Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymo trukmė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-19 10:39

Kiek laiko truko jūsų gimdymas/gimdymai? Jei gimdėte ne vieną, ar pasiteisino "teorijos", kad pirmą gimdyti trunka ilgiau, nei antrąjį?
Tikriausiai daugumos moterų svajonė pagimdyti kuo greičiau, kad sąrėmiai truktų kuo trumpesnį laikotarpį. Tikriausiai nei viena netrokšta gimdyti 24 val. :roll: :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-29 10:14

Gimdymas buvo pirmas.Tad gymdyti (prasidejo nepastovus saremiai kas 20-30 min) pradejau pirmadieni,antradieni per pietus saremiai buvo jau kas 5-7 min ir 22 val mane nuvede i gymdykla.Gymda buvo atsidariusi 3 sm. Kadangi gimda per valanda atsidaro po 1 cm -pagimdziau as treciadieni 5 val 30 min.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-29 13:04

QUOTE(Laurusinka)
labukas mamytes :) paskaiciau ir darosi baisu,manes laukia tas rugsejo menesi :) negi taip ilgai kankintis reiks,jau kaip pagimdysiu parasysiu savo ispudzius.Labai laukiu gimdymo, nes noriu greiciau tureti vaikiuka, bet bijau tu visu skausmu,bet istversim kaip nors :!:

Na as irgi siaubingai kentejau skausmais, pries epidurus buvau nusistacius.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-29 13:12

Na manasis gimdymas buvo greitas. Galiu pasakyti, kad ta teorija nepasitvirtino, nes nuo reguliariu saremiu pradzios pagimdziau per 4 h. Bet nezmoniskai skausmingi saremiai buvo. Salia buvo vyras, ir artimiausia drauge, kurie man labai padejo visa tai istverti. Labai padejo apmazinti skausmus "vonia".

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-29 22:22

Man galima sakyti pasitvirtino teorija, kad antras gimdymas greitesnis, nes dukra gimdziau 15 valandu, o sunu tik 2. Bet sunu gimdziau su epiduriniu nuskausminimu, tai gal del to taip greitai ir smagiai viskas praejo.
Nenoriu nieko uzgauti, bet siais laikais apsunkinti save ir vaika naturaliu gimdymu - nesamone. Man daug smagiau malonius prisiminimus apie gimdyma tureti, nei gimdymui pasibaigus dievagotis, kad daugiau niekada negimdysiu. :wink:
Kazkuria dalimi suprantu motersi, kurios gimdo pirma karta ir nori suzinoti ka tai reiskia, arba tas, kurioms pagimdyti - tas pats kaip "ora pagadinti".

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-29 23:41

Nemanau, kad natūralus gimdymas nesukelia malonių prisiminimų. Aš gimdžiau natūraliai. Skaudėjo, bet tas skausmas... jis normalus ir ištveriamas.
Na, jei kankinies 15 val.,gal ir kitaip viskas atrodo...
Bet juk mamai skauda tam, kad kūdikiui mažiau skaudėtų. O dėl to viską galima iškęsti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-30 09:04

klystat, jei galvote, kad trumpas yra labai lengvas + organizma jisai issekina labiau, nes skausmas yra staigus, nera tu po truputi stiprejanciu saramiu, raumenys nespeja prisitaikyti prie lendancio vaikucio ir prasiplesti, todel daug didesni plysimai.
Pirmasis gimdymas truko 3 val. Nutekojo vandenys ir prasidejo saramiai kas nepilnas 5 min. gimdykloje vemiau, po gimdymo mane 1.5h siuvo.

Nera malonus prisiminimai apie gimdyma - nors tiesa pasakius ne tiek jau ir daug prisimenu, daugiau kaip tokias nuotrupas, o ne pilna vaizda.

Ir taip, antras gimdymas buvo dar trumpesnis.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-30 18:58

Nuo vandenų nutekėjimo ir vaiko gimimo praėjo apie 11val. Po vandenų nutekėjimo (apie 3 val. nakties) prasidėjo silpni sąrėmiai, kurie vis stiprėjo. Šiaip daktarai prognozavo, kad pagimdysiu apie 16 val., o pagimdžiau 12.40 val.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-30 22:40

JJ, kentėk į sveikatą, jei tau skausmai iškkenčiami , o aš niekada daugiau negimdyčiau be nuskausminimo. Man tai siaubas, tragedija, kančia ir jokio malonumo dar kelias valandas po gimdymo :!: .
Be to, teigti, kad kenti dėl vaiko ir del to tikėtis liauspių iš kitų yra visiškas blefas. Tu kaip galvoji, kad vaikui naudingiau tam gimimui ruošti 15 valandų ar 3-4 :?:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-30 22:51

QUOTE(Raska)
Man tai siaubas, tragedija, kančia ir jokio malonumo dar kelias valandas po gimdymo :!: .
Be to, teigti, kad kenti dėl vaiko ir del to tikėtis liauspių iš kitų yra visiškas blefas. Tu kaip galvoji, kad vaikui naudingiau tam gimimui ruošti 15 valandų ar 3-4 :?:

O malonuma as pagavau, kai sesutes man arbatos po gimdymo padare. Ir atsigavau ir pamirsau visus skausmus, ir dar karta gimdyciau...

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-30 23:50

Saviškę pagimdžiau skaitau kad ir greit ir neskausmingai
Mergytė gimė 4390 gr ir 57 cm ir gavo 10 balų pagal Apgar, o pati mamytė tikrai jautės puikiai ir buvo pasiruošusi jau pačią pirmą dieną namo keliaut, na bet teko "paragaut" ligoninės kvapo porą dienelių

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-02 16:10

[Nenoriu nieko uzgauti, bet siais laikais apsunkinti save ir vaika naturaliu gimdymu - nesamone. Man daug smagiau malonius prisiminimus apie gimdyma tureti, nei gimdymui pasibaigus dievagotis, kad daugiau niekada negimdysiu. :wink:

Kazkuria dalimi suprantu motersi, kurios gimdo pirma karta ir nori suzinoti ka tai reiskia, arba tas, kurioms pagimdyti - tas pats kaip "ora pagadinti".[/quote]

As is pat pradziu galvojau kad man darys Cezario pjuvi,nes dare brangius(taip pasake emusi tyrimus nustebusi sesele ) papildomus tyrimus.Tuo paciu metu buvau nusistaciusi leisti daryti sau epiduarini nuskausminima.

Bet atejusi i gimdykla,anestiziologas atisake daryti daryti epiduar.nusk.,tad atejes mano daktaras pranese man kad "jie nutare",kad as gimdysiu naturaliai. Norejo leisti per gymdyma i vonia,bet del pakylusio spadimo,pasitares su akusere -neleido.

Tad niekas nezino kaip viskas bus.

Drauge,kuri pagimde su nuskaumin. pagalba sake kad gali gymdyti ir gymdyti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-02 16:52

QUOTE(Raska)
JJ, kentėk į sveikatą, jei tau skausmai iškkenčiami , o aš niekada daugiau negimdyčiau be nuskausminimo. Man tai siaubas, tragedija, kančia ir jokio malonumo dar kelias valandas po gimdymo :!: .

Jei skausmai būtų neiškenčiami,žmonių nebūtų. Tai pirma.
Antra- kas apie liaupses kalbėjo, ir kas jų iš ko tikėjosi?
Trečia- kiekvienas pasirenka jam priimtinus dalykus. Jei man artimesnė ta nuomonė, kad gimdymo metu gaminasi hormonas, kuris malšina skausmą ir kuo daugiau mamai skauda, tuo daugiau tų medžiagų prisigamina ir tuo mažiau skauda kūdikiui- aš gimdau be nuskausminimo.
Jei kažkuri žino, kad neištvers skausmų ar yra kitokių priežasčių, renkasi tai, kas jai geriausia. O jei kažkas ant gimdymo stalo nori skaityti žurnalus- prašom.
Pasirinkimo laisvė.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-11 16:10

Mano gimdymas truko 5 val. Jau ryte jutau, kad sindien Ta diena

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-11 16:43

Aš gimdžiau du kartus ir nepasakičiau kad antras lengvesnis ir greitesnis, nors kiekvienai palinkečiau tokiu gimdimų. Pirmą kartą išvažiavome iš namu 9 ryto ir 10:45 jau turejau berniuką, o antrą kartą 4 ryto išvažiavom iš namų ir 8:10 turejau dar vieną berniuką

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-11 17:03

Na, cia jau atrodo ne apie gimdymo trukme, bet apie nuskausminima tema issirutuliojo

O siaip tai sako, kad kiek noresi, tiek ir truks gimdymas, kaip ir skausmas - jis bus toks, kokio tu noresi

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 10:54

Man vandenys nubego 2 val nakties, o pagimdžiau 12,20 dienos, taip kad viskas truko 10 val. Aš labai laukiau tos akimirkos, todėl gimdymas praėjo su šypsena. Žinoma be skausmų neapsiėjo, bet jei taip ir antrą kartą, tai tik su malonumu gimdyčiau. Tiesa, gimdžiau Vilniaus gimdymo namuose.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-18 08:16

Pirmieji saremiai kuriuos pajutau jau buvo kas tris min, bet labai trumpai, nes po to jau buvo kas 2, kas 1 min ir po to regis nons stop, vienas baigias kitas prasideda ir taip 15 val :roll: na tikslaiu 14 su puse, nes likuse puse val jau stumiau.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-30 14:55

Pats gymdymas praeina greitai.Skausmingi būna sąremiai, kur reikia kentėti. Labai padeda vandens procedūros. Pati gimdžiau lengvai, nes vyras buvo šalia. Pirmieji sąremiai buvo apie 19 val. kas 15-20 min. Nuvažiavome į ligoninę ir ten baigėsi tie sąremiai, bet namo manęs jau neišleido. Naktį nutekėjo vandenys ir po 3 val. pagimdžiau. Manau, kad gymdymo nereikia bijoti, reikia galvoti ir save nuteikti. Galvoti, kad visi gimdo ir aš pagimdysiu.Tada bus lengviau.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-21 16:30

man saremiai prasidejo apie 12 nakties.po truputi stiprejo,bet viskas buvo visai nieko.apie 8 ryto nuvaziavau i ligonine.apie 9 jau gulejau,o 12:14 turejau savo maze.
tai jei sako,kad pirmas gimdymas ilgesnis nei antras,tai kiek tada gimdysiu antrakart?gal dvi valandas?

1

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute