Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Kaip aš praleidau...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-25 23:00

Mes si savaitgali buvom gamtoje,buities muziejuje.Labai saunu.Grynas oras,sodas,arkliukai...

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-13 19:37

Si savaitgali namuciuose prabuvom, as obuoliu sultis uzsidarinejau ziemai.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-15 16:01

O mes nieko idomaus nenuveikem. oras nekoks buvo tai ir buvom namie,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 34

2008-11-17 19:41

Mes su vaiku si sekmadieni buvom iseje i Mc"donald restorana.Paziurejo i klouna,prisirinko balionu vaikai.Truputi bulvytemis pasivaisino,zaisliuka gavo.

Paskui prisijunge tetis ir keliavom i boulinga.Mazius irgi kamuoli mete-nuo peties   .Bet mete ir labai jau laimingas buvo.Linksmai praleidome laika,net nepajutome,kad ir vakaras atejo.

Dabar jau mudu su vaikinu teti kamuojam-norim vel i boulinga  .

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-18 09:52

O pas mus nieko ispudingo, buvom Limpopo vaiku šalis, mažiukei paskui ieškojom dovanos gimtaidieniui

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-01-18 00:15

labutis mes si sestadieni ieskojom ciuzinio 6 parduotuvese buvom isgulinejom ir issirinkom uz 3700lt dar neuzsisakem ieskom forumuos info apie ji.. o po to nuejom i kavine skaniai pavalgem dar isinuomavom dvd komedija gera seks turas o dabar dar miego nesinori po forumus ziurineju ir mastau ka gi rytoj idomaus nuveikus

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-21 09:15

Sveikutės kaip savaitgalis, mes važiavome į Kryžių kalną, o po to važiavome prie Salduvės kalno(piliakalnių) šauniai pasivaikščiojom, pušynas , geras oras, faina

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-21 09:59

mes i berzinelio parka vaziavome,o po to i svecius dar buvome uzsuke

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-21 10:47

o mes namie, nes vyras savaitgali dirbo visa... tik sestadieni vakare buvom nueje i  svente jaunimo. centre buvo. pasidairem ir gryzom.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-22 20:06

mes pas anytėlę buvom su giminaičiais bendravom draugus ir giminaičius lankėme

2010-04-22 08:40

Turejome labai gera savaitgali.Buvome palangoje,Sventojoje.Po to pro Klaipeda prasukom link Silutes.Dar vaziavome paziureti potvynio[nors jau ir daug metu matytas].Ir i namus gryzome velu sekmadienio vakara.Pailsejom nuo namu,atsipalaidavom.Buvo labai faina.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-22 10:07

man dabar reikia pasukti galva ka mes veikeme savaitgali,sestadieni berods prekinomes,o sekmadienis buvo reikalu diena visa diena masinoje prasedejome,parsivezem vaikams batuta,su vyro sefais reikalai,pradzioj broliene mano vaikus priziurejo,paskui jai reikejo vakare isvaziuot trumpam,as jos vaika pasiemiau zodziu toks durnas savaitgalis

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-25 19:32

sveikutes, kadangi jau savaitgalis i pabaiga, tai keliu tema i virsu- kaip praleidot/ar geras buvo?oras tai tik siandien pajury pasitaise, kaip kitur?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-27 09:55

sestadieni vaziavom i svedija apsipirkt,gryze vaziavom i miesta dasipirktvakare papuolem pas broliene i baliuka,sekmadienis visa diena lauke talka darem ir namuose,vyras veranda pastate vat toks ir savaitgalis

2010-04-27 20:40

Mes savaitgali praleidome pas uosviene-Siluteje.Fainai pasibuvome,atsventeme artejancia mamos diena.Vaziavome prie ''Nemuno,bet kadangi dar apsemta,tai privaziuoti negalejo-pasigerejome is tolo.

2010-05-02 21:05

Praejo dar vienas savaitgalis.Vel nesedejome namie.Sestadieni vaziavome pas tevus,pasveikinom mama su svente.O sekmadieni buvome kryziu kalne,vaziavom i koncerta,skirta mamos dienai,apsilankeme kavineje,ir vakare gryzome namo.

Cia keletas akimirku

Kaip aš praleidau savaitgalį?

Paskutinį kartą redagavo: vaivorykste (2010-05-02 21:12)

2011-02-12 20:30

Sveikos praleidau pentdienį super, vykome į Jelgavą su sūnaus klase ledo skulptūrų festivalį, tai parodau trupinėlį iš tai ko matėme, būvo superrr 

O čia taip šviečia vaikams padarytas kalnas, kuriame padarytos iš ledo luitų specialiai čiaužymui trasos, vaikams superrrr linksma buvo :-)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-12 21:36

Vau! Tikrai lb.,grazu..

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-12 23:11

oho kristulka..tikrai super..pavydet pradejau peziuredama foto :) isivaizduoju kaip realiai buvo grazu ir faina..

2011-02-13 07:07

Taip taip simona gyvai nerealus reginys  vertas dėmesio festivalis , labai šauniai suorganizuotas.

3

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Kaip aš praleidau...

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
sniege