Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Auginu pametinukus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-12 23:07

Na va galvoju idomu gi labai ar daug pametinuku mamyciu lankosi siame forume?? butu labai idomu isgirst Jusu pametinuku istorijas, o ir draugu pametinuku butu idomu susirast. :wink:

Prisistatysim trumpai: auginu du berniukus, pametinukus Nagli ir Noju. Skirtumas tarp vaikiuku lygiai 1 metai ir 3 menesiai. dabar mes jau visi vyrai, dickiui bus 3m +6 men, mazuliui - 2 metukai +3 men. :roll:

Kvieciam prisijungti visus turincius ar norincius tureti pametinukus, o ir kitus neturincius ir nenorincius pametinuku kvieciu pasidalinti mintimis apie pametinukus :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-13 16:41

Neringa, tu geriau papasakok,ar nebuvo sunku su pametinukais? Gal kas padėjo?
Kai gimė sūnus ir buvo laaabai geras lėliukas (tik valgo, miega, neverkia, neserga), tikrai atostogavau,nuobodžiavau. Tada buvo kilusi mintis,kad ramiai galėtų dar vienas po metų gimti ir be vargo abu augtų. Plius vyresnė sesė,kuri irgi auksas, o ne vaikas broliukui gimus buvo.... Bet... maitinau vaikinuką, todėl šansų apstoti greitai nebuvo ir ... trečio vis dar neturime,nes sūnui paaugus kažkaip noras mažėti ėmė.

Beje, ar jūs planavote pametinukus, ar jie patys susiplanavo? :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-13 18:50

na musu tas atvejis kai pametinukus planavome, :roll: tiesa kai pastojau is karto negalvojau tik pagimdzius pasinerti i dar viena nestuma, bet gime Naglis, butent toks kaip minejai, pamaitinai, paguldei, pervystei, pazaidei... Na toks geras vaikas kad net visi giminaiciai stebejosi ir komentavo "jus nezinote ka reiskia aginti vaikus" na kazkoks keistas supratimas kad vaikus augint TURI buti sunku. :?
tai va tada emem ir suplanavom, kaip tik drauge buvo nesenai pasigimdzius pametinukus, ir man taaaip grazu buvo, kad nusprendeme pasekti geru pavyzdziu. :roll:

Sunkumu zinoma buvo bet jie nebuvo tokie jau kitokie, ne kad kiti su vienu vaikiuku turi. :? Sunku buvo iseit i lauka, viena su dviem vezimais niekaip, bet viskas yra issprendziama, svarbu kad noro butu :roll:

Dabar ypatingai dziaugiuos tokiu pasirinkimu ir slapcia pagalvoju apie trecia. :roll:

Uups pamirsau del pagalbos parasyt: kai gime mazasis vyras isejo 2 sav atostogu, tai vat vyras padejejas Nr 1, visame kame galejau atsiremti. :roll:
Musu abieju mamos taip pat gyvena Vilniuje taigi reikalui esant pagalbos prasydavom ju, nors, tiesa tos pagalbos gal daugiau dabar reik, kai norim palikt vaikiukus pailset pas senelius o patys islekt kur nors "pasiganyti". :twisted:
musu mociutes dar labai jaunos ir darbingos, bet pagelbet visada pagelbedavo, kai prasydavom, bet nebuvo reikalo daznai prasyt, viska norejom patys :roll: :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-05 14:07

Mes su broliu pametinukai, todėl žinau kaip šaunu augti kartu. Tačiau pati turėti pametinukus nenorėjau. Nors sūnus ramus ir geras, bet turiu tiek veiklos, kad antras vaikas niekaip netelpa į grafiką. Taip jau būna studentų šeimose :roll: . Pagal dabartinį planą, pirma reikia gerai mokamo darbo, savų namų, o tada gal ir pametinukams ateis laikas (labai noriu didelės šeimos) :wink: .

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-01 20:57

Na Neringa, papasakok man, kaip tavo nestumas praejo ,kaip uzteko sveikatos...ir pilveliui ir Nagliui?
ir tiesiog nezinau ka daryti su vezimu...koks geriau?
Lauksiu tavo zinutes

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-02 20:54

Tiek kiek pamenu dabar tai nestumas praejo gan lengvai

vezimo pametinukams as neturejau, bet siaiip tai geras toks variantas kai gali vezt abu. Pamenu kai rizikuodavom ir eidavom visi trys i lauka :shock: Pavargdavo Nagliui kojeles jis vargsiukas opapa prasydavo, tysdavau kiek pajegdavau + dar vezima stumi, bet siaip tai ne kazkas. Paskui isigudrinau broli taip paguldyt kad biski ir Naglio dupciukui vietos liktu, bet kai jis pradedavo atsijunginet tai ir liudna, laikydavau viena ranka kad neisvistru, ir kelias musu vesdavo tik namilio tuomet
Siaip tai i lauka sunku su dviem o dar vienu vezimu tai is vis. Eidavom kartu su vyru, kai tik jis grizdavo is darbo. :wink: Viena i gulima kita i sportinuka ir tvarka

Jei yra galimybe tureti vezimuka skirta pametinukams, dabar pirkciau BUTINAI, tuomet atrode issiversim ir isisvertem, visada randi isieti
O beje pas mus ir tokius vezimuku tam kartui nelabai pasiula buvo, o ir dabarar yra nezinau - nebesidomiu, jei atvirai

Is tiesu smagu pametinukus augint, is kart kompanija, ir geras dalykas yra tas kad tavo vyresnelis NIEKADA neprisimins kad kazkada buvo vienas, jis visada prisimins save su broliu/sese, taigi tas pavydas kuris ir bus bus tikrai ne toks, kai amziaus skirtumas tarp vaikiuku didesnis :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-02 22:26

Dekui uz pasakojima,jau pabandziau isivaizduoti kaip tai atrodys
Guodziuos, tuo kaip tu sakai,kad jei vienas manasis augs...bus islepintas ir demesiu ir bucinukais ir visku kuo ....bet jam vienam bus nuobodu...nebus su kuo pazaisti...o kai salia kas bus...nereieks tevu visa laika, kad uzimtu...
Bet, kas del vezimo, as tai va su pirmu prasiverciau, tik su sportinuku, tase tokia i vidu idejom ir puiku
Bet dabar tai teks kazka daryti...sutinku kai vyras salia, galima ir dar kokius du tureti
Idomu tik kiek praktiska, du-viename, juk vienas isdykauja, o kitas parpia

as tai kai pagalvoju, tai turbut nebuciau besiryzus antram, bet gerai kad prisizaidem, o jei dar dukra... tai nera to vargo, kuris nevirstu malonumu
Na, kai reikes pagalbos vel kreipsiuos.Aciu

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-02 22:34

Nejaugi taip siurpinanciai papasakojau??
Jei po teisybei tai as LABAI dziaugiaus ir tebesidziaugiu, kad turiu pametinukus. Ir tai nera kur kas sunkiau nei augint viena, veliau kita, labai daug priklauso nuo to kaip nusiteiksi ir kaip ziuresi i visa reikala. O geriausia ziureti taip, kad isrysketu tik TEIGIAMOS puses o paskui biski neigiamu

Is tiesu tai mano drauge pasigimdzius pirmaji netycia greit pastojo, ir man ji buvo PAVYZDYS. Mano pirmasis gime tais paciais metais kaip jos mazasis, tai va kai su mazuoju Nagliuku pusmetinuku aplankem jos 2 menesiu leliuka (mazaji, skirtumas pas ja 1 metai ir 20 dienu) ir as taip svytnti visa laime pasidziaugiau, kad keliauju jos pedom, ji man pasake "UZUOJAUTA"

Nu tada nesupratau to pasakymo, nesupratau gimus antram, nesuprantu ir dabar, matyt kaip kam atrodo

San nusiteik TIK geriausiam, be galo ssmagu ziuret i juos dabar jau ugtelejusius, ir net kai jie musasi ar pykstasi vis tiek gera, jie visad aturi kompanija :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-02 22:52

tai zianai kaip su ta smegenu veikla yra...
pries pirma galvojau ar mylesiu ir ar iseis is manes mama, gal kaip ir daugelis...
Dabar ar sugebesiu viena apreti net du...bet tikiu ateis laikas ir net neprisiminsiu kad cia tokias eilutes rasiau
Siandiena nakti keliausi pienuko mazajam, po to sugryzau i lova ir galvoju juk kitais metais bus dar vienas, toks pats ir pradejau svajoti koks jis/ji bus...kazkodel vis man jis
nes pirma karta visi is pilvo speliojo kad mergaite, bet as visu 100% bus berniukas...tiesiog zinojau, gal ir dabar nuojauta...kad as mergaites neturesiu
Na, bet palauksim pamatysim
Kai kam ir vienas vaikas didziule nasta...kaip va mano pazystama...5men berniukui bet va tai skiriasi tai taikosi....ir nuo tos dienos kai pasake savo lietuvaiciui kad laukiasi..tai ir kariauja...apmaaudu paneliai dar tik 24

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-10 11:44

Aš irgi auginu pametinukus-mergautę ir berniuką.Ir labai sunkūs buvo tik pirmieji metai.O paskui jie augo kaip dvynukai, net tarpusavyje kalbėjo kalba, kurios be jų daugiau niekas nesuprasdavo.Ir dabar gerai-visada turi žaidimų draugą.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-10 14:32

Redita, sveika...prisijungus...
Tai juk nieko lengva ir nebuna, nebent svajoti
Bet per kancias i issvajota grazia didele seima...
Mano vyro seimoj...visi turi po beveik 5 vaikus ir jei amzius leistu tai ir nestabdytu
O taip grazu i juos ziureti kai jie svencia visi kartu sventes...ju tiek daug...man tai seile nutystadov...
Tai ir as sparciai neatsilieku
O vienam augti neidomu...o kompanijoj...jega...
As su broliu pametinukai
Blogiausia sioj daly tai kad yra du tevai, bet vienas paskendes iki ausu dabe....kitaip tai sunku nebutu...du teva ir du vaikai...tai dar nedaug...

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 00:02

san parase:

O, kaip tau sekesi auginti?

Taigi, kaip sekasi? Dar neminejau, kad mano Austejai dabar 2m ir 9men, o Ausrinei uz savaites bus 1metukai. Abi dar mazytes. Jei trumpai - sunku, kartais jauciuosi lyg vyciausi traukini, bet ir dziaugsmo daug. Dabar toks laikas , kai jau abi randa bendros veiklos, tad joms dviese augti turetu buti smagu, mazas skirtumas ,ko gero , tik privalumas.
O man sunkiausia tai, kad neturime pagalbos is salies. Kad nors retkarciais leistu kur nors iseiti dviese. Dabar su vyru kaip ir nesimatom: as diena su vaikais, kai grizta is darbo , iseinu as (mat lankau sporto kluba, bei turiu toki darbeli). Griztu - vakarine rutina (maudymas, migdymas,...)
Dar gan sunku iseiti i lauka, mat gyvenam 5 aukste be lifto. Aisku ,ir aprengti abi dar reikia ( o dar ir lele tenka). :br
Gimus mazajai, stengiausi ir didziosios neatstumti, gal net daugaiu demesio, kad nejaustu pavydo, nors, sako, kad didesni labiau pavydi. Budavo taip, kad maitinu mazaja ir tuo metu skaitau didziajai.Arba pasitaikydavo, kad ir nebezinai, kuria pirma raminti, kai verkia, ar kuriai pirma uzpakaliuka sutvarkyti. Dabar, kai paaugo, truputi lengviau. Tik didzioji prastai valgo, o mazoji - miega.
Jei dar ka nors noresi suzinoti - klausk, su malonumu atsakysiu, tik ne visad uztenka laiko prie kompo prieiti.
Tiesa , San, o kada gims tavo mazasis ir kiek didziajam? :baby

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 17:59

QUOTE(linasar)
san parase:

O, kaip tau sekesi auginti?

Taigi, kaip sekasi? Dar neminejau, kad mano Austejai dabar 2m ir 9men, o Ausrinei uz savaites bus 1metukai. Abi dar mazytes. Jei trumpai - sunku, kartais jauciuosi lyg vyciausi traukini, bet ir dziaugsmo daug. Dabar toks laikas , kai jau abi randa bendros veiklos, tad joms dviese augti turetu buti smagu, mazas skirtumas ,ko gero , tik privalumas.
O man sunkiausia tai, kad neturime pagalbos is salies. Kad nors retkarciais leistu kur nors iseiti dviese. Dabar su vyru kaip ir nesimatom: as diena su vaikais, kai grizta is darbo , iseinu as (mat lankau sporto kluba, bei turiu toki darbeli). Griztu - vakarine rutina (maudymas, migdymas,...)

Dar gan sunku iseiti i lauka, mat gyvenam 5 aukste be lifto. Aisku ,ir aprengti abi dar reikia ( o dar ir lele tenka). :br
Gimus mazajai, stengiausi ir didziosios neatstumti, gal net daugaiu demesio, kad nejaustu pavydo, nors, sako, kad didesni labiau pavydi. Budavo taip, kad maitinu mazaja ir tuo metu skaitau didziajai.Arba pasitaikydavo, kad ir nebezinai, kuria pirma raminti, kai verkia, ar kuriai pirma uzpakaliuka sutvarkyti. Dabar, kai paaugo, truputi lengviau. Tik didzioji prastai valgo, o mazoji - miega.
Jei dar ka nors noresi suzinoti - klausk, su malonumu atsakysiu, tik ne visad uztenka laiko prie kompo prieiti.
Tiesa , San, o kada gims tavo mazasis ir kiek didziajam? :baby

Tavo pasakojimas , kvepianti mano ateitis...ypac, apie pagalba is salies...nes nei mamos, nei uosvienes... vakarai...kad stogas nenuvaziuotu nuo itampos...
Bandau ieskoti aupiere...bet nelabai si mintis dziugina ir nelengva rasti to ko ieskai
Mano isdykeliui suejo vakar 9 men...o pilvelio gyventojui 9 sav.
Skirtumas bus 1, 4 men
Tikiuos kad bus mergaite
Geriausias dalykas apie pametinukus, tai kad visdelto sustaupomas laikas ateiti...nors ir daug vargelio is karto...
Grazus vardas Austeja :lux

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-30 14:41

Tavo pasakojimas , kvepianti mano ateitis...ypac, apie pagalba is salies...nes nei mamos, nei uosvienes...  O vyras uzsikases darbais ir aluciu  vakarai...kad stogas nenuvaziuotu nuo itampos...  

O tavo vyras nepadeda bent vakarais ar savaitgaliais? Okaip tau sekasi maziuka auginti, ar viska suspeji? Nes, kiek pamenu, ir su vienu leliuku yra ka veikti. Kaip atsipalaiduoji? Ar nestumas nevargina? :?:
Man tai nestumo(2) metu sunku buvo, daug kur skaudejo, ejau sienos pasiremdama kartais,brrr, net prisiminti baisu... Bet gerai, kad dukrytei viskas gerai,ko kito mama begali noreti. :romeo

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-30 15:54

QUOTE(linasar)

Tavo pasakojimas , kvepianti mano ateitis...ypac, apie pagalba is salies...nes nei mamos, nei uosvienes...  O vyras uzsikases darbais ir aluciu  vakarai...kad stogas nenuvaziuotu nuo itampos...  

O tavo vyras nepadeda bent vakarais ar savaitgaliais? Okaip tau sekasi maziuka auginti, ar viska suspeji? Nes, kiek pamenu, ir su vienu leliuku yra ka veikti. Kaip atsipalaiduoji? Ar nestumas nevargina? :?:
Man tai nestumo(2) metu sunku buvo, daug kur skaudejo, ejau sienos pasiremdama kartais,brrr, net prisiminti baisu... Bet gerai, kad dukrytei viskas gerai,ko kito mama begali noreti. :romeo

Toks jo ir padejimas,jei laiko turi tai valgyti padaro..o jei ne tai ka nors greitai sumastom, arba uzsisakom...Savaitgaliais,kartais isleidzia, pasiganyti... O, be to jei as nezysciau, tai dirbtu ir dirbtu...
Su maziu, kaip ir susitvarkau, kol oziuku neparodo, tada jau bijau kad mano ir gi islys :oops: tai saukiu teti i pagalba, jei imanoma....bet va...dabar tas griuvimo metas, tai ir prisidaro ko tik imanoma...tai kartais nors eik is proto...
Nestumas kaip ir jau palengvejo, pradzioje galvojau isprotesiu, taip silpna ir tik miego norisi, net valgyti negalejau...jauciu jau gereja situacija, bet va prakeikta sloga, tai tokia stipri, kad nebazinau ko ir griebtis...
Atsipalaiduoju tai kai vaikas nueina miegoti...prie kompo O siaip svajoju apie joga, bet itariu nesigaus...kol nebus kam maziuko palikti, kad priziuretu...

O dabar jau tu dirbi? Kas mazius priziuri?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 23:30

O mes ir vel apsirgom....... :kodel:
Beje, iskilo problemele. Didzioji eme siaubingai visko pavydeti mazajai. Neduoda zaislu, netgi vaiksciot neleidzia, vis zyzia - paimk sesute. Jei prie ko prisiliecia - taip klykia. Bandem ir graziuoju ir piktuoju kalbetis, jei ir padeda , tai tik trumpam. butu vienas vaikas, net nezinociau ,kad tokiu problemu gali kilti. Kai mazoji uzmiega, didzioji lyg kitas vaikas...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 22:58

Sveikos mamos ir as turiu pametinukus mergaite ir berniuka :labas: :@--- ...ui darbelio namie tai nemazai, vienas valgyt nori ,kitas miego ir t.t
Sunkiausia i lauka iseiti :? , vis nesugalvojam kaip reikia . Vieniems be tevelio, ar mociutes niekaip, nes dar esam mazi- dukrai1metai ir 5 men , o sunsui 3 men :baby

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-28 22:01

Na kur gi pametinuku mamytes dingo? :zz Matyt sukasi kaip vijurkai su savom atzalelem
Itariu visoms pametinuku ar dvynuku mamoms pazistamas jausmas - kai po viena tai nors prie zaizdos dek ,bet tik suleisk abu i kruva ir bardakas garantuotas

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 12:26

ar priimsit ir mane i kompanija? tureciau tikti: mano "didziajai" - 1 metukai ir 4.5 men, o mazajai - 3.5 menesio
paskaiciau as Neringos istorija ir nusisypsojau - buna gi sutapimu siam pasauly: mano vardas irgi Neringa, ji turi du berniukus Nagli ir Noju, o as - broli Nagli ir sunena (jo sunu) Noju :wink: o ir vaikuciu auginimas panasus - tokios geros abidvi mergytes, kad norint tai ir dar 2 tokias salia galetum augint, "nezinom ka reiskia vaikus augint", anot aplinkiniu :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 13:01

Sveikos pametinuku mamytes :@--- . Skaitau jusu istorijas ir sypsausi . As turiu irgi pametinukus Sunui greit bus 2 metukai :baby , o dukrytei bus 7 men. :baby , tarp ju skirtumas metai ir 3 men. Zinoma nelengva vienai paciai per dienas suktis, bet vistiek labai dziaugiuosi, kad turiu pametinukus. Visada svajojau ir norejau, kad tureciau pametinukus, nes as augau su dviem broliais ir seserimi, vyresnieji buvo pametinukai ir visada pavydejau, kad jie turi vienas kita.
O sunkiausia tai yra su abiem iseiti i lauka, nes gyvenam 4 aukste. tik neseniai truputi palengvejo, nes didysis jau pats nulipa ir uzlipa laiptais. o pagalbos is tevu sulaukiam, kai norim kur nors iseit. o pati, kai pagimdziau antraja, dar mokiausi universitete, buvo like tik puse metu, tai tas pusmetis neisivaizduojat kaip praejo... bet gerai, diploma jau gavau, vaikuciai jau paugo, tik gaila, kad vyras turejo isvaziuot. TAi dabar viena pati su maziukais turiu tvarkytis ir visur speti.
Bet cia nieko baisaus, visur gali speti, viska gali padaryt, tik noro reikia tureti ir pasakyti sau: AS GALIU .

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Auginu pametinukus...

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vejas