Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pardavėjų paslaugumas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-09-08 11:10

apturėjau "paslaugumą"...

savaitgalį išlėkiau aplankyt tėvų. pastebėjau, kad telefono baterija iki grįžimo į vilnių neatlaikys, o pakrovėjo neturėjau. maximoj tokio irgi nebuvo. užsukau į tele2 saloną. nekalbėsiu apie tai, kad baisi pardavėja buvo su kedais ir nutįsusiom treninginėm kelbėm, ne pačiom švariausio, beje.

į mano "laba diena" nesureagavo nei vienu raumens virptelėjimu. vos ne į akis jai šūktelėjau "gal galit padėt?". tada sureagavo. išsakiau reikalą. "mes tokių paslaugų neteikiam". pasakiau, kad man labai reikia ir paprašiau surast pakrovėją. pasikniso nuo dūšios, įjungė. aišku, nepamiršus veide pademonstruot didžiulio nepasitenkinimo ir kančios. kai atėjau telefono pasiimt, turėjau dar pati ieškot, kur jis įjungtas ir ištraukt laidą iš rozetės... jinai mat tingėjo savo storą šikną nuo kėdės pakelt...

šiaip nesu piktybiška pardavėjų atžvilgiu, bet kai pati tokį darbą pažįstu, tai žinau, ko galiu tikėtis ir prašyt... o čia mandagumo pačio elementariausio- nulis...

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-09 17:48

Aš pastebėjau, kad kuo toliau, tuo mažiau atsiranda paslaugų sferoje malonių žmonių - visgi, vėl jaučiasi ta "varom į užsienį" bangą. Nors dauguma dabar jau grįžta arba bent jau ruošiasi grįžti, visgi, žinau nemažai žmonių, kurie kelia sparnus antrajam etapui...

Vat užtai paskui ir priima "bile ką" "bile dirba". Be to, pažiūrėkite ir į darbdavius:  šilumos kainos kyla, maisto kainos kyla, o jie žiūri ir sako - taigi, aš tau prieš pusmetį pakėliau atlyginimą, tai ko gi tu nori?

Ech... pagalvoju apie Lietuvos pardavėjus ir noriu į Paryžių

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-09 18:43

na kas liecia pardaveju paslauguma tai tikrai baisu darosi,dabar ko nepaklausi tai atsakymai ne mano skyrius,ne man priklauso ir pan. ir dar kokios nepatenkintos buna jei ko paklausi ,as suprantu kad darbas ne is geriausiu ir atlyginimas tuo labiau,bet man atrodo jei jau dirbi toki darba tai buk maloni atlik ji nepriekaistingai

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-09 19:13

Tai jau taip, dabar nuejus i pardutuve reikia jaustis kaltam, kad kazko prisireike. O neduok Dieve dar koks neaiskumas iskilo! Tokiu atveju mano vyras jau isdresiruotas ir  jis eina aiskintis, nes as neturiu nei noro, nei kantrybes, nei jegu atlaikyt ju "zudancius" zvilgsnius..

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-15 20:11

na taip visko būna, r paslaigiu ir nebe, bet ir juos reikia suprasti, darbas sunkus darbo užmokiestis mažieja, tai kuom čia džiaugtis, bet aišku lazdą su 2 galais, visiem mums sunku, bet pirmiausia manau reikia būti žmogumi.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 23

2008-11-08 13:23

man patinka paslaugus aptarnavimas telefonu, ypac maloniai viska paaikina e-shop konsultantai, kaip dress.lt, open24.lt, babymarket.lt ... beje tindirindi e-shopo telefono taip ir neradau

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-08 18:29

ne visuose,bet daugelyje parduotuviu vos tik iejes pasijunti nepageidaujamu.jokio mandagumo,o ka nors paklausus dazniausiai isgirsti nezinau,turbut nera ir t.t.t.nesenai teko pabuvoti latvijos miestely ar kaimely[nezinau kaip tiksliai pavadinti].ir ka jus manote-koks mandagumas ir paslaugumas.net issiziojusi gryzau i masina.kasoje sedinti kasininke paeme is ranku prekiu krepseli,visas prekes issieme,nuskenavo ,sudejo i maiseli ir padave tiesiai i rankas.nu cia pas mus neteko jokiam prekybos centre taip susidurti.negana kad pats viska susidedi,tai dar ir prekini krepseli liepia nunesti pries kasas ir sudeti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-08 18:36

na ne visose parduotuvese baisios pardavejos,atsimenu kaip maximoje apsiprekinau ir paklausiau gal galiu gauti maisiuka,tai patikekit koki atsakyma isgirdau,pardaveja atsisuko i mane nepatenkintu veidu ir sako ar nematai kur padeta,na net pritrukau zodziu ka ir beatsakyti,o draugei taip pat buvo maximoje nemalonus insidentas,su vyru apsiprekino,pardaveja paklause ar turi nuolaidu kortele,jinai pasake kad ne,jinai sako o ka jums nereikia,drauge pasake kad uzsienyje gyvena ir nereikia jai korteles,tai pardaveja pareiske kad dingtu atgal i uzsieni ir kad be ju cia jai gerai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2009-06-08 18:39

Bet ko labai ir tiketis is tokiu pardaveju - uzspaustos tokio gyvenimo. tiesiog gal darbdaviai joms galetu pravesti elementaraus mandagumo kursus...

2009-06-08 18:41

kazin ar padetu tie mandagumo kursai jei zmogus i darba eina kaip i koki pragara

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 88

2009-06-08 18:52

Pritariu jums.as ir manau, kad joms reiketu pravest mandagumo kursus.nes kuo toliau tuo jos izulesnes tampa....

2009-06-08 19:13

as is dalies suprantu pardaveju dalia,nes tikrai pasitaiko klientu tokiu priekabiu kad manau ta diena atidirbdamos isviso daugiau nieko nebenori,prisiminiau kaip iki parduotuveje buvo,pries mane stovejo senukas,apsipirko,ir uz kazkokia preke permokejo 50 centu daugiau nei buvo nurodyta,oi tai kaip jis prie vargses pardavejos kabinejosi net gaila buvo ir ziureti ,tai as jau nebeistverusi pasiuliau jam 50 centu kad paprasciausiai atsikabintu,bet jis susigedo ir neeme,o cia buvo ne pardavejos kalte,bet kartais kaip sakoma uzknisa kai paprasai graziai o tau atsauna susiviepusi vos ne taip ko tu cia nori,abejoju ar cia mandagumo kursai padetu,tiesiog jau toks zmoniu budas,suprantu kad visa diena atsisedes prie kasos nesisipsosi,bet nereikia buti ir vulgariai jei ko klientas paklausia,

2009-06-08 19:24

tai cia ir kalbama ne apie tuos atvejus kai ne pardaveju kalte ir kai kokie diedukai ar bobutes kabinejasi.tiesiog apie tai ko paklausi-to negausi,arba nei laba diena,nei viso gero

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-06-08 21:47

italijoj pardavejos yra labai mandagios ir paslaugios,net kartais perdaug,nes nespeji ieit i parduotuve iskart klause ar "galiu kuom padet".seip ir delto kad dauguma parduotuvese dirba pati seimininke ir jei turi darbuotoju,jos visos mandagios ,nes esat sale visad savininkei,nemanau,kad aptarnaus blogai klientus.

lietuvoi nemandagios netik pardavejos ,bet padavejos ir kitu viesu istaigu darbuotojos -ei.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-06-08 22:24

kokie kursai, kokie reikalavimai maximose?

kai dirba po 12 valandų per dieną, kai visi viršesni uja, kai nuolat kabinėjasi pirkėjai, naivu tikėtis, kad jos dar kažkam šypsosis. reiktų nuo savęs pradėt- pasisveikinti, nusišypsoti, geros dienos palinkėti- patikėkit, rezultatai matyti.

pati dirbu parduotuvėje, tik pobūdis ir žmonės kitokie. bet patikėkit, tokių dalykų prisižiūriu, tokių žmonių tenka sutikti, kad anaiptol ne visada lieka noras išsišiepus su kitais bendrauti... ką jau ten kalbėti apie maximų konvejerius

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-09 13:03

Pritariu  pa_radize nuomonei, kaip dirbama tokias valandas, tokiu tempu,už tokį atlygį ir aplink žmonės viskuom nepatenkinti, abejoju ir ar mano šypsena būtų maloni pirkėjui, kaip mes patys vaikščiosim su šypsenom tada ir mum pradės šypsotis. 

Šeštadienį buvom Ermitaže laukiame konsultanto 25 min. nes jis vienas dirba ant skyriau , o žmonių daug, tai kaip jį koliavo kas tik netingėjo, o jis žmogelis pasakyti nieko negali nes darbą praras, už kurį gauną 600 lt į rankas, tai kokios dar šypsenos

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-06-09 14:14

mes pirkėjai visada reikalaujame geriausio. ir mums visai neįdomu, kad vienas žmogus nespėja visų darbų padaryti ir pan. bet iš kitos pusės, mes turim reikalauti geriausio aptarnavimo :) aš iki šiol stebiuosi anglų tolerantiškumu parduotuvėse. ten eilės ne ką trumpesnės - tos pačios problemos kaip ir čia. bet ten visi ramiai, be nervų stovi ilgoj eilėj :) mes lietuviai dar taip nemokam :) mums, kad tik greičiau, vis skubam ir skubam :)

bet, jei atėjus į parduotuvę esu vos ne vienintelė klientė ir prie manęs nesugeba ateiti konsultantas ( aš jau nekalbu apie tai, kad nesisveikina) niekada iš tokių parduotuvių neperku ir daugiau kojos ten nekeliu.

Paskutinį kartą redagavo: Skaij (2009-06-09 14:16)

2009-06-09 14:18

neveltui mes lietuviai,kaip sakoma lietuviu budas labai bjaurus,airijoje ir norvegijoje lygiai tas pats pardavejai visi su sypsenomis o lt iki tokio lygio dar toli grazu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 84

2009-06-09 14:25

sveikos mamos :) ziauru kada pardavejos nieko nesako nei sveikinasi nei kiek moketi tyli kaip kapai dar ir susiraukusios... galima pagalvot kad pirkejei kalti kad jei nuobodu....

2009-06-09 15:31

o kaip jums toks atvejis?prie kasos pardaveja nuskenuoja prekes,o zmogus klausia kiek moketi.ir zinote ka pardaveja atsako?-tai va cia ziurek yra parasyta.tai zmogus turejo ziureti kokia suma rodo kasos aparatas,o pardaveja sedi ranka istiesus ir laukia kol paduos pinigus.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pardavėjų paslaugumas

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dukryte