Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
Mama.lt

Mama.lt

2006-11-20 08:52

Mano pirmieji du gime po 5,5 val,o maziukas-po 4,5 val.Cia skaiciuojant nuo atvykimo i ligonine iki gimdymo.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-26 13:30

Kiek laiko truko gimdymas su pirmuoju tai net sunku pasakyti, sąrėmiavau tris dienas, o nuo atvykimo į ligoninę iki gimimo buvo 4 val.
Su antruoju į ligoninę nuvažiavau šiaip pasitikrinti, tai nuo atvykimo iki gimimo buvo 2 valandos, per kurias teko laimė su visais šventaisiais pabendrauti, su giminėmis atsisveikinti jaučiant kad paskutinioji atėjo ir pan. Žodžiu buvo labai greita ir laaaabai skausminga

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-29 07:04

QUOTE(limcamca @ Nov 26 2006, 02:30 PM)
Kiek laiko truko gimdymas su pirmuoju tai net sunku pasakyti, sąrėmiavau tris dienas, o nuo atvykimo į ligoninę iki gimimo buvo 4 val.
Ir man saremiai buvo kokias 3 dienas, tik nereguliarus. Paskui presidejo reguliarus, kas 6 min, bet labai nestiprus, skausmas - kaip menesiniu pirma diena. Kai nuvaziavom i gimdykla, kaklelis buvo jau 6 cm atsidares, tada man nuleido vandenis ir po 2.5 val jau pamaciau savo saulyte

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-02 00:45

QUOTE(Iris @ Nov 29 2006, 05:04 AM)
Ir man saremiai buvo kokias 3 dienas, tik nereguliarus. Paskui presidejo reguliarus, kas 6 min, bet labai nestiprus, skausmas - kaip menesiniu pirma diena. Kai nuvaziavom i gimdykla, kaklelis buvo jau 6 cm atsidares, tada man nuleido vandenis ir po 2.5 val jau pamaciau savo saulyte

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-10 22:45

QUOTE(JP @ Dec 4 2006, 07:36 AM)
Turbut nesu patyrusi nieko slykstesnio uz gimdos kaklelio masaza
[right][snapback]396002[/snapback][/right]

na man irgi skatino kaklelio atsidaryma. sako, kad daznai buna su pirmu gimdymu. Mano mamai pirma gimdyma irgi skatino, o kiti gimdymai labai greitai praejo.
Siaip jokiu masazu man nedare, tik skatino. Vienu momentu jau maniau, kad nebeatsidarys, nes iki 3 cm atsidare tik per keturias ar penkias valandas. Laimei po to per 10 min iki 5 cm. atsidare ir tada greitai pavaziavo visi reikalai. Pasirodo, iki 3 cm. visada letai atsidarineja, o po to jau greitai arba isvis nebeatsidaro.

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-11 12:21

QUOTE(izide @ Dec 10 2006, 09:16 PM)
o kodėl skatino? pradžioj visai neatsivėrinėjo? ar ilgai iki skatinimo sąrėmius keintei, o rezultato jokio?
[right][snapback]401900[/snapback][/right]

skatino, nes man sestadienio nakti vandenys nubego, o laukti gali iki 30 valandu, kitaip infekcija gali atsirasti. Saremiai buvo nepakankamai reguliarus ir kaklelis buvo atsidares tik per viena pirsta. Tad pirmadienio ryta viskas prasidejo.. t.y. pradejo skatinti. Pagimdziau sesta valanda vakaro. Tokius jau rimtus saremius teko kesti pora valandu, o po to epidurinis buvo neisvengiamas. Pati supratau, kad nebeistversiu skausmo, tikrai. Tokiais atvejais jokie kvepavimai nebepades, nes gimdymas ilgas. Cezaris grese bet kuria minute. Jau buvo paruosta operacine, kai staiga kaklelis atsidare iki 5 cm ir visas personalas is dziaugsmo pradejo vos ne sokineti. Gydytojas pasake, kad jau beveik laimejom. na ir po to jau greitai atsidarinejo.. iki sesiu, septyniu ir iki 10.

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-12 23:08

jo o man panasioj situacijoj tai anesteziologas ir neatejo kentejau ir iskentejau, aisku nelabai ir prisiminu pabaigos iki stalo. O masazus man dare dare nes ne kaklelis neatsidarinejo, o buvo pilnai atsiveres bet netrumpejo as su pilnu atsidarimu dar gal kokias 5 val pragulejau.

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-29 16:53

Pirmas vaikas gimė po 12 val kai nubėgo vandenys. Sąrėmiai prasidėjo tik kai prakirpo vandens maišą. Antrą vaiką pagimdžiau po 1,5val nuo vandebų nubėgimo. Vos į ligoninę spėjau. O trečią kartą irgi nubėgo vandenys ir po 4 val jau turėjau dvynius. Va sarėmiai buvo visai vos juntami trečią kartą.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-24 10:13

na man vandenys nubego 6 vakaro,tada 7 jau buvau pas ginekologa.apie 8 vede i gimdykla leido nejautra,prakankino iki beveik 12 nakties,o po 12.03 min padare cezario pjuvi,nes vaikas buvo gan didelis 4kg,ir pradejo dusti,poto tik dave pabuciuot.o veliau atnese pamaitinti.labai buvau sujaudinta,kai vyras pasake aciu tau uz musu vaiko gyvybe,net apsiverkiau

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-25 16:37

su pir mu buvo taip-23val.saremiai pradejo kartotis kas 15 min. nuvaziavomi gimd.namus atsidarymas buvo tik 2 cm. leido skatinamuosius ,vandenu maisa prakirpo. 7ryte pagimdziau abu gimdymai apie8val.truko

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-27 22:05

Man gimdymas truko 7 val. Bet as dar 3 dienas gulejau ligoninei, nes pernesiojau viena savaite. Gydytoja sake, kad kaklelis buvo atsiveres, organizmas buvo pasiruoses gimdyti, bet vandenys vis nenubego ir vaikelis buvo dar aukstai. Tai itikino mane kad reikia priverstinai gimdyti. 6 val ryto mane nuvede i gimdykla, nukirpo vandenys. Po pusvalandzio prasidejo saremiai. Akusere siule epidurini daryti, bet as atsisakiau, nes buvo dar ne tai skausmingai. O kai prasidejo gimdymas, tai sremiai buvo kas 5 min, tada paprasiau kad duotu nuskausminamuju. O man pasake kad jau velu, as jau gimdau. Skausmas buvo labai stiprus, ir kai stumti rekejo labai skaudejo. Bet jau 13:30 val man ant pilno gulejo dukryte. Kaip pirmas gimdymas manau kad 7 val tai greitai pagimdziau. Bet mus dar uzkriete krauju uzdegymu. Ir jeigu as buciau zinojusi, kad mane ir mano vaika uzkres, as buciau nesutikusi gimdyti priverstinai. Buciau laukusi kol naturaliai vandenys nubegtu.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-28 13:25

Labas, o va man tai gimdymias apskritai nerealiai greitai praejo, savo pimagime pagimdziau per 2 val. Sunku patiketi, ane? Namuose nubego vandenys, nukeliavom i ligonine per 5 min, kol apziurejo, kol sulaukiau kada viena mamyte pagimdys praejo gal valanda. Tada jau prasidejo skausma ir labai tankus,kas 1-2 min Gimdykloj atsiduriau 12 val nakties, o 2 val nakties man ant pilvuko gulejo mano mazyle.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-28 13:43

Aš tai į eilinę apžiūrą atėjau ir gydytoja pasakė, kad atsidarymas 1 cm. Paguldė į ligoninę. Ryte - 5 cm. Jokios skausmo, nieko. Apie 18 val.suleido skatinamųjų(po jų prasidėjo sąremiai, kurie buvo tokie nestiprūs, kad vaikštinėjau su draugu ligoninės koridoriais kol jie pradėjo kas 45 s. kartotis . Nieko baisaus tas gimdymas. Antro nebebijau visai.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-30 10:11

Paruošiamieji sąrėmiai kartojosi apie savaitę laiko - kaklelis atsidarė 6 cm. Į gimdyklą teko važiuoti dėl pablogėjusių mano tyrimų. Nuleidus vandenis prasidėjo reguliarūs sąrėmiai ir po 5,5 val jau turėjau mergytę

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 61

2008-09-13 00:40

sunu pries 10 metu gimdydama kenciau 14 valandu skausmus,o dukra  gimdydama kentejau zymiai ilgiau ir skausmai kosmaras buvo.sake del to kad didelis tarpas tarp vaiku.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-25 11:29

Tarp mano vaikų du metai skirtumas. Antrąjį tikrai lengviau gimdžiau, nes žinojau, ko tikėtis, kokie skausmai, kaip iškvėpuoti, kaip išvaikščioti ir galų gale kaip gimdyti.

Tačiau po gimdymo pilvo skausmai buvo stipresni, nors po pirmojo, tiesą sakant, visai nieko nejaučiau.

Stiprybės tau Freken, na tikrai sakoma, kad po ilgesnio tarpo - tai tas pats, kas pirmą gimdyti

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2008-09-30 22:50

Man tai saremiai prasidejo gal kokia 17val,tai vaiksciojau su laikrodziu ir skaiciavau,kada gi cia jau jie lb dazni bus.Pralaukem iki 22val,nuvaziavom i ligonine,sako jau 5cm,valio galvojuo 3val pagulde ant stalo ir liepe stumti3.30 tapom teveliais

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-08 15:02

man saremiukai nestiprus prasidejo 5h. ryto tai as dar pragulejau lovoje ir ziurejau laika kas kiek kartojasi,11h. jau buvau ligoninej ir kaklelis buvo atsidares tik pora cm. iki 17h. buvo nestiprus saremiai o po to tai labai kankinausi net vemiau nuo saremiu pagimdziau 21,24h. sake gydytoja pats tas gimdymas vyko 10min. kaip pirmas vaikelis tai palyginus sake greitai.O del didelio vaiku tarpo gimdant antra vaikeli ne visom buna kaip pirmas gimdymas,man atrodo cia labai individualu,nes mano sese gimde antra vaikeli pries menesi ir viskas ivyko greiciau nei su pirmu pries 12m.

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-08 17:10

Mano gydytoja pareiske, kad as gimdziau be skausmu, nes man atsidarinejimas ir saremiai buvo be jokio skausmo iki 8.5cm atsidarymo. Visas "malonumas"   prasidejo pradurus vandenis ir jis truko apie 3val.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-17 13:32

O va as tai savo pirmagime labai greitai pagimdziau,i gimdykla nuveze 12val nakties,o 2.07val jau supavau savo dukryte.Man labai greitai atsidare kaklelis,nors atvaziavau tik su 2cm,na bet buvo nubege vandanys,tai gal todel taip greitai ir be nuskausminamuju.

5

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Ugnius