Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažylis miega...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
7
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2011-07-19 20:32

Musu maziukei 3 metukai.Kai einam miegot nakciai,uzmiega musu lovoj,tada paguldom i jos lovyte,ji salia musu lovos.Kai pietu miega buna ivairiai.


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126
 
2011-08-10 12:57

 Geriausi butu jau pratinti kad uzmigtu savo lovoj :)

 

________________________

miegamojo baldai lovos


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123
 
2011-08-26 15:36

maryte25 2011 08 10    

 Geriausi butu jau pratinti kad uzmigtu savo lovoj :)

 Pritariu. Mano vyresnėlis nuo gimimo nemiegojo bendroj lovoj, nors ir maitnau beveik iki metukų.  kažkaip net nekilo minčių guldytis pas save. Dar prieš gimdymą paruošėm būsimam mūsų naujam gyventojui lovytę, kuri stovėjo prie mūsų lovos ir joje guldydavau. Kiek keldavo, tiek pamaitindavau atsisėdusi, panešiodavau, kartais bevalgydamas užmigdavo. Tik rytais, kai tėvelis jau išeidavo į darbą atkeliaudavo pas mane atsigerti pienuko, pasivolioti ar truputį pasnausti. Ir kažkaip negalvojau, kad tingisi, gal šalia pasiguldyti, nereiks keltis. O kažkur nuo pusės metukų ir vakarais pradėjau migdyti lovytėj, o ne ant rankų, užmigimui įsitaisėm pliušinį žaisliuką, su kuriuo ir dabar apsikabinęs miega. Taip ir priprato. Nuo metukų  mes su vyru išsikraustėm miegoti į kitą kambarį, tai naktį kokį kartą ar du nueidavau užklostyti.  O su dukryte - pagailėjau savęs, kad po nelengvo gimdymo sunku buvo sėdėti, tai maitinau pasiguldžiusi pas save taip ir miegodavom. Tai dabar vargstu. Labai nenori savo lovytėj miegoti, pamiega ir jau prabudusi atsistoja ir verkia ištiesusi rankas, kol nepasiimi pas save. Dar kartais oi kokias isterijas užtaiso.Po truputį vis pratinamės miegoti atskirai, vakarais stengiuosi, kad užmigtų savo lovytės, o ne pas mus. o naktim kai prabunda, nepatingiu dabar panešioti, kol užmiega ir vėl guldau į lovytę. Gal kaip nors su kantrybe išmoksim miegoti atskirai. Nes kitaip ryte sunku ir iš lovos atsikelti su skaudama nugara nuo nepatogaus gulėjimo kai šalia vaikas. Bent tokia mano patirtis.

miegamojo baldai lovos

________________________  


 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206
 
2011-09-14 12:16

 Mano mazyliui metai ir trys menesei :) , buvo iprates miegot kartu su manim kai wyras dirbdavo, dabar stengiuos pratint prie jo lovytes uzmiega su mumis taciau toliau miega sawo lovytei. Labai nepatogu miegoti tryse, daznai neissimiegam ir diena buna sunkoka , tai manau kad rejkia mazysius pratinti prie sawo loveles :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22
 
2011-10-13 16:11

mes irgi dar vienoj lovoj vartaliojames ir manau, kad kol maitinsiu tai niekas ir nesikeis...ir viskas is to didelio tinginio...neturiu sveikatos keliskart nakti keltis maitint, man taip daug patogiau...o ir lova musu didele...nors dabr jau uzmigdzius bandau vis i jo lovyte ideti, tai tada turim su vyru viena kita laisva valandele ;)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2012-03-02 11:41

Tai, kad kartais reikia keltis daug kartų per naktį nutinka ne vien dėl to, kad vaikas įprato miegoti su tėvais. Mano sesers atveju nutiko taip, kad ji apskritai savo sūnelį išlepino. Dabar nesvarbu dieną ar naktį, jis reikalauja dėmesio. Manau, kad ir kitiems taip nutinka - kai per daug myli, išlepini, o tada jau vaikas reikalauja dėmesio nesvarbu kokiu paros metu ir nesvarbu, kokioj lovoj..


virtuvės baldai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92
 
2012-03-02 15:18

 o as su abiem beveik iki 3m miegodavau,nes vyru po gimdymu negaliu miegot nes baisiai knarkia,buciau visai be miego.ir vaikai neislepia labai ramiai miegodavo,ir patys pradejo lovose savo miegot be jokiu pykciu.taigi ir su treciu ta pati darysiu.


  1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė
 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2012-03-02 15:21

Jau pora vakaru buvo kai maziuke atsigula i savo lovyte,pasikuicia ir uzmiega...Bet vel dabar musu lovoj uzmiega,pabude perkeliam i jos salia esancia lovyte.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-07-16 16:58

Dukra miegojo su mumis, o sūnus puikiausiai kaip tikras vyras išmiega savo lovoj :) bet tiesa sakant čia tečio pagira nes jis pripratino ir jis migdo vakarais :)Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2012-07-18 12:25

Musiskis tai uzmiega savo lovoje , bet visad ipusejus nakciai atkeliauja kaip vaiduoklis :) taip tikiuos koki kart kad liausis, kaip gali jo nepriimt kai prasosi ( mama man salta ) :)


http://members.fotki.com/Rasasumis/about/

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-07-18 15:29

o kiek jums laiko jau?Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024
 
2012-07-31 23:03

 suneli iki kokiu 6-7 menesiu guldydavaus i lova, kai maitint reikedavo. labai jau miego noredavosi. tai tikrai lengva, papuli i dantis ir labanakt vaikuciai :D is pradziu, kai keldavosi kas 4 val nakti, pasiguldydavau salia, pamaitindavau ir atgal i jo lovyte. paskui kelis kartus uzmigom, tai prabundu, noriu kelt i jo lova, bet ziuriu, kad po valandos jau kelsis vel valgyt. na tai ka, miegam ta valanda vel kartu. o dabar sustumem lovas kartu, jo lovytes sona viena nuemem ir gulim kartu. nes kartais jam reikia prie manes arciau prisiglausti. ir siaip nuo pat gimimo jis nelabai megejas savo lovoj miegot ar tai vezimelyje.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93
 
2012-08-04 11:34

Mes irgi taip pat padarem :) nuemem viena lovytes sona ir susistume miegam, kai maiindava labai patogu buvo, tik istiesi ranka ir prisitrauki vaika :) ir dabar ji kai atsikelia tai priropoja prie manes :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2014-08-21 11:23

Nekreipkite dėmesio į tą miegojimą tėvų lovoje, mes irgi ilgai vargme kol savajį iškrapštėme. Bet galiausiai jis pats uzsimane savo lovos ir savo noru nebemiegojo su mumis.


Vertimai Kaune

Psichologas Kaune

Vaikų psichologas Kaune

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37
 
2016-03-02 17:33

o šiaip vaikas miega ant suaugusiųjų pagalvės ar jam nupirkot atskirai? nes aš čia skaičiau, kad reiktų vaikiškos pagalvės: 

http://apiejaukiusnamus.blogas.lt/kaip-isrinkti-pagalve-jusu-mazyliui-69.html

 

 

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32
 
2017-12-15 08:35

Mūsų mažylis ir dalinosi lova su mumis. :) Bet po kokio pusmečio gal daugiau pradėjo miegoti savo lovelėje. 


 
 

7
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Elinga