Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pardavėjų paslaugumas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-30 00:19

Jo pagrindinis akcentas dirbame tai kaip reikalauja 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 110

2010-10-30 13:20

As manau kad darbdaviai turetu savo darbininkus mokinti ne ikirumo,o paprasto draugiskumo,kad pardavejos butu draugiskos,linksmos,o ne susiraukusios kurios atrodo lygtai jas vercia kaip kokias kankines dirbti...prie linksmos ir neikirios pardavejos visada bus malonu prieiti paciai ir kazko paklausti,bus malonus net jos patarimai,o ne erzinantys...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-10-31 17:50

kaip tik neseniai kalbėjausi su drauge tai sako butent nuo savo  valdžiuos gauna pilos kai jinai neprieina prie klijentu ir neklausia ar padėti ar ko ieškot ka pasiūlyti kai žmogus  tik užeja i parduotuve tai kad visokiu yra :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-10-31 17:50

Taip,sutinku visu 100% .   Ten kur su nuotaika ir sypsena pasitinka ir islydi visada smagiau...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-10-31 20:26

nataip..tas paslaugumas tai erzina kai pardavejai sypsosis,paslaugus yra todel kad darbdavys taip liepe..taciau labai malonu bendrauti kai zmogus tikrai nuosirdziai kazka pataria ar pasiuo, o ne betik kad isiulyti preke ar kad darbdavys liepe.. prisimenu keleta pardaveju,parduotuviu kur tikrai man paliko era ispudi,kur isejau su nuotaika :) jei tik busiu vel kada tose parduotuvese,butinai uzeisiu nors nieko ir ipatingai nereikia :)  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-12-10 16:46

Na,noreciau apginti pardavejas.Ar jus prisimenate toki pries keleta metu vykusi reiskini,kai parduotuvese negalejai nusipirkti alkoholio nepateikes asmens dokumento? As tai gerai prisimenu,nes teko tuo metu dirbti kasininke alkoholio skyriuje(beje buvo sventes,Motinos diena). Na ir kaip jus manote kas buvo tuo metu debiles,ku...os,ozkos ir tt...,aisku pardavejos,nors si mintis buvo prekybininku.Jie bet kokia kaina gyne savo interesus,ir jiems nelabai svarbu,kaip jauciasi pardaveja prasydama 50-mecio parodyti dokumentus.

Taigi,pries pykdamos ant pardaveju,pamastykim ar verta,nes darbdavys moka taip paveikti,kad pries pirkeja ant galvos gali atsistoti.Ypac siais visuotinio nedarbo laikais.

P.S. Aisku,piktu,susiraukusiu,slyksciai lendanciu i akis,arba vos uzejus i parduotuve nutaisanciu toki veida: ko cia atejai,vistiek tau cia per brangu, ir as nemegstu

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-10 20:49

na blogo nieko negaliu pasakyti visokiu yra pardaveju ir maloniu ir nemaloniu turejau toky incidenta kasoje susidejau prekes nuskaitymui ir buvo kompaktas muzikinis jinai nuskenavo ir mete taip kaip kokem suniui o kadangi as esu stacioke akis pakabinti sugebu ir nepatylejau kaip jus galite toky darba dirbti kai nesiskaitote su mano perkama preke ir ne esme bet ta kompakta suskalde liepiau atnesti nauja man tai jinai man akis isputusi nuek ir pasiimsi tai pradejau rekt garsei ant jos kaip tokius asmenis priima y darbus teskiau prekes ir iskelus galva isejau.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-12-10 22:43

nu ir gerai padarei.. saunuole

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-14 19:53

siandien uzejau i viena rastiniu prekiu parduotuve-pasiteiravau ar  turi fotopopieriaus.. pardaveja pasake kad turi tik dideli paka, kur 100lapu (man tiek tikrai nereikia). taciau iskart ji man pasake kitas parduotuves kur galiu uzeiti, ir ten gal pardavineja po viena lapa. tikrai fainiai pasijauciau, kai padejo man. kita butu pasakius kad nezinau. taigi juk konkurentai.. :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-12-14 21:13

As taip pat turiu megstama parduotuve ji man patinka pirmiausia del to, kad ten dirba maloni ir neikiri pardaveja, ta prasem pasitinka su sypsena, visada maloni, mandagi, nesusiraukus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-02-13 17:57

o man patinka apsipirkineti internetinese parduotuvese eiliu, spusciu ir nemaloniu aptarnavimu nepatiriulabiausiai istrigo vienas portalas, kuriame yra gausybe prekiu susijusiu su zmogaus sveikata....nuo ciuziniu, kraujospudzio matuokliu, ramentu, vaikstyniu, sporto ir mankstos priemoniu, eko prekiu.... Jeigu ko nesuprantu paskambinu nurodytu tel nr. ir man maloniai viska isaiskina, bei greitas pristatymas... http://www.viskassveikatai.lt/index.php?route=common/home  

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pardavėjų paslaugumas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista