Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažylis miega...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2005-09-09 03:16

maniske kai tik atvaziavom i londona gyvent, buvo iskraustyta i kita kambari, nes tam paciam kambary nebuvo vietos lovai. specialios nebepirkom, o kitam kambary, kur ji miega- dviiiigule!!!! uztat prisivartalioja uz tevyne
kai tetukas buna namie, ryte jai atbegus, jis eina i jos kambari, o mes pradedam ziuret filmukus ir zaidimus.
kartais taip sunku keltis septinta ar sesta....

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-28 11:50

Mes iki 4 mėn miegojom savo lovytėje, bet prasidėjus pilvo skausmams nebegalejau nešti kas pusvalandį valandą pas save, tad ir liko, o dabar miegam visi trys, guldom per vidurį, kad neiškristų, laukiu tos nakties, kai miegos savo lovytėje, bet prie jos pratinsime turbūt tuomet kai baigsiu maitinti

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-05 17:42

Kai sirgo mažė įprato su mumis miegoti,o ir man buvo patogiau visada būti šalia leliaus. Bet kai pasveiko buvo problemų ,savo lovytėje ji atsisakė miegot. Bandydavau užmigdyt pas save lovoje o po to perkelt į lovytę,bet atrodydavo kad ji jaučia,kad mama suka aferą ir iškarto pabusdavo. Na bet dabar tai kažkaip savaime vėl viskas grįžo į senas vėžias,pietų miegučio miega savo lovytėje o ir naktį jau nebesipriešina guldoma į savo lovytę.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-05 18:48

kai tik pagimdžiau, tai dvi savaites Ema miegojo šalia. Bet laiku susiprotėjau guldyti į jos lovytę. Dabar ji užmiega TIK savo lovytėj, ir niekada neužmiega mūsų lovoje. Gal truputį ir gaila, galėtų kartais kartu užsnūsti... ...

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-06 09:59

Pas mus dabar visada užmiega savo lovytėj, o naktį ateina pas mus į lovą , o darbo dienom miega vos ne iki 9 ).

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-06 14:17

Mūsų sūnelis vis dar su mumis miega. Dabar banom atprasti nuo papuko, tai dar teks mūsų lovoj miegoti. Po to ateis laikas ir su tėvelių lova atsisveikint. Manau, irgi bus nelengva atpratint. Gal kas atpratino nuo metukų?

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-06 19:36

Musu vaikinas miega savo lovelej,bet kaip taisykle paryciais pabunda,atsistoja lovelej ir turi ji pasiimt pas save,o tada jau vel miega kuo saldziausiai

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-10 14:01

o musu pirmoji dukryte,kuriai 3m,vis dar miega su mumis,kiek islepinta vyro,ir niekaip nenori miegoti kitoj lovytej

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-11 12:33

As gal ir buciau buvusi nieko pries, kad mazylis musu lovoj miegotu, bet

zodziu, kai mazis nakti pravirkdavo - pasiimdavau i savo lova, pamaitindavau ir kartais palikdavau prie saves...
IR CIA man prasidejo haliunikai

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-11 17:28

Maniskis ir visada maziukas su mumis miegodavo,nes ir man patogu budavo nakti maitinti,o dabar ramiausiai miega savo lovyteje,o pabudes kelia galvyte ir laukia kol ji pakalbinam

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-11 22:43

mano leliui tai pagal nuotaika, kartais ismiegha visa nakti savo lovytej,o kartais prasosi pas mus.Mane labiausiai neramina tai kad vaikas nusikloja kaldra ir labai susala nakti

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-13 23:03

musu maziukui 3 metukai ir jis dar miega musu lovoje.Kad ir atsigula i savo lovele vistiek nakti ateina pas mus.O del to nesuku galvos nes jam gera ,ir man netrugdo. O beto visa gyvenima tikrai nemiegos kartu.Kazkada ateis tas laikas kada nebenores kartu miegoti.

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-16 02:13

mes ir miegam tryse. nes pabudes vienas issigasta ir verkia. bet vietos mazoka ir vyras neissimiega. abu myliu tai abieju ir gaila. gal kas bandet pastatyt lovyte prie pat savo lovos gal padeda pripratint? o gal irga palaukt kol paaugs, jam dabar 3,5 menesio, nes labai jautrutis svetimu lovu isvis nepripazista, jei nuvaziuojam i svecius tai gali visa diena nemiegojas but. nes kai tik paguldau uzmigusi ant lovos po keliu minuciu jau atsikeles. paimu ant ranku vel miega o rankos negelezines neislaikau. va taip ir nemiegam iki vakaro

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-04 12:05

va ir musu Emutei jau 1m ir 10 men.miegam vienoj lovoj tryse jau nuo 6 menesiu. nemiega svetimoj lovoj be teveliu nors tu ka.ligoninej ant ranku uzmigo ir tai i lovyte neikeliau nes atsibunda is karto.niu ateis laikas ir islips is tevu lovos nedarom su vyru ir mes problemos

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-30 17:17

2007 11 11  
  mano leliui tai pagal nuotaika, kartais ismiegha visa nakti savo lovytej,o kartais prasosi pas mus.Mane labiausiai neramina tai kad vaikas nusikloja kaldra ir labai susala nakti

Dabar, kai dar neprasidėjo šildymo sezonas, prisiminiau, kad turėjom tokį specialų miegmaišiuką didesniam vaikui - tai būdavo ramu, kad nesušals be tėvų: kojytės užsegtos per priekį kaip maiše, o rankos išlenda kaip liemenėje.

O kitas senovinis būdas nesušalti - rišti anklodės galus prie lovytės. Tik jei vaikas neramiai miega (kaip kada mano miegojo), tai šits būds netinka nes sugeba "išlipti" iš tokių šiltų spąstų :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-30 17:29

Mano vaikai nuo gimimo miega savo lovelese ir jokiu nuolaidu.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-11 18:42

o mes kartu miegam

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 408

2008-10-12 22:20

musu liaika turi savo lovyte ir joje miega,tik jei truputuka sirguliuoja leidziam kartu pamiegoti galvojam kad geriau vaikui jei serga jausti tevus salia

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-14 17:44

musu dukryte miega savo lovoj bet jos lova pristumta prie musu tai gaunasi kad vos nevienoje lovoje miegam,ji aisku nori pas mus i lova bet as pasakau gulk i savo lovele tai ji ir atsigula,o rytais kai jau tete iseina i darba o mes dar miegam tai nubunda ir sako mamyte pasikauk(pasitrauk) ir isirango pas mane kelias minutes pries kelimasi paguleti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2008-10-23 22:47

Naktį visad ateina

3

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
EMILIJA