Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažylis miega...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-10-28 18:29

Na mes uzmiegam vienoj lovoj,o kai mazius iminga tai perkeliam i lovyte,na o kai tetis dirba per nakti tai visada migam kartu,zinoma pasitako kai visi trys uzmiegam ir ismiegam visa nakti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-10-29 17:33

Gal kas zinot kokiu priemoniu kad atpratinti nuo lovos nes uzmigt uzmiega savo lovytej, bet nakti visa laik atsikelia ir klykia kol nepasiimam pas save i lova

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-31 15:39

buvo ir musu dukryte taip elgdavosi atsikelia ir stovi istiesus rankytes as ja pasiimu o kai uzmiega ir vel perkeliu i jos lovyte ir miega sau patenkinta

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2008-11-14 21:49

MUMS TA PATI PROBLEMA,MIEGAME TRYSEO JEI JI UZMIEGA PAS MUS IR NUNESU I JOS LOVELE TAI PABUDUS NAKTI ATEINA PAS MUS I LOVA///KAZIN KAI BUS VELIAU KAI GIMS ANTRAS MIEGOSIM KETURIESE

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-18 08:57

Mano mažius paryčiais pas mus į lovą įsirango.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2008-12-20 23:14

Mūsų mažyliui 1,6 ir mes miegam visi trys  Man pačiai patogiau, kadangi maitinu, tai nereikia keltis iš lovos, kelti jo iš lovytės. Kuomet užmigdau, paguldau į lovelę ir kartais jį įsikeliu tik naktį, kuomet prabunda. Bet šiaip dažniausiai visą naktį kartu

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-22 15:26

Kai maitini - tai nelabai kitaip ir gaunasi :) vis žiūrėk ir miega "įsibrovėlis" tarp tėčio ir mamos, kad tik sesutė ar broliukas jo papo neatimtų 

Mano mergaitė lakstydavo naktimis iš vieno kambario į kitą kokių dviejų-trijų metų - jau girdžiu, atlekia visa bliaudama... Bet tai jai tikriausiai dėl brolio trūkdavo dėmesio, nes paskui kažkaip ėmė ir normalizavosi viskas: atėjo tokia naktis, kai neatbėgo :)

Aš berniukui ištiesdavau ranką iš savo lovos į jo lovytę, miegodavau su ištiesta: dar dabar atsimenu, kiek kartų aš ją nugulėdavau, kad net sulenkti neišeidavau ir nušąlus esu :)  Nes mažai šildydavo vienu metu...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-12-23 16:45

Mes dažniausiai miegam tryse, negaliu pripratint vaiką miegoti savo lovoj.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-23 17:01

na pas mus tai ivairiai, kol maitinau, miegojom su vaiku, paskui lovytej apgyvendinom. Po kiek laiko vyras isvaziavo i uzsieni, miegojom su maziuliu mudu, tevelis grizo, vaikas vel i lovyte, zodziu miegojimo vieta keitesi ne karta ir jokiu problemu nebuvo, visda kuo puikiausiai sugrizta i savo lovele, nereikia jokiu pratinimu, nebuna jokiu verksmu. Tik va nezinia kaip bus, kai iskraustysim i kita kambari miegot...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-12-23 17:08

Dukryte isvis nemiegodavo pas mus lovoj,vis duodavosi,tik i lovyte paguldydavau ir luzdavo,o va maziukas tai pas mus uzmiega,tada i lovyte jo nunesu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2008-12-23 22:04

Mano dukrytei jau metukai ir menuo, nuo puse metu jau miega atskirai savo kambary ir jokiu problemu del to nebuvo, visada nakciai pradarau duris jei pabustu . Mes megstam televizoriu paziuret vakare, tai kai dukryte miega atskirai galim ir garsiau pasneket ir nesijaudint kad pabus, tai vat, manau teveliai renkasi kaip jiem patogiausia , gal kitos mamytes bijo palikt vaikucius vienus kambary, na bet mum del to sunkumo nebuvo.sekmes kitom mamytem

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-06 23:06

na musu dukryte miega savo lovoj bet ji prie musu lovos ir pripratus vis mano ranka laikyt tai nezinau net kaip atpratint nes kita karta nubunda nakti ir sako mamyte duok lanka(ranka) ir butent ta pacia ati irgi ir nugulejus ir susalus ir visko buna bet jau noreciau atpratint tik nezinau kaip nes verkia jei neduodu rankos

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-01 16:26

mano dukrytė miegojo kartu kol gimė broliukas,tada ta pačia naktį perėjo į savo lovyte,aišku buna,kad užmiegam visi keturi ir dabar,bet aš pabudus iš kart abu keliu i savo loveles.mergaitė miega,o va mažius jam metukai,jei tik pabunda atsistoja ir klykia,daugmaž greičiau imk,taip jis ir lieka mūsų lovoj,nes man lengviau paskui būna,aš dar maitinu jį savo pienuku.aišku labai norėčiau kad ir jis miegotų visa naktį atskirai,bet...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-03-01 20:26

Mes neturime jokiu problemų su miegojimu. Kiekvienas miegame savo lovose.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 77

2009-03-04 00:09

Mano saulele miega kuo graziausiai pati lovyteje savo. net ir pati uzmiega va ir dabar tik su ciulptuku zaidzia ir migdosi pati. anksciau guldydavausi pas save i lovyte, nes kazko ji labai atpilinedavo per nosyte ir pradedavo dust...na tikrai didele problema buvo. o ir vyras naktineje pamainoje dirba,nors ir tai mus dvi palikdavo kad vietos daugiau butu, tad lova priklause tik mums. labai dziaugiuos kad nepriprato. tik va, su vyru atpratom miegot kartu, net savaitgaliais miegam atskirai... nors tiesa sakant gerai kai daug vietos lovoje dabar maziukej beveik 2 menesiukai ir miega pati. ir dar labai dziaugiuosi,nes ismiega visa nakti iki kokiu 6 ar net 7, tada persikeliu pas save ir retkarciais pavalgydamos snaudziam iki kokiu 12

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-01-11 14:51

mes ir kartu miegam

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-11 14:58

dazniausiai prabunda nakty nes nusisprado ir susala, tuomet jau pati pasiimu dukryte pas save y lova, greitai ji atsyla uzmiega o paskui y jos lova perkeliu. taip pat uzmigtu ir ismiegotu visa nakty kartu su mumis, musu lovoje -  nebuvo... tryse nemiegam :) o stai mudvi kartais dviese pamiegam, kai tetis naktinej pamainoj dirba. tada mudviems smagiau, jaukiau...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-11 15:08

miegam kartu su dukra,kai tėtė naktinėj pamainoj dirba-kas ketvirta para,kai gryžta-ji miega savo lovytėj.nematau čiaproblemos,kol mažas vaikutis-maži jo norai-miegoti kartu...ko dėl vaikų nepadarysi...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-01-11 15:50

mes ir miegam trise,nes maitinu MP,vis gaunu bart kad vaikas pripras ir ttt.............na bet ka padarysi pirmas lialius,vis gaila palikt loveleje o ir man patogiau kartu miegant maitint

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-11 16:08

taip nieko nėra čia tragiško tik vėliau vaikui sudarysit problemyčių kai atsiranda bėdų nenori miegoti savo lovelėj, ar tiesiog bijo vienas pabūti kambaryje( nes visąlaiką esate šalia jūs) ir begalę kitų bėdelių.  Aišku čia jūsų pasirinkimas. Aš asmeniškai už kad vaikas miegotų kartu su tėvais vienoje lovoje.

4

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Kornelija