Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Skiepų atsisakymas!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-23 17:28

skaiciau, mastau, bet vis tiek nesuprantu pozicijos... nereikia skiepytis nuo gimimo nuo nieko ar kaip?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2010-04-23 18:48

vabalai 2010 04 23    

skaiciau, mastau, bet vis tiek nesuprantu pozicijos... nereikia skiepytis nuo gimimo nuo nieko ar kaip?

Mano nuomone ne tik nereikia bet ir pavojinga sveikatai. 

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-24 09:02

akusere 2010 04 23    

kristulka26 Esate visiskai teisi - tai yrai 100% pinigu plovimas o tiksliau darymas. Manau kad su laiku suprantanciu tai bus vis daugiau.

As asmeniskai esu pries skiepus. Inete galima nesunkiai rasti knyga apie skiepus.  Г.П. Червонская,  Привики: мифы и реальность. Ja perskaicius, atsiranda apie ka pamastyti...

i skiepus manau kiekvieno zmogaus organizmas reaguoja skirtingai... pvz as nuo gripo skiepinuosi jau bene 10metu...ir man gerai viskas... o va vyrui jie netinka... jis ir kaip kristulkos vyras: gavo skiepa - serga, nesiskiepijo nieko....

kas del vejaraupiu tai labai gerai atsimenu ne viena atveji is savo artimuju aplinkos, kurie nespeje pasiskiepinti vieno ir dvieju vaiku toki vargeli ir kancia turejo kad ojojoj... paaiskinkit man kaip 2 metu vaikui isaiskinti kad tu nesikasyk.... jei niesti...as pati apturejusi esu ta malonuma jau budama paaugle ir dar po siai dienai turiu randus nuo vejaraupiu.... nes pabreziu BUDAMA PAAUGLE as neistverdavau tu baisaus niezejimo, ir kasydavausi ne tik nagais bet ir vieliniu sepeciu, jei nepasiekdavau ranokimis.... :)

ne manau kad atsisakyti pasiniu skiepu yra protinga, nes vien del ju  jau nera tokios pavojingos anksciau mirtinos buve ligos... nes mano ir ne tik mano nuomone karta is kartos sustiprinamas imunitetas ir mazeja galimu potencialiu ligos nesiotoju skaicius

:)

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-24 12:33

Na a ir nesuprantu va kam nuo vejarupiu skiepytijuk mazi vaikai prasirgom ir nieko baisaus, o maziukai dar lengviau pernesa nei kad suauge , tai ka visa gyvenima nuo jo ir skiepytis, prasirgai sau viena karta ir ramus, tikrai juk nebaisi kokia ir besikartojinti liga.

Nuo gripo, daznai daug kas maiso persalima su gripu, na o jai susirgai tai milijonas budu issigydyti ir nebus jokiu komolikaciju.

Siulyciau geriau imuniteta stiprintis tai ir ligu nebus, nei leistis medikamentus neaiskios kilmes.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-24 12:58

na zinoma namie sedint gali isvengti bacilu, bet kai kasdien susitinki ir bendrauji su simtais ciaudinciu kosinciu ir siaip nezinia kuo serganciu ar sirgsianciu tai imuniteto stiprinimas kazin ar pades ...

nebegsi juk po kiekvieno kontakto su zmogumi ranku plauti ar citrinu sulciu gerti :)

cia mano nuomone... :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-24 13:03

jei yra israsti skiepai,vadinas vaikui nuo gimimo jie yra reikalingi,juk visose salyse,vaikuciai gauna vienodus skiepus,matyt ne veltui,nereikia visur ieskoti blogosios puses,mastyti kad visi tik ir plauna pinigus....vieni pernesa normaliai kiti ne...nemanau kad viso pasaulio daktarai ziuri uzsimerke i tuos skiepus ir lengva sazine leidzia nuodyt skiepais musu atzalas...visur yra trukumu ir privalumu...o ka jei jau mazyliai susirgo,kad ir gripu,tai jau vaistai ne nuodai,as geriau paskiepysiu vaika....0o ne is ispindejimo darysiu visokius isvedziojimus....nemanau kad mes mamos gudresnes uz kvalifikuotus gydytojus...beje visada turi kazkas priestarauti,jei visalaik skiepai buvo gerai,tai atsiras zmogus kuris teigs kad blogai....o del k0omplikaciju tai ju pasitaiko visur,ne visi vienodi juk vaikai

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-24 13:59

visiskai sutinku su tavo Pinki nuomone :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-24 14:47

As jau buvau pasisakius kad pati skiepiju vaikucius butinais skiepais, bet tie papildomi visokie nuo gripo, nuo vejarupiu as ju nepateissinu ir butent del papildomu skiepu labai daug gydytoju poziuris ne koks.O gydymo budu yra daug hemopatiniais, liaudiskom priemonem kur tikrai pagydo ir nekenkia sveikatai.O ir nesuprantu nejaugi ipatingai kai yra didele rizika uzsikrest liga jus neplaunote ranku ir negeriate kazko profilaktiskai.Na bent musu simoi tai normalus reiskinys tai gal todel ir poziuriai skiriasi

Ir dar nereiki8a cia nieko izeidineti, cia kiekvienas pasisako savo nuomone jai tu uz tai ir valio , o as pries ir nematau cia nieko blogo

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-24 14:57

orintuxxx 2010 04 24    

As jau buvau pasisakius kad pati skiepiju vaikucius butinais skiepais, bet tie papildomi visokie nuo gripo, nuo vejarupiu as ju nepateissinu ir butent del papildomu skiepu labai daug gydytoju poziuris ne koks.O gydymo budu yra daug hemopatiniais, liaudiskom priemonem kur tikrai pagydo ir nekenkia sveikatai.O ir nesuprantu nejaugi ipatingai kai yra didele rizika uzsikrest liga jus neplaunote ranku ir negeriate kazko profilaktiskai.Na bent musu simoi tai normalus reiskinys tai gal todel ir poziuriai skiriasi

Ir dar nereiki8a cia nieko izeidineti, cia kiekvienas pasisako savo nuomone jai tu uz tai ir valio , o as pries ir nematau cia nieko blogo

na mes plauname rankas nors ir nera ipatingai didele rizika uzsikrest liga...

niekas nieko neizeidineja,juk nebadau pirstu ir mamu visu nevadinu ispindejusiom,tiesiog yra isireskimas...beje mano nuomone kitokia nei jusu,tai manau ir galiu issakyt,o jau kaip priimti ja tai jums spresti izeidimu ar ne....kiekvienas renkasi kaip jam patinka,dar karta pasikartosiu tai yra mano nuomone

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-24 16:45

orintuxxx 2010 04 24    

....O ir nesuprantu nejaugi ipatingai kai yra didele rizika uzsikrest liga jus neplaunote ranku ir negeriate kazko profilaktiskai.Na bent musu simoi tai normalus reiskinys tai gal todel ir poziuriai skiriasi

as siaip nieko nesistengiu izeidineti... :)

o apie ranku plovima sakiau del darbo vietos, o ne poziurio seimoje...

nesam kazkokie nevaleikos, kad butume nesiplove ranku ar siaip...

:)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-17 17:28

http://www.sos03.lt/Idomybes/Nuomones/Skiepai_zudo_vaiku_harmonija_sveikata#comment-6562

http://www.pasveik.lt/sveikatos-ir-medicinos-naujienos/kiauliu-gripo-gresme-ir-skiepai--farmacijos-gigantu-ispusta-apgaule-/47320

tiesiog baisu kai perskaitai tokius straipsnius kur ritasi pasaulis.Noreciau visiskai atsisakyti skiepu ,bet baime,kad vaikutis gali susirgti mane gazdina.Laukiuosi man 6 men ir bandau tartis su gydytojais kokie skiepai yra reikalingi sakykim patys svarbiausi.Gal kas neskiepijo mazyliu nuo tuberkuliozes ir hepatito b? as mastau,kad vaikuti skiepysiu tik 3 metu ,kad jo organizmas savaime susitvarkytu.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-06-17 21:28

Kiekvieno reikalas yra skiepyti papildomais kokiais skiepais,ar neskiepyti.Ir jei yra galimybe pasiskiepijus persirgti lengviau nei nesiskiepijus,tai ,manau nieko blogo nera.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-06-17 23:43

Tais skiepukais kurie priklause skiepytis vaikuciui,tai skiepyjomes,o tais papildomais,tai ne,kazkaip ir viena pazystama medike nepatare per daug tu skiepu duoti vaikui,sake geriau  persirgti kai kuriom ligom ir taip tureti imuniteta jom,nei kas kart skiepyti.Taigi manau cia kiekvienos reikalas,skiepyti vaika ar ne

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-10-08 13:12

Labai gerai, kad neskiepijat, taip ir toliau!!!

http://www.sozvezdie-love.ru/pandemii_lzhi.html

nepagailekit laiko paziurekit, tai svarbu ir turi zinoti kekvienas.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-08 13:34

mano mazyliui jau 1m ir du men.neseniai gavom skiepuka nuo miningito.ir dar laukia visa eile skiepu.as tik dziaugiuosi,kad musu vaikais pasirupinama is anksto.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 12

2010-11-16 08:39

laurike 2010 06 17    

Tais skiepukais kurie priklause skiepytis vaikuciui,tai skiepyjomes,o tais papildomais,tai ne,kazkaip ir viena pazystama medike nepatare per daug tu skiepu duoti vaikui,sake geriau  persirgti kai kuriom ligom ir taip tureti imuniteta jom,nei kas kart skiepyti.Taigi manau cia kiekvienos reikalas,skiepyti vaika ar ne

Butent, manau tie kuri yra pgrandiniai, kuriais skiepijami visi, ir kuriais buvome mes skiepyti, reikia skiepiti. O tais visiais, nuo gripo ir kitokiais nemanau,kad reikia. Geriau uzsiimti imuniteto stiprinimu, daugiau is to naudos. Nes pvz gripas, juk jis mutuoja ir kiekvienais metais vis kitoks buna. Geriau darzoves, daug laiko lauke, gal kokie maisto papildai (ar tai vitaminai, ar tai greipfrutu seklu ekstraktas) ir nebus jokiu problemu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2010-12-09 13:23

As pasisakau uz skiepus.Juk tik skiepu deka buvo sutramdytos tokios ligos kaip poliomielitas ir kt.Dabar jos beveik isnykusios.O tie teveliai,kurie neskiepija ir giriasi,kad stiprindami imuniteta isvengia ligu,klysta.Zinoma,stiprinti imuniteta reikia,jis padeda prie tokiu ligu kaip gripas(nuo gripo ir pati nesiskiepiju,nes si liga per greitai mutuoja),ar kitos persalimo ligos.Bet tokios ligos,kaip raudoniuke, parotitas, tymai ir visos kitos sutramdytos tik skiepu deka.O tie,kurie nesiskiepija,nesuserga tik todel,kad didzioji dauguma vaiku paskiepyti ir liga del to neplinta.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-07-25 19:11

Kaip dar galima buti pries skiepus?... 

Rotavirusinė infekcija (roto virusas)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-07-26 00:57

Sveikos mamytes

As asmeniskai pries skiepus, bet kaip reikes pasielgti su savo kudikiu ar vaiku nezinau :(

Esu pasiskiepijusi nuo visko ko reikalauja darbovietes, bet pasakysiu nesu patenkinta. Po skiepu mano liga labai suaktyvejo arba galiu teigti, kad net skiepai ja issauke :( nes butent po to momento ir prasidejo.....

Vaikysteje buvau skiepyta kaip ir visi vaikai. Pries ketverius metus pradejau pati skiepytis nuo gripu, ar man to reikejo, ne! bet skiepijausi, po 2 metu dar papildomai 4 skiepai vienas po klito, ir dar pora pakartotinu. Na jau tada reikejo pamatyti kaip as leidausi nuo laiptu, ryte kokia atsikeldavau sustingusi, kaip sunku buvo ne tik dirbti, bet ir gyventi. Man nustate- reumatini poliartrita. Stai taip, o is kur, daktarai gali tik viena pasakyti - genetiskai, jie neisko ir nenori suzinoti is kur, o mano seimoje as pirma su tokia liga :(   kas butent tai issauke nezinau :(

Iki siol nesirgau jokiu hepatitu nei kuo, o ar reikes man savo vaika nuo to skiepyti, jai teveliai neserga tuo.

Ar yra mamyciu kurios nelabai nori, ar neskiepyja, o gal net kovoja pries skiepus ?

kaip zinoti, kad pasielgsi teisingai, kad vaikui bus geriau be skiepu nei su jais. Pati sakiau nebesiskiepysiu, bet kaip pasielgti teisingiau su vaiku- nezinau :(

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-26 14:37

Manau labai nuo organizmo priklauso, as grieztai pries papildomus skiepus, privalomi, na viena vaika skiepyjau, pasigailejau, antra skiepyjau bet jos organizmas stiprus buvo ir liko be jokiu pasekmiu, mazyli pradejau skiepyti ir po 4 men. skiepo jau pastebejom salutini poveiki, todel daugiau ir nebeskiepyjau.Jai bijai visai neskiepyti , tai skiepyk vaika ir stebek ar neatsirand aalergiju ar dar kaip nereaguoja, beje gerai yra patemti skiepus t.y. padaryt tarp ju didesnius tarpus, cia taip gydytoja rekomenduoja.

Na o del to kad anksciau skiepyjo ir dabar reikia, anksciau skiepai buvo visai kitokie ,todel tiek blogumu vaikam nepridarydavo ir tai nebuta be pasekmiu.Dabar skiepai daug  stipresni , daugiau info jose ir daugiau vaiku kuriu organizmas nepajegia su ja susidoroti, jiem per sunku.

8

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Skiepų atsisakymas!

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
gabriele