vaikas.Nu namuose,tai kaip koks velniukas.Cia kaip is to filmo-''Sunkus vaikas''.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-11-02 12:38

pas mus ta pati situacija, darzeli geras vaikas, namie tai ozkyte

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-02 14:41

mano geri vaikai kur manes nera,ir aisku ne pas mociute ten irgi valdzia pagauna ,tik labiau paklauso mociutes jei subara,as kartais galvoju kada tas oziu periodas praeis manau dar ilgai reikes laukti ramiu dienu

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-11-03 11:18

as galvoju, kad tas oziu periodas niekad nepraeina. tik oziai keiciasi, vaikysteje jie vienokie buna, paauglysteje kitokie, o suaugus vel kitokie... tik suaugusieji gal mokame juos valdyti ir jiems nepasiduoti. vaikai tures ilgai mokintis kaip su tais oziukais sugyventi, kad nepaimtu jie virsaus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-11-09 19:13

Sveiki...na musu mazulis taip pat oziu pilnas,ir kuo toliau tuo baisiau darosi,nuo pacio ryto isterijas rodo,bando savo tvarka ivesti.Seniau dar tetuko klausydavo,o dabar ziurime nieko ,vsakas vienodai,paprasciausiai apsimeta kad negirdi ir tiek...ir per rura gauna,ir per nagus,ir kampe pora kartu buvo stovejas...nu zodziu.Bet darzelyja tai gerut gerutelis,tik namie savo principus rodo.Bet dabar toks amzius,kai viskam sako ne,viskas jam negerai ir t.t Tikimes kad greitai tai praeis ir ismoks klausyti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-11-29 20:06

na ka,oziukai ir mums prasidejo.. panele jei ko negauna tai jau pradeda verkti,rekti,nervuotis-zaislus metyti ar dar kaip nors isterijas rodyti..kai jai tokios isterijos prasideda-ir as kartu pradedu rekti (na tipo zysti,o ne ant vaiko bartis), inksti ir panasiai.na elgtis taip kaip vaikas.tai mergina iskart nustoja savo isterijas rodyti..aisku,namie galiu taip elgtis,o jei viesoje vietoje vaikas prades ozius rodyti? ka tada daryti?  :( negriusi kartu su vaiku ant grindu ir neisterikuosi :D

2010-11-29 20:09

oi..cia visi vaikai tokie..prie teveliu oziukai atsiranda visiems..vasara kai brolio dukryte vasarojo,tai super vaikas,visko klauso,viska padaro ko paprasau,viska valgo (nes siaip nevalgus vaikas nuo gimimo). bet kasi tik teveliai savaitgali atvaziuoja-visai kitas vaikas. zyzia,inkscia,viskas blogai,nieko nenori ir panasiai..o darzelyje sake nera problemu,o kaip tik namuose tai ir vel prasideda visokie nevalgymai ir pan..

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-11-29 20:14

zinokit ir pas mus tas pats.kai buna su manim tai vis zyzia neklauso mazoji,verkia zvygia,o kai su mociute lieka auksinis vaikas.ir kodel?

2010-11-29 20:16

gal vaikas prisibijo kitu zmoniu? su kuriais daznai nebuna? juk tie vaikuciai labai protingi, jie irgi zino ka reikia daryti kad gautu ko nori..o jei teveliai dar koki karta nusileidzia,tai paskui ziurek ir jos tau ant sprando :D  

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-11-30 11:16

Mes ožius kokius turim, tai ojojoj. Kol būnam dviese, tai daug maž viskas gerai, išeina mums ir susitart, ir apsieinam kartais be isteriško rėkimo. Bet vos tik ateina vakaras, ir šeimyna grįžta iš darbų.. prasideda. Nulėkė pas tėvus, nedavė distancinio - rėkia, neleido prie rozečių - rėkia, tiesiog nuėjus ir terorizuoja visus savo rėkimu. O rėkimas, tai net rėkimu nepavadinčiau, o žviegimas tiktų labiau.. Nueinu, sakau einam namo, krenta ant žemės ir rėkia.. Ir kaip su ja kalbėt, ką dayrt, kad to nebūtų, neįsivaizduoju..

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-30 12:39

pas musu oziukas karaliavo.baremes abu kaip reikiant ir per pampersa gaudavo.bet jetau kaip grauziu save,pasirodo mazyliui kruminis dantukas lindo,del to nervotas buvo.dabar daug maz geriau.kai bando pradet pykti nervotis as ji uzimu zaidimu arba pasiimu ziurim pro langa,ar vartom kokia knygute.retsykiais krenta ant zemes,bet kaip niekur nieko as pasiimu jo koki zaisliuka ir zaidziu,o jis viena akim ziuri,ir priseda salia jau pamirses,kad reikalavo kazko..kas lieca  televizoriaus pulteli tai mes jam sena atidavem,jis galvoja,kad gera turi,bet laimingas,ir asaru nebera del to .

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-11-30 14:54

Kas liečia kur vaikai geresni namie ar pas močiutes, tai su manimi yra trumpa kalba tą vaikai abu gerai žino nors vienam sūnui 9 kitam 2,5 , bet abu žino, kad mama nenusileis ir tikrai nesiterlios, tai nereikškia, kad aš juos mušu nieko panašaus , diržo nenaudoju, tik mano ginklas yra žodžio laikymasis, jei pasakiau, taip vadinasi taip ir bus, jei mažasis nesusirenka žaislų išmėtytu, žino , kad jei mama surinks jis su žaislais kelias dienas nežais, todėl po tokių kelių kartų renkasi sėkmingai savo žaislus, tai nereiškia, kad neleidžiu žaisti, anaip tol per butą būna , kad nerandu kur kojos padėti, bet žinau, kad pažaidus bus jie surinkti  

jei vyresnėliui pasakyta,neisi į lauką, ar praleisi varžybas vadinasi taip ir bus jei jis nesikeis ar ko nepadarys.

Todėl šiuo atveju pas močiutes jie atsipalaidavę, kadangi močiutės šokinėja aplink vaikus ir viską leidžia, bet jos to nori tegul, aš neprieštarauju ir nieko nesakau ir ožius jom daugiau rodo nei man  bet jos uti uti mažutėliai gal to gal ano ir su ožius bando prisijaukinti 

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-11-30 23:57

gytutis 2010 11 30    

kas lieca  televizoriaus pulteli tai mes jam sena atidavem,jis galvoja,kad gera turi,bet laimingas,ir asaru nebera del to .

Turi nenaudojamą mūsų tikrą distancinį, net ir batareikas įdėjom, kad tikresnis būtų Nekvaila, į televizorių nukreipia, ir maigo mygtukus, jei niekas nevyksta - netikras. Eina ieškot veikiančio

Bet ne vien dėl to pulto tokios isterijos būna, dėl visko, to neleido, ar ko kito - spiegimas.

2010-12-01 11:52

mums tai viendonai, ar pultelis yra ar nera :D vaikas tv isijungia ir be pultelio :D ismoko is kazkur kaip ijungt tv su mygtukais ant pacio tv  :D

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-02 11:19

Kaip žinot kur riba tarp ožio ir gresiančios ligos?

Mano vaikas kai pradeda klykaut, niekaip nurimt negali - kartais norisi net greitąją kviesti... taip baisu būna... Ir klykiam ne dėl kažkokios smulkmenos dėl ko ožys atlėkė, o todėl kad nurimti negali niekaip... Ką dayr tada?

Ožius tai mes labai greit atiduodam pabaisai, kur iš miško atbėga... Bet va su isterijom bėda, visa laimė kad nedažnai puola

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-02 11:40

na su sunum tokiu problemu neturiu susikalbu su juoju dar kad butu ozy gera pavares nebuvo ramaus budo vaikutis as jam isaiskinu kas galima kas ne.o su dukra ojojoi kai uzeina tai velnias darosi namuose.tada nuviju y kambary uzdarau duris ir pasakau kol panele nenusiramins sedes viena stauge gerkle paleidus nekreipiu demesio,paskui jau saukia mane kad ateiciau buna mama atciprasau ir taip musu ozei baigesi.tik labai dziauguosi kad mano vaikai parduotuvese cirku nedaro kaip syks nuo sykio matau vaikai kaip puola y isterijas.gal del to kad visada nuo mazumes grynai su teveliu aiskindavome kad ne visada yra pinigeliu tam ir tam.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-02 11:46

Mano vaikas kaprizijasi tik pervargęs.. o šiaip aktyvistė ir gerutė mergina... stengiuosi tausoti nerbvų sistema, bet juk visko gyvenime būna

6

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Modestas