Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Kaip aš praleidau...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-19 10:41

jau girdėjot tokią sentensiją " svečias į namus", dievas į namus"
šį savaitgalį pas mane namuose "dievų" buvo nors tvenkinį tvenk
Visų pirma , ketvirtadienį atvažiavo vyro sesers du vaikai. Penktadienį atvažiavo mano sesuo su didžiausiu šunimi :shock: mano Čipsiukas iš paskutiniųjų garbingai gynė savo teritoriją.
Šeštadienį atvažiavo vyro sesuo su dukra ir rujojančia kalyte šunys pradėjo tiek maižioti, kad net nulinko mano kvietkeliai :x
Sekmadienį atvažiavo mano pusseserė su dviem vaikais.Labai jos buvau pasiilgusi.
galiausiai ,pas vyro sunėną atvažiavo panelė iš Vilniaus
vienu momentu net stogas važiavo, bet išėjom pasivaikščioti, pamaitinti gulbių, atsigavau
ilsėsiuos dabar užtat.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-19 23:58

O mes šeštadienį išsikvietėme auklę, kad pabūtų su vaikais. O patys geram pusdieniui išrūkome į miestą, perėjom parduotuves ir pan. Dar aplankėm labai šaunią parodą ŠMC (Bridget Riley).
Likusį pusdienį tvarkėmės namuose, dirbom nebaigtus savaitės darbus, tad ir miegoti nuėjom tik paryčiais.
O sekmadienį kėlėmės tik apie 12:30 - nepamenu, kada tiek ilgai miegojau. O papusryčiavę (ir papietavę vienu metu) važiavom su vaikais į vakarėlį gamtoje (vyko mūsų draugų išleistuvės, nes jie išvyksta atgal į JAV).
tai tiek to savaitgalio - lyg ir papramogavome, ir padirbėjome tuo pačiu :)

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-20 10:48

Mes tai visai šauniai praleidom savaitgalį: šeštadienį išsiknarkėm ir apie 14 val. važiavom į miestą...pusryčiaut vakare gamtoj su draugais kepėm šašlyčioką ir gėrėm alų, o sekmadienį irgi buvom pas draugus ir irgi gėrėm alų...

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-20 12:42

Na, o mūsų šeštadieniai ir sekmadieniai praeina bute remontuojant :roll: Šeštadienį pakabinom užuolaidas, pasidžiaugėm, o sekmadienį nukabinom, nes reikia pataisyti (palenkti)...

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-20 12:57

Živiliux, velkame, pas mumi irgi tas pats :wink:
Tik štai keletas nesklandumyčių nutiko per savaitgalį - sugedo mano dviratis (nu nieko baisaus, tiesiog bevažiuojant ratas nulėkė, xixixixixi :mrgreen: ), paskui nulinko dviračių tvirtiklis prie mašinos, o tada numirė elektrinis vandens šildytuvas ir likom be šilto vandens. Paskui vyras išlakavo vaikų kambario grindis, o pyplys, bebėgdamas slėptis nuo sesės, tiesiai per šviežią laką lep lep lep ir nubėgo...
Užteks? :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-20 13:16

Na va kiek daug remontininkių pasirodo yra, aš esu ir jūsų likimo draugė Dabar važinėjam sofos-lovos ilgos ir plačios ieškodami, nužiūrėjom vakar " Skrajos" centre kažkokios Aretidos firmos, įdomus toks modeliukas, o ir mums ilgšiams kojos nekabės ją ištiesus :roll: Na žiūrėsim, dar važiuosim šiandien į Baldų rojų, gal ten ką įdomaus rasim. Bet kaip jau nusibodo tie remontai, paieškos visokios, o dar ir užuolaidas nupirkt, dar šviestuvų, na vienu žodžiu :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-22 15:02

Mes labai šauniai šeštadienį praleidom, prieš pietus duoklė remontui- važinėjom po parduotuves ir medžiagas rinkomės, o po pietų išrūkom į Trakus... netoli Trakų susigundėm pasiūlymu pagaudyt upėtakių :wink: Vietoje iškepė ir labai skaniai pavalgėme, po to dar Trakuose pasivaikščiojoje, namuose buvom po 22 val..tai tiek

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-23 11:45

o aš kievieną savaitgalį kaupiuosi langų valymui :evil: , bo pavasarį neturėjau laiko :oops: , bet ateina šeštadienis, pasižiūriu į juos, pagalvoju, - ai dar vaizdelis neišplaukęs ir toliau gyvenu, muset taip sulauksiu rudens, o rudenį dažniausiai juos valau antrą kartą, o dabar bus pirmas....

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-23 13:54

jei apie langus - pas mane jų pusė nevalyta :oops: arba NETGI pusė jau švarūs - čia kai pažiūrėsi. bet artimiausi keli savaitgaliai tikrai nebus jiems paskirti :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-27 17:49

Aš su šeima šį savaitgalį pasirodo "dievais "buvom, nes vyro tėvus aplankėm, ir net pernakvojom pas juos, po paskui pas vyro puskę važiavom, ten savo dukrą palikom, kad iki stovyklos nuvežtų. Tai dabar namuose kažkaip tuščia ir nėra kam brolio prižiūrėt :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-21 23:51

Ai kokią temą radau, tuoj parašysiu
Tai kaip aš praleidau savaitgalį :roll: Ogi... sumautai :x Visą šeštadienį sugadino paskaitos, turėjau sedėt ir bandyt suvokt kas tokiam žmogui, kaip mūsų dėstytoja, davė idėją dirbt dėstytoja, na neįmanoma suprast ką dėsto, iš vadovėlio geriau suvoksi :twisted: Na tiek to, atsikankinau paskaitose, vos nenugarmėjau leisdamasi iš ketvirto aukšto žemyn galva, nes mat kolegija taupo babkes ir elektra vakarais būna išjungta, tuoj pradėsiu kaip katė tamsoj matyt, nes eit į akliną tamsą dar niekad neteko. Bet tai ir eina į naudą, nes nusimato naujas pirkinėlis man: žibintuvėlis Dabar paskaičiau ką parašiau, tai gal ir visai jau neblogai aš praleidau savaitgalį :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 00:04

Inga, atraktyviai
Didysis mano šio savaitgalio įvykis buvo, kad pagaliau Kamilės lova atsidūrė jos kambary
Turint omeny, kokie kampai veda nuo svetainės, kurioje jos lova stovėjo iki šiol, iki teisėto panelės kambario, teisingiau būtų sakyti "KAIP ta lova atsidūrė jos kambary". Gail, neturiu jėgų papasakoti Nufilmavus tą vaizdą ir pagreitinus, filmukas pretenduotų jei ne į Oskarus, tai į kokį mažesnį apdovanojimą. Lova išbandė visas įmanomas pozas, ir po 45 min nevilties ir skusmingų pasišūkčiojimų ir pabambėjimų ( isteriškas falcetas Oi! Tu ką darai! Mano remontas! Žiūrėk, kur lovos kojas dedi! - bambantis bosas Toks čia ir remontas... - isteriškas falcetas Oi! Ir vėl! Oi, mano širdis... Oi mano koja!!! Tu kur lovą statai!!!) taigi, kai praradome viltį, lova ėmė ir tarsi pati įsmuko į kambarį!!!

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-15 15:59

Mes visada darome taip: Sestadienio ryta prie vilneles siariame antis,paskui - pietus pas uosvius ir paskui - priklausomai nuo nuotaikos,planu ir t.t. Tai arba darbas,arba sveciu priemimas. Galbut kokia netolima kelione... Kaip kad pvz.praeitas sekmadienis. Smagu buvo visa diena praleisti trakuose.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-05 16:20

Kaip aš praleidau savaitgalį?... Su konspektais :,(

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-05 19:51

Bet jau nuo kito savaitgalio ir man prasideda kaip Jolitukučiui: savaitgalis su konspektais rankose, feeee, nenoriu :x
:@---

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-11 18:12

O man savaitgalis dazniausias buna dar ir pirmadieni. Ypac jei sveciu uzsuka

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-11 22:15

Man šis savaitgalis buvo toks - penktadienį vyro tėčio 75-metis, šeštadienį važiavom pas Haidę virti ir valgyti cepelinų, sekmadienį mano tėtis atvažiavo pas mus vakarienės, nes dabar aš jį "prižiūriu", kol mama Anglijoj uždarbiauja. Nei vienos dienelės ramiai pamiegot kiek noriu ir kada noriu... Ir taip beveik kiekvienas savaitgalis.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-01 17:20

o aš negaliu nepasidžiaugt šiuo sekmadieniu-su savuoju išlėkėm į sodybą,kamilę palikę tėvam,tai kelias valandas taip ramiai pasibuvom :* su paprasčiausiom dešrelėm,ant laužo keptom,šampanu ir gamta.be abejo,ir vienas su kitu

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 21:36

Oi kaip praleidau :punk: Šeštadienį visą rytą praleidau Gariūnuose dukrai striukės beieškodama, visa pikta, nes žmonių buvo masėėėėė, vakare susitikimas buvo :punk: Sekmadienis buvo sveikatos taisymas pas superinius draugus, t.y. buvo cepelinų popietė, vat 8) Tai šis savaitgalis man buvo apsivalgymų savaitgalis, minčių išblaškymas, t.y. vyko grįžimas į esamą gyvenimą, suvokimas, kad liūdesiu nieko nepakeisi, gyvenimas ritas, nestovi vietoj, reik spėt ir man su juo ristis 8)

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-03 21:29

Šiandien labai gražiai praleidau dieną su šeimyna, ryt ir bus panaši atrakcija, nes dukra jau susiplanavo ką nuveiks "sostinės dienose". Ar buvot šiame renginy? Buvom šiandien, labai patiko tos gyvos statulos kas keli metrai, įspūdinga labai buvo Gaila va kad Katedros aikštėj velokai jau pasirodymai visokie, ryt noris nueit, bet 21 val. koncertas, o 23 val saliutai, bet kad pirmadienį į mokyklą, tai niekur neisim taip vėlai.
Įkelsiu kelias nuotraukytes gyvų statulų

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Kaip aš praleidau...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)