Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažylis miega...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-08-06 15:06

Musu suneliui Martynukui 1 metukai ir 2 menesiukai. Mes vis dar miegame trise. Dar pries tris savaites, kol naktimis pati maitindavau, man netgi buvo labai patogu, o ir maziukas man atrodo kad daug geriau issimiega, jasdamas mamyte salia. Susikrauna kojytes ant pilvo arba iremia i sona ir taip saugiai jauciasi... :wink:Labai greitai ismokom gyventi be pampersu, gal ir savoje loveleje greitai isitaisysime? :? Kaip manot, ar neleikas musu mazyliui kraustytis i savo lovele?

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-06 16:09

Teoriškai kaip ir laikas. Bet suderink praktiką su teorija.
Maniškiui virš 2metų, bet jis vis tiek tik su manim nori miegoti, o kartu ir tėtį varo iš lovos lauk. Tai jis užmiega pas mane, o paskui vyras jį perkelia į lovelę. Ir tik tada pats gali atsigulti į nuosavą lovą.
Gal čia jau ir Edipo kompleksas randasi(xi xi xi)?

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-06 20:00

Saviske, as nuo pat pradziu neguldziau i musu lova. Ir labai dziaugiuos, nes labai sunku, nuo to atpratint.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-06 20:14

Nors kai vaikas miega su manim,man būna ramiau- nes aš vis keliuosi tirint, ar neatsiklojo,ar ,,bėda" nenutiko, ar kvėpuoja. Žinau, kad jau laikas būtų su savim susitart. Bet kažkaip nepavyksta. Jau ko ko , bet stiprių nervų man trūksta. :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-07 12:12

Mano 1,4 m. dukryte nuo 1 metukų priprato užmigti mūsų lovoj. Po to mes ją perdedam į savo lovytę. Bet jeigu atsibunda - klykia, kol nepasiimu atgal Ai, nieko, jau pripratom, tik blogai, kad labai spardosi. O vakar nudegėm saulėj, tai kiekvienas prisilietimas skausmingas. O kaip jai paaiškinti? Tai šiandien ji laimėjo ir tėvas, neištveręs, pabėgo į kitą kambarį :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-07 19:30

Mūsiškis visada miega savo lovelėje. Taip geriau ir jam, ir tėveliams. Tik kai serga, tai man geriau kai jis miega kartu - galiu jį apklostyti, paglostyti, kai bloga... Va ir dabar serga ir su mum miega. Tai kai kosi, paglostau jam nugarytę ir galvelę, apsikabinamč ir užmiegam. Man net atrodo, kad jam lengviau kvėpuoti šalia mamos miegant :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-08 08:13

Musu mazasis uzmiega savoje loveleje, bet salia turi buti teveliai. Jei esame svetimoje vietoje, tai niekaip neuzmigs, jei salia nebus mamos ar tecio. Sveciuose dazniausiai miegame visi trys kartu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-09 17:06

Niekada nepratinau vaiko miegoti savo lovoje. Iki dviejų metų jo lovytė būdavo šalia mūsų, o vėliau persikėlėme į kitą kambarį. Visą laiką vaikutis nuo pat kūdikystės miega labai ramiai. Naktimis prie jo labai retai kada reikėjo keltis. Šalia esu įsitaisius tik kelis kartus, kai vaikutis sirgo.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 13:10

Mūsų mažasis dabar išgudrėjo: atlekia į mūsų lovą, atsigula į tėčio vietą užsikloja iki ausų ir pareiškia "vaikas miegos čia". Bet kokie bandymai jį iškrapštyti lauk sutinkami su didžiuliu pasipriešinimu. Va ir vakar teko laukti, kol mažasis užmigs, o tuomet perkelti į jo lovytę .

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 13:37

Hm... Kiek pamenu, Kamilė iki 2 metų miegodavo mūsų lovoje, jos lovelė atliko žaidimų maniežo vaidmenį. Žinau, žinau, negerai... Bet kaip patogu

Tiesa, iki šiol ji kartais pasikeičia su tėtuku vietom. Kai serga. Ir man patogiau ją slaugyti, patikrinti ar neturi temperatūros, apklostyti...

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 14:42

Vat visos čia mes sakom, kad žinom, jog negerai.
Bet man iš tikrųjų gera, kai vaikiukas šalia- aš ramiau miegu, ir šiaip tokis nepakartojamas , nenusakomas mamiškas jausmas.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 14:45

JJ, ne tau vienai patinka, kai mažasis šalia miega. Aš irgi tada kažkaip ypatingai jaučiuos. Tik visa bėda yra tėtis, kuris reiškia savo teises į vietą šalia mamytės .

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 15:37

O mano mažasis vakare atsigula šalia manęs į lovą ir tiesiog pareiškia - "aš tėtis". Apsikabina ir užmiega...
O jeigu, dar jam nemiegant, ateina tikras tėtis, pastarajam griežtai pasakoma: "Eik į savo lovą miegot!" - stovi šalia tokia lovikė su grotelėm...

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 16:06

Bet man iš tikrųjų gera, kai vaikiukas šalia- aš ramiau miegu, ir šiaip tokis nepakartojamas , nenusakomas mamiškas jausmas.

Man irgi labai gera kai šalia manęs mano mylimiausi du vyrai miega

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 16:15

QUOTE(Vilmukas)
Man irgi labai gera kai šalia manęs mano mylimiausi du vyrai miega

Hm. Kai miega - gal ir nieko, bet tada vietos man per mažai :twisted:
O kol užmiega abu, tai mušasi, paskui pagalvę viens iš kito traukia, kuičiasi, stena, orą gadina, knarkia...nieko gero :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 17:03

Vienoje seimoje treciokas megsta miegoti tevu lovoje. Jiems tai normalus reiskinys.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 11:44

Mano mergaite iki siol miega su manim,o jai beveik trys metai.Nors kartu leidziam tik savaitgalius,as mokausi kitame mieste tai visa savaite nesimatom.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 12:26

as savo maze guldziau su savim,kol dar gyvenom pas tevus,nes manasis vis dirbdavo,ir man lenf\giau budavo keltis,kai ji salia.bet vis dazniau ji miegodavo savo lovelej.ir dabar ten miega,nebent vyras nakti dirba,tai guldau salia,ir diena miega lovoj.tikiuos,kad ateity nekils del to problemu...

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 12:39

Mano vyresnėlis visada miegodavo savo lovelėje, bet kartais naktį paėmus maitint užmigdavau, tai kurį laiką mūsu lovoj pamiegodavo. Aš visada maniau, kad kiekvienas turi miegot savo lovoj - tėtis su mama, o vaikas savo lovytėj. Žinoma, būdavo visko. Ypač kai laukiausi ir norėdavau nueit anksčiau miegot. Tada jį šalia pasiguldydavau ir bekalbėdami abu užmigdavom. Bet eidamas miegot, tėtis visada nunešdavo į lovytę. Tuo labiau, kad ji tam pačiam kambary. Dabar jis jau miega didelėj lovoj savo kambary, o su mumis miega dvyniai. Tai jei naktelė nerami ir mažuliai lieka mūsų lovoj, tai mudu su tėveliu sunkiai išsimiegam, nes vietos trūksta. Todėl manau, kad pripratimo miegot tėvų lovoj gal ir neatsiras. Nebent besikraustydami didesnę lovą nusipirktumėm

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-25 20:15

Mūsų vaikis įprato užmigti mūsų lovoje, o po to mes jį pernešam į jo loviuką

1

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Elzė