Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-17 19:04

oho kaip greitai,su pirmu vaikeliu tai retai taip greitai pagimdoma bet aisku tokiu mamyciu yra,saunuole

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-17 20:37

akykit patirusos mamytės o čia tiesą kad antras gimdymas visada lengvesnis už pirmaji?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-19 11:34

na siaip jau taip sako,bet kiekviena skirtyngai manau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2008-10-22 12:03

Sveikos mamytės, bei dar būsimos mamytės,

Kaip aš manau aš irgi visai greitai pagimdžiau...  Mane nuvežė į gimdyklą 9,30 val ryto ir prakirpo vandenis... ir jau buvo prasidarę apie 5 cm... Tada prasidėjo nereguliarūs sąrėmiai. O pagimdžiau 14,45 val. savo didžiausią stebuklėlį...  

Paskutinį kartą redagavo: vilija2 (2008-11-09 22:56)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-11-10 13:38

Na dukryte gimdziau nuo 21val iki 2.55val (ta prasme skaiciuoju nuo vandenu prakirpimo ). O suneli pagimdziau per valanda na 10.30 irgi nuleido vandenius,o gime sunaitis 11.36val

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-10 15:11

Pirmąjį sūnelį pagimdžiau per valandą, o antrąjį per 40 minučių. Ir pirmąjį ir antrąjį kartą į gimdymo namus važiavau plyšus vaisiaus vandenų maišui, bet nieko nejausdama.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 437

2008-11-12 14:12

8 ryto su vyru atvaziavom i gimdykla buvo jau 8cm atsidare.10valanda prakirpo vandenis,prasidejo "smagumelis'ir 12 pasodino visam ant kedutes ir uz  25 minuciu turejau sako princese ant pilvo

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-12 14:19

man tai saremiai prasidejo 11 val vakare ,prasikankinau visa nakty 3 val dienos nuveze i ligonine,gimda dar nebuvo atsiverusi iki  galo tai prasikankinau iki 7 vakaro,kai pradure vandenis pagimdziau per 28 min,skausmas buvo nezmoniskas,dabar laukiuos antro vaikelio ziuresim kaip bus

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-11-12 14:21

sveikos, pirmas gimdymas truko dvylika valandu , po dvylikos buvau ligonineje nakties o gime kelios minutes po pirmos dienos metu, o antras gimdymas truko apie desimt valandu, bet pati taip ir nepagimdziau teko daryti cezari,kad isgelbetu vaisiu, man asmeniskai pirmas gimdymas buvo lengvesnis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21

2008-11-30 15:29

Antrasis gimdymas buvo greitesnis, nei pirmasis. Tą naktį ryškiai švietė mėnulio pilnatis, o aš nuo antros val. nakties jau negalėjau miegoti, nes sąrėmiai pradėjo dažnėti. Už sienos ramiai miegojo sūnelis. Vyras negirdėjo, kad aš jau vaikštinėju. Galvojau, kad dar ne laikas. Nuėjau į vonią parėkauti, kad neprižadinčiau kaimynų. Nebetverdama skausmų apie 4 val. pažadinau vyrą. Apsirengiau, kol nebuvo sąrėmių. Vyras nuėjo mašiną iš aištelės parvaryti. Likau laukti prie lovytės, stipriai įsirėmus. Staiga pajutau, kad vandenys bėga. Buvo 5,15 val. Likau stovėti baloje. Bijojau pajudėti. Vyras atrodė užtruko amžinybę. Vėrėsi gimdos kaklelis. Laiptais lipau kaip sulėtintam kine. Mašinoje negalėjau sėdėti. Gulėjau, jausdama vykstant didėjantį greitį. Skubinau važiuoti greičiau, bet vyras negalėjo važiuoti kaip greitoji. Staiga pajutau, kad stipriai manyje purptelėjo ir jau išlindo. Kailiniai liko paženklinti. Pasakiau, kad jau turiu, bet vyras nepatikėjo. Atvažiavus į klinikas nuskubėjo neštuvų man. Įvažiavus į priimažąjį, prakirpo nėščiosios kelnaites ir išėmė dukrytę, kuri suverkė. Tiek ją temačiau, Skubiai dukrytę išvežė į inkubatorių, nes buvo nukritusi kūnelio temperatūra iki 35 laipsnių. Buvo ankstus kovo 17-osios rytas. Dukrytė gimė 5,45 val. Sveikas, pasauli!

2008-11-30 21:55

onyte 2008 11 30    

Antrasis gimdymas buvo greitesnis, nei pirmasis. Tą naktį ryškiai švietė mėnulio pilnatis, o aš nuo antros val. nakties jau negalėjau miegoti, nes sąrėmiai pradėjo dažnėti. Už sienos ramiai miegojo sūnelis. Vyras negirdėjo, kad aš jau vaikštinėju. Galvojau, kad dar ne laikas. Nuėjau į vonią parėkauti, kad neprižadinčiau kaimynų. Nebetverdama skausmų apie 4 val. pažadinau vyrą. Apsirengiau, kol nebuvo sąrėmių. Vyras nuėjo mašiną iš aištelės parvaryti. Likau laukti prie lovytės, stipriai įsirėmus. Staiga pajutau, kad vandenys bėga. Buvo 5,15 val. Likau stovėti baloje. Bijojau pajudėti. Vyras atrodė užtruko amžinybę. Vėrėsi gimdos kaklelis. Laiptais lipau kaip sulėtintam kine. Mašinoje negalėjau sėdėti. Gulėjau, jausdama vykstant didėjantį greitį. Skubinau važiuoti greičiau, bet vyras negalėjo važiuoti kaip greitoji. Staiga pajutau, kad stipriai manyje purptelėjo ir jau išlindo. Kailiniai liko paženklinti. Pasakiau, kad jau turiu, bet vyras nepatikėjo. Atvažiavus į klinikas nuskubėjo neštuvų man. Įvažiavus į priimažąjį, prakirpo nėščiosios kelnaites ir išėmė dukrytę, kuri suverkė. Tiek ją temačiau, Skubiai dukrytę išvežė į inkubatorių, nes buvo nukritusi kūnelio temperatūra iki 35 laipsnių. Buvo ankstus kovo 17-osios rytas. Dukrytė gimė 5,45 val. Sveikas, pasauli!

o dieve visgi kaip buna kad vaikuciai net nedalauke kol juos priims gydytojai,nusprende kad jau reikia ir vsio nors tu ka nori

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2008-12-01 18:10

kaip gerai mamytems ,kurios greitai pagimde...mano mazyle tai niekaip nenorejo lauk lysti,jai labai jau namuke patiko tai isbuvo 42sav.+2d. gydytoju pagalba suleidus skatinamaja zele,prasidejo saremiai ir po 29 valandu laikiau savo turteli ant ranku...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-02 12:16

O tai tau nedarė cezario? Šitiek laiko išsikankinai?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 200

2008-12-02 12:51

na as savo vaikina per 20minuciu pasigimdziau net nespejo man nuskausminamuju suleist

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2008-12-05 16:28

sveikos mamos :) labai uzjauciu tas,kurioms gimdymas buvo skausmingas ir nepakeliamas..man tai labai pasiseke,pries tris metus pagimdziau dukryte naturaliai,saremiai isakart man prasidejo intensyvus kas 2-5min apie 6val,bet jie pakenciami,dar issimaudziau,atlikau depiliacija,klizmute,na zodziu pasiruosiau visapusiskai,pasildziau vyrui vakariene ir ramiai nuvykome i ligonine apie 8val,atsidarymas buvo 3cm ir puse 10 jau glaudziau savo mergyte.na tas skausmas tikrai iskenciamas.o dabar jau menuo supuojam broliuka,kuris gime per 15 min :) saremiai irgi prasidejo anksciau apie puse 10,bet dar tvarkiausi,ruosiausi,suruosiau dukra pas mociute,nusiprausiau,bet vos spejom i ligonine,nes masinoj prasidejo stangos,tai exstra nugabeno i gimdykla,nes buvo pilnas atsidarymas ir vau per 15 min gime sunelis.manau man tikrai pasiseke ;) taigi linkiu visoms mamytems jausti kuo maziau skausmo :)

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-05 17:37

Niu tikrai labai grazus, ramus gimdymai,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2008-12-11 14:28

pirma mergyte pagimdziau per 16 val skaiciuojant nuo pat pradziu,o antra per 7 val,bet gimdymas buvo labai sunkus,mano gydytoja sake kad leliukas apsivertes,kad viskas gerai,mat mano princese iki 8 menesiu nenorejo apsiversti,o kai nuvaziavau gimdyti ir kai gydytoja paziurejo per kiek atsidares gimdos kaklelis uzciuope kad leliukas gims uzpakaliuku,tai pasirodo kad mano leliukas net nebuvo apsivertes,cia mano gydytojos klaida,kad nedare echoskopo,o ranka apciupinejo pilva ir nustate.cezario nedare,nes jau nebuvo laiko,reikejo taip gimdyti,reikejo labai pasistengti,nes galejo baigtis paciu blogiausiu,bet aciu dievui viskas baigesi gerai. busimos mamytes,kelias dienas pries gimdyma butinai prasykite,kad jum padarytu echoskopa i isitikintumet kad leliukas tikrai apsivertes,kaip jam ir reikia buti,bus paciom tada ramiau

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2008-12-11 14:47

na, nzn kaip del tu exoskopu, bet gyd sake, kad poliklinikoj priklauso tik 1 :( nors toj pacioj poliklinikoj kitom dare ir 3, bet man dare 1, o kt as jau nuejau pati, tad teko susimoketi , o kai buvo 32 sav. nuejau i privatu exoskopo kab. ten bent jau normalus gyd buvo, viska zmoniskai paaiskino :) gimdymas man buvo pirmas ir uztruko 7 val :)  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2008-12-17 10:01

na as gimdziau 11 valandu... labai skaudejo... labai rekiau na bet antratikiuosi ramiau gimdysiu...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2009-01-18 14:38

savo maziuka,manau, taip pat labai greitai pagimdziau per puse valandos, neskaitant saremiu...

6

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Marija