Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Kaip aš praleidau...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-01-25 09:56

Ir kaip jusu savaitgaliai mamytes :)

Praeita savaitgali buvome uzkviesti i svecius ,tai sveciavomes ir vaziavome i varzybas sunaus ,palaikymo komanda :D

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2012-02-11 10:45

tokio savaitgalio dar nebuvo-teko dalyvauti laidotuvėse,cerkvėje,vyro pusbrolis mirė,tai ir popas ,ir popienė buvo.ir šaltis kaip reikiant,ir visas tris dienas.tik popas labai jau gražus buvo,o jau balsas...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2012-04-05 12:49

o ką planuojat šiam velykų savaitgaliui? į Mega atvažiuoja Rygos cirkas tai manau visai verta apsilankyti ir bus smagi pramoga visai šeima. viskas nemokamai, centrinėje aikštėje žadėjo pristatyti kėdžių tai žiūrovai jausis kaip tikroje cirko arenoje. va čia radau daugiau informacijos http://ikrauk.15min.lt/afisa/62691 arba galit pasiskaityti megos svetainėj

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2013-06-03 15:10

Ką veiksite savaitgalį, mamos? Užmačiau guminukų HARIBO organizuojamą šokinėjimo per gumytę čempionatą - pamenat šį žaidimą? O ir prizas nerealus – kelionė į HEIDE parką Vokietijoj. Man asmeniškai labai faina, gal ir jums pravers ši informacija :) Čia, beje, dar ir konkursas nuotraukų vyksta, tai, žiūriu, ne tik maži dalyvauja :) Žodžiu, jei kam įdomu, daugiau informacijos yra čia: www.facebook.com/haribolietuva

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2018-04-30 17:43

Buvau pasivažinėti dviračiu, nes nusipirkau naują Romet miesto dviratį  kažkaip perskaičiau šitą http://www.o-kaip.lt/kita/kada-rinktis-miesto-dvirati/ ir užsinorėjau pralėkti gatvėmis, tai galiausiai neištvėriau ir nusipirkau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2018-06-15 12:05

Važiuosime į sodybą su draugais. Labai laukiame šios šeimos kelionės, nes darysime pikniką, maudysimės ežere ir darysime kitas smagias veiklas. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2018-07-14 17:08

Kadangi mums reikalingas naujas televizorius, šį savaitgalį paskyrėm jo paieškoms. Lyginom skirtingus variantus, skaitėm daug informacijos, o rytoj jau planuojam užsisakyt :D  

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Kaip aš praleidau...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Paulina