Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Skiepų atsisakymas!
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
9
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-10-18 10:58

visi mes optimistai, kol nesusiduriam su liga iš arti. pati svarsčiau, skiepytis ar ne nuo erkinio encifalito, nuo vėjaraupių - bet kai susirgo pusbrolis po erkės įkandimo, kai liko be sveikatos visai, kai prisižiūrėjau visokių vaizdų infekcinėje ligoninėje... jei tik yra galimybė išvengti ligos, geriau ja ir pasinaudoti, t.y. pasiskiepyti. vakcinomis, kaip ir minėjo mamytės anskčiau, daug pavojingų ligų pavyko sutramdyti


 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65
 
2012-05-16 15:43

 per Nacionalinės skiepų dienos koncertą kaip tik buvo įvairūs filmukai apie skiepų naudą: http://www.youtube.com/watch?v=pDMjeaZQ0_0&feature=relmfu


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-09-08 11:05

siaip neturiu nieko pries nei tuos tevus kurie skiepina nei tuo kurie atsisako, nes kiekvienas sprendzia kas jo vaikui geriausia, bet vat kyla klausimas, kodel pasiklausinejus apie galimas komplikacijas po skiepo, gydytoja nieko nepasakoja, sako tik apie nauda,bet pries skiepa liepia pasirasyt, kad neturesi jokių pretenzijų???


 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051
 
2012-09-10 09:47

O aš truputi prieš skiepus,na tuos kur privalomi,tai skiepijau,bet tokius kaip nuo gripo,vėjaraupių,roto ir kt.,tai aš prieš.Mūsų daktarė vis kiša ir kiša tuos skiepus,bet mes atsisakome,o kai susirgę sloga ateiname,tada prasideda prikaišiojimai,ale : va,sakiau skiepykit,o tai dabar ir sergate,kad neklausėte.Nežinau,gal ir blogai elgiuosi,gal ir atsilikusi mama esu,bet aš geriau arbatom slogytę išgydisiu,nei tuos skiepus kas met leisiu ;)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-09-10 10:30

nA as asmeniskai irgi pries papildomus skiepus, mūsų ir tokia pati, tiek naglai kiša savo nuomone, kad jau ne karta ir apsipykt teko, bet jiem pinigėliai nuo to krenta, ne jų vaikas tai kiša ką gali.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2012-09-10 11:34

Skiepų atsisakymas – labai egoistiškas sprendimas. Aš tikrai negaliu garantuoti, jog mano vaikas neužsikrės nuo sergančio draugo, per sužeidimą ar valgydamas užkrėstą maistą. Jei yra galimybė pasiskiepyti ir išvengti tų kelių ligų, nuo kurių yra vakcina, kam taip rizikuoti? Galite paskaityti apie Europoje plintančius tymus. Situacija – kraupi:  

Skiepų atsisakymas!
" title="" />


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2012-09-10 11:40

Evitarr 2012 09 10    

Skiepų atsisakymas – labai egoistiškas sprendimas. Aš tikrai negaliu garantuoti, jog mano vaikas neužsikrės nuo sergančio draugo, per sužeidimą ar valgydamas užkrėstą maistą. Jei yra galimybė pasiskiepyti ir išvengti tų kelių ligų, nuo kurių yra vakcina, kam taip rizikuoti? Galite paskaityti apie Europoje plintančius tymus. Situacija – kraupi:  http://www.delfi.lt/news/daily/Health/europoje-vis-labiau-plinta-tymai.d?id=58813489 

 


 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024
 
2012-09-10 11:51

Evitarr 2012 09 10     Evitarr 2012 09 10    

Skiepų atsisakymas – labai egoistiškas sprendimas. Aš tikrai negaliu garantuoti, jog mano vaikas neužsikrės nuo sergančio draugo, per sužeidimą ar valgydamas užkrėstą maistą. Jei yra galimybė pasiskiepyti ir išvengti tų kelių ligų, nuo kurių yra vakcina, kam taip rizikuoti? Galite paskaityti apie Europoje plintančius tymus. Situacija – kraupi:  http://www.delfi.lt/news/daily/Health/europoje-vis-labiau-plinta-tymai.d?id=58813489 

 

visai ne egoistiskas! privalomus skiepus ir mes gavom, o kam ta vaika badyti simtus papildomu kartu? kam ji badyti su kiekvienu apsilankymu pas gydytoja, kai sneka apie nauja skiepa? vakcinos yra visokios, aibe ju begaline yra. daktarai pinigus gauna uz tokius patiklius tevus, kuriems sugeba isiulyti. kam, pavyzdziui, tos gripo vakcinos reikalingos? juk paskiepyja ir vis tiek prasergi. o jei rimtesne gripo bacila laksto aplinkui, naturaliu medicininiu budu galima gydytis. cia mano nuomone. bet negalejau netyleti, kai parasete skiepu atsisakymas - labai egoistiskas sprendimas. jus apie savo vaika galvokit, ar jam smagu but badomam kiekviena karta, kai mama naujo skiepo vaikui uzsimano? o jus save taip skiepyjotes kaip vaika savo? nuo kiekvieno menkniekio? pasidomekit, kokios neigiamos puses tu papildomu skiepu yra. gal atsoks visos fantazijos taip kalbeti...


 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-09-10 12:33

Kad skiepintis yra pilną informacijos, kokia jų nauda ir panašiai. O kiek yra informacijos apie skiepų sukeliamas komplikacijas? Kiekvienos mamos teisė rinktis kokiais skiepais ji nori skiepinti savo vaiką, ir negalima jos ekoistiška laikyt. Gulėjau ligoninėj su mama, kurios vaikiukas atsigavo iš komos po 10 dienų, jau buvo prijungtas ir kvėpavimo aparatas, galvojo, kad reiks laidot, kvietė kunigėlį, kad krikštą vaikas turėtų, jam gavosi komplikacijos nuo antro privalomo skiepo, tokią mama kuri daugiau neskiepins savo vaiko galima vadint egoistišką. Naivu vien skaityt apie naudą, kai nėra jokios informacijos apie komplikacijas ir mirštamumą nuo skiepo. Mano teta dirba ligoninėj ir tiek kraupių dalykų yra papasakojus, kad man akys ant kaktos iššoko, aišku tai nėra agitacija ir postūmis neskiepint visai, kaip jau sakiau kiekvienas renkasi pagal save. Mama žino kas vaikui geriausia.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051
 
2012-09-10 13:27

Tai vat manau,kad ne mes egistės,o jūs mama kuri skiepyjat savo vaiką,nė neatsiklaususi kišat į tokį mažą organizmą visokį brudą už kurį medikai paskui gauna poilsines keliones.Pas mus ir yra patarėjų iš medicinos srities,tai didelėm raidėm sakė,kad baikit jūs su tais  skiepais,tegul organizmas taikosi prie visokiu aplinkos poveikių ir virusų,nes kitaip vaikai tikrai išmirs nesulaukę nė Kristaus amžiaus.Pfu pfu pfu nė vienai to nelinkiu,bet aš už savo vaiko sveikatą ir man nesvarbu,jei šalia atsistos vaikas kuris vakcinuojamas nuo bile ko.Jei jūs skiepyjate,tai tada jums juk medikai išaiškino,kad neturėtų susirgti :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-09-10 17:34

tarkim nuo roto viruso vakcina yra brangi, o ji neapsaugo, nes uzsikreciama nuo nesvariu ranku, ir skiepikites kiek norit, vistiek jei svaros vaikas nesilaikys, kieme smelinom rankom obuolius rinks ir skanaus, visko gali atsitikt, o kaip zinia mazi vaikai kaip siurbliukai, nesuziurejai minute ir jau pratrydo ar dar kazkas, tai ieskot reiktu vakcinos nuo viso gyvenimo ar gyvenimo budo.

Mano močiutė kelis metus iš eilės pasiskiepina nuo gripo ir vistiek serga, o paskiau per žinias praneša, kad skiepina preitu metų vakcina, o gripas per metus mutuoja ir naujiems metams vakcina sena nebetinka, taigi vistiek sergi ir kartais net sunkiasne forma, nes nuo vakcinos netinkamos, organizmas budruma praranda.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-09-10 17:35

be to prie rusu nebuvo tu vakcinų tiek daug kiek dabar, zmones suaugo gyvena iki dabar ir sveiki, niekuom nesiskundzia, ir pragyvena net savo vaikus, kaip ziauriai beskambetu, o dabar zmones kaip lepsiai jei taip galima issireikst, begioja pas gydytojus del niekuciu, varosi chemiją, ir jokio naturalaus atsparumo nelieka.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-10 17:40

Egoistškumas čia visiškai ne prie ko paprasčiausiai kiekvieni tėvai kurie skiepija ir kurie atsisako galvoja apie vaika ir tik apie ji, tik turi savo nuomonių. Privalomais skiepijau ir net labai pergyvenau kai mažaji negalima buvo skiepit o vat tuos kurie galima pasirinkti neskiepiju nors žiuriu teigiamai. Nežinau ačiu dievui nesusirgom ir kažkodėl mastau optimistiškai kad nesusirgsim, nesakykit kad tai lengvabūdiškumas,...nors tikrai suprantu visko gali būti.. na bet dičke neskiepijau nuo vejaraupiu bet iki šiol nesusirgo, daabar galvoju kad jei susirgs tik kad lengvai perneštu kad nebūtų sunki forma, bet man nera garantiju jog paskepijus jinai tikrai nesusirgs ..nesakau ne skiepam bet viskas mūsų valiojVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2012-09-10 17:43

Anksčiau nuo pavojingų ligų neišgyvendavo 80 % vaikų. Skiepų dėka vaikų mirštamumas taip stipriai sumažėjo. Man atrodo egoistiška spręsti vaiko sveikatos sąskaita ir nuo vienos ligos skiepyti, kitą ignoruoti arba išvis neskiepyti.  Vakcinos vis tobulėja, medicina žengia vis pirmyn, o čia kaikurios pasiryžusios žengti tokį žingsnį atgal.  Juk  visos  esame skiepytos ir nesirgsim tomis ligomis. O jūs savo vaikiukus stumiate į pavojų. Užaugę jie turės skiepytis nuo visko. Kas garantuos, kad nepaskiepijus nuo stabligės, kokliušo, tymų ar kitos kokios ligos, vaikas neužsikrės susižeidęs ar nuo kito vaiko? Vien dėl to, kad mažėja skiepijimai Europoje, atsiranda tymų ir kitų ligų protrūkiai, epidemijos. Štai ką daro skiepų atsisakymas. Dabar visi keliauja, nesunkiai galima įsivežti pavojingas ligas. Negi dabar lauksim, kad ir mūsų vaikai pradėtų sirgti ligom, kuriomis sirgo viduramžiais?  Todėl paskui ir būna rašoma apie mirusius nuo kokliušo neskiepytus vaikiukus, mirtį įsipjovus į pirštą, nes niekas neskiepijo nuo stabligės.

Apie skiepų šalutinį poveikį yra ir straipsnių ir tyrimų – tikrai rašoma. Galite paieškoti –  jis pasitaiko retai – alergiškiems vaikiukams. Mano aplinkoje, kiek pažįstu mamyčių, nei vienos vaikui po skiepų nebuvo  blogų reakcijų.  Tik peržvelgus vienos ir kitos pusės argumentus, pasitarusi su pažįstamais medikais (kurie neslėptų tiesos) priėmiau sprendimą - skiepyti vaiką. Skaičiau mokslininkų  tyrimus, medikų komentarus, o ne abejotinos  kilmės straipsnius.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-10 17:52

Kokliušas yra privalomas skiepas.. aš kalbu jog mano vaikai yra paskiepiti visais privalomais skiepais ir skiepu aš neatsisakau, be to kiekvienas turi teise rinktis ir tikrai nei vienas iš tėvu nenori rizikuoti vaiko sveikata.. Aišku kaip dien  jog skiepyjant tikrai sumažėjo sergamumas kai kuriomis ligomis, bet mes negyvename izoliuoti nuo kitų pasaulio šalių. Sumažėjus skiepijimams, vėl padaugėja sunkių ligų. Taip buvo kai kuriose Europos šalyse su tymais, difterija, kokliušu.Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-10 17:55

ir dar skiepijant būtina atsižvelgti i daugybe dalyku pvz skiepai nuo gripo ar rotaviruso – pasirinkimo reikalas. Reikia atsižvelgti į įvairias aplinkybes – pavyzdžiui, kiek ir kokio amžiaus vaikų auga šeimoje. Aš savo mažąją  ne skiepijau, ns jinai buvo viena šeimojį. Kūdikis auga vienas su tėvais, tuomet šis skiepas, mano galva, nebūtinas. Vis dėlto laikausi nuomonės, kad įgyti imunitetą nuo didžiųjų baisiųjų infekcijų čia visiškai kitas dalykasVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051
 
2012-09-10 21:36

Tikrai taip mes kalbame apie skirtingus dalykus,juk mes sakome,kad privalomaisias skiepijame,o tais taip siūlomais nuo gripo,rotaviruso,vejaraupio ir t.t aplenkiame.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844
 
2012-09-11 09:28

Cia kiekvienos seimos reikalas-skiepyti tik privalomais,skiepyti papildomais,ar visiskai atsisakyti bet kokiu skiepu.Kas liecia is papildomu skiepu,tai musu pediatre niekada nera bandziusi siulyti mums skiepytis.O priesingai,sake nelabai apsimoka.Tiesa,vyresniaja esu paskiepijusi nuo vejaraupiu kai buvo mazyte.Bet tada buvo visai kita gydytoja,graziai pakalbejo,viska nupasakojo ko galima tiketis susirgus,tai kazkaip pasiryzau skiepyti.O mazosios neskiepyjau,turime tik visus privalomus skiepus.Ir siaip minties daugiau net neturiu,kad skiepyciau papildomais skiepais.

Tiesa,nesenai kalbejausi su sesute,kuri is skiepyja vaikucius .Tai sake yra keletas procentu,kurie visiskai atsisako bet kokio skiepo.O taip pat yra keletas procentu,kurie ir papildomais skiepyjais.Bet daugelis skiepyjasi tik privalomais skiepais.Ir dar,jei tie privalomi skiepai butu labai labai jau puikus,ta pati sesute,tikrai rekomenduoti savo dukrai paskiepyti,deja,ji to jai nepatare.

 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024
 
2012-09-11 10:51

zinau atveju, kai vaikas buvo paskiepytas nuo roto viruso ir vejaraupiu. mama tokia buvo isitikinusi, kad nesirgs, nes ale paskiepyjom. ir susirgo. su roto virusu net i ligonine pagulde. o vejaraupiais prasirgo tik lengvesne forma. tad tie papildomi skiepai negarantuoja, kad tavo vaikas neuzsikres ta liga.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 24
 
2012-09-11 11:43

as esu paskiepijusi visais privalomais skiepais savo abu vaikucius,taciau esu pries papildomus skiepus.tiesa norejau paskiepyti savo berniuka kuriam 4 metukai nuo erkinio encefalito,bet musu vaiku gyditoja isaiskino ,kad tokio amziaus vaiko skiepyti nepatartina,nes jis dar turi imuninteta siai ligai o va nuo 8 metu jau reiketu pasitarti su gyditoju kadangi imunitetas isenka,labai gera gyditoja ,nes nekisa tu papildomu skiepu <img src= " height="19" src="/cke/plugins/smiley/old/wink_smile.gif" title=" ;) " width="19" />


 
 

9
 


Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Skiepų atsisakymas!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Armandukas