Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Be mėsytės ir ......

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2008-01-22 02:55

O man atrode, kad vegetarai tik izimybes buvo. Pasirodo ju ir siaip yra. Atsimenu is vaikystes, kad mama liepdavo posto laikytis, tai rodes neimanoma daugiau dienos pergyvent.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-11-09 18:54

as irgi nelabai valgau mesa, bet zuvytes neatsisakau. gal kokius metus nevalgau raudonos mesos ir jauciuosi puikiai. 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-09 22:30

na nezinau ar tiek galeciau istverti,man mesa nera butinybe kad valgyti kasdiena,bet nors karta per savaite tai noretusi kazko,aisku tai nebutinai turi buti kazkokie kotletai ar karbonadai,bet pvz. koks plovas i kuri ieina kad ir nedaug bet vistiek kazkiek mesos

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2009-02-16 19:59

Turbūt aš esu mėsaėdė, nes be mėsos neįsivaizduoju gyvenimo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-04-15 18:46

As kazkada taip pat maniau, bet po to sugalvojau ir nevartojau nei mesos nei zuvies du metus. siaip gal ir toliau buciau nevartojus bet kai pastojau gelezies kraujyje truko, nesinorejo kad issivystytu mazakraujyste, tai pageriau gelezies preparato o po to grizau po truputi prie iprasto :) tik raudonos mesos iki siol nevalgau

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-16 13:34

Paaiškinkite, kas yra raudona mėsa? 

Ir dar norėjau paklausti tokios nuomonės: abu tėvai vegetarai, savaime aišku, kad vaikui mėsos jie irgi neduos.

Kaip jūs manote, ar tai yra gerai? Nes juk tėvai negali žinoti savo vaiko poreikių? O vaikas tuo tarpu irgi nežinos, ar jis mėgsta mėsą ir ar jis jos nori?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-16 18:47

Aš manau kad tai yra kvaila vaikui neduoti mėsytės, nors ir tėvai vegetarai. Manau pats vaikas užauges nuspręs kas jam geriausia. O tuo labiau kad mėsytė tai nepakeičiamų baltymų ir geležies, kurią organizmas pasisaviną geriausiai, šaltinis. Aš savo vaikui pradėjau duoti mėsytės 7-8 gyvenimo mėnesį. Pirmoji mūsų mėsytė buvo triušis.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-23 21:07

na o pas mus taip..pries nestuma valgiau mesyte :) bet nestumo eigoje vis kuo toliau tuo maziau mesos noredavosi...turbut todel kad vaikucio tetis vegetaras ir vaikas turbut taps vegetaru :) o poto pradejau su vyru kartu gyventi airijoje,tai cia ta mesa tai tik paziurejus i ja bloga darosi..sdar is pradziu is lietuvisku pirkdavausi ale kad vis mazejo tas noras mesos ,vis tekdavo ismest nes nesuvalgydavau ir sugesdavo..dabar jau nebevalgau mesos,bet as nesu jau tokia uzkietejus vegetare-valgau zuvi,suri ir pan,tik mesos ne,na ir istienos nes irgi brr...nezinau kodel cia taip nutiko..gal kad vyras vegetaras ir as tiesiog tingiu daryti atskirai maista,ar kad cia nera tos normalios mesos..gal grizus i lt ir neatsisakysiu mesytes :) bet nezinia kada ten grisiu tad per ta laika gali organizmas ir priprasti ir nebenoret mesos..o vaikui tai tikrai nedrausiu mesos valgyti..kai uzaugs pati pasirinks ka valgyti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-23 22:08

o mes valgome ir mesyte ir zuvyte.aisku,kiekviena diena nevalgai tos mesos,bet daznokai buna ant musu stalo.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-24 07:00

as taip pat jau kuris laikas nuperku mesytes (jautienos, erienos, triusienos) ir duodu mergytei tikrai ne kiekviena diena, nes jau stengiuosi virti ta paty ka ir mes valgome, tai mes tikrai kiekviena diena mesos nekertam... msyte buna paprastai 3 kartus savaiteje ne dazniau... dukros pediatre lb issiklausinejo musu raciona kaip ka kiek valgome ir del visa ko ji mums israso milteliu kuriuose yra papildomas kiekkis gelezies (tuos miltelius gaminti reikia, pirkti nera) ir kol kas problemu nera, viskas tvarkoje...

o mano numon didesniems vaikams labai jau per prievarta nereiketu kisti, nes galima taip jy nuteikti pries mesa, kad veliau is vis net neziures... mesoje esancius vitaminus ir mineralines medziagas galima kompensuoti tikrai kokybiskais ir vaikams skirtais vitaminais ir problemos nematau, o kartai pagaminti taip kad vaikas tos mesos nerastu patiekale (gudriai uzmaskuoti)  :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-01-08 17:31

norėčiau paprieštarauti temai be mėsytės- mirusi , mes visa šeimyna esame mėsaėdžiai ta tikrąją žodžio prasme

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-08-30 17:01

Sveikos, moterytes. Noriu papasakoti, kaip man pavyko pasiekti to, ko daugelis musu norime :) Zodziu, gyvenau as sau smagiai, grazi ir liekna (170cm, 55kg), iki vaiku gimimo. Po pirmojo vaiko, svoris atsistate, bet po antrojo, taip ir liko +36kg. Jauciausi baisiai, negalejau i save ziureti, neleidau manes fotorafuoti, stengiausi niekur neiti ir tik ieskodavau priekabiu, kad savo nuoskaudas islieti ant aplinkiniu. Daresi koktu gyventi.. Smerkiau save ir pilna burna kasdien sakydavau "nuo rytojaus".. Iki tol, kol artejo sesers vestuves ir man reikejo issirinti suknele. Pirmojo rinkimosi metu, man nedave taip trokstamos sukneles net pasimatuoti, nes pasake, kad as ja suplesysiu. Mane istiko sokas..dar pries kelis metus, parduotuves sluodavau, man tik ir siulydavo kazka paimti, S ir XS dydziai. Tik tada suvokiau, kad as nebesu ta pati mergaite, kuria visi vadino manekene  :verysad:  Supratau, kad realybe yra kita ir tai, kad as saves neleidziu fotografuoti ir saves nematau is sono, nekeicia fakto, kad as turiu didziuli virsvori, plius psichologines ir sveikatos problemos.. Nusprendziau kazka daryti. Nusipirkau kelias knygas, apie sveika gyvensena. Pradejau didinti darzoviu ir vaisiu kieius, nevalgiau po 19h ir atsisakiau mesos. Mano svoris tirpte tirpo. Veliau nusprendziau atsisakyti ir zuvies bei pieno produktu, pradejau daug sportuoti namie. Rezultatas - 170cm, 54kg. per 7menesius. Neprireike valios, nes as valgiau labai skaniai. Pradejau myleti maisto gaminima, ziureti i ji kitaip. Nuo siol as beveik viska perku ekologiskus, nuzipirkau dziovintuva ir darausi duoniukus namie, eriu zalius kokteilius, darau nerealius zaliavalgiskus tortus ir kitus patiekalus, stebinu seima. Isnyko mano visos sveikatos bedos, gryzo gyvenimo dziaugsmas. Noriu visoms patarti, kazka keisti gyvenime. Mylekit save, juk gyvenate tik karta :) Gaminkite namuose, pirkite internetinese parduotuvese, ieskokite vs nauju receptu, kuriu yra apstu, kurie yra sveiki ir labai labai skanus. Is lietuvos internetiniu parduotuviu zinau www.gringrin.lt, as ten perku, bet yra man atrodo ir daugiau. Siulau nepulti smerkti,kurie nevalgo kaip jus, pameginkit pasidometi, apsisviesti ta tema ir meginti ant saves. Jei nepavyks, ar nepatiks, tik tuomet sakykit, kad kazka darau blogai :) Iki pat siol, jau keli metai as jauciu, kad man tai yra tai, ko as ilgai norejau ir ieskojau. As pagaliau vel gyvenu ir dziaugiuosi puikia sveikata ir figura :)  Jei kils klausimu, rasykit, butinai pasistengsiu visoms padeti :)

3

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Be mėsytės ir ... gyva :)))

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Kaia