Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažylis miega...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-11-25 21:02

Kur tokie sąmoningi vaikai gyvena?
Mes niekaip neužmiegam savo lovytėj- tenka ten pernešti. O prieš tai ilgai klausomės pasakų, dainelių, žaidžiam ir šiaip visokių dalykų prisigalvojam. Taip pamažu ir prastumiam naktį. :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-09 14:38

Bandau atpratinti nuo miegojimo mūsų lovoj, bet nekaip sekasi. Užmigus mūsų lovoj, pernešu į jo lovytę, bet pamiega pora valandų ir prabudęs verkia. Tariaus su gydytoja, pasiūlė su žaisliuku migdyt, bet kai įsiverkia išmeta ir meškiuką. Papasakokit, kaip atpratinot vaikučius nuo miegojimo tėvų lovoj. Gal mum kas tiks.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-09 20:27

Žaneta, mūsiškis tokio pat amžiaus kaip tavo, bet kol kas mums taip pat nesiseka jo pripratint miegoti savo lovelėje. Ypač ryte kai jau man reikia keltis į darbą is savo rankutėm butinai turi paglostyti mano veidą ir įsitikinti ar maytė guli šalia :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 17:27

Vakar naktį užmigdžius nuėjau pasėdėt prie kompo, tai pajuto, po kokios valandos, kad manęs nėr ir negalėjau nuramint, kol neatsiguliau šalia. Tada apsikabino ir išmiegojo iki ryto.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-08 23:01

Mes pasiimam mažąjį į lovą, kai jis pradeda naktį kosėti. Jis pas mus sušyla ir kosulys liaujasi. Keista truputį, nes ir savoj lovytėj jis šiltai apklotas, neturėtų sušalti :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-08 23:17

Mes irgi pratinam miegoti savo lovoj,ir kambaryj.Jau ir tetuka i kita kambari iskelem,bet nekas iseina.Uzmiega be problemu-vienas,bet nakti ,tik pabunda ir lekia pas mane i lova.Jau pasiekem,kad kartais tik paklausia:mama,galiu pas tave?AS-NE.Slept ir toliau miega po val ir vel tas pats,taip iki begalybes :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 07:04

O aš su pirmu irgi vargau pratinau atskirai miegoti,bet kai jau pervargau pasiėmiau į savo lovą.O gimus antram nekvaršinau sau galvos ir nuo pat pradžių dariau taip,kad man lengviau būtų:miegu sau su vaikais,o tėtis ištremtas laikinai.Laikausi nuomonės kaip ir dėl nešiojimo ant rankų,kad pripras ir pan.,Bet juk visą gyvenimą nenešiosi ,ateis laikas kai norėsi paimt ant rankų,o va vaikas jau nelabai to pageidaus.Tas pats ir su miegojimu,paugs vaikai ir tėte gryš į lovą

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 09:41

Ir as kariauju su mazuoju. Dabar jau iprato uzmigt savo lovyteje, bet kol uzmiega turiu stovet salia, jei tik manes nemato, iskart keliasi ir eina ieskot. O vidury nakties atsibunda ir pats ateina pas mane. Dabar, kai dirbu ir labai pavargstu darbe, tai kartais net gerai neprasibundu, pasikisu ji po kaldra ir miegam kartu. Tik ryte blogai, nes as anksti keliuosi, o jis iskart pajaucia, kad manes nebera ir keliasi kartu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 10:20

Buvo ir man toks laikas, kai turėdavau stovėt šalia, o dabar pažaidžiam lovoj ir į lovytę, bet nakty pradeda verkti atsistoja ir sako opa, taip atsiduria mūsų lovoj, ir miegam visi trys, o ką daryt, kai norisi ir man išsimiegot, keltis prie jo kas valandą, kai ryt į darbą :?
Paryčiais, jei išeinam aš perkeliu į lovytę, tad pagalvojau ir man gerai ir vaikui, o vyras nieko nesako, taip ir miegam :zz :zz :zz

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-12 15:11

Mano pana jau didele, 1,4 metu, ale nuo gimimo miega teveliu lovoj, per viduri Matyt broliuko nenori...a kam konkurentas lycnas reikalingas :-E
Tiesa pasakius mes su vyru taip pripratom, kad ji su mumis miega, kad nezinau kada ja ispravodinsim i savo migi :? :zz Ai, tikiuosi iki 18 metu issikraustys, o kadangi trise lovoje telpam tai ir problemos nematau

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-10 22:04

Na, kaip gyvena mažieji miegotojai tėvų lovoje ir jų tėveliai?
Mūsiškis dabar mėgsta užmigti mūsų lovoje, bet žino, kad "tėtis ateis ir išneš į lovytę" Neišsimiegam mes, kai visi tryse gulim. O ir pasiglaustyti su vyru noris, o kai mažius vidury lovos parpia, tai tik kojyčių pirščiukais sukontaktuoti gaunasi :xixi:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-11 00:49

Pas mus ir tas pats kolkas visi trys miegame. Iš pradžių miegojo panelė tvarkingai savo lovytėje, bet kai pradėjo tie nelemti dantys dygti, tai nuo to laiko ir nesisikiriam, žinau bus sunku pripratinti savo lovytėj miegot, bet čia kai kas jau minėjo, kad gal ateis tas lasikas kai išaugs, ir pati nenorės kartu miegot. Žiūrėsim kaip čia bus, o dabar ir taip gerai jau pripratom :taip :taip :taip

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-12 10:36

Maniškis kartu su mumis beveik iki 3mėnesių miegojo.Nuo to laiko miega lovytėj,na nebent serga,tai tada ligoniuką pasiimu į lovą,ypač,kai būna temperatūra.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-12 12:57

Musu Mantulis kaip ismoko atsistoti lovyteje pradejo prasytis i musu lova. Bet ne is vakaro, o mazdaug 2-3 val nakties, kaip tik tada, kai tevelis keliasi darban. Turbut galvojo, kad mamai liudna be tecio Bet taip buvo iki kokiu metuku. Dabar jau be problemu ismiega visa nakti savo lovytej, tik kartais teciui susivaidena, kad man vienai liudna ir perkelia sunuti pas mane

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-12 13:33

Hehe. Pypliui tuoj treji, ale, anot jo, "tikri vyrai miega su moterimis. Mama, tu mano mylimiausia moteris..."

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-26 15:30

QUOTE(Trivaike @ Sep 28 2004, 12:37 PM)
O mano mažasis vakare atsigula šalia manęs į lovą ir tiesiog pareiškia - "aš tėtis". Apsikabina ir užmiega...
O jeigu, dar jam nemiegant, ateina tikras tėtis, pastarajam griežtai pasakoma: "Eik į savo lovą miegot!" -  stovi šalia tokia lovikė su grotelėm...
maniskis irgi miega su mumis ir nematau jokios bedos (jam 1,9 m.)

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-26 17:02

Mūsų mažius irgi smagiai miega kartu, o "jo" lovelė pristumta prie didelės lovos, kad neišgriūtų

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-06 15:03

atkeliauja dar ir pas mus nakti.uzmiega savo lovyteje,o prabudes isigudrino,pradeda vergt ir atsinest reik.is krasto lovos nemiega,jam butinai reik per viduri.

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-08 14:51

Sveikos mamos,

Mano mažykis iki 10 mėn miegojo savo lovelėje. Atsikeliu pamaitinu ir vėl į jo lovelę. Po to pradėjau įsikelti pas save į lovą, nes naktį nusiklodavo ir sušaldavo. taip pamažu mano mažius priprato miegoti tėvų lovoje. Rytoj jam bus du metukai, o jis vis dar miega mūsų lovoje. Aš nieko blogo čia nematau. Lova didelė, užtenka visiems. Manau luktelsiu dar metus, o po to pirksim mažyliui atskirą lovą ir bandysime prikalbinti miegoti atskirai. Tikiuosi su trimečiu vaiku pavyks po truputėli susitarti. Mamos gal kas turite patirties kaip mažyli atpratinti nuo tėvų lovos. Parašykite, būsiu dėkinga.

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-08 22:18

Kristux, jei nejaučiat nepatogumo, kad vaikas miega kartu, tai lux.
Paskutiniame "Psichologija Tau" numeryje buvo įdomus straipsnis apie vaikų auginimą indėnų šeimose. Pasirodo, ten vaikai neverkia, nes nuolat jaučia kontaktą su mama. Ir pagal juos, vaikui iki 2 metų normalu miegoti su tėvais. O kai vaikas paaugs, pats nebenorės su jumis miegoti, nes norės turėti savo atskirą erdvę.

Jei vistik trukdo (o tikriausiai vistik trukdo

2

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
DEIMANTE