Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > "Faberlic"...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-11-12 15:55

Draugaju su FL jau 6 metus.

Yra tikrai geru priemoniu. Gana veiksmingu ir efektyviu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-13 09:38

Na, sios kosmetikos dar nesu labai smarkiai isbandziusi :D turiu tusa, lupu dazus, lupu blizgi, krema "ideali krutine", losjona po depiliacijos ir lubrikanta... Tusu labai nusivyliau, bet esu labai patenkinta lupu dazais "lietaus bucinys". Lubrikanto dar neisbandziau, losjonas po depiliacijos taip pat super! O "ideali krutine" brangokas kremas, bet stebuklu jokiu nedaro, is esmes jis man patinka, bet poveikiu esu nusivylusi :)  

Taip pat dar teko naudoti plauku dazus ir sampunus "KRASA", dazai dazo neblogai, bet labai dziovina plaukus, sampunas taip pat nieko ypatingo.

Tai va, tokie butu mano atsiliepimai :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-13 16:28

Enary 2008 11 13    

Na, sios kosmetikos dar nesu labai smarkiai isbandziusi :D turiu tusa, lupu dazus, lupu blizgi, krema "ideali krutine", losjona po depiliacijos ir lubrikanta... Tusu labai nusivyliau, bet esu labai patenkinta lupu dazais "lietaus bucinys". Lubrikanto dar neisbandziau, losjonas po depiliacijos taip pat super! O "ideali krutine" brangokas kremas, bet stebuklu jokiu nedaro, is esmes jis man patinka, bet poveikiu esu nusivylusi :)  

Taip pat dar teko naudoti plauku dazus ir sampunus "KRASA", dazai dazo neblogai, bet labai dziovina plaukus, sampunas taip pat nieko ypatingo.

Tai va, tokie butu mano atsiliepimai :)

kas liecia krema krutinej tai stebuklu ir nesulauksi,visu pirma vien kremo pagalba jokio efekto nebus,reikia ir sportuoti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2008-12-06 11:28

gal kas norit pabandyti sios kosmetikos pigiau, tarkim su 30% nuolaida ir netampant platintojom? jei kas nori - i az. :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-12-07 09:52

Nebandžiau šitos kosmetikos, o sakykit kokios kainos jos maždaug? Na kremų, ir t.t

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 24

2008-12-09 06:48

Drugeli, parasiau i az. Kainos tikrai nera dideles

2009-01-13 15:26

kataloga lietuviskom kainom galima rasti cia: www.lt.faberlic.com

2009-03-18 10:13

Gal kas norite pabandyti sios produkcijos uz savikaina? Tai NIEKO NEKAINUOJA. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-05-01 22:21

Labai domiuosi šia kosmetika, pačiai, o ir visai šeimai, ji labai tinka ir patinka. Galiu suteikti tikrai daug vertingos informacijos, ypač toms, kurios dar nelabai su šia produkcija susidūrė.

2009-12-18 22:17

Su Faberlic kosmetika susipazinau pries kokius 2 men., gal jau menesi saziningai naudoju sios firmos veido prieziuros priemones, galiu pasakyti, kad skirtumas pries ir po akivaizdus (oda svelnesne, stangresne, nebe tokia jautri aplinkai). Neseniai ir konsultante tapti nusprendziau.  Jei ka domina konsultavimas arba galimybe isigyti sia kosmetika sandelio kainomis Vilniuje kreipkites i az

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2010-01-25 18:33

sveikos platintojos, man viena moteris sako kad faberlic turi savo MINERALINE pudra perziuriu visa kataloga bet tokios nerandu, tai jus man pasakykit kur ji ten pasislepusi??? arba as jau esu visiska tundra

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 24

2010-01-29 07:08

Mineraline pudra is Aquamarine serijos

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 11

2010-04-21 21:06

Gal nustebsite,bet dirbu su Faberlic kaip profesionali kosmetologe,tikrai galiu pasakiti kad turiu su kuo paliginti,nes kosmetikos srytie dirbu 14 m. ir mačiau profesionaliu saloniniu liniju rezultatus. Galiu uztikrinti kad FL odos prieziuros priemonių rezultatai ne blogesni, be to je veikia švelniau,ne buna jokiu komplikaciju ir raudonų veidų,sakykim  po mikrodermabrazijos,arba mezoterapijos. Vienintele butina saliga - profesionali konsultacija rinkant sau kosmetikos priemones. Deja,toli gražu ne visi konsultantai turi ta profesionalu lygi,nes reikia mokitis specialiose apmokymose,kad gerai susipažinti su kosmetikos poveikių mažiausiai metus. Turiu konstatuoti fakta, kad daugumoi rupi tik parduoti,tu,kuriems rupi rezultatai labai ne daug. Be to dauguma ne žino,kad tai centrine gamykla ira Rusijoi,o dar keli- Japonijoi, Voketijoi,Italijoi,Prancuzijoi... Ir tiesa sakant manau,kad rezultatai ,kurių gauna klijentai žimei daugiau kainuoja,negu FL kosmetikos kaina.

Informacijai ir konsultacijai galima kreiptis tel.8 604 20067

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-22 11:45

sveikutesesu isbandzius fb tik karta- dienini drekinamaji krema ir skysti nuo plauku slinkimo, sustiprinimo. tai pastarasis gal ir nieko, bet kremu tai nusivyliau, nors sako, kad gal taip ir turi buti- pradejo oda raudonuot, pleiskanot, nebenaudojau as to kremo, o drauge sako, kad valesi negyvosios lasteles. ar gali taip buti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-07-27 09:42

Būtent taip ir buvo - atsisluoksniavo ir nusivalė senų ląstelių sluoksnis.

2010-09-01 23:02

sveikos paneles, gal kas domisi sia gera kosmetika Siauliuose. Galiu padeti isigyti kosmetikos mazesne kaina nei katologe ar  tapti priviligijuota pirkeja.rasykit i ataner24@gmail  ar i tel.YRA GALIMYBE PABANDYTI KOSMETIKOS NEMOKAMAI

2010-09-08 09:59

Sveiki!

Kviečiu į nemokamos odos priežiuros pamokeles ir makiažo meistro-klasė.

Užsijemimai vyksta Vilniuje,Naujamesti.

Ira galimybė įsidarbinti.                          Registracija tel.8 604 20067, Mila.

2010-09-08 10:19

Grožio klubas kviečia naujų gražuolių gerai ir prasmingai praleisti laika.

Jūs tikrai vertos,kad jūmis pasirupintu grožio meistrai!

Karta per savaite maloniai bendrausime,pasimokinsime kaip rupintis savo išvaizda.

Registracija- Vilnius,8 604 20067

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-09-09 10:27

sveikos.As taip pat pradejau katik platinti faberlic kosmetika,kiek esu pati jau bandziusi tai patenkinta viskuo ir rekomenduoju juos kitiems :) bandau dometis sia kosmetika kuo placiau :) po kolkas viskas gerai sekasi ir niekas nepasake dar blogo zodzio :)

2010-12-17 14:20

Sveikos, mamytės,

nusižiūrėjau vieną Faberlic seriją jautriai odai http://www.faberlickosmetika.lt/veidosofttouch.html . Gražiai apie ją rašoma, bet ar tikrai veikia? Turiu labai jautrią odą, o žiemos laikotarpiu, kai oras bute sausas, o lauke šaltis labai vargstu...

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > "Faberlic" kosmetika

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Aidas