Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-11-29 16:18

janet geguzes pirmaja pagimdziau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-11-30 23:27

O kokia grazi data!!!Tai as netoli taves geguzes 6.kaip einasi?viskas gerai?nieko nesergat, nepersalot?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-11-30 23:29

Juryte fainas antras gimdymas , tai reiskia dar kokius tris atsipalaidavus galetum pagimdyt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-12-03 23:57

Man nereguliarus  saremiai buvo prasideje sestadieni, bet iki pirmadienio viskas praejo, gal pora kartu per diena buvo, i ligonine net nevaziavauTik treciadieni  staigiai pradejo skaudeti nugara,  po to  prasidejo saremiai iskarto  kas 4 minutes, is kaimo greit nuvaziavom i ligonine, gimda jau buvo atsiverus 6 cm... iik vandenys nenubego...ir nepraejo net 3 valandu ir mano leliukas jau gulejo ant mano krutinesnuo tu vos juntamu nugaros skausnu iki sunelio gimimo praejo apie 5 val, o nuo saremiu skausmingu  tai visai apie 3 val.

greitai, bet del to man buvo labai silpna kelias dienas, net buvau nualpus

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-12-11 14:12

pirmaja pagimdziau per pora valandu, o va antraja per 4.40val. nes saremiai prasidejo 2val nakties, o mazoji man ant krutines gulejo 6.40val. :) taipkad nevisada antras gimdymas buna lengvesnis uz pirma, man tai priesingai buvo... 

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 10:09

o va manieji abu pernesioti ir pirmasis ir antrasis gime tik po skatinamuju,pirmasis gime legviau, o antrasis nuleido vandenis ir nieko tada suleido skatinamus, o va tada ir prasidejo skausmai dideli skausmai, visada sakidavau kad nesuprantu ko taip gimdant rekiama,dabar jau zinau pati keleis ejau 3valandas.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-13 13:56

as pirmaji kai gimdziau tai net nesupratau,kad jau turi gimti...nes buvo visi prisnekeje,kad oi kaip skauda..ttt....man 21va.pastate lasaline,uzmigau,saremiu nebuvo,is karto prasidejo gimdymas apie 23.30,o jau 23.35 gime sunus...antras vaikiukas i pasauli pasirode visu menesiu anksciau...ryte kambarius susitvarkiau ..pasidariau pietus ir prigulusi prie teliko laukiau vyro gryztant is darbo--net issigandau kai nubego vandenys,jokiu skausmu..gerai vyras kaip tik pro duris iejo...i ligonine nuvaziavom gal 21val...buvo saremiukai,bet neskausmingi..o pagimdziau taip pat kaip pirmaji,per kelias minutes.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-20 20:33

reguliarus saremiai prasidejo 22val o mergyte jau pagimdziau 3val nakties, tai kad malonumas truko 5 valandas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-09-22 00:06

oi jus cia kaikas laaabi greitai :) man vandenys netiketai nubego antradienio vakare po 7, pernesiojmas jau gavosi lygiai savite. saremiu nebuvo dar beveik visa para... pradejo leist antibiotikus, kad infekcijos nebutu po 18valandu... saremiai prasidejo kazkur po 5val. treciadieni, bet tokie visiai suimantys i raga, gimdos kaklelsi per daugiau nei para neatsidare ne cm.... treciadienio nakti pradejo lasint skatinamuosius ir tik ketvirtadieni anksti 7val. ryte turejau mazyli :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-10-16 12:30

sveikos,man ta diena tik pasirode siek tiek kraujo ir isejo kamstis bet skausmo nebuvo,taigi daktare mene devinta valanda apziurejo,ir turejo prakirpti vandenis kad pradeciau gimdyti,nes vaikeliui kazkas buvo,taigi su visais saremiaias ir gimdymu trukau pusantros valandos,viskas baiges laimingai,nebuvo jokiu plysimu ir pns. gimdziau pirma karta

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-16 18:59

ziedavaine 2010 10 16    

sveikos,man ta diena tik pasirode siek tiek kraujo ir isejo kamstis bet skausmo nebuvo,taigi daktare mene devinta valanda apziurejo,ir turejo prakirpti vandenis kad pradeciau gimdyti,nes vaikeliui kazkas buvo,taigi su visais saremiaias ir gimdymu trukau pusantros valandos,viskas baiges laimingai,nebuvo jokiu plysimu ir pns. gimdziau pirma karta

nu būna laimingu mamu kurios šast ir yra

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2010-12-29 13:36

Pakolkas gimdziau tik viena karta tai ka baisiausia prisiminti tai saremius, o gimdymas tai neskausmingas. kai atsiguliau i ligonine jau buvo pas mane 5 atsidarymas nors as nieko nejauciau {pagulde nes termina perlipom). Visas smagumas prasidejo kai nuleido vandenis tai buvo 11 valanda. o po 3,5 valandu jau maza megyte gulejo man ant pilvuko. Skaitau kad man pasiseke kaip pirma kart gimdziau ir visi saremiai apie 3 val tetruko, o gimdymas tai keleta stumiu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-11 19:41

kadangi as savo dar negimdysiu, palauksiu iki rugpjucio, bet papasakosiu savo bendradarbes gimdymo istorijas, jei leisit :)

pirmaja gimde 4 paras su visais saremiais. i nestumo pabaiga antrosios dukros, isejo i miesta kazko tai nusipirkti, o po to turejo susitikima su akusere. akusere apziurejo, sako "ei, moteryt, tu jau 8 cm atsidarius" ir iskart i gimdykla, kur labai greitai, be jokiu skausmu pagimde antra vaika :D sake, kad nieko nejaute, jokiu skausmu, jokiu saremiu, kai po miesta vaiksciojo "atsidarius" :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-03-11 22:04

su pirma dukra kentejau paruosemuosius sav laiko pagimdziau per 18val sunkei lb o sunus gimes lengvai labai per 9val ir be did skausmo ir isgyvenimo.gimdymas atrodo baisus dalykas bet moterys sutvertos tam gamtos desniui tektu vyram toks dalykas jie neistvertu tokio skaumo nes moterys kanntrios.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2011-03-11 23:41

Nuo vandenu nubegimo iki pagimdymo praejo 8 val. tai kaip juokiuos, kad pilna darbo diena, tiksliau naktis gavosi :) Nors saremius pradejau jausti tik po kokiu 2-3 val po to kai nubego vandenys, tikrai ne is karto.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-05-02 17:31

Mano gimdymas nuo lengvu saremiu namuose iki dukrytes pasirodymo truko vos 3val 25min lengvus saremius namuose pajutau 10val ryte, ligonineje buvau 12val ir kol sutvarke priimamajam dokumentus, kol pamatavo vaikelio sirdies tonusa, buvo jau 13val tada prasidejo didesni skausmai, pora kart stumtelejau ir isgirdau savo mergytes verksma

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2012-05-03 11:53

dukrytę pagimdžiau nuo lenvų sarėmiu prasidėjimo iki pabaigos užtrukau 4 val. :) net pati netikėjau, kad taip greit ir lengvai pagimdžiau :)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-05-03 23:35

as suneli pagimdziau per mazdaug 12 val. antradieni i pavakare pamaude pilva, per nakti nieko. treciadieni apie pietus jau prasidejo nereguliarus saremiai. ir vakare, apie 19 - 20 val isvaziavom i ligonine. saremiai buvo labai dazni, kas 1 - 1.5 min, tai dave epidura. po jos dingo saremiai. nuleido vandenis ir nieko. skatino du kartus. verkiau is skausmo ne gimdymo, o po sikniuko "zandukais" taip skaudejo, kaip kad man kas peili butu bades. gimdziau 1.5 val, nes gulejau ant sono, del skausmo negalejau pasijudint. ant pacio galo pasake, arba vertiesi ant nugaros, arba vakuuma darysim. ant nugaros stumiau daugiausia 5 kartus ir pagaliau susitikau su savo klecku :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-10-10 09:14

Aš pirmasis pasibeldė pusantro menesio greičiau. Nubėgo vandenys namuose, nesupratau kas darosi, tik vėliau prasidėjo sarėmiai. Nuvežus į gimdymo namus vos spėjo į gimdyklą nuvežti ir pagimdžiau. Viso gimdymas ( nuo vandenų nubėgimo ) truko apie 4 val.

Antrasis, gime laiku. Prasidejo saremiai lenvi, nuvažiavome į gimdymo naamus, prakirpo vandenis, ir po valandos turėjau savo stebuklėlį... Užtruko ( nuo pirmų saremių ) apie 4 val.

O trečiasis tai gritukas . Vakare apie 22 val. pradejo mausti truputi pilvuką, išvykome į gimdymo namus. Po apžiūros mato jau 9cm., prakirpo vandenis ir gan greitai gime... Užtrukom ( nuo pirmų saremių) 2  val....

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-10-10 13:51

Va tie prakirpimai ir yra greitasis gimdymas,man pirmajį gimdymą ir prakirpo ir pagimdžiau per nepilnas 4val,o su antru,tai nekirpo,liepe laukti kada vandenys nubėgs patys,tai su saremiais nuvaziavau 12val nakties,o pagimdziau tik pries 8val ryto.Tai sakiau jei trečia karta gimdysiu ir bus panaši situacija,tada prašysiu,kad kirptu,nes gimdymas daug lengvesnis ir greitesnis.

9

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Emilė