Forumas > Ikimokyklinukas:... > Auklėjimas > Kaip išvyti ožį?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-19 14:51

oho kiek literaturos cia idejai.ne visi,bet kai kurie pozymiai tai tikrai sutampa.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-20 13:34

Verkiau kad mano vaikui oziai, o vakar netycia uzmaciau kad 5 kruminis jau gerokai prasikales., tai ko gero tas visas isterijas dantukas ir iskele i virsu.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-20 13:44

su vyrsnėle tai mes susidarėm namų taisykles ir smailiuką renkamės arba išardom. viskas priklauso nuo to kaip elgesi. o taisyklių laikytis turi visi ir tėtis ir mama ir merginos. mažoji dar ne labai, bet pasakom ,kad nebus ir viskas parėkia ir praeina. o dičkei užtaisyklių laužymą tai rimčiau būna. ir į lauką neinam kieme mat daug visokių atrakcijų yra, ir nevažiuojam jeigu kur pažadėję būnam, bet blogai elgiasi. na triumpiau sakant, jeigu pasakiau, kad kažko nebus už elgesį ožyšką taip ir darau, nes kitaip greit supranta, jog galima ir apeiti tas taisykles. reikia būti labai tvirtiems... va šiandien ir tėtis gaus džiuplo, nes kol išlėkus buvau iki daktarės merginai prisakė tokių dalykų ,kad oiii. tai paskui ji man papasakojo tai dabar jau lauks jo pirtelė...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-20 14:55

zydroji 2009 08 20    

su vyrsnėle tai mes susidarėm namų taisykles ir smailiuką renkamės arba išardom. viskas priklauso nuo to kaip elgesi. o taisyklių laikytis turi visi ir tėtis ir mama ir merginos. mažoji dar ne labai, bet pasakom ,kad nebus ir viskas parėkia ir praeina. o dičkei užtaisyklių laužymą tai rimčiau būna. ir į lauką neinam kieme mat daug visokių atrakcijų yra, ir nevažiuojam jeigu kur pažadėję būnam, bet blogai elgiasi. na triumpiau sakant, jeigu pasakiau, kad kažko nebus už elgesį ožyšką taip ir darau, nes kitaip greit supranta, jog galima ir apeiti tas taisykles. reikia būti labai tvirtiems... va šiandien ir tėtis gaus džiuplo, nes kol išlėkus buvau iki daktarės merginai prisakė tokių dalykų ,kad oiii. tai paskui ji man papasakojo tai dabar jau lauks jo pirtelė...

Tai vyrai jie dazniausiai pasistengia, mano ir kartas nuo karto pavaro, ar leidzia vaikui ko neleidziu as.O geriausiai suriete kada, kad mama bloga nes tave musa, o jis matai geras.Tai sakiau nepakilsi nuo lovos uz tokius zodzius.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-21 12:23

Galim mes cia ir guostis ir verkti,net juoktis galim,bet niekur tie oziukai nepabegs,juk net mes susauge ju turime  .Taip,kad apsisarvuokime kantrybe na,ir gal viena kita gudrybe isbandykime,nes kitaip nebus.Vargau su savo berniukukai mazas buvo,o dabar (kaip minejoZydroji) tie oziai lenda dar baisesniu pavidalu,tik tiek,kad galima jau imtis kazkokiu realesniu bausmiu,nes jau suvokia ka blogai daro.Su mazaisiai tai jau sunkiau,pati kartais net verkiu(kai vaikai nemato) is bejegiskumo,apsisukusi vel buciuoju ir myluoju.Taip mes visos,trinktelim per ta putlu uzpakaliuka,o po to grauziam save kokios blogos esam.Stiprybes visoms.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-30 23:40

pas mus savaitgali sveciu buvo ir viena mergaite tokia pilna oziu buvo,kad sakiau buciau tavo mama,tikrai i  kaili duociau,o tikroji mama man atreze,kai oziuosis pamatysi kaip neduosi,cia tik kalbet temoki.Tai mamos sakykit kaip isvarot tuos ozius,kalbom,rykstele,ar dar kaip,nes kai pamaciau kad taip mazyle elgiasi sveciuose,tai pagalvojau kaip ji tada namie elgiasi,nu neleisciau savo merginai taip oziuotis,jau per sikna uzmesciau ir neziureciau kad namie ar sveciuose esu

2009-08-31 07:11

kaip vaikas namuose elgiasi,taip ir sveciuose pasirodo.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-31 08:49

Mano sesuo sakydavo man, ant mano sūnaus oiii būtu mano čia vaikas, tai nuausčiau, dabar turi savo oiiiii kokių ožių būna ir nieko neaudžia  paprasčiausiai į savo vaiko ožiukus žiūri visai kitaip nei į svetimo, kelis kartus yra gavęs dičkis , manau kad beržinės košės neišvengs ir mažasis , bet ateina tam tikras laikas kaip matai kad tikrai jos reikia, o ne kas dien dėl menkų ožiukų .

2009-08-31 12:37

gal ir jusu tiesa,savas vaikas mielesnis,gal ir tu oziu nematai taip,kaip is sono ziurint kito akimis

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-31 12:57

man kartais ir savo žvilgsniu jau pavyksta tuos ožius išvyti

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-08-31 13:16

mano vaikuciam tai ustenka pasakyt,neklausot su kompu nezaisit tai greit pasidaso kai silkinei

2009-08-31 13:19

gerai kad veikia izaja tokie pagasdinimai,o maziuku tai nepagasdinsi kompu isjungimu

2009-08-31 13:40

manajai veikia ir pasakymas-viskas,niekur nebevaziuojam ir nevaziuosim daugiau niekada,bet kas is to-tik 5 minutem.o toliau ir vel neklauso.

2009-08-31 14:01

nu jo kai buvo mazesni niekas nepadejo ,dar kiek tetes daugiau privengdavo dabar jau didesni tai galima ir susitart,bet va ana diena karevau su maziausiu dar tik treces menesis bet jau rodo savo kaprizus nori kad sujuo zaistum nesiotum ji o jai ne reke,tai bandem kieno kantrybe didesne, pasirodo mano reke apie 10 minuciu paskui pasizejo i mane piktai suprato kad neverta ir nustojo

2009-08-31 14:05

gerai kad laiku suprato,jog mamytes neaplenks,jog net neverta stengtis,ot gudruciai tie vaikai

2009-08-31 14:07

sako dar maziukas nesupranta viska jie supranta,

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-31 14:44

Taip taip supranta ir labai gerai, man uošvenė dažnai sako nu ko tu bari vaiką, juk jis mažiukas , man tas sakinys kaip keiksmažodis

2009-08-31 14:49

Yra viena gera patarle,lenk medi kol jaunas,tai as stengiuosi ja vadovautis

2009-09-01 19:23

taip ir kai uzauga iskart buna matyt kaip aukletas vaikas

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-01 21:51

nu mano maziukui 1m ir 3 men,rodo oziukus ir ohohoo kokius.stengiuosi nekreipt demesio.o jus mielos mamytes sakykit ar tokiam jau berzine kose veikia ar ne.kazkaip visai nepamenu su didziuoju,atrodo daug geresnis vaikas buvo.

5

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
miglyte