Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-07-07 14:40

na zinai simona26 mano santykei su vyru taip pat po gimdymo siaubingai paslijo ir as pasakiau, kad viskas nebenoriu daugiau jokiu vaiku del dvieju priezasciu sunkus nestumas visas, poto gimdymas sunkus ir beabejo, kad toki santykei su vyru...nes matai ne visi vyrai yra sutverti seimai ir vaikams(na as cia sneku pagal savo situacija)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-07 14:52

Na merginos nepykit,bet as jau geriau atsisakyciau tokio vyro,bet ne dar vieno vaikucio,juk vaikuciai tai dziaugsmas,o jei su despot gyventi visa gyvenima,tai jau ne man.

O as gimdziau greitai ir lengvai,saremiai prasidejo 24val.ir tai nestiprus,bet kadangi pirmas kartas tai ir nulekem i ligonine del viso ko,daktare apziurejusi pasake kad gimda atsivere 3cm.,vandenys nenubego,sake kad dar galejom ir nevaziuoti,bet kadangi atvykom,tai nuleido vandenis man,2val iejau i gimdymo kambari,o 5.45 jau turejau mazyle,jei nebutu dinge saremiai tai buciau ir greiciau pagimdziusi.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-13 18:51

tirai, laurike, esi teisi, mano nuomone lygiai tokia pat... nu sory,kam reikalingi tokie vyrai, tik del vaiku reikia gyventi, o ne del vyru... mudu su vyru galima sakyti 7 metai ruosemes vaikucio gimimui. kalbejomes diskutavom, svarstem, svajojom, ruosemes atsakingai gyvenimui ir tik paskiausiai susilaukem dukrytes. uztat dabar savo vyru galiu tik pasidziaugti ir tik didziuotis, nes musu santykiai nepablogejo, nes puikiai abudu suvokem, kad dabar jau esam ne 2 o 3. ir tas trecias asmuo musu seimoje yra svarbiauias - dukrytes poreikiai yra svarbiausia. manau kad kiekvienas vyras gali buti puikiu vyru ir tevu, tik jiems skirtingai reikia laiko tam pasiruosti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-14 11:18

Sveikos. Na mano stebuklas gime per 2val. As 24val buvau gimdykloje su 2cm atsidarymu, o 2.07val jau dukriukas gulejo ant pilvelio. :) Dabar antro laukiames. Nors pirmoji buvo neplanuota bet labai laukta ir vyras po dalyvavymo gimdyme labai subrendo ir tapo atsakingas. O santykiai po mazues gimimo tik pagerejo pas mus, o intymus gyvenimas ne tik kad pagerejo, bet net ir isbandeme tokia pozas kuriu iki gimdymo nebuvome ismegine... :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-07-14 11:20

kaip gerai kai per toki trumpa laika pagimdoma :) as tai gimdziau nuo 4 ryto iki 17:20 vakaro....

http://zivile1984.blogas.lt/

2009-07-14 11:36

man vandenys nubego 15,30 o dukryte gime 7,00, bet kazkaip neprailgo man tas laikas

2009-07-14 11:44

Na as tai ir stebejausi kaip taip greitai pagimdziau savo pirmaji leliuka. :) Gal tas noras kuo greiciau susitikti su mazule padejo. :) Na bet siais laikais kad ir ilgas buna gimdymas juk galima ir vaistuku nuo skausmo paprasyti, jei jau nepakelaima buna. O kaip anksciau gimdydavo, po kelais paras kankindavosi, o jei dar vaikiukas sonu ar kaip kitaip budavo tai visai vargsiukes nusikamuodavo. :) O siais laikais manau gimdymas nebera jau toks baisus. :) As kar ir greitai gimdziau, man per 1val atsidare 8cm, bet skausmo uzteko pajusti o ir atsikvept saremiai nelabai dave :)  

2009-07-14 11:51

tikrai taip gretule, dabar tai paprasciau moterims. o ir gydytojai jeigu mato kad kazkas netaip neleidzia daugiau kankintis, imasi kitu priemoniu, kad mama ir vaikelis sveiki butu. tikrai jau lb retas atvejis siaip laikais kuomet moretis daugiau nei para gimdo...

2009-07-14 11:54

Taip PAREIGUNE, siais laikasi daug lengviau beveik visais atzvilgiais, medicina pazengusi. NOrs aisku buna isimciu ir gydytoju nekompetencijos. :(

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-07-14 13:06

Kaip saunu,kai gimdymas uztrunka  tik 2 valandas.Oi,as net bijau prisiminti...man su skatinamaisiais truko net 16 val....nors sako,kad jei gimdyciau antra, butu lengviau...

2009-07-14 15:20

gintarep 2009 07 14    

Kaip saunu,kai gimdymas uztrunka  tik 2 valandas.Oi,as net bijau prisiminti...man su skatinamaisiais truko net 16 val....nors sako,kad jei gimdyciau antra, butu lengviau...

aha esu girdejusi jog 2,3 vaikiuka gimdancios moterys daug lengiau viska istveria ir pats procesas greitesnis. taciau as dar kol kas nenoriu patirti kaip sakant ta greitesny gimdyma, gal ateis kada tas laikas ir as kaip gretule, galesiu pasidziaugti, kad per keleta valandu pagimdziau...

2009-07-14 21:49

Ja ja, zinokit dziaugiuosi dabra pirmu gimdymu, o antro tai biaju, jei jau greiciau ir lengviau gimsta leliukai, tai dar galiu ir nespeti i ligonine atlekti. Seip gyvenu vilniuje bet gidysiu trakuose kaip ir pirmaja.man ten labaaaaabai patiko ir tik akuseres deka be jokiu plysimu pagimdziau. :) Tai va, baisoka darosi, kad pakeliui nepagimdyciau, o dar geriau butu, jei nesuprasciau gimdymo pradzios per te lengvuma....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 26

2009-08-18 14:44

O as, matyt, busiu "rekordininke". Kai prasidejo saremiai, pagalvojau, kad siaip vidurius pucia-suka :) Nes buvau namines giros prisigerusi :) Tai dar su vyru i jo tevais i miska nuvaziavom, kepem saslykus :) Visa laika suko pilva, bet neskausmingai. Namo grizom apie 17 val, nuejau i dusa ir pamaciau, kad isejo kamstis. Apie 18 atvaziavom i VGM. Tuo metu gimde apie 10 moteru, tad mum liepe palaukti. Po 18 val. pasirode budintis gydytojas, papasakojau, kad kamstis isejo. Na gerai, sako, turiu 2 minutes, galiu tave apziureti....O gi, ziuri ...  Klausia - ka jauti??? Sakau - pilva pucia ir i tulika noriu. O jis man - nieko sau, tai gi atidarymas 8 sm. Bek....Tikrai begom :) Gimdyklos uzimtos!!! Ikiso mane i kazkokia palata, atveze kresla, tik spejau uzlipt, 1...2...3 ir 18.40 pagimdziau :)

Kai israsynejo korteleje nurode - gimdymo trukme  - 40 minuciu :)

Paskutinį kartą redagavo: IvaroMama (2009-08-18 15:52)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-09-26 13:43

Nu mano gimgymas kaip muilo operoj. Jokiu saremiu, ziuriu paslapiave, nuvaziavom i gimdymo namus pasitikrinti apie 21val. Patikrino sake kad sianakt turbut gimdysit, vaziuokit namo ir laukit saremiu. Tai ka nuejom prie masinos sukaudo , skausmas stumymas, ipradejom vaziuot oro truksta , prasiau , kad sustotu, negaliu islipt, apsiciupineju galvute islindus, staigiai vyras i masina pradejo vaziuot, as nusiomoviau kelnes ir visa islindo,. Tai gerai , kad viskas tvarkoj buvo! Tai gimdymas tik 3 stumimai mazdaug per 10 min. viskas vyko. Tik gimdyt ir gimdyt  Ir po gimdymo jauciaus kaip negimdzius. Gime 9 dienas anksciau 2840g grazi mergaite!

2009-10-01 20:54

Tai jau tikrai, kad kaip muilo operose. :) Saunu, kad lengvai gimdoma. O vas as dabar galvoju ar man nebus taip pat, jei pirma per 2val, tai antras pakeliui i gm gali gimti. :)

2009-11-26 23:58

Jei dar negimdei neskaityk cia.

Kaip fainiai merginos kad buna tokiu greitu gimdymu. Mano pirmaji suneli nuo kai nubego vandenys ir kada pagimdziau praejo 46val galvojau isprotesiu. Tokiu skausmu gyvenime nesu jautusi ir viskas taip ilgai truko. Gimdziau Italijoj cia kur gyvenu, man visi sake kad ta ligonine kurioje nusprendziau gimdyt pries peduralines narkozes i nugara,bet uztat patys geriausi gydytojai leliuku. Nu ka as pagalvojau nezine kaip cia bus bet pirma vaika noriu pagimdyt normaliai, o jei gims su kokia problema tai bus apzetas geriausiu gydytoju(nes ta ligonine kartu su universitetu). Saremiai laikesi pastoviai kas 2 min arba 1.5min. bet gimdos kaklelis nesivere nes poto isaiskejo kad mano klubai  turi kazkoki tai siaurejimo pobudi ir neleidzia gimdai atsivert.Bet tuo momentu tai buvo ziauriai.Gydytojai pasake kol neatsivers iki 4cm. negali ieit i gimdymo sale ir negalim suvaryt narkozes.Po 30val man tebuvo atsiverus 2.5cm. tai mano vyras pasake arba darytkit ka arba vaziauojam i kita ligonine.atleke mano ginekologas ir liepe suvaryt vaistus i nugara tai tik po 32val skausmo pajutau palenvejima  tai su narkoze dar 10val sedejau kol atsivers o poto man liepe stums.Nu zmogau po dveiju nemigo naktu ir tokiu kanciu kur tu cia be pastumsi.Tai stumiau dvi val. ir nieko...tada gygytojai pareiske kad vaikas ir as per daug prisikankinom tai teks cezari daryt.Po 42 val!!!!!!!!!tada isiutau stumiau stumiau ir perplisdama isstumiau...Negalejau atsigaut visa men. Po dvieju men. man paskambino mano ginekologas ir paprase atvaziuot i ligonine.Ir ka as suzinojau kad jau toks atvejis viena syki kazkokiai moteriai atsitiko tai ji padave ligonine i teisma uz psichologine trauma ir ji gavo uz tai kompensacija puse milijono euru. As nes buvau drauge su gydytoju(nors ir ne jo kalte) nusprendziau viska palikt ramybei, tik manes atsiprese vyr gydytojas uz ju akuseriu mesininku bloga darba.

O kai antra mergyte gimdziau kitoj ligoninej pasiruosus su visom akuserem ginekologu ir anestizistu pagimdziau be nieko per 5 val. nu prisiminus kita gimdyma tai man cia buvo zuikio dainos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-11-27 13:56

Na man saremiai prasidejo 10val ryte,o pagimdziau 18.38val. vakare.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-11-27 14:08

janet tikrai sunkus tavo gimdymas buvo..na bet svarbu kad viskas gerai.

2009-11-27 22:51

TAIP, Simona26 tu teisi svarbu kad viskas gerai baigesi.Kada tu pagimdei savo leliu nes tavo vaikutes amzius sutampa su mano mazosios?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-28 13:42

Vyresnėlį gimdžiau ilgai su skatinamaisiais truko beveik 24val gime vyrukas 4150g,antrąjį išstūmiau kaip raketą:ryte 8val paradejo maust pilva,kadangi gyvenu netoli ligoninės ir lyg ir terminas galvoju nuvažiuosiu apsižiūrėti,kiek atsidarymas,ar čia stresuot ar dar palaukt :-) 8:30 buvau priėmime,na pasvėre,pamatavo spaudimą,dar paluket liepe,o aš į tualeta noriu sako,tuoj nueisim i gimdyklos palata galėsi susitvarkyt kol gydytoja ateis 9:30buvau palatoj,atejo gydytoja sako 8cm atidarymas,eiei aš gi epidurinio noriu...sako šaukštai po pietų ,dabar linksminamųjų jei nori,najau ne....ir ji isbego,sliauzioju gimdykloj,ir kad suspaus 1kart,2kart saukiu stumiu,prilekia akušeris gulk,sakau negaliu:pakaušiukas kyšo, vyras mane pagulde,akuseris vos pirstines uzsidejo ir jau turejau savo 4670g vyriškijei nuo maudimo skaiciuojant,tai normaliai beveik 3val,bet jei nuo rimto saremio vos kelios minutes.

Išsiparduodu :-)  http://public.fotki.com/123vaikams/

8

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva