Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų subtilybės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

12

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-04-07 14:54

nu tada jau liuks ir gimtadieniai ir krikstynos.  darne lt gyevnat tai is vis puiku..... ger jum krikstynu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 58

2010-04-07 16:20

Dangaus zibintu bandykiteužsakyti internetu pigiau iseina

http://public.fotki.com/geinaaa/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 31

2010-04-07 16:51

aciu tau labai sandriukai,o kur inretnete butu galima ju uzsisakyti?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-04-07 18:57

ivesk o google dangaus zibintai ir ismes...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 58

2010-04-07 22:33

amberiute 2010 04 07    

aciu tau labai sandriukai,o kur inretnete butu galima ju uzsisakyti?

Taip per google tik nepatingekit pajieskoti nes kainos skiresi Tiesa Kaune yra prie urmo sandeliai ten girdejau kad galima fejerverku visokiu nusipirkti ir tame tarpe nebrangiu

http://public.fotki.com/geinaaa/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-05-29 13:51

Sveikos, neuzilgo mano dukrytes laukia si puiki svente, ir noriu padaryti jaj krykstukes laikrastuka, bet nelabai zinau kaip tai padaryti, gal galit padet, atsiuskite kasnors pavyzdeliu i emaila. ugnegrigonyte@yahoo.com     buciau labai dekinga :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2010-05-29 14:48

sveikos mamytes,mes irgi greit krikstysim suneli.birzelio 20 d.per vyro gimtadieni.kvietimai jau padaryti sveciams dovaneles prisiminimui uzsakytos,baznyce ir restoranas kalnuose uzsakytas liko tik rubelius susipirkt ir busim pasiruose.tiesa dar pas fotografa turim nueit

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-01 09:17

labux, man taip pat būtų labai reikalingas laikraštukas please atsiųskite man kam negaila, austyte12@gmail.com, ačiū

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2010-07-01 23:37

kaip puosete stalus krikstynu puotai?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2010-07-05 14:31

na mes tai ant stalo padareme tokius mini baseinelius permatomuose stikliniuose induose, i kuriuos ideta po akmeni didesni, paskui tokiu spalvotu akmeneliu melynu ir baltu, buna pirkti toki visokiu spalvu. kiekviename inde plaukiojo koks nors didelis geles ziedas ir daug mazesniu, taip pat keletas plaukiojanciu zvakiu ir dar imetem tokiu visokiu sakeliu ir panasiai. tas sakel;es pirkau ikinej, jos buvo supakuotos i maiseli ir su citrinu aromatu. tad labai kvepejo.

cia keletas pavyzdeliu

Krikštynų subtilybės

Krikštynų subtilybės

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-07-29 18:03

Kai neturite mamytes laiko, tai krikstynu atributika galite isigyti ir namie budamos. as viska apsipirkau www.etnolietuva.lt, aiskudar ir pati dariau tokius kaip saldainiukus, papuosimus dovaneles kriksto tevams.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-10 18:32

agnette labai grazus indai su zvakemis ir gelemis.. taip jaukiai ir raminanciai atrodo :)

2011-01-11 14:20

gvidutis- superine moteris,mama esi :) saunuole kad tokias krikstynas suneliui surengei, bei sveciams. ir dovanos labai fainiai prigalvotos,padarytos, ir viduje plakatai, papuosimai..  kaip viena mamyte sake, tai ir as jai pritariu kad pabuvojau jusu krikstynose :)  dekui kad ikelei nuotraukas visos eigos  ir dar su aprasymais. tikrai esi saunuole kad prigalvojai viska, kad ir pati darei dovaneles. nera net tokiu zodziu apsakyti kokia tu liuks moteris

2011-01-16 11:54

prie pasizadejimu sugalvojau kad kazkas turetu pasizadeti padeti Gvidutei padaryti Cv ir motyvacini laiska. (nes siai man db reikia padaryti tai butu gerai jei kas pagelbetu :D ), o dovanele prie to pasizadejimo tai atspausdinciau toki prikolna motyvacini laiska, kuri radau internete :)

2011-01-16 19:10

sakykit merginos, kaip jus darete tuos visokius pasizadejimus kriksto tevams, seneliams.. ar jus darete juos kiekvienam zmogui atskirai, ar viena ta kriksto tevams isakymus idavete bendrai abiems kriksto teveliams?  gal kiekvienam zmogui atskirai, kad turetu sau prisiminimui?

2011-01-20 01:11

paciu laiku susgribau ruostis krikstynoms :D nes tiek ideju, minciu prisiskaiciau kad mano sarasas ka noreciau pati padaryti vis ilgeja ir ilgeja :D  jei viska pasidarysiu kaip noriu,tai turbut po krikstynu nenoresiu savo vestuviu organizuotis :D  reiks samdyti vestuviu koordinatoriu, nes kitaip neistempciau :D

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-20 08:28

Šaunuolė simona, pilna minčių, idėjų, nepamiršk mums savo šaunias idėjas ir įgyvendinimus parodyti Gaila , kad mažai prsijunge į diskusiją mamyčių, bet gal kas dasidės ir pasidalins krikštynų subtilybėmis 

2011-01-20 14:02

butinai parodysiu savo darbelius :) atrodo ir paprasciausius tuos saldainiu popierelius susikuriau, grazu..ale po dienos vel kazka norisi dadeti, ar ka atimti,pakeisti :D  tobulybes vis siekiu :) ale pagalvojau paprastai darysiu, nes kitus pavyzdzius kai pasiziuriu tai ojojoj kiek pribambasu pridaryta.. gal biski kuklesni mano darbeliai bus, bet man labiau prie sirdies..paprastumas, subtilumas man geriau.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2011-01-20 20:17

simona26 2011 01 11    

gvidutis- superine moteris,mama esi :) saunuole kad tokias krikstynas suneliui surengei, bei sveciams. ir dovanos labai fainiai prigalvotos,padarytos, ir viduje plakatai, papuosimai..  kaip viena mamyte sake, tai ir as jai pritariu kad pabuvojau jusu krikstynose :)  dekui kad ikelei nuotraukas visos eigos  ir dar su aprasymais. tikrai esi saunuole kad prigalvojai viska, kad ir pati darei dovaneles. nera net tokiu zodziu apsakyti kokia tu liuks moteris

aciu Simona uz gera zodi :)

saunu kad ir tau daug mincu kyla, ir darbuokis nes ir paciai bus smagu per ta svente :) as po visko dar daugiau minciu buvau prisigalvojus, vis pagalvodavau galejau dar ta ir ana pasidaryt.... bet kaip visad prituko paskutines nakties :) :) dabar pas mus seimoj dar mazyliu bus (sunenu ar duktereciu nusimato) tai reiks kazka ir man kaip tetai pamastyt.... ateinu ir as dar cia pas jus ideju pasigaudyt, tai nesykstekit pasipasakokit :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2011-01-21 18:15

http://www.smailikai.com/index.php?lt=smilies_35&page=5

va cia radau graziu drugeliu (gal netik drugeliu yra. dar neziurejau). gal kokiems darbeliu pauosimams pravers. nes tiesa sakant as kiek ieskojau tokiu va grozybiu kad nusikopijavus butu ir vaizdas geras tai sunkiai teko ieskoti.. kaikurie atsiveria su juodu fonu, bet paint'o pagalba labai paprastai galima nuspalvint kita spalva fona.. nes kiek kartu man paveiksliukai netiko vien delto kad nuspalvint fono neidavo normaliai.

12

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų subtilybės

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Sonata