Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > "Faberlic"...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2006-04-25 21:02

kaune Faberlic atstovybė persikėlė į Donelaičio g. 40 (priašais 'Takiąją Nerį' ;)

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-25 21:18

Dar galima uzsisakyti Internetu, www.lt.faberlic.com jau veikia

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-10 18:21

sveikutes.
Nutariau tiesiog atgaivinti uzsimirsusia tema. As taip pat esu sios kosmetikos naudotoja. Man ji patinka, mazai aromatine, naturali, nealergizuoja(ko nepasakyciau apie Avon). Be abejones, kieviena renkames tinkamiausia produkta. Tikrai noreciau kad daugiau pasidalintume info(+ ir-) apie FABERLIC kosmetika. Mano +- nebrangi, patinka tonikai, kremai, dekoratyvine, dantu pasta, eteriniai alijukai, daug kas giria serija paugliams nuo spogu -, netiko sampunai, ir siaip truputuka yra problemytes su prekemis

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-16 15:01

Na,as turiu sampuna ir balzama,mokejau po 5.80 uz kiekviena,esu patenkinta

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-17 01:23

man nuo serijos su pomidorais veida taip spuogais ismete kad dar paauglystej tokia nesu buvus spuoguota... tai kuriam laikui asalau nuo sitos kosmetikos

Mama.lt

Mama.lt

2007-03-02 09:53

Gal kas iš kauniečių platinimu užsiima? Man patiko jų šampūnai: norėčiau vėl įsigyti.

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-28 18:44

Laba diena.
Draugauju su sia kosmetika jau gana ilgai Liudna, kad su prekiu atvezimu iki siol buna problemu, ypac sunku gauti prekes, kurioms yra akcija ir nuolaida.

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-01 19:06

...Visa „Faberlic“ produkcija turi sertifikatus ir yra gaminama pagal griežtus reikalavimus, prilygstančius farmacijos standartams. Kompanija „Faberlic“ priklauso ekologiškai švarios ir saugios produkcijos gamintojų sąrašui.
Kompanija „Faberlic“ siūlo platų gydomosios ir dekoratyvinės kosmetikos spektrą. Kiekvienas vartotojas gali išsirinkti sau tinkamą prekę nuo prabangių kvepalų iki dantų pastos. Išskirtinis kompanijos „Faberlic“ produkcijos bruožas – tai deguonimi prisotintos perftorano emulsijos panaudojimas kosmetikos priemonėse, kuri daug kartų pagerina biologiškai aktyvių medžiagų įsisavinimą, dėl ko padidėja kosmetikos priemonių efektyvumas ir odos ląstelių atsistatymas bei regeneracija....

Jei sudomino ir norite sužinoti plačiau-kreipkites.O gal jus norite tapti šios kosmetikos vartotoju?Puiku!Jums bus suteikta 30% ir didesnes nuolaidos.Rašykit man į pm arba dinusia@gmail.com

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-08 15:18

Sveikutes, nesenai prisijungiau ir pradejau skaitineti. Uzkliuvau uz sis kosmetikos. Anksciau platinau avon, oriflame, bet nelabai patiko. Drauge pasiule faberlic, pabandziau ir labai nudziugau. Mano oda labai problematiska ir pleiskanojanti, bet tik sios firmos kremai man padejo. Nesakau, kad ten stebuklas, bet poveikis tikrai geras, bent jau man. Yra ir prekiu, kurias pabandziau ir daugiau niekada nepirksiu, manau visur taip atsitinka. Dabar as platinu sia kosmetika. Jei kas norite, galiu padeti uzsisakyti. Taikau nuolaidas, .ei daug uzsisakote dovaneles.Esu is Kauno. Rasykit i az ar l.jureviciene@yahoo.com

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-28 17:51

Sveikos, jei yra norinciu tapti konsultantemis Utenos apskrityje, rasykit faberlicm@gmail.com

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-30 13:26

IS FL ismeginau tik kauke nulupama,tai nepatiko,nes jauciasi tepant,kad pilna alkoholio Akis pradeda grauzti(garuoja ji kaip suprantu),nors tepu tikrai atokiai nuo akiu zonos,kaip ir priklauso pagal instrukcija,zodziu-nepatiko ji.

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-31 09:06

(Maserati @ Mar 30 2008, 01:26 PM) [snapback]586291[/snapback]

IS FL ismeginau tik kauke nulupama,tai nepatiko,nes jauciasi tepant,kad pilna alkoholio

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-14 14:22

Na man nuo toniko taip pat akys pradeda ašaroti vos užtepus.Bet gal aš čia tokia viskam jautruolė

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-27 22:31

niu ka neseniai pradėjau naudoti ir platinti, tai šampnuas patiko nes labai greitai jeigu netinka kas pradeda pleiskianoti ir niežti kol kas tokiu požymiu nėra
imtymiai hihienai gelis irgi geras

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-09-08 13:02

pastaruoju metu mano mama ir sesė "pasinešė" ant šios kosmetikos.

ar naudojat? ar nenusivylėt? jei perkat, tai kokias priemones? papasakokit, pasidalinkit patirtim.

susigundžiau ir aš, užsisakiau šampūną, prausiklį ir dar kažką (nebepamenu ). bandysiu, kas ten per gėriai

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2008-09-10 10:50

o as sia kosmetika platinu ir naudojau jau senai. ji man kaip isgelbejimas buvo po visu alergiju panaudojus avon, oriflame ir pan. si kosmetika turi farmacinius "leidimus", todel naudojama kaip ir gydymui. :)

beje, jei kas norite jos isigyti, platinti, ar siaip ka suzinoti rasykit i az, greiciau pastebesiu. :)

Paskutinį kartą redagavo: vabalyte (2008-09-10 10:51)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-05 21:30

Niekada nebandžiau šią kosmetiką o kokia jūsų nuomone?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-09 12:17

Aš žinau, kas vartoja - tai labai patenkinti.

Sakė, kojoms, rankoms labai geri kremai, naudoja ir kaukes. Aš tai, manau, kad kosmetika - labai individualus dalykas. Vienprasmiškai sakyti, kad sh... negalima Vienam tinka vienas, kitam tinka kitas dalykas.

Kažkam ekologiškos prekės jėga - kai kam nuo jų alergizuoja ;)  ir t.t., ir pan.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-09 20:21

as irgi sios kosmetikos dar neisbandzius,visai noreciau isgirsti mamyciu nuomone kurios yra kazka isbande is sios kosmetikos

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2008-10-23 16:41

na as sia kosmetika susidomejusi jau senai. Pirma naudojau avon, oriflame, visas is prekybos centru ir pan, tai turejau tokia alergija, kad net baisu. Tada patare isbandyti faberlic. na per menesiuka susitvarkiau savo oda. net pati netikejau, kad taip galima. aisku labai dideliu stebuklu nepadare, bet rezultati matesi ryskus. oda tapo lygi, svelni be jokiu demeliu. sesuo isbande ir issigyde spuogus, na galeciau vardinti kam padejo. retai atsiranda, kam netinka si kosmetika, bet dazniausiai tai buna nepritaikymas prie odos tipo. siulyciau tikrai pabandyti. esu konsultante, jei ka kyla kokiu klausimu, rasykit i pasta: l.jureviciene@yahoo.com arba 867570494 atsakau ir i sms. beje, jei kas nori tapti konsultante, tai rasykit irgi. padesiu, labai geros salygos palatinti, netgi del saves. pati platinu beveiksededama namuose ir augindama savo angeleli. turiu siek tiek info, jei kam reikia  - atsiusiu. :)

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > "Faberlic" kosmetika

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gabrielius