Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Vairuojam vairuojam :)

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 19:07

Kažkodėl man atrodo, kad dauguma forumo mamyčių yra vairuotojos... Aš irgi vairuotoja... Tik daugiau teorinė, nes išsilaikiau teises prieš pat nėštumą, o tada jau nieks vairuot nebeleido (kad per daug nesijaudinčiau). Po vaikio gimimo 2 metus irgi nevairavau :? Tik dabar atgaivinu savo įgūdžius

O kiek laiko jūs vairuojat? Ar manot, kad esat geros vairuotojos (aš tai dar tik mokaus)?

Aš labai norėčiau savo automobilio (kokio nors Peugeot 206 pradžiai), tik finansai dar neleidžia

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 19:25

Aš irgi vairuoju. Guminę savo gyvenimo valtį. Ir vis ne ten pataikau :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 19:31

aš tokia gera vairuotoja :roll: tik kažkodėl vyras bijo su manim važiuot :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 19:50

Vairuoju... Kol kas tik 7 metai. Vyras ne tik drąsiai sėdi šalia (o dar geriau pas vaikus gale), bet vis ragina kuo daugiau mane važinėti. Nors man ramiau,kai jo nėr mašinoje: vis tas nelemtas vyriškas bruožas kritikuoti.
Ir jaučiuosi visai gerai,net jei kada ką ir ne taip padarau. Šiuo metu blondiniška ševeliūra pateisina klaidas.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 20:08

Žėk kokios visos vairingos :twisted: :mrgreen:
Hm. Nu linkiu sėkmės ir neatsidurt panašioj situacijoj, kaip dabar esu - jaučiu, kad plumpinu per gyvenimą su ta valtim ant pečių, bo niekaip neprisikasu iki tinkamo vandens telkinio...ir velnias, dar kažkur ta valtis leidžia orą (o gal kas nors iš komandos narių tyliai pr**** :mrgreen: )

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 21:19

O aš nevairuoju. Teises išsilaikiau maždaug prie7 metus, pavažinėjau kažkur apie porą metelių, mašina pradėjo nerealiai gest, reikėjo parduot dalim (čia ne nuo mano važinėjimo ji byrėt pradėjo jeigu ką... Dabar esu "be ratų", bet visai nepasiilgstu vairavimo. Jis man stresą kėlė :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-08 00:46

Jau 5 metai ,kai turiu teises,taciau dar ir be ju vazinejau.Neisivaizduoju ,kaip reiketu gyventi ,jei netureciau masinos.Nereikia niekeno prasyti,kad kur paveztu.Mano manymu esu gera vairuotoja.Nesigiriant-turiu net diploma(tik po issilaikimo teko sudalyvauti jaunuju automobilistu varzybose).Siuo metu vazineju su Kia Sorento.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-08 08:48

As teises issilaikiau budama 16 metu, taigi teisiu turejimo stazas man visai nemenkas - 11 metu !!! :shock: Bet zinoma aktyvi vairuotoja nuo pat pradzios nebuvau, buvau skirta extra atvejams - kai tevelis pavargdavo vairuot, kai teveliai kur baliukyje pagurksnodavo, o paskui ir siaip i ilhgesnes keliones tekdavo man sest uz vairo, bet man visada patiko. :roll: Labai aktyvi vairuotoja esu 4-5 metai. kol laukiaus buvau vairuotoja nr. 1 per visus balius. daugiau ta funkcija perimdavo vyras - nerizikuodavau :wink: Gimus pirmam vaikiukui kazkaip supratau kad masinyte puikus dalykelis, kur nori ten vaziuoji, ir kada nori tada ir vaziuoji, ir nereik laukt kol vyras gris is darbo, ir .t.t

O dabar is vis neisivaizduoju kaip be masiniuko? Vairuoju kasdien, ir tuo labai dziaugiuosi nes man patinka vairuot (isskyrus balius, va cia as grieztai atsisakau vairuot, arba vairuojam slenkanciu grafiku, arba kvieciam taxi, cia priklausomai nuo to kur tas baliukas vyksta). Del klaidu tai klysta kiekvienas, stengiuosi but mandagi kelje, visuomet stengiuos uzleist, jei mandagiai prasosi, jei naglai lenda - nematau ir neleidziu :twisted: Kadangi seveliura mano irgi blondiniska tai padrius kokia klaidele vis pagalvoju " aij boba uz vairo, o dar blondine..." :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-08 10:10

Teises išsilaikiau 1997m., tai jau 7 metai (oho!) stažo :shock: Bet nevairuoju, nes išsilaikius teises mašinos neturėjau ir dabar vyras neleidžia su savo važinėti... Kai žigulį turėjo, tai duodavo per žvyrkelį pavažiuoti, o su dabartine neleidžia. Tai klausiu: "Kaip manai, ar man tos mano teisės bus kada reikalingos?" Šypsosi... :evil: Tai va, ko vertos mano pastangos... Bet aš nepasiduosiu. Kada nors (kai būsiu limonierė ir galėsiu mašiniuką nusipirkti), būtinai atnaujinsiu savo žinias ir sugebėjimus vaituoti :wink: Tiesą pasakius, dabar ir bijočiau sėst už vairo. Tikrai reikėtų atnaujinti įgudžius :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-16 18:00

As tai viena karta ivairavau i saligatvi, tai nuo tada bijau prie vairo sest, o beto tokiai varuotojai nieks neduotu vairuot

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-16 18:07

Aš tėčio BMW į krūmus įvairavau. Bet nieko... Jis dar mane paguodė, kad mano vyras dar prasčiau vairuoja

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-16 18:17

Nevairuoju, nemoku ir netraukia tai manęs

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-11 22:10

vairuoju,ir man patinka tegul sako vyrai,ka nori... :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-11 22:18

Tikriausiai jau niekada nebegrįšiu prie mechaninės dėžės

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-11 23:06

taigi musu vyrai kaip susitare tvirtina,kad mechanine yra kazkodel blogai :roll: atseit,dazniau genda :roll: o as kadangi nelabai nusimanau tuose techniniuose dalykuose,tai tik dziaugiuosi jos privalumais :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-12 13:34

Vat ir man atrodo, kad automatinė dėžė suteikia tikrą vairavimo komfortąų Tada gali sutelkti dėmesį į tai kas vyksta aplinkui kelyje, o ne į pavarų perjunginėjimą. Man kaip pradedančiai vairuotojai tai labai svarbu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-12 20:23

Nevairuoju. Kažkodėl ir nenoriu, bijočiau. Nors vyras ir įkalbinėja laikyti teises, bet vargu ar aš jas laikysiuos.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-12 21:11

[quote=jolitukutis]Vat ir man atrodo, kad automatinė dėžė suteikia tikrą vairavimo komfortąų Tada gali sutelkti dėmesį į tai kas vyksta aplinkui kelyje, o ne į pavarų perjunginėjimą. Man kaip pradedančiai vairuotojai tai labai svarbu.[/quote]

matyt instruktoriu turejai nekoki, nes ismokus normaliai vairuoti, nera jokio skirtumo kokia pavaru deze turi masina - mechanine ar automatine, vairuoji jau beveik instinktyviai.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-12 21:42

Išties labai svarbu puikiai mokėti vairuoti su mechanine pavarų dėže. Taip gerai, kad nereikėtų net žiūrėti į dėžę, o tiesiog jausti automobilį ir junginėti pavaras automatiškai.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-15 09:46

aš nevairuoju ir man tas visai patinka.
Esu ne technikos žmogus :roll: ekstremalioje situacijoje tikriausiai užsimerkčiau; O teises turiu kokį 10 metų

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Vairuojam vairuojam :)

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Auguste