Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2005-08-01 09:15

Kai laukiaus pirmojo vandenys nubėgo ryte sąrėmiai prasidėjo 14,30 val , 18,10 val laikiau mažylį ant rankų.Gimdžiau be nuskausminimo ir visai nieko,nebuvo minčių kad daugiau negimdysiu. Su antruoju gimdymu buvo sudėtingiau.Jau ir pats nėštumas buvo sunkesnis, sąrėmiai prasidėjo vakare,12 nakties išvažiavome į gimdyklą 03,10 jau turėjome dukrytę. Šį kartą paprašiau nuskausminamųjų, nors galvojau gimdyti natūraliai, nes pirmą sykį viskas buvo gerai, deja skaumas buvo nepakeliamas. Taigi mano atveju antras gimdymas sunkesnis,nei pirmasis.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-23 12:10

Man gimdymas prasidejo 2 savaitem anksciau nei buvo numatyta - buvau nepasiruosusi. Is vakaro lyg kraujo taskelis pasirode, ryte planavau apsilankyti pas savo ginekologa, bet atsikelus gerai jauciausi - isvaziavau i paskaitas, seminara spejau sudalyvauti - tuo metu gal jau stangos buvo prasidejusios, nelabai supratau - labai norejosi i tualeta.Kursioke savo masina nuveze i gimdymo namus, kur niekas prie manes neskubejo - "ale" pirmakarte, ilgai truks, kol pagimdysiu. Apziurejo ir iskart i gimdykla Bendras gimdymo laikas buvo uzrasytas 1.5 val. Kai paklause, kada vandenys nubego - negalejau pasakyti, nes ju nepastebejau, o saremiu isvis nejauciau, tik gal stumimo skausmas buvo daug intensyvesnis nei iprastai gimdant.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-24 14:29

Aš gimdžiau pirmą kartą ir su epidūru, užtruko viskas 6h. Tik aš tikra žioplė nebuvau apie epidūrą išsiklausinėjusi, jei būčiau žinojus, kad ši procedūra pavojinga, būčiau dantis sukandus kentėjus. Žodžiu, tpfu tpfu tpfu, kad viskas gerai baigėsi.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-24 16:04

Man ir pasisekė gana trumpai gimdyti, beveik 6 val. 2.30 prasidėjo rimti sąrėmiai, kažkiek po šeštos nuleido vandenis, ir 8.20 jau turėjom

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-25 13:52

Man prasidejo saremiai nakti, bet buvo dazni ir nereguliarus, tai , kad kita diena jau gimdysiu net nepagalvojau. na gal paruosiamieji maniau... Ryte jie tokie pat ys bet del viso pikto nuvaziavom i ligonine, o ten apziurejo , sako sian gimdysi!
16.00val. nuvaziavau i gimdykla, 16.50val nubego vandenys, 18.00val pasake, kad jau pilnas atsidarymas, o 18.40val jau turejau sunu. Viskas vyko taip greitai, kad buvau tokia pasimetus net nespejau susivokt, kad gimdau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-24 01:20

gal kad jautri skausmui esu, vos istveriau tas 18h gimdydama! nors ir su epidiniu nujautr, vis tiek ne kokie prisiminimai. jei kada uzeina mintis apie antra vaika (skaitant jusu pasirasymus), tai iskart prisimenu savo kancias ir praeina noras. suprantu, kitoms pasimirsta, bet as gal per jautriai viska prisimenu ....

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-25 12:40

ash gimdziau 5 valandas, nors daktarai buvo isitikine, kad bus daug ilgiau, nes lelius nusileido tik priesh kelias valandas, nutekejo vandenai ir po 5 valandu pagimdziau. daktarai sake, kad su pirmu visad ilgai moterishkes kankinas ir dar su tik tik nusileidusiu i tinkama padeti. bet man pasiseke

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-25 20:48

Man tai abu kartus vandenis nuleido. Pirmą kai gimdžiau, tai ligoninėn buvo paguldę, nes norėjo porą tyrimų padaryt. Blogos prognozės nepasitvirtino, bet namo neišleido, nes pasakė, kad šiąnakt arba ryt gimdysi. Na tai ir pasakiau, kad norėčiau pirmiau išsimiegot, o paskui gimdyt. Ryte atėjo gydytoja ir sako, einam pasižiūrėsim. Nuėjom ir jau į palatą grįžau tik daiktų susirinkt ir vyrui paskambin. tai buvo prieš devynias. paskui kol nuėjau gimdyt, kol vandenis nuleido. na dar pagulėjau vyro laukdama. O paskui ateina gydytoja, pasižiūri. Sako, kad po dviejų valandų lašelinę statys, bet neprireikė. Jau prieš dvi maitinau lelių.
Su dvyniais irgi panašiai. Apie ketvirtą ryto kažką pajutau. Pagalvojau, kad gydytoja tą dieną nuo 7 dirba, tai apie puse aštuonių nuvažiavau į polikliniką, pažiūrėjo ir liepė į ligoninę varyt. kol paguldė, kol susiruošėm.O prieš pietus jau du leliai buvo. Va taip.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-06 15:59

na man teko gimdyt net 23 valandas(nuo saremiu iki isstumimo).epidurini suleido tik kai buvo 6-7 balo skausmai(saremiai).tako pavargt nemazai.beje teko prakirpti vandenis

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-15 22:02

Mano gimdymo trukme uzrasyta 11val(nuo saremiu pradzios iki vaikucio gimimo).
Is tikruju viskas buvo labai greit. Nakti pajutau reguliarius saremius. Sulaukiau ryto ir isvaziavau i ligonine. Kadangi nei kaklelis nebuvo daug atsidares, nei vandenys nubege, tai lepinausi vonioj. O paskui jau viska kaip per sapna prisimenu

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-16 16:02

As gimdziau 24 val. Buvau isitikinusi kad gimdysiu be nuskausminimo, bet kai po 12 val. skausmu prasidejo nervinis drebulys, patys gydytojai pradejo siulyti nuskausminima. Po pirmo gimdymo pradejau skeptiskai ziureti i visokius planavimus, gali noreti vieno, o gaunasi visai kitaip.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-23 16:49

Mano nestumas buvo pakankamai sunkus. Pagimdziau savaite anksciau, bet pries tai dvi savaites vaiksciojau su saremiais (nuo ryto iki pietu kas dvi-tris valandas, po pietu daznedavo, vakare budavo kas 20 - 10 min, bet nakti pamiegojus vel viskas prasidedavo is naujo, gerai, kad dar nelabai skausmingi budavo). Atvaziavau i ligonine, nes atsibodo taip vaikscioti, labai buvau issekusi, nes nieko negalejau daryti, o gydytoja pas, kuria lankydavausi is vadino durne ir pasake "Ka pakentet negali?". Tai nuvaziavau tiesiai i ligonine vakare apie 18, o kita diena 15 val jau turejau savo

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-15 17:30

As su epiduru pagimdziau per 11 val. Planavau be epiduro, bet kadangi pernesiojau vaika ir leido skatinamuosius, tai uzteko tu skausmu, gydytoja pati paskyre epidura

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-17 06:04

Mano atveju buvo tikras gimdymo maratonas. Viskas prasidejo penkadieni... Pora saremiu vakare.
Sestadieni daugiau saremiu, rausvos gleives, vakarop vos beuzmigau, bet galu gale bent dali nakties pamiegojau.
Sekmadieni ryte nuejome i restorana, saremiai pasidare stipresni. Pavalgeme, pasevaiksciojome, grizome namo, nusnudau, po to sutvarkiau, isluojau kiema. Tie saremiai vis kartojasi kas 6-8 minutes. Visai vakare pasidare stipresni, kas 15-7-10-2-8-3-5-3-7 minutes. Vienu zodziu neregiliarus, bet stiprus. Visa nakti nemiegojau.Pirmadieni ryte vel suletejo saremiai, tik kas 15 minuciu. Nu, galvoju nieko gero nebus. Atejo mano gimdymo pagalbininke (doula, moteriske, kuri teikia emocine, bet ne medicinine pagalba gimdymo metu), nuramino, padrasino mane ir saremiai pasidare daug stipresni ir tankesni. Staiga susipratome, kad jei i ligonine nevaziuosime, tai lelius gims namie , be akuseres ar gydytojo. I ligonine atvaziavome 4-a valanda dienos, as buvau 10cm, +2, lelius gime 6:11 vakaro. Taigi visas gimdymas buvo gal kelios paros, taciau "rimto" gimdymo buvo "tik" kokios 24 valandos.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-06 17:39

na mano gimdymas buwo tikrai sunkus laaaaabbbaaaiiii skausmingas wis prasidejo taip: 2005 08 25 buwo terminas bet as mazuliuko nesulaukiau daktare parase siuntima i ligonine su pernesiojimu atsiguliau 26 d. tada jau sawo mazuliuko graziai paprasiau kad lystu lauk susipazint su tetuku ir mama is arciau

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-30 13:44

Mano pirmas gimdymas irgi truko trumpai. Kadangi jau buvo praėjusios 5 d. po termino, tai ginekologas liepė važiuoti į ligoninę. Atvažiavau su vyru į ligoninę 7 val. ryte, daktaras apžiūrėjo, paguldė į palatą ir liepė laukti. Galvojau, leis skatinamuosius, bet begulint palatoje prasidėjo skausmai ir jau 11,40 val. turėjau savo mažylę. Gimdymo trukmė 2.40 val. Net pati nustebau, kad viskas taip greitai baigėsi .

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-04 16:32

mano gimdymas truko- net pati gerai nežinau vandenys nubėgo lygiai 12 nakties,mergytė gimė lygiai 12 dienos,bet iki 6 ryto gimdymas net neprasidėjo poto skatino jau,o gimdymo istorijoje užfiksuota,kad 4 val,tiek ir truko su sąrėmiais ,nes 6 ryto pradėjo skatinti ir nuo 8 jau labai skaudėjo...

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-17 14:52

Na va, antras mano gimdymas truko šiek tiek ilgiau nei pirmas, nors buvo šimtą kartų mažiau skausmingas . Viso 7 val., jeigu skaičiuoti nuo silpnų reguliarių sarėmių.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-23 18:07

Man gimdymas prasidejo 2val nakties,kadangi gimdos kaklelis buvo atidares 3cm jau dvi savaites, tai kai nuvaziavau i ligonine jau buvo 5cm ir saremiai ejo kas 3 min, o 5:30 jau turejau savo suneli, bet paskutinis pusvalandis atrode nesibaigs niekada

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-08 15:27

Saremiai prasidejo sekmadieni apie pietus, nereguliarus ir tikrai mazai skausmingi.
Iki kol nuejau miegoti sulaukiau gal tik 8 saremiu.
Pirmadieni nuo ryto iki pietu saremiai buvo mazdaug kas 15 min, po pietu laiko tarpas pradejo mazeti ir sumazejo iki 10 min. Nuvaziavau pas gydytoja pasitikrinti ir pasiklausti ar jau si vakara vykti i ligonine ir 19 val buvau paguldyta. Na, o dukreles sulaukeme tik antradienio ryte 6,15 val.

3

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Redas