Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-11-20 17:32

o man jau savaite kaip prasidejo saremiai,zinoma nestriprus ir neskausmingi,ir vis laukiu kada gi jie bus reguliarus,bet kaip nera taip nera,ar kam nors irgi taip buvo?

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-20 19:32

Jurate19, tai čia matyt paruošiamieji sąrėmiai tau dabar

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 15:24

as irgi taip maniau is pradziu,bet buvau ligoninej, sujunge ten ant manes visokia aparatura,ir sako kad saremiai jau prasidejo,bet tik kaklelis nenori atsidaryti

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-24 02:58

jurate19 sekmes mergyte :wink: !!!

gimdymas truko 13 val.
Ko gailejausi, kad nebuvo vandens vonios, nes prijunge prie aparaturos ir kad, labai klaikiai spiegiau is skausmo,geriau butu kas komandaves ikvept-iskvept....ir dar daktara siknium isvadinau :oops:
Gazo kauke nepadejo...Naudojau akupunktura...
O kaip nezmoniskai valgyti norejau...
Va taip, dabar noreciau palnkyti jogos kursus, kad ismokytu save kontroliuoti...
Gal kas lanket jogos kursus nescioms?

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-26 20:32

skaiciau kad jogos kursai padeda, tikrai gal kas pasidalins patirtimi.
man gimdymas tai trumpas buvo daktaras tai dar juokdamasis pasake kad gimdziua kaip "sena boba" :oops: na nesupykau tada uztuos zodzius, del kraujo spaudimo atsiguliau 7d.ryta ligoninen nes 8d. jau ta svente numatyta, nuteike kad laiko turim daro pilnus tyrimus... o vakare nesiseka uzmigt, na maudzia kazkur ir begalinis lakstymas i toleta. Atsibodo ejau paprasyt nospos gi pamiegot noriu, o ten pati pradzia. Taip puse triju atsiduriua gimdykloj o ketvirta ryto jau turejau dukryte. ir gimdziua naturaliai na buvo tu skausmu bet greit jie pasimirso.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-01 00:02

6val ryte prasidejo saremiai. Pradzioj kas 10 min, o po to kas 5 min. Kai nuvaziavau i ligonine kaklelis buvo atsiveres 5 cm. Pradzioj viskas vyko sklandziai. Bet po to viskas taip uzsitese. Skausmai nerealus, ziauriai pavargau. O galiausiai 2 val nakties mane isveze i operacine Cezariui. 2.30 val jau turejau dukryte. Bendroj sumoj saremiu laikas- [b]20 val Tiek kentejau ir viskas veltui- vis tiek padare Cezari .

Jei gimdysiu antra karta, tai butinai darysiuos epidura, lysiu i vonia ir nezinau ka dar darysiu, kad tik lengviau ir trumpiau gimdyciau. Ir labai nenoreciau, kad mane operuotu dar karta.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-06 22:16

As tai stimuliuotai gimdziau (vandenis kirpo). Is pradziu skatinamuosius zadejo leisti, bet neprireike, sarimiai greit sudaznejo. Baisu pasidare tik pacioj pabaigoj kai jau buvau pavargus, o stumt noro visai nebuvo.. Nors tos 9 valandos tikrai neprailgo. O visos kurios dar tik laukia sito dziaugsmo i gimdyklas butinai temkites vyrus. As pati to labai nenorejau, bet dabar tikrai nesigailiu!

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-19 00:59

Man sąrėmiai prasidėjo apie 11 val. vakaro, į ligoninę nuvažiavom 2.30 rytą 4.35 man jau ant pilvuko gulėjo mano dukrytė. Tai kai pirmas gimdymas manau neilgai truko ir visai nebuvo taip baisu kaip įsivazdavau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-03 15:02

Gimdžiau pirmą kartą, nemanau, kad mano gimdymas buvo labai sunkus. Ryte maudė pilvą, bet nemanaiu, kad tai jau pradžia, vakare gydytojai apie tai pasakiau, ji sako: greit ant kėdutės. Žiuri gi jau 4 cm, sako : greit į gimdyklą, o gimdykloj visos palatos užimtos. Stoviu ir galvoju, nu čia tai geras :) Po kokio pusvalandžio nuveda į pusiau sutavarkytą palatą. O apie 22 val prasidėjo viskas daug rimčiau, na o 3.45 jau turėjau savo džiaugsmelį ant krūtinės. Aišku po gimdymo kokį mėnesį galvojau, kad užteks man ir vieno vaikelio, o dabar jau po 5 mėn. atrodo na ir kas čia baisaus buvo? Dar kokiu 5 galėčiau ir norėčiau pagimdyt :) Tik va tokia traumą apturėjau per gydytojų aplaidumą, kuri paguldė patalan 3 mėnesiams. Buvo be proto sunku, kai negali pati pasirūpinti savo vaikeliu. Negalėjau visiškai vaikščiot, tik nuo vieno šono ant kito vartytis. Tuomet atrodė katastrofa, bet dabar jau pasveikau ir atrodo, kad tų 3 mėn nė nebuvo...

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-05 15:32

As gimdziau labai lengvai ir palyginti greitai. 16 val.namuose nubego vandenys-saremiu dar nebuvo, tik nuvaziavus i ligonine atsirado,tai apie 17 val.-o 21 val. turejau jau dukryte.Ir tai be epidurinio nuskausminimo ir pirmas vaikas. Pirmi zodziai buvo-galiu dar karta gimdyti! :baby

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-06 10:10

Pradėjau 9 ryto, o dieną 15 val jau turėjau dukrelę, taigi lygiai 6 val.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-10 09:11

jei visos taip gimdytu greitai ir neskausmingai kaip as, tai gal ir gimstamumas padidetu.
pirmoji mergyte per 5 valandas. gimdymas vandenyje. kai reikia stumti - nebejutau jokio saremio,skausmo. tad gydytojui teko paciam uzdejus ranka ant pilvo ziureti kada vyksta saremis ...vaikas gima 4.100gr :shock:
antroji mergyte per 3val. vos spejau i vonia ilipti,net vandens normaliai nespejo prileisti. skausmai buvo bet kur kas mazesni , o ir vaikas mazesnis.3.580gr
inkiu lengvo ir neskausmingo gimdymo....

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-20 00:49

Aš pagimdžiau per 4 valandas Sarėmiai buvo labai skausmingi,na bent jau man taip atrodo,todėl gimdymas atrodė labai ilgas

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 11:45

Man pilva pradejo maust apie 2-ra nakties, bet nebuvau supratus kas cia darosi todel miegojau toliau, o ryte nuejus i tualeta pamaciau kraujingas isskiras. Labai issigandau , todel paskambinau vyrui, kad reik iki ligonines nulekt pasitikrinti. Bet kai nuvaziavom taip ir pasilikom, pasirodo tai buvo gleiviu kamstis, o gimda atsiverusi 3 cm. Bet toliau atsidarinejo labai letai 1 cm i dvi valandas, todel skatino. Kai buvo atsiverus 4,5 cm uzejo nezmoniski skausmai, todel paprasiau epiduro, o po jo ir vandens pusle prakirpo. Po epidurinio nuskausminimo pasijutau kai zuvis vandeny, taip gera gera kai nieko neskauda. Bet noriu pasakyti , stumt buvo be galo sunkus darbas. Na ir voso to pabaigoje per 7 val pagimdziau nuostabia mergyte :baby :lux :myliu:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-20 18:46

Nors as gimdziau savo pirmaja 16 valandu ir be jokio epidurinio ir dideliuose skausmuose, bet mano pirmi zodziai buvo, kad galiu gimdyti ir dar karta. Palaima buvo, kai dukryte paemiau ant ranku , kai ji pravirko ir tie visi skausmai dingo. Tai buvo stebuklas. Antra karta bijojau, bet nieko. Paisgimdziau ir vel paemus kudykeli ant ranku visi skausmai isnyksta.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-21 17:44

O man prasidejo skausmai 7 val vakaro, 9 val vakaro nubego vandenys, 2val nakties jau turejome dukryte ant ranku. Gimdziau su epiduru (gal del jo siek tiek pailgejo gimdymas, tiksliau suletejo kaklelio atsidarymas). Reziume: gimdymas truko 7 val.
Kaip bus su antruoju - pagyvensim pamatysim, bet manau, kad turetu buti dar greiciau

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-21 12:09

Pirma saremi pajutau kokia 7 val ryto. Apsiverciau ant kito shono ir dar numigau.
Paskiau atsikelem, papusryciavom ramiai. Pagalvojau ai laiko daug dar, tik pati pradzia ir nuejau virti sriubos pietums, bei koki pusgamini pasiruoshti kad po gimdymo vargti nereiketu

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-28 10:43

O mane mama isgrudo i ligonine be jokiu saremiu. Liepe vaziuot ir viskas. Pagulde i gimdykla nes jau buvo 4 cm prasidare. Laukiau kol vyras atvaziuos ir mama visokiausiais zodziais mintyse keikiau. Siaubingai bijojau gimdyt.
6 val. vakare nuleido vandenis. Ir saremiai prasidejo kas minute. Negalejau patiket, nes galvojau, kad bent is pradiu buna kas 10 min. Apie 22 val. atejo gydytojas apziurejo ir pasake kad jau viskas atsidare, kad iki 23 val tureciau pagimdyt.
O pagimdziau tik 4 val. ... Liepe ir stovom stumti, ir ant sono, ir skatinancius leido ir... siaubas kazkoks. Uzeina saremis, pastumiu, plaukuciai islenda ir vel atgal. Tai vaikas gime su tokia galvyte suplota, kad net gydytojams neramu pasidare. O ir mums dziaugsmo jokio. Na antro tai tikrai pati negimdysiu ir ne del skausmo o del vaikucio.
Na aplamai tai nesiskundziu savo gimdymu 10 val tai ne dvi paros.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-29 13:41

As tai net nezinau kaip pasakyti kiek laiko gimdziau pirmieji saremiai kas kelias valandas prasidejo antradieni tai visa diena isvaiksciojau,treciadieni irgi tik nakti apie 1 val nubego vandenys ir saremiai kas 3 min prasidejo ir tada dar 12 val ir turejom mazyle, gime ketvirtadieni 13.30. Pagimdziau pati nei skatino, nei epidura dare ir negaliu pasakyti kad labai jau baisu buvo nelabai lengva, bet kai mazyle padejo ant krutines tik asaros pradejo byreti

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-01 08:26

man vandenys nubėgo apie 1 val. nakties, 3 val jau buvom gimdykloj, bet niekaip neprasidėjo sąrėmiai, tai puse 10 pradėjo skatinti, o 15.35 susilaukiau nuostabios mergytės

2

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Dovydas