Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > "Faberlic"...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-08-05 17:16

kadangi manau yra ne viena kuri platina gal atsidarom savo skyreli Galesim konsultuot ,padet issirinkt paskelbt apie nuolaidas .jei kam ydomu galite paskaityt http://www.faberlic.lt/ ,siuo metu yra 20 % anticeliulitinei programai nuolaidos . Jei kam ydomu gali rasyt ir emeila faberlic@delfi.lt

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-21 20:21

kiek zinau tai dabar yra sukurtas puslapis lietuviu kalba www.fl.lt

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-21 20:46

Jūs kalbate apie skirtingas atstovybes ir skirtingus atstovus. Jų Lietuvoje yra net du.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-21 21:51

[quote=Lina]Jūs kalbate apie skirtingas atstovybes ir skirtingus atstovus. Jų Lietuvoje yra net du.[/quote]

Gali buti. Bet paprasciausiai man lietuviskai lengviau skaityti. o kosmetika gi ta pati

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-22 13:00

nejaugi moterytes nenori pabandyti kosmetikos?

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-22 13:04

Kai pakyls noras ir pabandysiu. Laukiam pavasario...

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-23 14:11

Mano nuomone, moterytės čia renkasi ne prekiauti, o bendrauti, diskutuoti ir draugauti. Gal jos nelabai pasitiki naujomis mamomis, forume neparašiusiomis nė 10 žinučių, o jau siūlančiomis savo paslaugas, kurios, kaip ne viena pastebėjo, Mamos portale nėra itin skatinamos

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-23 15:15

Nėra skatinamos ir kelis kartus jau buvo įspėti kiti dalyviai dėl savavališkos komercijos. Būtų gerai, kad lankytojai atsižvelgtų į prašymus.

Beje tokia veikla nepageidaujama ir kituose kolegų privačiuose forumuose.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-23 19:36

QUOTE(Lina)
Nėra skatinamos ir kelis kartus jau buvo įspėti kiti dalyviai dėl savavališkos komercijos. Būtų gerai, kad lankytojai atsižvelgtų į prašymus.

Beje tokia veikla nepageidaujama ir kituose kolegų privačiuose forumuose.

o tada sakykite is kur suzinoti apie sita kosmetika ir is kur susaudyti konusltanta jei ne per forumus. as butent situo keliu susipazinau su faberlicu :!:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-23 20:54

http://www.faberlic.lt yra visi kontaktiniai duomenys. Ateity, jei bendruomenės narių poreikis vienai ar kitai platinamai kosmetikai bus didelis, sudarysime sutartį su atstovais ir mūsų bendruomenės narės galės pirkti kosmetiką su nuolaida
Ta proga padarau balsavimą, padėsiantį išqiškinti mūsų poreikius.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-23 21:01

perkunas, Jūs galite bendrauti, diskutuoti ir vertinti įvairiausius produktus, kosmetikas, rekomenduoti ir pan. kiek širdis geidžia To niekas nedraudžia ir nedraus. Tačiau prekiauti ir platinti portale, daryti verslą ir pan. - nepageidaujama.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 10:44

Ką gi, jau baigiu pirmąjį nusipirktą Faberlik produktą - pienelį. Dar turiu ir toniką. Smalsu buvo išbandyti, tai nuėjau (jų atstovybė netoli mano darbo) ir įsigijau (tiesa, teko tapti "platintoja", nes labiau apsimokėjo pirkti tuos produktus sumokėjus simbolinį startinį mokestį ir pasirašius "kontraktą", nei imti tiesiogiai, kaip paprastam mirtingąjam. Tačiau jau nežinia kur tuos dokumentus nudanginau ir platinti nė neketinu.
Tačiau norėjau parašyti savo nuomonę. Jokio stebuklo ta kosmetika nepadarė, anksčiau mano naudotas "Sunset" pienelis yra tūkstantį kartų geresnis.
Ir apskritai, tos "Faberlik" katalogas - kažkoks nesusipratimas.
"Užsiregistravau" pas juos spalio mėnesį, o man padavė vasaros katalogą, nes naujesnis dar nebuvo išleistas :?
Katalogo poligrafijos kokybė - nieko gero, nuotraukų dizainas - juo labiau. Iki "Avon" ar "Oriflame" jiems dar stengtis ir stengtis.
Taigi apie savo išmėgintas jų prekes negaliu pasakyti nieko - nei gero, nei blogo. Taigi šiuo atveju mieliau liksiu prie savo iki šiol vartotos produkcijos...

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 11:15

manau, kad 'moterytes' ne tik nori, bet ir bando kosmetika. nereikia galvot kad i mamos foruma kokios tai nevalos raso. ir visai pritariu audrai ir linai, kad siame portale ne vieta paltinti kosmetika. man pavyzdziui patinka, kad kitos mamos pasipasakoja, kokia jos kosmetika naudoja ir kaip ji veikia. kai sedi namuos gal ir gerai tokia informacija. vis ka naujo suzinai. be to, nemanau, kad konsultantai pasako tiesa apie gaminius. is kur jiem zinot? juk visko ant saves nepabandysi. as pati pazistu tokiu paltintoju, kurie tikrai labai taikliai apibudino gaminius ir dar ne vienu ju nenusivyliau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 11:23

nu ir ka. pasiziurejau as ta puslapi. nesuzavejo mane nei ptas puslapis, nei produktu aprasymas, nei ju kaina. deja.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 14:40

Man padovanojo šios firmos rankų kremą,na tikrai nenusivyliau,bet pati nepirkčiau,nes labai jau kainos nerealios. (bent jau man)

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 08:59

Čia ko, Faberlic kainos nerealios? :?
Na, man tai jos pasirodė labai vidutinės... Kažkas panašaus, kaip ir "Avon" ar "Oriflame". Va, už tą pienelį ir toniką sumokėjau, berods, 24 Lt - tai argi čia brangu? O ir kitų prekių kainų kažkaip nemačiau, kad labai jau didelės būtų... Tiesa, gal dabar pabrangino? Nes aš tik vieną kainininką ir katalogą temačiau - tą patį vasaros...

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 11:08

Na šio kainininko nemačiau,mačiau tik vasarą ,mano draugė platino šią kosmetiką,dabar jau nebe,nes sakė neapsimoka. Nelabai kas nori pirkti,o kainos man tikrai tada pasirodė nemažos. :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-28 19:56

niekad nebandžiau,bet kainos pasirodė brangios.juk tai rusiška kosmetika,o brangi tai net nežinau.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-03 20:59

Labai norėčiau pabandyti šitos kosmetikos, nes daug apie ją girdėjau. Bet paskaičiau, kad labiau apsimoka pačiai tapti konsultante. Gal kas galit papasakoti, kaip ja tapti ir kiek kainuoja tas startinis mokestis?

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-03 21:05

Kai pirkau toniką ir pienelį, apsimokėjo tapti konsultante, sumokėti startinį mokestį, ir tai priemonės gavosi keliais litais pigiau.
O mokestis tai, jei neklystu, apie 20 Lt. Bent jau prieš porą metų buvo.

Tiesa, nei tonikas, nei pienelis, nei juo labiau mane "globoti" pasišovusi aukštesnės grandies konsultantė, tokia "baba-dyzel" man visai nepatiko, tai paskui taip ir nepasinaudojau savo "privilegijomis"...

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > "Faberlic" kosmetika

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Linukas