Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Auginu pametinukus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2008-10-08 15:19

Nu ir pasikeitęs forumas... senokai buvau? Kol susiradau kas kur... kaip čia nerasi pametinukų, o,kodėl  san2  dabar?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 61

2009-02-06 22:10

wau 100 metu cia nebuvau.. kazkas uzvijo sian

nyku kaip dykumoj... gaila daug pazystamu veidu buvo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2009-03-31 20:43

San2 2009 02 06    

wau 100 metu cia nebuvau.. kazkas uzvijo sian

nyku kaip dykumoj... gaila daug pazystamu veidu buvo

san, a ten tu avatare? Pamiršus net buvau kad kabau šiam forume

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 189

2009-04-03 10:13

sveikos ir as turiu pametinuku na mergaite  ir berniukas ir jie tik metai skirtumas paskui 3 metus neturejau  2007 gime emilis o sais metais klaudijus ,tai ir vel pametinukai

2009-04-10 13:26

Saunuole, sveikinu

Neitiketina! Kaip suspeji, jie gi visi dar tokie voveriiukai?

Koala- dekui kad atsiradai, as ir retai cia.. labai painu viskas, ir labai jau letas netas.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-10 19:35

o va man irgi idomu kaip mamytes eina i lauka su pametinukais?Ar jau be pagalbos niekaip ar pacios bandote kol vyrai darbuose eiti i kiema?ar yra kam padeti?pvz.mama,anyta ir.t.t..

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-09-11 00:37

as neauginciau pametinuku..nebent ju teveliai butu mano giminaiciai ir jiems kas nutiktu labai baisaus tai gal ir paimcia i savo globa.bet siap tai neimciau,nes nezinai kokie tevai ju..o viskas persiduoda i genus.kad ir uzauginciau vaika,jis gali vistik paskui mane pacia ir nukancinti..tad nerizikuosiu.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-11 10:51

simona26 2009 09 11    

as neauginciau pametinuku..nebent ju teveliai butu mano giminaiciai ir jiems kas nutiktu labai baisaus tai gal ir paimcia i savo globa.bet siap tai neimciau,nes nezinai kokie tevai ju..o viskas persiduoda i genus.kad ir uzauginciau vaika,jis gali vistik paskui mane pacia ir nukancinti..tad nerizikuosiu.

tu turbūt nelabai supratai.. ne pamestinukus, o pametinukus (pvz. šiemet pagimdei dukrytę, o kitamet sūnelį, ar dukrytę :) čia pametinukai). Aš kol neturėjau vaikelio, visada svajodavau apie pametinukus.. sunku, tai sunku užaugint, ale paskui kaip gerai būna :) bet tam nesiryžčiau dabar (jau ir nespėtume ).

Vat ir man būtų įdomu, kaip į kiemą eina mamytės su pametinukais? ar vienos susitvarko?

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-12 14:24

Hmmm...niekas neraso gal tokiu mazai kurios eina i lauka?Matyt labai sunku ir be pagalbos niekaip neissivercia...

2009-09-18 15:48

As be jokiu problemu, viena su dviem po parkus, kavines ir t.t duodavaus.Jei drauge desijungdavo, tai tik del patirites :)  Reikia paciai zinot savo jegas ir tiek. Siai dienai jie jau pas mane dideli - kaip dvyniai :)  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-09-24 22:45

mano pametines dideles tai laksto pacios,vedzioti nebereikia.O kol mazos buvo,tai visokiu bedeliu buvo ir pagalbos reikejo.Brt dazniausiai sukdavausi pati

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-25 07:25

na ir as jauciu suksiuos kaip galesiu bet tik kazkodel dar save sunku isivaizduoti triju vaikiuku apsuptyje kai 2 bus labai mazo skirtumo o vyresnioji jau pati vaiksto ....Gerai kad neaukstai gyvenu tai nereikes labai vargintis(dundeti ) nusileisti vezimu einant i laukeli...Bet gerai, labai laukiu tos naujos bukles nes kaip sakoma viskas kas neisbandyta vilioja ir gundo ...Ir mes moterys viska istveriam tik tam pasiryzimo reikia :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-09-25 20:39

Sveikutes, kaip tik visur ieskau info kaip tvarkytis su maistaujanciu 1 m ir 4 men suneliu, kuris nesenai gavo dovanu sese :) kazkaip norisi papasakoti savo istorija...

Pirmagimis buvo visad labai geras vaikas, jokio vargelio nebuvo jy auginant...nekankino nei pilvo diegliai nei jokie oziai...aisku kaip ir visi turintys pirmagimy palepindavome, bet tik is dideles meiles...pati maitinau iki 9 men, nors kaip suneliui buvo 5 menesiukai, nors ir zindziau pastojau vel...apie antra vaikely su teveliu pasvajodavom, nes tikrai atrode, kad nebutu vargo, o be to iskart abu, o paskui galima ir vel y darba gryzt...dar kaip nujausdama ateinancia krize...taigi kaip sakant rizikavome :) ir prisirizikavom :) nestumas buvo lengvas ir prabego nejucia...gimdymas taip pat greitas, net keista, tikejausi blogiau, bet kaip parsivezeme lelyte namo prasidejo maistas...pasiuto vaikas, viska meto, rekia, naktim pabunda, rekia, lekia griuva...nu tik ziurek...vyras mano darbo zmogus, nei dienos neliko namuose, nuo pirmu dienu visi 3...y lauka einam visi 3, turiu dviviety vezimuka, be kurio nezinau kaip butu, bet nelabai spejam y ta lauka...vakare jau jegu neturiu, tai vyresn issiveda tetis...atsigaunam tik nuleke y kaima pas tevus....einu migdyt vaiku

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-09-25 22:17

Donciuke,viskas normalu.Pirmagimio reakcija nieko neissiskirianti is kitu.Apsipras vaikas,viskas suistvarkys,su laiku sunkumai pasimirs.As dabar ne nepamenu,kaip as sugebedavau iseit i lauka su dviem pametiniais is ketvirto auksto.Stiprybes tau,ir jei tik yra galimybe prasyk pagalbos is artimuju

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 110

2010-04-30 09:20

Pas mane taip pat pametinukai,ir tikrai nera nieko sunkaus juos auginti ir eiti i kiema,tik didesne beda pas mus yra kiemas,del kurio nenoriu vaiku ten vesti,nes ten kas zingsni voliojasi sunu k...,vaiku zaidimo aikstelej svirksta,sudauzyti buteliai,o viena karta kai vyras vaiksciojo lauke su vaikais tai per langa kazkas ismete svirksta ir jis nukryto tiesiai mano sunui pries nosi!Kai pas mane du vaikai jie nereikalauja pas mane daug demesio,nei kad zaisciau su jais,jie dviese zaidzia ir jiems labai gerai,jauciasi kaip bendraamziai,nors panasiai ir atrodo,kol jie zaidzia as galiu susitvarkyti namus ramei,pasigaminti valgyti ir turiu laiko pasedet prie kompo!Taip kad galiu pasakyti kad tai yra nesamone kad sunku su pametinukais,jie kartu augdami ismoko kad reikia pasidalinti tarpusavyje kazkuo ir nera islepeIr dar galeciau pasakoti ir pasakoti...ir vien tik pliusus,o jokiu budu ne minusus

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-30 15:48

Labas mamytes, as va auginu tris vaikucius ir tarp visu ju gan nemazas skirtumas, na as tikrai negaleciau ir nenoreciau nei uz ka pametinuku, nes vaikui tiek reikia demesio, meiles mamos, rupescio, o kai pametinukai ji automatiskai pasidalina i dvi dalis ir nei vienas to negauna pilnumoi.manau vaikucio auginimas ir mamai turi buti ne vargas o tik malonumas, kai sako atvargau bet va dabar dziuagiuosi, na o as manau kad va kai yra skirtumas didesnis tarp vaiku ir mama nenuvargsta ir dziaugsmo daugiau, o dabar kaip gera jie ir kaaartu ir zaidzia ir padeda su mazyliu jai reikia su malonumu.Na bet tas poziuris mano gal ir susiformavo is mamos mano pasakojimu, nes as su broliu pametinukai ir pasakojo mama kai tetis visada dirbo ir ji viena turejo su dviem maziukais , buvo sunku.Na bet kuriuo atveju cia tik mano nuomoneir jus mamytes esate saunuoles ir stiprios kad ryzotes tokiam zingsniui, linkiu visom kantrybes ir stiprybes

5

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Auginu pametinukus...

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Nojus