Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų subtilybės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-23 13:44

kad su vynu taip pat girdejau kad is jo tik actas lieka,na nebent pirkti tikrai gera,brangu vyna,o kazi brendis issilaiko?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-23 16:36

Oi Gviduti tikrai smagi šventė pas jus vyko, labai šauniai buvo suorganizuota. Sėkmės ir toliau planuojant šeimos renginius.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-23 17:05

Otai,Brazde,tu jau po savo sventes?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2009-08-23 17:45

jau jau

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-23 18:16

na del to kad turinys neaisku koks liks, siaip man nesvarbu, man tai ideja rupi :) as tikiuosi islaikyt ta sampana iki 18 gimtadienio, perduot jam paciam toliau laikyt, kad ir visa gyvenima :D man tai butu gaila ji atidarineti :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-08-23 18:17

brazde 2009 08 23    

Oi Gviduti tikrai smagi šventė pas jus vyko, labai šauniai buvo suorganizuota. Sėkmės ir toliau planuojant šeimos renginius.

oi dekui brazde :)

daba tavo ispudziu ir nuotrauku laukiam :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-23 18:34

laurike 2009 08 23    

kad su vynu taip pat girdejau kad is jo tik actas lieka,na nebent pirkti tikrai gera,brangu vyna,o kazi brendis issilaiko?

Iš vyno actas lieka jei butelis buvo pradarytas ir ilgai laikomas, ar skilęs ir nepastebėta, jei niekas nepažeista ir oro negauna tai tikrai actu nelieka  

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-24 09:12

kadangi nelabai ka gaudausi tose krikstynose tai pasakykite kur cia esme ir kokia prasme vaiko krikstas ir vynas, sampanas arba brendis? kam reikia svaigius gerimus dovanoti kriksto tevams arba paciam vaikui kad sulaukes 18 isgertu? o kodel vietoj gerimu neatidarote vaikams banke sastaiku y kurias visi tegul kas menesy ar kas metus vestu pinigus, o vaikas sulaukes 18 turetu apvalia sumele? cia tik siaip mastau ir svarstau kodel reikia daryti vienaip, o ne kitaip?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-24 09:16

Dažnai dovanoja šampaną ar ką kitą, bet kodėl ir nežinau, mes savo krikšto sūnui nenešėm jokių butelių, o sumokėjome už kavinę saskaitą  

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-24 09:22

pareigune 2009 08 24    

kadangi nelabai ka gaudausi tose krikstynose tai pasakykite kur cia esme ir kokia prasme vaiko krikstas ir vynas, sampanas arba brendis? kam reikia svaigius gerimus dovanoti kriksto tevams arba paciam vaikui kad sulaukes 18 isgertu? o kodel vietoj gerimu neatidarote vaikams banke sastaiku y kurias visi tegul kas menesy ar kas metus vestu pinigus, o vaikas sulaukes 18 turetu apvalia sumele? cia tik siaip mastau ir svarstau kodel reikia daryti vienaip, o ne kitaip?

esme ir prasme,kas kaip nori tas isgalvoja.bet manau visai smagu,kai po 18 metu atidarai ta sampano buteli.juk tiek metu issaugota,.as niekam nedovanojau,ir nesu gavusi,bet manau visai gera ideja.

2009-08-24 09:35

bet vaivorykste, ysivaizduoji atidarai banko saskaita 18 sulaukus , juk issaugota tiek metu ir dar tiek prikaupta...  uz mokslus susimoket gali, buta nusipirkt gali, galu gale y kelione isvaziuoi aplink pasauly gali - vaja buciau dekinga turbut visa gyvenima savo kriksto tevams uz tokia dovana. juk krikstateviai irgi ysipareigoja aukleti auginti zmogu ir padeti jam atsistoti gyvenime ant koju... nu pasvajoti gera  ir nesinoretu man jokio sampano ar vyno, kury atidrius dar pasirodytu kad jis actu pavirtes (kaip kazkuri mamyte minejo apie tai)... nes tas butelis trapus ir laikinas dalykas, o paskui nusivilti belieka kad sitiek metu saugotas, o gavosi snipstas...

2009-08-24 09:42

pareigune,teisingai pasakei-GERA PASVAJOTI.sunku rast tokius kriksto tevus,kurie atidarinetu banke saskaita ir dar pravedinetu pinigu

2009-08-24 09:51

vaivorykste 2009 08 24    

pareigune,teisingai pasakei-GERA PASVAJOTI.sunku rast tokius kriksto tevus,kurie atidarinetu banke saskaita ir dar pravedinetu pinigu

taip sunku, bet niekas netrukdo iekoti paciu geriausiu... nu taip, man sitoj temoj vistiek bus daugiau klausimu negu atsakymu... cia taip mamytes graziai dziaugesi krikstynu sventemis, dikutavo rimtai, o as su savo nesamonem ir pasvajojimais... :) bet as labai tikiuosi kad ateis diena ir krikstas bei visos su juo susijusios tradicijos man nebus mistika.

2009-08-24 09:57

gerai,jei tavo tarpe yra kur ieskoti,bet as ir po siai dienai niekaip nesurandu krikstatviu.ne visi nori prisiim ti tokia pareiga.man nereikia tu saskaitu banke kad atidarinetu.man uztektu,kad vaiko nepamirstu ir per gimtadieni ,velykas ir kaledas prisimintu.turtu mano vaikams nereikia is kitu geroves.tevu pareiga yra islaikyti vaikus.o jau kas nores,tas visada gali prisideti. cia mano tokia nuomone.

2009-08-24 10:01

vaivorykste, nera mano pazystamu tarpe ir tokiu zmoniu... cia tik ysivaizduokim ir pasvajokim apie geriausius variantus... o kriksto tevu pareiga ne vaika prisiminti per gimtadieny ar kitas sventes, o kirkscionisko gyvenimo mokinti ir aukleti pagal baznycia. stai krikstateviu pareiga...

2009-08-24 10:04

kriksto tevai tikrai vaik neisaukles.tuo labiau jei jie uzsieny ir per metus kriksto vaika mato tik pora kartu.arba dar reciau.krikstateviu pareiga pasirupinti vaikuciu,jei vaiko teveliams kas nutiktu.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-24 11:39

as norejau atidaryti saskaita banke kriksto proga,bet nusprendziau kad atidarysiu metu proga,ir pirmas inasas bus tas kur moka uz vaikucius 97lt kas menesi,as ju nelieciau visus metus,tai dabar idesiu i kaupiamaja saskaita,dar plius jei kas pinigeliais dovanu atnes,tegul jie ir auga ten iki 18 gimtadienio,tures is ko paskui atsvest 18-taji

2009-08-24 13:05

apie saskaita ir as pasvajojau.... aiksu nesvajojau kad kuminai atidarytu, siais laikais butu per gerai, masciau pati....

bet kazkurioj temoj buvo diskusijos, berods kur draudimus apkalbejom, o kus garantija kad po tum 18 metu ta suma kuri susikaus ir bus to verta? o jei pinigai keisis ir jei bankai bankrutuos? cia tiesa sakant ilga diskusija, daug pliusu ir daug minusu :)

2009-08-24 13:12

ta banko sakaita nebent tevai gali atidaryti ,bet tikrai ne kuminai.nereik per daug noreti kad saskaita atidarytu.nores,tagu duoda pinigeliu,o tada jau dekit i saskaita.tai kita kart dar ir islaikymo kas uzsimanys.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-24 13:17

aš savo pirmagimei esu padarius kaupiamąjį draudimą tik va galvoju nutraukti, nes naudos mažai. kas mėnesį dedi, o po metų dar tokius mokesčius nuskaičiuoja, kad eikit sau... ir nieko toj saskaitoj nebelieka.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

7

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų subtilybės

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Ignas