Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Kažkas neįprasto...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-11-21 17:07

O kaip jums agurkas su cukrum arba medum? :roll: negaliu ziuret kai taip zmones valgo

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 06:10

labai megstu manos augintus agurkus valgyti su cukrumi ,ir desertas ir atsigaivini tuo paciu

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 10:34

Vienas iš vaikystės delikatesų Tikrai Riuta, naminiai agurkai net patys saldoki, o kai dar papildomai pasaldini.. Mhh kaip skanu

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 11:18

MAno sesuo koldunus su uogiene valgo,cepelinus irgi.As dievinu zalia farsa,man tai delikatesas.Kai buvau nescia koks skonis sokolado su lasiniais.Dabar tai i ta puse opaziuret negaliu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-23 09:57

na tikrai nenoreciau pabandyti,bet jai gyveciau negyvenamoi saloje tai gal ir valgyciau,vis geriau nei kirmeles :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-01 12:54

Parvežė lauktuvių - jauno kumeliuko mėsos dešrą. Vytinta. Skonis labai labai panašus į stirnieną, t.y. kaip laukinio gyvuliuko mėsa. Kas niekad neragavo, tačiau bus proga - neatsisakykite. Prie alaus - fantastika

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-07 13:14

kamarai astunkojai delikatesas tik kai atidaraitai tikrai kvapelis nekoksbet skonis man patinka o vyras vien del kvapo nevalgo

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-10 23:28

Sveikutes.
Mano vyras sako,kad ko gero isgyvenciau negyvenamoj saloj,nes jei tik pasitaiko proga,butinai paragauju ivairiausio lietuvio skrandziui neiprasto maisto. Megstu kinietiska virtuve. Tai nereiskia,kad lekiu i kinieciu restorana(musu mieste tik viena panasi tokio maitinimo istaiga,o ir kisene gerokai tektu paploninti). Tiesiog kartais radusi koki recetuka, eksperimentuoju namie . Seimyna pamego saldziarugste kiauliena su ananasais. Prie mesytes labai dera ivairus saldus vaisiai ir padazai. Beje,kiauliena daznai pakeiciu paukstiena.
Save kartais palepinu avokadu ir kreveciu salotomis su medumi . Dar labai gardu pekino kopustu ir mandarinu salotos.
Aisku,kad tokia egzotika ne kasdien,bet kartais,kai kazko tokio norisi...
Pavasari teko sveciuotis Olandijoje,kur mus vaisino strutiena su kazkokiomis ypatingomis zolemis paruosta pagal dar ypatingesni recepta. Buvo neblogai,bet kazkokio ispudzio nepadare-mesyte kaip mesyte,ne iki galo iskepta,t.y. puszale. Mums aiskino ,kad taip turi buti. Na,bet paragauti kazka naujo idomu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-13 17:29

O va man,kai kazko TOKIO noris,tai net nezinau ko griebtis. Finalas gaunas toks,kad prisivalgau visokio slamsto ir lieku persivalgius,bet tas noras KAZKO TOKIO vistiek like. Tik kartais jis isauga dvigubai :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-14 02:30

tu zinai as galvojau man tik vienai taip ,sukuosi sukuosi per saldytuva net bloga darosi o vistiek kazko noriu :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 15:38

As pritariu saulytei, kaip galima valgyti bulvinius blynus su kazkuo saldziu. Zalio farso nei is tolo negaliu zalio nededu i burna... Baisiau daug pavoju slypi zalioje mesoje ir ne visos jos zuva mesa atsaldziu. kai kurios bakterijos zuva tik prie aukstos temperaturos.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 15:48

O mano vyrelis valgo bulvinius blynus su obuoliene arba į grietinę prisideda cukraus,man tai net žiūrint kai jis tai valgo bloga darosi. :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 20:04

[quote=aiva]O mano vyrelis valgo bulvinius blynus su obuoliene arba į grietinę prisideda cukraus,man tai net žiūrint kai jis tai valgo bloga darosi. :x[/quote]

Skirtingi skonio receptoriai Man labai skanu pieniska sriuba su juoda duona :-E

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 20:07

[quote=emilija] Man labai skanu pieniska sriuba su juoda duona :-E[/quote]O į pienišką sriubą cukraus nesidedi? Maniškis tai dedasi ir į makaronų ir į ryžių sriubas. :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 20:10

[quote]

O į pienišką sriubą cukraus nesidedi? Maniškis tai dedasi ir į makaronų ir į ryžių sriubas.

[/quote]

Neeee! Man neskanu,kai saldziai :x O ryzius su cukrumi ir razinom,tai dar nuo darzelio megstu l:

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-12 17:08

Emilija rase, kad megsta pieniska sriuba su juoda duona, tai as irgi megstu,bet man dar reikia kad ant jos butu sviestas ir daktariska desra . Visa tai irgi nuo darzelio laiku!

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-18 14:38

na, iš neįprastų patiekalų tai matyt pirmą vietą mano meniu užima
džiovinti žiogai

o paskum jau - sraigės, varlytės...

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-19 15:59

(Lina-S @ Mar 19 2008, 10:15 AM) [snapback]584480[/snapback]

aha..valgiau žiogus...jie buvo džiovinti- draugai iš Meksikos parvežė..
tai tie žiogai su viskuo- su galvyte, akytėm, kojytėm ir šiknyte...

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-19 16:03

(Rasweja @ Mar 19 2008, 03:59 PM) [snapback]584580[/snapback]

Kaži kuo minta žiogai ir kas jų šiknytėse ? Ar jų turinys ir buvo prieskoniai ? va tik negalėč perlipt psichologinio barjero, kad paragaučiau kirmėlių arba pvz. bezdžionės žalių, karštų, dar garuojančių smegenų...

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-19 16:21

(Lina-S @ Mar 19 2008, 04:03 PM) [snapback]584583[/snapback]

ai, nesigilinau
dar norėč pabandyt jųjų (meksikoniškų) džiovintų skruzdėlių

va tik negalėč perlipt psichologinio barjero, kad paragaučiau kirmėlių arba pvz. bezdžionės žalių, karštų, dar garuojančių smegenų...

Kirmėlių nenoriu, smegenų nenoriu..Skruzdėliukų valgiau tik lietuviškų ir nedžiovintų - gyvų. Rūgšios skanios skruzdėlytės..

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Kažkas neįprasto...

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Gabriele