Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažylis miega...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-11 16:14

zemuoge 2009 01 06    

na musu dukryte miega savo lovoj bet ji prie musu lovos ir pripratus vis mano ranka laikyt tai nezinau net kaip atpratint nes kita karta nubunda nakti ir sako mamyte duok lanka(ranka) ir butent ta pacia ati irgi ir nugulejus ir susalus ir visko buna bet jau noreciau atpratint tik nezinau kaip nes verkia jei neduodu rankos

Žinok pas mus tas pats yra, mažoji neužmiega be mano rankos :) bet aš save atsimenu vaikysteje ir dar mama pasakojo aš pati negalejau užmigti be savo mamos rankos, na ir mažajai taip pat  :)   :) o taip tai suveike atskirai miegoti tik graži lova kurios jinai norejo :) tada susitarem jog jau laikas miegoti vienai :) na radom kompromisą, tuo labai džiaugiuos

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-01-11 16:21

Kol vaikutis mažas,gal tikrai jam ramiau,saugiau šalia mamos...Mes tryse stengiamės nemiegoti,bet būna,kad panelytė naktį atšlepsi pas mus...bet jai įmigus-vėl keliauja į savo lovytę.Iki metukų maitinau,bet pavalgiusi irgi nelikdavo mūsų lovoj...Tiesiog turiu blogą pavyzdį iš savo draugų šeimynos ir nenoriu dėlto turėti pasnašių problemų,kaip pas juos.Nors jie,kaip esam kalbėję neskaito,jog čia yra kažkas nenormalaus...

Tai va.Mano draugų mergaitė(12m)tik neseniai paliko mamos lovą,nes tėtis tai kokius 8m.miega atskirai(kitam kambaryje)O sūnelis ,kuriam jau eina 9metukai dar vis miega su mama.Nu mums tai jau ir nebejuokinga darosi.Žmonės turi nuosavą namą,vaikai savo kambarius,bet...kažkas ne taip. 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-11 16:22

manau čia nei tėvams santuokinis gyvenimas nei ką, čia jau virš normos mano požiūriu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-01-11 16:35

Tai mano vyras kitą kartą ir per dantį patraukia-tai ką Jokūbai jau beveik vyras esi,greit su panom vaikščiosi,tai parsivesi pas mamą į lovą panelę?

aišku čia kiekvieno asmeniškas reikalas,gal jiems(tėvams)to sekso ir nereikia(beja,ji tai sako,kad jiems seksas buvo tik vaikams sulaukti)bet mums su vyru kažkaip atrodo jog berniukas yra traumuojamas.Jau jis didelis ir turėtų miegoti savo kambaryje.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-20 23:05

Sveikos mamytės, siūlau padiskutuoti ir pasidalinti patirtim, tokia tema: "kai Jūsų mažylis miega kartu su tėveliais vienoje lovoje".

Mūsų sūnelis, taip jau nuo gimimo miega (balandžio mėnesį metukai bus). Mes su vyru nieko blogo tame nematome, nors iš draugų gavom nemažai kritikos. Ką manote Jūs?

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-21 00:05

geda prisipazint,bet sunus su mumis miegojo iki 5 metu,paniskai bijojo tamsos,niekaip nepripratinom,nors iki metuku miegodavo atskirai loveleje bet kai paaugo perejo i musu lova,kai gime sese teko perkelt i jo kambari ,dabar jau miega vienas,priprato ir jam net geriau vienam,tai vyras sako su vienu miegojom 5 metus ,dabar su antru 5 na bet dukryte jau miega nebe musu lovoj,as tame nieko blogo nemaciau,gyvenam ne vienam kambary,jei norim pabut dviese yra dar kiti kambariai,bet dabar kai pagalvoju tai nebedaryciau taip,nes ir pati blogai issimiegodavau.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-21 07:56

visos trys mano mergaitės miegojo su manim gal virš metų,nematau čia nieko keisto,nenormalaus ar smerktino.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-03-21 08:54

nieko lb jau blogo. bet as zu tai kad savose lovytese miegotu ir tiek.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-03-21 18:51

manajam du metai,iki puses metu miegojo savo lovytei bet paskui viskas pasikeite nes pradejo daznai kelinetis,vis dar MP gere tai delto miega kartu su mum,nes man lengviau nereik kelinetis daznai,pakisdavau papa ir miegam abu :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-22 15:57

tai mes ir nuo to pradėjom, kai maitinau savo pieneliu, tai budavo lengviau, nei kelti jo iš lovytės, nei pašiai keltis, bet priprato ir nebenori vienas miegoti, be to labai nusiklojinėja dažnai, ir tada sušala, tai su vyru čia aną kartą juokiamės "...gal nemiegos iki pilnametystės..."

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-03-22 16:17

musiskis irgi labai megsta miegoti su mum, sita beda mes sprendziam taip, nuemiau lovos sona viena ir pristumiau lovyte prie musu lovos, tai miegam atskirai bet ir kartu :D

aisku buna kad jis nakti apsisapnaves ateina pas mus i tarpa, kartais ir pati pasiimu jei blogai miega, bet jei iminga  as ji vel perkeliu i jo lova, kita nakti isvis nepabunda ir ismiega savo lovoj, o kita nakti kelis kart  ateina pas mane,.... visko buna, bet as tame nematau bedos, ateis laikas kai jau nebenores pas tevus i lova :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-03-22 17:11

mano mazoji su mum kartu miegojo kol maitinau iki trecio menesiuko,o paskui savoj lovelej nebent buna nerami ar paciai noris pamiegot su maze tai pasiimu i lova

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-22 21:54

mano nuomone vaikai turi miegoti atskirai nuo tevu - visada.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-23 10:19

Aš savo nuomonę esu jau išsakiusi šia tema , kažurioje temoje apie miega.

Esu prieš miegojmus su tėvais , kūdikis dar kūdikis, bet jau kaip miega virš metų tai man yra nepriimtina, mamos daug priežaščių pateikia, ne va kodėl miega vaikas kartu, tačiau galiu pasakyti , kad tos priežastys būna dėl svetimų dažniausiai, o iš tikro joms yra patogiau ir tiek ir tingi tiesiog terliotis, tai ir tampa priežaščių daug, o vaikas paprasščiausiai greitai priranta prie gero .

Aišku būna išskirtiniu atvejų, bet vienetai.

Vaikas turi turėti savo erdvę , o tėvai savo.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-03-24 18:31

Pritariu tai nuomonei kad vaikai turi miegoti atskirai nuo tevu,t.y savo lovyteje,bet deja pas mus taip nera.Mazyle miegojo iki vieneriu savo lovyteje,pareidavo pas mus tik kai reikedavo pamaitinti,paskui vel ikeldavau i jos lova,bet kai baigiau maitinti naktim,tai mazyle labai nenori miegoti savo lovyteje.Patikekit ko tik nedariau,bet veltui.Mazyle uzmiega,perkeliam i jos lovyte,bet po poros valandu vel pas mus parbega,bandau atgal guldyti,na niekaip,isterijos didziausios,o miegancia antra karta ir nebeiseina perguldyti,akys placiausios buna ir asareles su prasymu pas mus i lova.Niekada nenorejau kad vaikas kartu su mumis miegotu,bet kad neiseina kitaip,tai kol kas taip ir miegam,puse nakties vieni,kita puse tryse.Kol kas tai nera pati didziausia beda,tai taip ir miegame,sakau gal paskui paaugusi pati labiau nores tureti savo lovyte ir joje miegoti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-03-25 01:15

laurike 2010 03 24    

Pritariu tai nuomonei kad vaikai turi miegoti atskirai nuo tevu,t.y savo lovyteje,bet deja pas mus taip nera.Mazyle miegojo iki vieneriu savo lovyteje,pareidavo pas mus tik kai reikedavo pamaitinti,paskui vel ikeldavau i jos lova,bet kai baigiau maitinti naktim,tai mazyle labai nenori miegoti savo lovyteje.Patikekit ko tik nedariau,bet veltui.Mazyle uzmiega,perkeliam i jos lovyte,bet po poros valandu vel pas mus parbega,bandau atgal guldyti,na niekaip,isterijos didziausios,o miegancia antra karta ir nebeiseina perguldyti,akys placiausios buna ir asareles su prasymu pas mus i lova.Niekada nenorejau kad vaikas kartu su mumis miegotu,bet kad neiseina kitaip,tai kol kas taip ir miegam,puse nakties vieni,kita puse tryse.Kol kas tai nera pati didziausia beda,tai taip ir miegame,sakau gal paskui paaugusi pati labiau nores tureti savo lovyte ir joje miegoti

na ir nesikankinkit..maniškė (2,4m.) kasnakt atšlepsi apie 3 valkaip laikrodukas į mūsų lovą... ir taip jau kokie 3 mėnesiai..nieko nedarau-alukiu, kol nusibos naktiniai pasivaikščiojimai gražuolytei o santuokinius reikalus kažkaip spėjam susitvarkyti ik 3 val

Paskutinį kartą redagavo: Favorites (2010-03-25 01:16)

http://juara.blogas.lt/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-25 12:40

mamyte pati prisidejo prie to gero, juk leisdavo panelei naktimis vaikscioti is pradziu pati. todel dabar jai tai norma. neleidima ji supranta, kaip bausme. nuo pradziu reikejo apmastyti kuo tai gali baigtis. reiktu pagalvoti apie vyra, nebutinai, del "savu naktiniu reikalu", o del kokybisko miego nakti -juk jam, greiciausi, ryte reiks i darba, o jis priverstas dalayvauti tose naktinese lakstymo scenose.

2010-03-25 14:52

Zinai vabalai,man pirmoje vietoje vaikas,o ne vyras,nueis i darba viena nakti neismiegojes,nieko cia tokio baisaus.O vaikai ir nori svelnumo ir jei mergaite nakti pasigenda mamos,tai nezadu vaiko atstumti ir rikdyti,juk tuoj tas malonumas pasibaigs,juk vaikai taip greitai auga,tuoj nores buti savarankiskesne ir miegoti ne tik kad atskiroje lovoje,bet ir atskiram kambaryje.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-25 15:19

mano dukrai dabar kazkas uzplauke yra,naktimis pareina pas mus i lova,bet as atsikeliu ir sugryztam atgal i jos lova,uzmiega kuo puikiausiai,paryciais vel pareina kai isgirsta kai tetis keliasi i darba,tada jau nebevedu atgal i jos lova leidziu miegot,kazkuria nakti irgi tingejau ja nuvesti tai atsikeliau kaip pervaziuota visi kaulai skaudejo neissimiegojau,ir vyras sauke kad sona apsparde,na zinot jei ta viena naktis per savaite kai vaikas miega kartu su tevais tai cia tikrai nieko tokio,bet jei miega jau kiekviena diena tikrai nera gerai,va mano broliene miega su vaiku vienoj lovoj mergaitej tuos bus keturi metai,vyras miega kitame kambaryje,ir iskur gali buti puiki santykiai tarp vyro ir zmonos,merga didziausia kambariai salia vienas kito bijo vaika viena palikt,man tai nesupranta,gryzta atostogom su mociute miega,na man tai nesuprantama visiskai

2010-03-25 18:49

Va kaip tik skaiciau nebloga straipsni apie mazyliu miegojima tevu lovyteje,ir ten parasyta kad nera jau cia taip blogai,kaip kitiem atrodo,paprasciausiai vaikai labiau nori teveliu,labiau prisirise prie savo mamos,tai ir nori to miegucio kartu,juk ir suauge zmones miega dviese,o ne po viena atskirai

5

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Martynas