Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Be mėsytės ir ......

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 11:51

Nagi,mamytės.Nejau kasdien mėsytę kremtat? O gal ir be jos galima? Nesakau,kad kiekvieną dieną, bet... Kuo ją pakeičiate? Ką nemėsiško labiausiai šeimyna,vaikučiai mėgsta? :roll:

Aš pati jau n metų be mėsos sėkmingai gyvenu. Vaikams iki 2-3 metų nieo mėsiško nedaviau. Kai paragavo,dukra kurį laiką mėsytės,dešrytės vis norėjo,bet gal nuo 5 metų tai būna ypač retai. Sūnus karts nuo karto mėsytės užsinori. 8)

Mano ar ne mano įtaka,kad šeimoje vis tik labiau mėgiami varškės, daržovių patiekalai ir saldumynai. Be jų niekaip negalim nė vienas. Visa laimė,kad pyragų kepimas man - malonumas. 8)

Na, o ką apie save papasakosit? :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 12:52

Aš esu visiška mėsėdė, galėčiau valgyti vien tik mėsą ir nepavargti

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-13 23:50

mėsą ne kiekvieną dieną kremtam, bet esu mėsaėdė ir vyras mano mėsaėdis ir vaikai mūsų mėsaėdžiukai.
Loreta, pasidalink patirtim, ką ten gamini iš varškės ir daržovių t.t :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-14 12:25

Ko jūs, mamakos, Loretos klausinėjat - iš proto išeit galima, šiandien visą rytą jinai man, neėdusiai, apie pyragus ir skaniausius jau surytus apkepus online pasakojo, vos artimiausios parduotuvės neapiplėšiau :twisted: :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-14 12:33

As gal ir galeciau be mesos.O mano vaikai net nezianau kiek jie megsta mesa. Siaip tai mes viska valgom. Nors gerai pagalvojus,gal galetumem ir maziau mesos naudot.O del saldumynu tai musu seimoje ir tas pats,visi juos mylim ir be ju negalim

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-18 18:55

Aisku, kad galima. Visa ziema kepiau Loretos moliugini ir daugiau valgyt nenorejau nieko.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-18 19:15

Kad jūs kur visos sustorėtumėt nerealiai, Loretos pyragų pririję :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Čia žmogas kankiniesi, kalorijas su kalkuliatorium tarškini...nu - 2 kg per savaitę, gal per kitą dar tiek pat, ale kokios kančios...o čia, kada neužsuksi - apie Loretos pyragus...
O tau, Dietulia, jau vien pagal nicką derėtų apie dietas, o ne apie pyragus ir apkepus kalbėti !!!!!
Bubububu

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-18 20:11

[quote=Dietulia]Loreta, imesk kur nors varškės apkepo receptą. Ačiū.[/quote]

Ech: rašiau rašiau ir išsitrynė receptas.Ui tą Trivaikę su jos pavydais ir raganiškomis galiomis :twisted:

Bet,kartoju : VARŠKĖS APKEPAS

0,5 kg varškės (man skaniau,kai ji riebesnė :wink: )

stiklinė pieno,

stiklinė manų kruopų,

5-6 kiaušiniai,

razinų sauja-dvi (galima ir itokių dž.vaisių)

pora šaukštų cukraus,

gabalėlis sviesto

Manus užpilti pienu ir leisti 15-20 min pribrinkti. Išplaktus su cukrumi kiaušinius atsargiai įmaišyti į trintą varškę. Įdėti pamažu maišant manų kruopas, džiovintus vaisius ir visą masę pilti sviestiniu popieriumi iškloton formon. Kišti 160 -180 laipsnių karštumo orkaitėn ir apkepti apie 30-40 min. Ištrauktą apkepą aptepti sveistu ir dar kokias 15 min pakepti,kol gražiai pagels. O tada skanaus. 8) Kam su grietine,kam su uogiene, kam su plakta grietinėle ar Gabrielės kremu (grietine,plakta su cukrumi)? :wink:

P.S. Trivaike,nuo mano pyragų nestorėjama: juk matai,kad ne. :wink: Beje, man skaniau,jei vietoj pieno manus mirkau grietinėlėje.

Dietulia, tai dabar visus metus maitinsies apkepu ar lauki naujo moliūgų(cukinijų) derliaus? :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-19 09:08

Melage,tai - kepimo popierius,kuris klojamas,kad skarda neprisviltų. Tačiau galima formą ištepti sviestu,pabarstyti džiuvėsėliais ar šiaip kokiais trupiniais ir kepti. Man paprasčiau su tuo popieriumi: ir apkepą,ir pyragus,ir sausainius kepu su juo.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-19 10:34

Klausyk, Trivaike mieloji. Tu dar dristi kokias tai kalorijas skaičiuot??? Tu gi džiūvesis!!! Kaip tau ne gėda! :evil:
Mano nickas toks todėl, kad aš kudėju, dietinėjuos ir pan. Nu bet noriu aš to varškės apkepo. O pyragas tai išvis pasaka. Va dar tau ant pykčio paparašysiu, kad Loreta daugiau receptų įdėtų. Šeimą irgi reikia pamaitint. Uh pavyduole barškančiais kaulais. :mrgreen: Nu palauk pamatysiu aš tave... :evil:

Loreta, būk gera įdėk daugiau nesudėtingų ir skanių patiekalų receptų. Tik didelėm raidėm, kad Trivaikė matytų ir jai seilė tįstų. :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-03 18:41

nevalgiau mėsos gal kokius du ar tris metus. viskas baigėsi mažakraujyste ir visais iš to išplaukiančiais nusilpimais ir 10 kg antsvorio :shock: . pradėjau gert geležis visokias, valgyti mėsytę, tai susitvarkė viskas greitai, ir kilai patys nukrito :)
tai išvados būtų tokios - norint nevalgyt mėsos, reikia labai prisižiūrėti mitybą, o tam reikia laiko ir pinigėlių. ir kantrybės. o to aš neturėjau :mrgreen:

dabar mėsytę kiekvieną dieną valgau. vyras irgi. neišeina kitaip, organizmas reikalauja :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-04 21:41

vis pamirštu parašyt, jog labai skanus varškės apkepas gavosi, Loreta.Aš dariau dvigubai daugiau visko:iš 1kg varškės, nes pas mane nemenkai chebros buvo
tai kur tas žadėtasis moliūgų, cikinijų ir kitokių agurkų apkepas

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-05 16:59

QUOTE(Melagė)
tai kur tas žadėtasis moliūgų, cikinijų ir kitokių agurkų apkepas

Pyragas jis, ne apkepas,Melage. :wink:

MOLIŪGŲ PYRAGAS

0,5 kg moliūgo (cukinija irgi labai gerai tinka)
2 kiaušiniai,
3 stiklinės miltų (arba 9 pilni šaukštai)
pusė stiklinės aliejaus (man labiausiai su Vilniaus raudonu,karotino turinčiu, patinka),
artypilnė stiklinė cukraus,
šaukštukas kepimo miltelių,
razinų ar kitų dž. vasių pagal skonį (aš dedu daug,nes labai skanu tada)

Moliūgą sutarkuoti per vidutinio smulkmumo tarką, dėti kiaušinius,cukrų, aliejų ir išmaišyti. Pilti miltus,kepimo miltelius ir vėl išmaišyti.Dabar beliko suberti džiovintus vaisius ir šauti 160 laipsnių karštumo orkaitėn (prieš tai į formą įdėjus,riešutukais papuošus ar kokoso drožlėmis apibarsčius). Po geros valandos galima skanauti. 8)

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-20 15:25

Musu maisto racione mesa ne daug kur dominuoja, nevalgom jos kiekviena diena. Taciau negaleciau pasakyti,kad nevalgom jos isvis. Daugiausia skanaujam darzoviu,makaronu patiekalus,visokiu apkepuku,idarytu darzoviu patiekalus....

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 16:30

Na, aš tai beveik kiekvieną dieną valgau mėsą, ypač žiemą. Vasarą tai kartais daržoves valgom. Kai grįžtu vakare po darbo, tai kartais daržovyčių neužtenka. Pradžiai pavalgai jų, o paskui vėl ieškai mėsos.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 16:57

O aš jei mėsos nepavalgau, nesijaučiu valgiusi

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 19:52

Jei jau kokią dieną negaminu nieko iš mėsos, tai vis tiek lendu į šaldytuvą dešrytės, kumpio ar lašinukų paskanauti. Neina be mėsos ir gana. O mano vaikas tai galėtų kokią savaitę tik blynus valgyti, paskui gal ir atsibostų.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 21:33

mesa labai megsta mano vyras.valgo jos labai daug ir labai ivairios.
as nelabai ja megstu...ypac nemegstu riebios,kai,pvz.,nuo kokio kepsnio taukai varva...siaubinga. :shock: kartais mesytes norisi,bet tai turi buti liesa virta ar troskinta mesyte :wink:
o vaikui stengiuosi duoti kiekviena diena.vistik auganciam organizmui ji reikalinga(baltymai,nepakeiciamos aminorugstys...).kai paaugs,gales pasirinkti,valgyti mesa ar ne :wink: o kol dar maza,tai nuspresiu vis delto as.tai va....beje,mesa ji valgo labai noriai!..

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 17:13

Vat as irgi galiu blynus,kosytes,salotytes kirsti.aisku,sumustiniams kupis ir desryte vis tiek lieka,bet kiekviena diena is mesos negaminu. Bet veliausiai kas trecia diena vistiek pasilepinam kepsneliais Nors jei gyvenciau viena,tai turbut ir bejos issiversciau. Gal.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-30 01:41

mesos vaikam reikia -tai protinu,bei nepakeiciamu amino rusciu saltinis,tik labai apsisvietes vegetaras gali sakyti ka valgant ir kokias kiekias organizmas gauna butina amino r.doze,bei mikroelementu,vitaminu kieki.ANT VAIKU siulyciau "SVEIKOS" gyvensenos eksperimentu neatlikineti

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Be mėsytės ir ... gyva :)))

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Deimante