Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų subtilybės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2005-10-14 16:59

gražu tai tikrai.
o tie žodžiai-iš lūpų į lūpas,taip ir keliauja per visus

jei kas norės,turiu dar kažkokių gražių žodžių,tinkamų į atvirutę ar albumą rašyt

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-17 13:04

Tikrai labai gražūs žodžiai, o mes perskaitėm viename žurnale, kad galima sulankstyti puoperinius laivelius , ant jų užrašyti linkėjimus ir leisti upen, labai gražu žiūrėti buvo, kai laiveliai plaukė vis tolin ir tolin

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-17 14:17

Na, pas mus krikštynos praėjo linksmai ir smagiai.
Krikšto tėvai buvo mano pusbrolis ir pusseserė(tarpusavy jie brolis ir sesuo).
Krikštamotė labai atsakingai žiūrėjo į savo pareigas-pas siuvėją iš mano pirkto lino pasiuvo nuostabią skraistę, pati dekoravo siuvėjos padarytom gėlytėm, žvakei papuošimą taip pat iš lino ir tų gėlyčių darė.Padarė mano mažės rankytės ir kojytės atspaudus moly, dailininkas pažįstamas uždėjo glazūrą, po to autobusu siuntė į Vilnių krikšto tėvui, šis rėminimo firmoj rėmino.
Man draugė iš Anglijos parvežė tokį mažą albumėlį įdomiais viršeliais, tai jame prašiau svečių įrašyti linkėjimus Ulai krikšto proga.
Mes dukros krikštatėviams, močiutei(tik vieną turim), proseneliui(t.p.tik vienas) dovanojom puodelius su Ulos nuotrauka, krikšto data ir užrašu "Podžiui-Ula", "Podei-Ula" ir t.t.

Tiesa, mergaitei ant galvos nedėjau jokių juostų ar kepurytės,o iš smulkių baltų chrizantemų ir "miglos" nupyniau vainikėlį.

Dar labai nustebino krikšto mama savo idėja papuošti bažnyčią žvakėmis ir mažomis gėlių puokštelėmis. Mes nieko apie tai nežinojom, todėl vos neapsiverkėm pamatę tą grožį.
Tą dieną kartu buvo ir mūsų santuoka. Viskas vyko mišių metu, kuriose dalyvavom tik mes ir mūsų svečiai.

Šventėm sodyboj tam pačiam miestely, kur bažnyčia. Ta vieta mums nepriklauso nei pagal gyv. vietą, nei pagal parapiją. Tiesiog ten išsirinkom sodybą ir sprendėm ką su bažnyčia daryt, kad nereiktų vcažinėt, tai savininkas sodybos pasiūlė vietoj daryt, apžiūrėjom-labai kunigas patiko-toks jaunas ir "nestandartinis".

Kai pranešėm savo artimiesiems apie vitą, tai buvo klausimų kodėl ne savo miestely, kodėl ten...Nesigailiu nei trupučio, kad taip pasirinkom-ir patogu, ir labai smagu buvo. Apeigos gražios ir iškilmingos, be jokio konvejerio. Kunigas krikšto tėvui davė skaityt Skaitinius Mišių metu-tikra ir nuoširdu buvo.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-29 13:22

na keletas tokiu idomesniu:

atejus prie stalo, kudiki atsinesa kriksto mama (berniuka), perduoda ji tevams, sakydami kad grazina vaika jau krikscioni, tevas vaika palaiko virs vaisiu stalo - kad turetu ka valgyti gyvenime; kriksto mama visu (!!! ;) svecius vaisna saldainiais, kad gyvenimas butu saldus; bunant prie baznycios, ar jau prie kavines - butinai krikstatevis su kudikiu turi pastovet ant akmens, kad dantys stiprus butu.

jau prie stalo, krikstateviai iteikia kriksto dokumenta tevams, taip pat turetu padovanoti muila - kad butu svarus, kruopu - kad turetu ko valgyt ir cukraus - kad maistas butu gardus.

dar krikstateviai turetu iteikti buteli, kuri reiktu saugoti iki vaikui sueis 18 metu. na mane krikstatevis sveikino kaip mama, kad pagimdziau jam krikstasuni - iteike geliu puokste, o krikstamote pasveikino teveli ir iteike vyno buteli - kad turetu kuom vaisinti krikstasunio draugus ir krikstatevius.

mociutes turejo padainuot lopsine ir gavo nuo krikstateviu po ranksluosti; seneliai gavo po taupykle - kad anukui pinigeliu pataupytu.

mes savo ruoztu pasveikinom krikstotevus ir padovanojom jiems marskinelius su krikstasunio nuotrauka ir uzrasu "mano krikstasunis", pasveikinom mociutes - padovanojom joms puodelius su anuko nuotrauka, o seneliams po kepurele su uzrasu "senelis" ir su tiek zvaigzduciu, kiek turi anuku (berniuku) kiekvienas.

na dar krikstateviai (atminimui, vietoj visokiu kryzeliu, sauksteliu ar grandineliu) padovanojo didele pasaku knyga, joje buvo irasas, kad pasakeles skaitytu, o kol nemoka skaityti - kad teveliai pasizada tai daryti (turejom tai patvirtint parasais)

taip pat padariau sirsiu medaus ir idejus i tyreliu indelius visi turejo paragauti "kudikio maistelio" (uzdejau etiketes su meskiukais ir uzrasu "tyrele" ;) .

na ir paskaiciau priesaika krikstateviams, pridesiu ja, gal kazkurie punktai tiks ir jums (musu krikstatevis gaisrininkas, tai suprasi ka reiskia kai kurie punktai )

kas dar.....

galima nupirkt pora heliniu balionu, ant ju sveciai gali uzrasyt palinkejimus (pvz: meiles, laimes, pinigu....) ir juos paleist i dangu.

duot sveciams knygele, i kuria jie paraso sveikimus, linkejimus. taip pat knygele, i kuria pasizada kazko vaika ismokinti - pas mus sis dalykas buvo sujungtas su "loterija-suliniu", sveciai trauke "prizus' kurie parode, kuom tures pasirupinti auganciam vaikui. pvz - sasiuvinys- skaityt rasyt, piestukai - meniniu issilavinimu, kamuolys - sporto issilavinimu, masinyte - ismokyt vairuot, saukstas, puodelis- padet maitint, plaukimo akinukai- ismokyt plaukt, mikrofonas- muzikiniu issilavinimu....galima dar visokiu prigalvot, sukos- kad butu grazus, susisukaves, stilingas...

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-13 19:49

Gal mamytes nauju ideju parasytu, planuojam merginas krikstyt. Labai idomu ka veiket prie stalo, kokius isakus krikstateviams raset ir t.t. Laukiu

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-03 22:58

vat kelkim sita tema i virsu ir kalbekim apie krikstynas, juk sita tema kaip ir apie ta paty kur kad kalbejom anoj temoj, tik ta tema Drugelis uzdare,puspaliai pasibaige :)

tai va cia sukelsim savo foto po krikstynu na ir aisku pries ka ruosiames parodykim :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-08-05 17:57

nu kur dingot krikstynu aptarinetojos?????

niu as toliau jum rodau savo planus krikstynu :D

va siandien parsinesiau jau pagamintus krikstateviu kaklaraiscius :)

Krikštynų subtilybės

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-05 18:00

nu tuoj ir as parodysiu kaip kumai atrode su marskineliais dovanotais,ir torciuka parodysiu koki buvom uzsisake

2009-08-05 18:01

Krikštynų subtilybės

2009-08-05 18:02

Krikštynų subtilybės

2009-08-05 18:04

Ot gaila kuma ne visa matosi,na bet esmej vistiek daug maz supratot apie ka as cia

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-05 18:04

Oje kokie gražumynai nai nai nai

2009-08-05 18:05

Saunu gviduti,bet jauciu kad jus labai jau prabangu ta baliu darysit,ar daug zmoniu dalyvaus?

2009-08-05 18:05

nu super duper :)

o mes torta uzsisakem vakar toki automobili su parsiukais :D o kuma uzsake krikstynu torta su lele kazkoki, turesim du fainus tortus :)

2009-08-05 18:15

Mes tai tokia vakarienę darom turėsim kokia 16žmonių ir čia visi artimiausi.Bažnyčioj atbūsim ir nueisim į fotoatelje keletą kadrų padarysim. Torta krikšto mama užsakė tai aš jau nebeužsakinėjau. Manau dar keletą žaidimėlių sužaisim prie stalo. Va taip ir paminėsim dukros krikštynas.

2009-08-05 18:25

brazde pas mus taip pat buvo,tik mes ne i fotoatelje ejom o fotografe susiradom uz labai nedidelia kaina(butumem pasidariusios 2pozas fotoatelje,o dabar gausim 4GB nuotraukyciu is kuriu atsirinksim kokias norim pasidaryti ir DVD mini filmuka),o nuotrauku grazumas

2009-08-05 18:33

aš įsivaizduojų kad gerų jau kadrų pridarėt

2009-08-05 18:38

laurike 2009 08 05    

Saunu gviduti,bet jauciu kad jus labai jau prabangu ta baliu darysit,ar daug zmoniu dalyvaus?

oi ne laurike tikrai nebus prabangus balius :D   zinai kai didele seima niekur neisvengsi didelio burio per baliuka

o is ko tu nusprendei kad pranbangus?

zinai pas mane 4 broliai (3 su seimom po 2 vaikus) vyro brolis su seima (2 vaikai) seneliai 4 asmenys, kaimynuose mano kuminas gyvena o jis turi 2 mergaites tai negalejom nepakviets nes jom gvidas labai patinka ir dar mano pussesere su mergaite, tai va ir visas balius, ir nenorint zmoniu gausybe gaunas :D

o del akciju atrakciju as pati jas organizuoju man tai patinka ir kazkiap nenorisi eilinio susirinkimo prie stalo pasedejimo :)

2009-08-05 21:55

Gerai kai didele seima,smagiau gyventi

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-05 22:00

laurike 2009 08 05    

nu tuoj ir as parodysiu kaip kumai atrode su marskineliais dovanotais,ir torciuka parodysiu koki buvom uzsisake

kur sakeisi torta?

3

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų subtilybės

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Miglė