Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Kaip aš praleidau...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-09-04 01:23

O mes Druskininku gydykloje buvom, sveite musu kunelius, tepe medum, dare vandens masazus, mirkom mineralinese voniose, kaitinomes pirtyje, masazavomes... Tik taip liudna visa tai daryt be savo antrosios puses - visa diena save tom mintim kankinau Jeigu kas uzsimanytu salta rudens vakara pasilepinti tokiais malonumais, apsilankykite ju puslapyje.

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-04 17:31

O mano savaitgalis ramus ramutėlis. Vaikai sode pas senelius, o aš tai namus pakrapštinėju, tai prie kompiuterio prisėdu... Relaksas prieš darbo savaitę...

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-04 21:40

Tai kas čia per verkimo savaitgalis, a, mergiotės? Oras gražus, žmonės, kaip nekeista, visi malonūs ir geri, o jūs verkiat

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-05 08:29

O aš gerai praleidau savaitgalį. Būvom nuvažiavę į Šventąją. Džiaugėmės paskutinėmis geromis dienomis prie jūros. Tai taip gerai atsijungiau nuo visų rūpesčių

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-17 09:29

pas mane sis savaidgalis yra galima sakyti nuobodokas bet is kitos puses reikia ir ramiai pabuti, pagulineti lovoj, patinginiauti ar paprasciausiai nieko neveikti.
sestadieni su dukryte buvom iseije i miesta biski pasivaikscioti, apsiprekinot, o taip tai namie trinamies, ka siandien veiksim dar nenusprendziau ziuresiu ko nores dukryte, savaites metu yra lb didelis begimas ir nieko nespejimas tai si savaitgali ramus poilsis.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-17 09:34

Mes taip pat ramiai leidziam savaitgali.Emilis serga,tai niekur neinam.Siandien yra svente mieste,bet turbut neiseis pasizmoneti ir pasilinksminti.Tik i turgu nuvaziuosiu.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-17 10:02

Cia mieste vyksta rajonu sventes.Tai gretimam rajone siandien svente.Ten amatininkai,parduotuves,imones reklamuoja savo gaminius.Vaikams buna linksmybiu,galima su oro balionu paskraidyti(uz jokius pinigus manes ten neikeltu).

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-17 13:20

Man šis savaitgalis labai turinings buvo,vakar visa pusdieni mieste buvom,žiedukus nusipirkom,į kavine nuėjom,vakare draugai atvažiavo ,tai linksmai pavakarojom.O šendien vyras mane iškomandiruoja pas drauges pasibuti

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-17 16:20

Pirmoji savaitgalio diena iki pat sio ryto prabego darbe,na o siandie tinginiauju-pusdieni lovoje varciausi,dabar irgi nieko tokio neveikiu.Kariauju su vaiko persalimu-sloga ir kosuliu.Ir paciu vaiku Vat ir visas mano savaitgalis.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-17 16:57

na mums tai nelabai linksma nes tėtukas mūsų dirba,tai savaitgaliais mes dviese tik.aš ir vaikutis.tai pažaidžiam,i lauką einam miegam,filmus žiurim

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-25 18:09

mes su seimyna buvome zoologijos sode. labai linksmai laika praleidome ir emiliui nerealiai patiko, nuo kiekvieno zverelio reikejo ikalbineti, kad eitu prie kito

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-25 18:48

O mes sestadieni su vaiku buvom pakviesti i draugu vaikiuko gimtadieni-Titas pirmakart pabuvojo vaiku zaidimu kambary,kuriame jam nerealiai patiko

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-15 17:14

sunkiausias tas metas, kai dar nera sildymo sezono... ir lauke oras sala, tai ir ligos kabinas. tokie tie ir savaitgaliai

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-15 19:43

namie sedint tai salta bet isejus i lauka ir vaikstant tai jau ir taip salta nebebuna

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-27 10:27

Mano savaitgalio pirma puse-sestadienis-visai nekoks buvo,nes ji darbe praleidau ir teko ypac sunkiai dirbt,na o sekmadieni svenciau savo gimtadieni,sulaukiau daug staigmenu,brangiu zmoniu apsilankymo

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-27 16:39

mano savaitgalis tik sekmadienis, bet sestadienis buvo nepakartojamas. po darbo valandelei susitikau su senai matyta drauge, tada nuvariau į parodą. Grįžau namo visa nusikalusi... Ir paskambino man viena klasioke is pradines mokyklos. Ir ką jūs sau galvojat, visai neplanuotai susitikau beveik su visa savo pradines mokyklos klase. Nerealu!!! Aišku, kaip jie gavo mano telefona tai dar didesnis stebuklas, bet cia jau labai ilga istorija... Ir planuodamas tokio šeštadienio nesuplanuosi

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-16 15:17

Mes šį sekmadienį buvom Impuls pliuse baseinuose. Ėjom su vyresniuoju, o mažąjį žiūrėjo močiutė. Taip gerai pailsėjom. Ir pirtyse pabuvom, ir baseine išmirkom. Jau vaikas buvo toks laimingas

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-31 12:57

jau prieš porą mėnesiukų buvo suplanuotas savaitgalis- su sese ėjome į STOMP koncertą. žinokit, fantastika

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-31 15:00

(pa_radize @ Mar 31 2008, 12:57 PM) [snapback]586529[/snapback]

ČIA yra tai, ką matėm ir mes. iškart pasakau- tai, kas internete ar rodoma per TV, nei iš tolo neprilygsta įspūdžiams "gyvai"- čia ne tas atvejis, kaip su paprastu koncertu- kai nėra skirtumo, gyvai ar žiūrėt įrašą. sėdint salėje nuo garso net kėdės dreba .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-09-24 17:16

mes savaitgali buvom pas mano drauge gimtadienyje ( jos draugu buvau sokiruota) del sios priezasties ilgai nebuvome. vienas prisigere patapo agresyvus, kazkoks siaubas.bet apie tai neverta. o sekamdieni vaziavome pas mano mama valgyti kugelio, o vakare ejome su draugais i kina pavojingas bankokas. va toks savaitgalis

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Kaip aš praleidau...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Rokas Dzankauskas