Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pardavėjų paslaugumas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-09 15:47

As manau turi buti elementariausias mandagumas, nereikia kad tau issisiepus sedetu.Bet mane erzina, kai kuriose vaiku parduotuvese kaune-ateini i parduotuve ir nori pasiziureti kas gero yra, gal kokios nuolaidos, ieskai kas uzkliutu uz akies-o cia prisaoka pardaveja. su perdeta sypsena ir padlyziskumu gal jums kuo padeti, otik koja ikelei per duris .Sito tai as nekenciu.Kai reiks pati paklausiu, ko lysti i akis.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-09 15:54

tai ne tik vaiku parduotuvese ir ne tik kaune.cia beveik visur tas pats.o tas dalykas man irgi nepainka.tuoj apsisuku ir iseinu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-09 15:55

Tikrai, tas tai uzknisa. Del to as i sarma kojos nekeliu. O siaip as pati dirbu pardaveja, todel mane stebina tokie tarnautojai. Juk pasiskustu kas valdziai, tai geriausiu atveju per alga kirstu, o kai dabar tokia situacija, tai ir is darbo islektum. Jeigu zmogus normaliai elgiasi, tai nera ko pries ji chamint.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-09 16:28

As ir jei tik pristojo kokia su kvaila sypsena. Pasakau aciu nieko ir pro duris, nes pasijauti kaip koks vagis ar ubagas uzejes i brangiausia parduotuve ir neturintas uz ka prekes nusipirkt.

2009-06-09 23:51

Va butent, toks jausmas, kad saugo, kad ko nepavogtum. Jeigu man ko reikia, tai as pasiklausti galiu, nebutina iskart zmogui ant galvos lipti.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-06-10 15:03

kristukas, matyt, geroj vietoj dirbi, jei neteiko susidurt su keistais darbdavių reikalavimais

deja, bet tiesa tokia, jog daug kur tą "kabinėjimąsi" prie žmonių ne pačios pardavėjos sugalvoja. teko dirbti vienoj vietoj, kur, atėjus žmogui, tu negali būti toliau nei 1-1,5 m. nuo jo, negali atsukti jam nugaros- turi visada jį matyti ir būti pasiruošus pulti po kojom, jei pažiūrės į tave. turi sveikintis su kiekvienu ir iškart pradėti dainelę "kuo galiu jums padėti?". jam kažką išsirinkus turi pasistengti įsiūlyti dar 3 daiktus prie pirmojo. ir dar aibė visokių kitokių reikalavimų. siunčiami slapti klientai, šiaip šnipai, ir jei tu nesilaikysi normų, tau gali baigtis liūdnai.

kitas "deja"- ne visur bent elementaraus mandagumo laikosi. tarkim, viename iš "drogų" vilniuje pardavėjos baisios baisios. nors šiaip stengiuos suprasti ir surasti priežastį, kodėl žmogus piktas, be šypsenos, ten man nepavyksta- kiek nueinu, tiek tos pačios mergaitės kalbasi tarpusavyje, nekreipia dėmesio, nesisveikina, pasakodamos istorijas viena kitai keikiasi taip, kad girdėti visoje salėje.jau tikrai galvojau, kad reiks kada skambint ir skųst

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

2009-06-10 15:13

Oi, apie darbdavius tai nenoriu net kalbet, nes jau tokia slykstyne mums vadovauja, kad baisu.   Kadangi darbdavio niekas nemato, tai ir siunta visi ant pardaveju, kurios tik nurodymus vykdo. Bet tas persekiojimas tikrai labai nervina.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2009-06-11 15:14

Jo, vadovai irgi kietas riesutelis...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-06-11 23:21

aš ir dirbu pardavėja,parduotuvė nedidelė kaime.bet jau savininkai tai .atnešė į parduotuvę televizorių,ir tas dienas kai dirbi atneša pietus padariusi.labai gerai su jais sutariu.anksčiau esu dirbus pas juos,bet turėjau išeiti ,nes buvom išsikėlia kitur gyventi,o dabar kai grįžom atgal visada prašo padirbti.dabar išleidau atostogų kitą pardavėją.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 25

2009-06-14 20:37

Čia turbūt pas mus Lietuvoje tikrai taip įprasta - jokių šypsenų, jokio laba diena. Bet reikia gerų pusių įžvelgt - va pagirsiu savanorių pr., vilniuje esančios "tinka" parduotuvės pardavėjas - paslaugios, mielos, na nepuola sveikintis tik įėjus, bet jeigu ko paprašai, tai su šypsena ir jokių nepatenkintų mimikų.

o praeitą savaitę buvom čiliake, tai net baisu padavėjos buvo ko nors paprašyt ;/ net nupurto prisiminus

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-22 14:21

Mane irgi erzina "perdėtas" pardavėjų - konsultantų paslaugumas, kaip jau minėta, nespeji prie lentynos prieit, nė daikto pažiūrėt, ir pribėga klaust, gal gali kuo padėt - automatiškai ir aš apsisuku ir išeinu.. ERZINA :D

"Senukai" - išvis tyliu. Ten į tave, kaip į pirkėją išvis nereaguoja, turi atsistoti ir vos ne pingais mojuoti, kad tu pirksi kažką, kad prie tavęs prieitų, ar kad atpjautų linoleumo gabalą, ar patartų kokių kitų medžiagų tau pirktis..

Pirkom mes iš "Senukų" viryklę, parsivežę namo neradom lietuviškos instrukcijos (bėda tame, kad ir anglų, rusų kalbomis nebuvo - o mes daugiau kalbų nemokame :D ). Nusivežėm čekį, pasigavom konsultantą, ir aiškinam savo bėdą, sako po 10min. prieikit, atnešiu. Laukėm, laukėm ir po pusvalandžio nesulaukėm, griebėm kitą konsultantą už pakarpos, pasakėm to vaikinuko vardą (kuris turėjo atnešti instrukciją lt kalba), naujasis konsultantas nusišypsojo, ir pasakė kad anas namo išėjo. Geras šitas jaunuolis pasitaikė, nuėjo į skyriaus informaciją, per kompiuterį suvedė kodą prekės, ir ištraukė iš po stalo knygutę lt kalba - neužtruko nė minutės. Tai kaip jaustis pirkėjui? :D O tada tai aš pikta buvau.. Buvau pasiruošus sudrąskyt kievieną pasitaikiusį mano kelyje :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 83

2010-10-22 20:57

Prisdėsiu prie pasisakiusiųjų apie tai jog erzina pardavėjų paslaugumas vos tik įžengus į parduotuvę ,ko ieškote?Gal galėčiau padėti?Arba jei žinai ko nori pasimatuoji ir tiesiog netinka,arba patikęs rūbelis ant pakabos,ant tavęs visiškai nesižiūri, būtinai sulaukiu n pasiūlymų,gal dar šitą pažiūrėkite pasimatuokite,va tai dabar daug kas perka ir t.t.

Išsiparduodu :-)  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-10-25 19:40

Gal ir erzina,bet tai ju darbo dalis ir to is ju reikalauja darbdaviai.Negali kitaip elgtis,nes kiekvienas pirkes gali buti-slaptas pirkejas snipas... Visi nori stebuklingu pardavimu ir pelno,todel galvoja,jog lysdamos zmonems i akis gal pakels savo pardavimus,bet... Yra kaip yra,as nekreipiu jokio demesio,tik pasakau,kad jei reikes paslaugos butinai i jas kreipsiuos ir toliau sau dairausi.

2010-10-25 20:51

Nu gal cia ne visai i tema,bet pavyzdziui mano Auguste,VISADA iejusi i kokia parduotuve,ar prekybos centre prie kasu,prie bet kurio skyriaus,visada sveikinasi.Pasako laba diena,o iseinant-viso gero.Bet kartais buna labai gaila,kai vaikas viena,antra,trecia karta pasisveikina,o pardaveja nesugeba nieko pralementi vaikui.Gaila vaiko,nes ji nesupranta,kodel sita teta,tokia nemandagi.Bet yra ir tokiu vietu,kur tarkim,mus labai gerai pazysta,vien del tokio vaiko mandagumo.Tai kai viena karta nuvaziavau apsipirkti viena,tai kelios pardavejos net pajklause,kur jusu ta mazoji pagalbininke ir mandagiausia mergyte.Bet kai jau nueiname abi,tai visada pakalbina,paduoda jai prekes,ir dar pamojuoja nueinant.Vat i tokias parduotuves visada malonu eiti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-25 22:33

oi vaivorykste kokia saunuole tavo pana.

2010-10-26 07:12

Sakau dugelyje parduotuviu mus jau pazysta.Kartais net ir perdaug pas maniske to mandagumo.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-26 10:39

saunuolyte tikrai. puiku.

2010-10-29 23:52

mamba 2010 10 25    

Gal ir erzina,bet tai ju darbo dalis ir to is ju reikalauja darbdaviai.Negali kitaip elgtis,nes kiekvienas pirkes gali buti-slaptas pirkejas snipas... Visi nori stebuklingu pardavimu ir pelno,todel galvoja,jog lysdamos zmonems i akis gal pakels savo pardavimus,bet... Yra kaip yra,as nekreipiu jokio demesio,tik pasakau,kad jei reikes paslaugos butinai i jas kreipsiuos ir toliau sau dairausi.

Puikiai suprantu,kad to reikalaujama,bet per save "neperlipu" man tas nepatinka,todėl dažniausiai apsisuku ir išeinu :-)))

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-29 23:57

Tai tu išeini nes iš to negyveni, bet jei gautum pajamas tada kitaip viskas atrodytu. Vienas dalykas yra tik šiaip praeiti pro parduotuves, visai kita juose dirbti . Tai du skirtingi ir nesulyginami dalykai. 

2010-10-30 00:06

kristulka26 2010 10 29    

Tai tu išeini nes iš to negyveni, bet jei gautum pajamas tada kitaip viskas atrodytu. Vienas dalykas yra tik šiaip praeiti pro parduotuves, visai kita juose dirbti . Tai du skirtingi ir nesulyginami dalykai. 

Viskas ok,aš juk ir sakau Man nepatinka,todėl elgiuosi taip ,kaip Man geriau. o dirbame ne tik taip kaip norėtume,o dar ir laikomės taisyklių,atsižvelgiam į reikalavimus.

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pardavėjų paslaugumas

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Mindaugas