Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Be mėsytės ir ......

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-01-30 01:48

Na mano šeimyna ,nė dienos be mėsos :lux Aš neįsivaizduoju kaip žmonės gali gyventi be mėsiškų patiekalų :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-01 19:14

Imanoma isgyvent be mesos,tikrai. Bandziau tai,bet tik kad tai organizmui nenaudinga,tai tikrai. O juolab,vaikams. Man graudu girdet,kaip Sati su pasididziavimu kalba apie tai,kad jo vaikas nezno mesos skonio. Nezino kas tai yra. Nu,jei ptas ta praktikuoji,nereikia velt i ta pati mano akimis ziureint s... Vaikus. Kasdien mesos nevalgom,bet tarkim karta per savaite ar reciau/dazniau,tai yra btina. Tas pats kad nevalgytum pieno produktu,kuriuose gausu kalcio.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-01 20:33

papildysiu Trivaikę :aštriadančiai
žiūrėjau filmą "kai mes dar nevaldėme žemės" ir tokia išvada :jei pirmykščiai žmogėnai nebūtų ėdę mėsos, tai nebūtų vystęsi ir didėję smegenai, nes mėsą pirmą reikia susimedžiot , po to išmąstyti , kaip ir kuo grobį išmėsinėt.
man norisi mėsos , bet geriau jau ji augtų ant medžių

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 17:52

MAn tiesiog kazkada buvo tarpsnis kai net ir labai noredama nevalgiau mesos. Ir vis dar gyva

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-04 08:52

[quote=ZARAZA]mesos vaikam reikia -tai protinu,bei nepakeiciamu amino rusciu saltinis,tik labai apsisvietes vegetaras gali sakyti ka valgant ir kokias kiekias organizmas gauna butina amino r.doze,bei mikroelementu,vitaminu kieki.ANT VAIKU siulyciau "SVEIKOS" gyvensenos eksperimentu neatlikineti[/quote]

Dėkoju už pasiūlymą Grįšiu namo šiandien ir pareikšiu vaikui: dėdė zaraza forume sakė, kad tu be protinų nuprotėsi ir nevaidink čia labai apsišvietusio, be to. Kad būtų įtikinamiau, dėdės avatarą atsispausdinsiu ir parodysiu.

:valio :valio :valio ir valgysim pietum karbonadus :valio :valio :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 15:07

Sveistinio popieriaus yra visuose prekybos centruose prie foliju, kepimo maisu ir panasiu dalykeliu.. jis dar vadinamas kepimo popieriumi...

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-02 18:03

Tai visa vegetarybės tema išsisėmė vienkartiniu varškės apkepu vietoj austriškų šokoladinių bandelių su kumpiu? Nejau vien mėsėdės liko?

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-02 18:41

Kiek žinau čia daug tokių, tik bijo prisipažint kažko tai.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-02 20:41

Siaip as ir prie mazai mesos valganciu. valgom retkarciais, bet tik vistiena, o ir pavalgius viena karta, kitas kartas nukeliamas neribotom laikui. Kazkaip blogai mums po jos. O del to, kad negaunama visu reikiamu vit. vegetarai, tai cia jau tikrai ne tiesa. Nebent visa gyvenima zmogus valge, ir viena diena nusprende staiga nutraukti, tuomet, gal jam ir truksta ko nors. Siaip, kai paauglystei valgiau mesa, mano Hemoglobinas vos 100 siekdavo, o kai nustojau, tai zemiau 130 nera buve. O ir siaip zymioai egraiu jauciuosi, ir kai turesim vaikeli, tai jam irgi nekisim jos, kai paaugs gales pasirinkti, bet mazam tai tikrai ne, nera ko apkrauti organizmo.

Zinoma labai svarbu gauti pakankamai baltymu, bet juk tiek riesutu visokiu, ankstiniu, na, gal truputi brangiau vegetarui, bet, kad galima sekmingai gyventi, tai tikrai!

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-02 20:52

QUOTE(AuNore @ Nov 2 2006, 08:41 PM)
kai turesim vaikeli, tai jam irgi nekisim jos, kai paaugs gales pasirinkti, bet mazam tai tikrai ne, nera ko apkrauti organizmo.

Iki trejų metų nė vienam nedaviau. Ir nieko: gyvi, o sveikumo tokio retas vaikas yra.
Dukra dabar gan retai, bet paukštieną valgo, sūnus kiek dažniau mėsytės nori. Nieks ir nedraudžia.

Va, tik gydytojos požiūris nustebino: jei dukros besilaukiant prieš 12 metų žiūrėjo kaip į nežinia ką ir vis kraują nuleidinėjo tikrinimui, dabar labai normaliai reaguoja ir jokių bėdų dėl vegetarinės mitybos nemato. Ai, hemaglobinas žemiau 130 nebūna (aišku, nesu tikra, kad į nėštumo pabaigą toks liks, bet mažakraujystės irgi nesibijau).

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-03 08:57

QUOTE(AuNore @ Nov 2 2006, 09:42 PM)
Pritariu, Ryte, tavo poziuriui, sveikatos tau laukiant 

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-03 11:09

Mėsos valgau labai mažai - bet va vyras mano tai tikras mėsos megėjes , ją kasdien galėtų valgyti

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-06 09:35

QUOTE(Svajukė @ Jul 7 2004, 10:51 AM)
Visa laimė,kad pyragų kepimas man - malonumas.  8)
[right][snapback]4567[/snapback][/right]

Dabar galvoju

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-06 09:44

QUOTE(išalkusi @ Nov 6 2006, 09:35 AM)
Dabar galvoju

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-21 21:28

QUOTE(AuNore @ Nov 2 2006, 08:41 PM)
...Siaip, kai paauglystei valgiau mesa, mano Hemoglobinas vos 100 siekdavo, o kai nustojau, tai zemiau 130 nera buve...

Zinoma labai svarbu gauti pakankamai baltymu, bet juk tiek riesutu visokiu, ankstiniu, na, gal truputi brangiau vegetarui, bet, kad galima sekmingai gyventi, tai tikrai!
[right][snapback]368576[/snapback][/right]

Teisingas pastebėjimas, mums su žmona gydytoja irgi kelis kartus tyrimus kartojo, nes negalėjo patikėt, kad nevalgant mėsos hemoglobinas ties viršutine riba.

O dėl baltymų tai nėr ko taip smarkiai jaudintis. Šiuo metu jau pasigirsta blaivesni balsai, kad šiuolaikinė mityba persotinta baltymais. Baltymų ne taip jau mažai tiek paprastose grūdinėse kultūrose, tiek daržovėse.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-22 09:25

QUOTE(Ryte @ Nov 2 2006, 07:52 PM)
dabar labai normaliai reaguoja ir jokių bėdų dėl vegetarinės mitybos nemato. Ai, hemaglobinas žemiau 130 nebūna (aišku, nesu tikra, kad į nėštumo pabaigą toks liks, bet mažakraujystės irgi nesibijau).  ), galbut del to kraujas ir nesilpsta.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-23 18:47

QUOTE(Lex @ Nov 22 2006, 09:25 AM)
Nemazai gelezies yra grikiuose (vat sitas maistas man patinka

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-23 21:18

QUOTE(Lex @ Nov 22 2006, 09:25 AM)
As neseniai tikrinausi krauja, tai hemoglobinas 131 buvo, nors siaip vistienos valgau kartais, bet bendrai paemus mesos beveik nesinori. Nemazai gelezies yra grikiuose (vat sitas maistas man patinka

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-30 15:50

QUOTE(zefyras @ Nov 23 2006, 10:18 PM)
aš mėsos nevalgau, o hemoglobinas 139 

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-26 00:46

as irgi mesos nevalgau . ir zuvies beveik ne - na bent jau stengiuosi nebent esu tarp visisku mesedziu, tai tada kad nesukelciau pyksio ir pasipriesinimo zuvyte trenkuosi, bet pati jos negaminu...
bet valgau pieno produktus ir kiausinius...

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Be mėsytės ir ... gyva :)))

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Sūnus