Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažylis miega...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-25 21:58

nereiketu painioti suaugusiu skirtingos lyties zmoniu kartu miegojimo su kt. miegojimo variantais. nuomone yra nuomone. tavo vienokia, o kt. kitokia. mano seimoje jokiu miegojimu variantu. vyras su zmona, vaikas atskirai .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-26 21:46

pritariu laurikei, aš ir skaičiau straipsnį, kad miegodamas vaikas su tėvais, turi didesnį su jais ryšį. kas liečia tėčio ir mamos "....", tai galima, imanoma tai padaryti ir suspėti. o vaikučio aš ir neatstumsiu, nes jei idedam į lovytę, tai lb neramiai miega. tikrai ateis tas laikas, kai gal labai norėsi, kad tavo vaikas ateitų į lova pas tave ir apsikabinęs užmogtų, bet pats vaikas jau nebenorės........tikrai, vaikai lb greitai auga. šaunuolė laurikė, mes už ramų vaikų miegą.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-26 22:09

tai patinka mamytems, o ne teveliams. jei vyras to nesako, nereiskia, kad jam tai priimtina. prigulti mamai su vaikuciu trumpam viena, bet kalba apie normalu miega trise. man tai nepriimtina, o kt., jei normalu-tegu miega . o teigti, kad tai vaiko atsizadejimas ar vyras ne toks svarbus, vaikas svarbesnis-nesubrendusios mintys, manau .

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-03-26 23:37

vabalai 2010 03 26    

o teigti, kad tai vaiko atsizadejimas ar vyras ne toks svarbus, vaikas svarbesnis-nesubrendusios mintys, manau .

Nu cia daba ,gerai kad yra tokiu kurios paprotina mus nesubrendeles

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-03-27 09:04

mes neturime šios problemėlės, kiekvienas miegame savo lovose, ir be to mūsų mergytė net nežino kad galima miegoti tėvų lovoje ji tik žaidžia, šokinėja ar kartu skaitom knigeles sugulę

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-04-03 02:23

Musu sunelis miegojo su mumis iki 6 - 7 menesiu, kol maitinau vienu zodziu, net juokaudavom kad reikia lovyte pardavynet nes niekas joje nemiega.  Kai nustojau maitint, tai vaika pradejom guldyt atskirai, pabreziu atskirai tai ne i salia stovincia lovyte o i kita kambari. Tada prasidejo problemos, vaikas miegot nenori, verkia,ant rankyciu prasosi.  Tada raidos centre gydytoja superiniai isaiskino ka daryti ir po poros savaiciu neliko jokiu problemu su miegu. Taigi kaip viskas yra- 1. visada paliekam maza naktine lempa, kad nebijotu tamsos. 2. kad uzmigtu jokiu rankuciu ir stovejimu, ziurejimu, kalbejimu it tt. 3.Paguldai, bucki duodi ir paeini toliau kur atisest kad uzmigtu, jokiu reakciju i vaiko sauksma ar verkyma (zinau kad sunku, bet  geriau vaikui pora kartu po valanda paverkt nei kokiu nors iskripymu isigyti). Jei teisingai mane supratote, tai rezultata matysit jau po savaites. Pvz. dabar suneliui 1.5 metukai tai jau menesi tesiog paguldai, bucki, labanakt ir iseini., net nereikia kambary sedet ir laukt. Jisai pasako ate ate ir pats uzmiega. Aisku kai serga tai kita kalba, reikia tada vaikuti ir ant ranku panesiot, pamigdyti ir paniuniuti ir uz rankytes palaikyti, bet kai sveikas ir iki 5 metu miega tai nesupykit tik bet man atrodo kazkaip nesveika ir vaiko sveikatai( nebent ten lova 3x3 metru su ortopediniu ciuziniu) ir psichikai ir to tevelio labai gaila.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-09 18:01

Na,musu mazyliui jau 1metai 8men,bet mes dar miegame kartu. Tevelis miega atskirai kitame kambaryje ir nematome tame jokios problemos. Nei mes atitolome vienas nuo kito,nei atsalome(netgi sakyciau atvirksciai). Taigi labai romantiska uzmigdzius vaikuti eiti i pasimatyma su savo vyru. Kadangi ruosiames statyti nama tai pamastome apie atskirus miegamuosius,taip daug smagiau

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-09 18:57

smiltute 2010 08 09    

Na,musu mazyliui jau 1metai 8men,bet mes dar miegame kartu. Tevelis miega atskirai kitame kambaryje ir nematome tame jokios problemos. Nei mes atitolome vienas nuo kito,nei atsalome(netgi sakyciau atvirksciai). Taigi labai romantiska uzmigdzius vaikuti eiti i pasimatyma su savo vyru. Kadangi ruosiames statyti nama tai pamastome apie atskirus miegamuosius,taip daug smagiau

Pritariu, nematau cia nieko bloga. ka padarysi, jei taip klostosi, juk viskas del vaikelio, protingas vyras turi suprast. o senovej taip ir budavo, atskirus miegamuosius turejo tik turtingieji, ir ,, vaiksciodavo"viens pas kita i svecius, romantika...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-09 19:27

Na,taip Siais laikais nereikia buti aristokratu,pakanka tureti daugiau nei 1 kamb.buta 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2010-12-27 15:02

o gal reik geros lovytes ? as kaip tik maciau nuolaidos Kotrynoje yra tokiom smagiom, gal vaikui patiks ir miegos tada tik ten :) paskubekit, tik iki sausio vidurio :) reik grazios kokios labai, idomios manau lovytes :)  

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-28 19:18

na prisiskaiciau iki soties cia.pas mus taip yra dukra iki 3 metu miegojo atckirai lovoje bet tam paciame kambaryje nuo tryju perejo y savo kambarely,sunus miegojo taip pat mus miegamajem savo lovyteje iki 8men po to iskelevo su savo lova pas sese y kambary dabar jem 1.10men ir miega savo lovyteje bet isimti yra stakietai jem islipti is lovytes tai apie 5val 6val pabudes atbega pas mus y lova tai mes gal per daug nepergyvename nes tetukas neuzilg keliasi y darbely tai mano angeliukas mane apkabina ir mudu dar traukem y duda iki astuoniu vat toks pokolkas pas mus tarpsnis yra

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-29 15:05

Buvo momentas pas mus, kai išėmėm iš lovytės strypelius, kad mažoji galėtų išlipt pati ir įlipt, ateidavo naktimis pas mus į lovą. Užmigdavo aš ją pernešdavau atgal. Buvo kad ir nakčiai užmiega mūsų lovoje, bet kaip "atėjo" taip "išėjo" tas įprotis, kažko specialiai nedarėm, tik nepalikdavom visai nakčiai jos su savimi.

O rytais visada ateina pas mus į lovą, padrįbsom ir mes abi, tv pažiūrim, kartais ir pusvalanduką nusnaudžiam :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2011-01-31 16:34

Maniske su mumis miegojo iki metu, kol dantukai isdygo tie pagrindiniai, o dabar greit bus du metukai tai uzmiega musu lovoje veliau perkeliu i lovyte.I kita kambari nelabai norisi guldyti, nes neramiai miega , o ir pati neramiai miegosiu ,vis leksiu ziureti ar neprabudo ar kaldrytes nenumete, vienu zodziu miega su mumis kambaryje ir miegos dar ilgai, nes jos kambarys yra antrame aukste, ir nesulakstysiu prie jos.Kai bus kokiu penki -sesiu metuku, kai supras, kad cia jos kambarys , tada ir pati nores jame miegoti

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2011-01-31 16:58

Mano mazoji beveik 18menesiu, bet miegam kartu, nes taip geriausia :) vyro neturiu, todel niekas netrukdo. Uzmigt palieku viena, nes kartu neiseina, labai ja blaskaus. Keliames kartu, dar papa patraukia is ryto ir vualia :) Neuzilgo reiks jai lova atskira itaisyt.

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-31 17:39

na pas mus nera taip kad vienoj lovoj miegotome. tik pirmosiomis dienomis mazyle savo krepselyje miegodavo salia mano lovos, bet po savaites iskeliavo mergina i savo kambari. nuo to laiko puikiai miega viena.. rytais kartais buna kad atsinesu panele ir pusvalanduka abi numingam, bet jau labai retai. o kai atsinesu pas save kad paguletu tai panele ilgai neguli, 5minutes ir jau eina ieskotis savo rubu ir kitus reikalus tvarkytis.. nors kartais noretusi kad kartu uzigtume..bet is kitos puses geriau taip kaip yra, nes paskui buna kad sunkiai tenka kovot su tuo.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2011-01-31 18:11

Na simona,matai,tu tikriausiai pati nemaitinai savo vaikelio is kruties,kadangi as maitinau vaika iki 1.8m,tai ji visada salia norejo guleti,vakare kol pavalgo,nakti  pagerti pienelio iki 1m,na ir ryte tik prabudusi lipdavo pas mama i lova atsigerti gardaus ir silto pienuko.As pavydziu tom kuriu vaikai miega atskirai,bet kadangi mums taip iseina kad miegam visi puse nakties,tai nieko nepadarysi.Nematau as tame jau labai dideles bedos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2011-02-01 10:41

Mes taip pat Laurike miegam su savo metuku dukrele, nes pati maitinu.   Aš norėjau mažylę prieš porą mėnesių iškelti į lovytę , bet vyras neleido, sako  kai paaugs pati nores atskirai miegoti, o dabar ir man patogiau ja maitinti ir mažytei gera nes mamytė visada šalia ji miega neramiai nusispardo anklode, prabudineje  atsigerti tai jei kiekvieną kartą  tektų kilnotis išiminėt  iš lovytės tai visai neišsimiegočiau. O kitų žmonių nuomonės aš nelabai paisau, svarbu kad būtų gerai man ir dukrytei.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-01 23:10

laurike tu teisi, as nemaitinau savo leliuko. gal todel ir neipratom pas mane miegoti.. as tai nieko keisto nematau kad vaikai miega su teveliais kol dar mazi ir kol mamytes pienuka valgo. man tik jau keistoka kai vaikui kokie 5metai ir miega kartu su teveliais.. zinoma, visokiu variantu buna kodel vaiklas toks didelis miega su teveliais, taciau neimant tu keliu variantu man jau nebepriimtina..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2011-02-03 15:26

Sveikutes :) na kaip visada yra dvi nuomones ir jas reikia gerbti :) kad ir patys daktarai turi tas pacias dvi nuomones, ir manau kiekvienas elgiasi pagal save, atsizvelgiant i situacija ir pan. As tiesa sakant buvau pries miegojima kartu ( as kalbu apie kudikius, ne apie jau vyresnius, as pries miegojima su vyresniais vaikais) taciau dabar jau taip nebegalvoju, kadangi pas mane situacija pasikeite... tai va :) o buvo taip kad nuo pat pirmu dienu miegojome lovyteje, kad ir labai blogai, kas pusvalandi keldavos ir ilgai neumigdavom, bet pripratom lovytej, beje pati maitinau, bet nenorejau pripratinti miegoti kartu, ir viskas buvo toliau gerai, kol nepradejo dygti dantys, bet jau nebe patys pirmi, velai jie mums pradejo dygti, va jau geri 2 menesiai laukiam 5-ojo 6-ojo ir kitu bet niekaip neislenda, o burnyte t.y. dantenytes visos baisiai  istinusios, tai ir pradejo nuo to laiko pati viena nebeuzmigti, turim su ja paguleti kol uzmiega tada perkeliam i lovyte, bet nakti atsikelia ir nebemiega, nori pas mus, nieko kito nebelieka tik pasiimti. Taip vat ir miegam dabar puse nakties lovytej kita puse su mumis vis tikiuosi kad viskas pasibaigs kai islis tie nelemti dantukai,gal nebus labai pripratus ir lengvai atsisakysim sio iprocio. Bet dienom jau problemu nera, palieku pati uzmiega, uzvakar vakare taip pat palikau, paverke, pazirze ir nuluzo :) o vakar dirbau tai tetei sakiau daryk taip kaip dariau, bet kur tau dave pienuka atsigule salia ir pats pirmas nuluzo, nei vaikas, oj tie tetes!!! na snd vel bandysim, bet nakti atsikelia atsigerti ir pas mus prasosi :) na kaip nors, nes tikrai nesinori miegoti, ir nepatogu, nors vaikui tai rojus :) jei atprasim, tai neuzilgo reiks pratintis prie savojo kambariuko :) tokia musu istorija, nematau nieko blogo jei reikia, tai ir miega kartu,bet ne visa vaikyste ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2011-02-07 11:50

na va ir vel as :D uzteko mums vat viena karta vakare vienai paciai paliktai paverkti ir miegam jau gerai :D ir uzmiegam, tik paguldau, ieseinu ir miega, kartais dar pasikuisto ir nuluzta :)  nakti irgi ismiega pas save lovyteje, kartais pienuko dar pasipraso ( bet ne visada), bet atsigeria ir toliau miega :) tikiuosi ir toliau taip bus, jei vel mum reikalu nesugadins dantukai, o jei sugadins vel taisysimes :) sekmes kitoms ir kantrybes! ;)

6

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Raigardas