Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 56

2009-01-19 16:15

mano saremiai truko 2val.stiprus labai o tokie lengvi tai 2paras,o pagimdziau per 15min.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 84

2009-02-11 09:59

as pirma karta taip bijojau gimdyti pamenu vakare lyg ir nugara skaudejo o as nieko nekreipiu maniau praeis... visa  nakti nemiegojau, uzeina tokie lengvi skausmai ir praeina guliu ir galvojau kelt vyra ar leist jam dar pamiegot :)

ryta apie 8 atsikeliau nuejau i toleta o ziuriu kraujo keli lasiukai tai as greit vyra kelti sakau ka daryt o tas man sako kviecem greitaja tai kai nuvazevau 9 ryte 22 lygei pagimdziau :) )

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 16

2009-02-17 15:56

man viskas prasisejo 3val dienos  seip viskas labai greitai vyko mano akimis 4val. sareriai truko o per 30min. pagimdziu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-02-17 19:40

dukra kai gimdžiau,tai buvo gal kokia pusė keturių ryto kai pabudau nesuprasdama kas daros lyg maudžia,lyg i tuoleta noriu, nuėjau žiūriu kraujo pasirodė .galvoju palauksiu ryto, bet kažkaip pradėjo kas 4 min kartotis skausmas,supratau laikas.susidėjau daiktus ir apie 7 pakeliau vyra. nuvažiavom i gimdymo namus,o 9.15 turėjom savo pirmagime dukrele.kai laukiaus antro vaikelio,viskas buvo panašiai,tik vakare jau neužmigau.suviduriavau,  tai kai prasidėjo sarėmiai buvo apie 1 nakties,nuvažiavus i gimdymo namus ten budinti gyd pažiurėjusi pasakė,kad kaklelis atsivėres,bet ne pakankamai tai ji manes ateis patikrint ape kokias 6.bet sarėmiai buvo tokie stiprūs,kad teko kviest ankščiau.taigi 5.05 turėjau sūneli.kiek truko pats gimdymas net nežinau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 72

2009-02-18 11:21

su vyresniaja tai saremei truko 46 val, beveik dvi paras, o pagimdziau per 10 min ir dar su epiduraliniu, na o antra tai 2 val nakties i ligonine atvariau 6 ryte jau turejau be jokiu nuskausminimu, tiesa abi pernesiojau po 5 dienas

Kiekviena diena tave myliu vis labiau...siandien labiau nei vakar...ir maziau nei rytoj...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 136

2009-02-18 11:43

na jus ir greitos:d man saremei prasidejo is vakaro bet labai silpni nezinojau kas tai  tai nekreipiau demesio nakty  buvo tai visa  nemiegojau ryte vel buvo (kaip tik suskausdavo regdavau mama(ji buvo su manim)) ir ji rasydavo laika.nes sako buna reguliarei nesamones bent jau man buvo taip 5min 10 min 7min 2 min 12 min ir taip toliau nei karto nepasikartojo nu teiva visa diena taip prasikankinau penkta  gryzo maniskis ir jau tada kaip jis gryzo sepety isikandu jau as staugiau kaip vilkas :D tai po tokiu dvieju staugimu jis mane jau veze i ligonine masinoj is nuovargio uzmigau zinoma tai truko kelias minutes :) na ir ligoninei apziurejo pasake kad 8.5 cm atsidare palaukem kol atsidarys9.3 ir davai ant lovos.tai saremei truko para laiko beveik o pats gimdymas dvi valandas tai jau as dziaugiausi kad greitai bet paskaicius ce pas jus jau taip nebeatrodo :) gimdziau naturalei.gime ta pacia diena kaip ir pasake daktarai :) gimdyti visai nebijojau nes vis sakaiu sau mintyse o jau ateina mano vaikelis su manim i pasimatyma jau nori pamatyti savo mamyte) tokios mintys man laabbbaaaii padejo :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-18 11:58

na savo sunele be saremiu pagimdziau per 1 minute,daktare tik patikrino kiek gimda yra atsiverusi,tai jau buvo atsiverusi 8 cm,o jinai sako na palauksime kol atsivers iki 10 cm ir tada stumsime,o as jau klykiu per deguonies kauke kad ateina vaikas,tai aciu dievui kad jinai man ji spejo sugriebti,tai cia ne as soka gavau o jinai lengva soka,nes nebuvo dar pasiruosusi visu daigteliu vaikucio atejimui  ir kita sesute nebuvo atejusi jai padeti,tai vat sykart gimdziau labai lengvai,neiskaitant kad tris dienas jau vaiksciojau su atsiverusia gimda,o as dar pergyvenau kad vaikutis ateina visu menesiu anksciau,bet aciu dievui gime sveikas drutas bernas,

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2009-02-18 12:17

na as papasakosiu savo istorija 10 dienu pernesiojau 9diena nuvaziavau su vyru i cirka pabuvome tao galwojom kad cirke gimdyti nepradeciau juokemes gryzome namo kaip niekur nieko kita ryta nuvazevome i klinikas jau gimdyti neprieme musu nes uzgruzta ligonine buvo, nuvazevome i mazylio gimdymo namus ten mus prieme labai malonios daktares geguzes devinta atsigulaiu i ligonine diena o isoperavo geguzes desimta vakare nes nevyko veikla pradejo skatinti stiprus saremei buvo sunku buvo ir jau buvo prasivere devini centimetrai kaip dukryte apsisuko ir jie man ir vyrui sako i operscine kaip as isigandaubaisu buvo. operuoja ir girdziu sako kam meskute neistraukem tai plese man ten pilva i visas puses ir pagaliau istrauke mergaite sweika didele 4,786kg as buwau labai laiminga :)  

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-02-28 17:15

na aš jus užjaučiu,kai kankinatės taip ilgai.tarpai tarp sarėmių man buvo tikslūs pagal laikroduka kas 4 min.o per gimdymus vis galvojau greičiau greičiau na kiek galima, ko ten delsiat,tik nerėk dar vaikuti uždusinsi.ir valio padėjo, kaip ir sakiau jau,viskas vyko gan greitai.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-03-01 21:57

su pirmu uztrukau apie 20 val. sakiau viskas daugiau jokiu vaiku... bet pasimirsta visa tai. su antru uzteko ir 5 val. abudu gime naturaliai.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-15 20:43

su pirmu vaikeliu saremiai truko 4val.o pagimdziau per 5minutes,o su antru beveik nejauciau saremiu tik nubego vandenys ir kol nuvaziavom i ligonine nes greituke nesiruose atvykti tai is namu isvaziavom 12 nakties,o viskas baigesi be desimt pirma nakties tai uztrukau 49minutes o vaikutis isejo,kaip daktare sake per 3minutes.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2009-03-15 21:25

na man paridejo sarimei 8 ryto o jau 18 val buvo leliukas 1kg862gr sarimei nebuvo labai baisus susirasinejau per tel sms 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-15 23:18

man saremei prasidejo 1 nakties ,stiprius prasidejo 9 val.ryto ir tik 19val25min.pagimdziau stumiau 1 val.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-03-24 09:32

as pirma pagimdziau dar tarybiniais laikais, kai mane skatino tai nuo vandenu nubegimo 7 val ryto praejo 7 val. ziauriai skaudejo nugara, o kai dar girdejosi is gimdyklos klyksmai, tai galvojau kas dar ten laukia, bet kai atejo gimdymo laikas, tai ir suplysau ir skaudejo betvisa tai iskenciama- net nesurekiau- uztai mane akusere kaip premija priveze prie telefono pakalbet su tais kurie skambino ia apie mane teiravosi :) na o kai antraji gimdziau tai be jokiu chemiju labai lengvai (nors po 9 metu )viskas lengvai atsidare ir jau galejau gimdyt, bet laimei pastebejo, kad eina vaikas ne tai - akusere ikisus ranka ji apsuko, bet pamate kad vel ne taip nosyte i virsu, o turi but i apacia- gimdamas galejo uzdust, tad prisimenu man uzeina skausmas o mane kelia ant nestuvu, prasau dar kad leistu skausma prakentet - nera kada taigi padare cezario pjuvi- po kurio atsikeliau kaip kaliause nuo kuolo numauta- ziauriau skaudejo nugara- ir dabar dar po 13 metu ja jauciu, uztat kai man jau pagyvenusiai moteriskei 44 m sugalvojusiai gimdyt 3 karta pasiule epidurine nejautra- nesutikau ne tik del saves bet ir del vaiko saugumo, kad jam nepakenkt ir i pasauli ateitu pats, kad pas atkentetu ta atejima ir butu pats aktyvesnis o ne kaip isimtas is inkubatoriaus, nagi paskutinis gimdymas primine pirmaji, nes tikrai ziauriai skaudejo nors gydytojas ir akusere bei visa komanda is KMUK buvo nuostabi, gimdydama buvau gavusi ,linksminamuju duju" , kurios tikrai palengvino pacios savijauta :) tad ir naturaliai kudikis per 9 val atejo i si pasauli :) )))

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-06-27 17:51

na cia gerai pasakyta pradzoi gimdyti 24val. niekas netroksta. Deja as taip pat nenorejau, bet nepasirinksi teko begalo sunkios, nezmoniskai skausmingos(buvo prireike net morfeino nuskausminimui) 24val. bet dabar esu labai laiminga turedama savo dukryte. Aisku tokio sunkaus gimdymo pasekmes jaucemos, as esu dabar kategoriskai pries 5metus galvot apie antra ir kai pamatau nescia moteri pirmas dalykas saunantis i galva: o dievuliau kokia jai uzuojauta kas jos laukia....nors aisku cia kiekvienom skirtingai ir individualei buna, kitos isvis pagimdo greitai ir be dideliu skausmu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2009-07-02 07:31

sveikutes,as labai laukiau gimdymo gal todel jis man lengvai ir praejo.paruosiamieji saremiai uzeidavo jau menuo pries gimdyma,o tikrieji prasidejo apie 15h,kas 10min,poto vis daznejo ir 19h jau buvau gimdykloj.kaklelis truputi prasiveres buvo,prakirpo vandenis ir truputi po vidurnakcio pasauli pasveikino musu mazuciukasgimdyma prisimenu kaip kazka paslaptingo ir labai grazaus.sekmes visoms,kurios tas stebuklo laukimas dar pries akis

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-02 07:36

lauralauryta 2009 07 02    

sveikutes,as labai laukiau gimdymo gal todel jis man lengvai ir praejo.paruosiamieji saremiai uzeidavo jau menuo pries gimdyma,o tikrieji prasidejo apie 15h,kas 10min,poto vis daznejo ir 19h jau buvau gimdykloj.kaklelis truputi prasiveres buvo,prakirpo vandenis ir truputi po vidurnakcio pasauli pasveikino musu mazuciukasgimdyma prisimenu kaip kazka paslaptingo ir labai grazaus.sekmes visoms,kurios tas stebuklo laukimas dar pries akis

lauralauryta, labai sveikinu su sunelio gimimu... as jungiuosi prie taves ir taip pat garsiai sakau, viskas buna ne taip baisu kaip gali pasirodyti. man taip pat gimdymas stebuklingas, mistiskas dalykas, kury prisiminus iskyla tik teigiamos emocijos ir jausmai...

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-07-02 11:15

na zinot kam buna ne baisus gimdymas, ir kaip cia sakot mistiskas, o kam atvirkscei net baisu ji prisimint, o jau nekalbu kad apie ji kalbet taip, kad cia kiekvienai individualei buna.....

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-06 15:06

kariniukas sutinku su tavo nuomone.. na o man skaudus saremiai truko apie 24val (jei ne daugiau ),pats gimdymas pusantros valandos.nemiegojau dvi paras :) gimdymas buvo pirmas,taciau manau kad sklandus nes nei plysau ar pan.ir vistik iskentejau skausmus ir pagimdziau be nuskausminamuju :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-06 15:14

na o del vaiku gimdymo tai draugui iskart pagimdzius dar pasakiau kad galiu ir antra vaikuti jau gimdyti :) nes skausmo nebijau,o ypac kai pagimdziau savo lelyte tai labai laiminga tapau.tas dziaugsmas nugalejo tuos skausmus ir pan..taciau gimdyti antro vaiko nebenoriu (ir nezianu ar begimdysiu),nes po gimimo musu santykiai su draugu labai paslijo.nebenoriu daugiau tokiu santykiu tureti..

7

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Kristupas