Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Kažkas neįprasto...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 14:15

Ka valgete ar valgote nekasdienisko, egzotisko?
Gal kam teko ragauti koki egzotiska gyvi ar augala?
As kartais megstu valgyti zalia farsa, kartais geriu zalius kiausinius...
:oops:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 14:29

Nepatarčiau valgyti žalių kaiušinių - gresia salmoneliozė. :? Žinau, nes taip užsikrėtė mano anyta. O viena draugė nedakepė (trynį skystą paliko) ir taip pat susirgo...
Mano vyras juokiasi iš manęs, kai bulvinius blynus valgau su uogiene.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 21:29

Mamytuk, ne Tu vieną žalią faršą valgai yra čia megėjų :roll: ir gogelmogel taip pat :wink:
ziviliux, aš irgi blynus bulvinius valgiau su spanguolių uogiene, bet man skaniau su grietine
vienas pažįstamas plauke laivu į Kinija , tai sakė, visas maistas buvo su kažkokiais slimokais, na tokiais šliužiukais

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 23:27

va cia tai man ragas visiskas butu .Negaliu ziuret net i alyvuoges ar kaip nors kitaip itarinai atrodanti maista. del farso tai bile ka darydama niekad neragauju, fui man. Nesuzavi manes nei austres nei krevetes nei varles ar sraiges vien pagalvojus sukyla. Blynai bulviniai su uogiene man ne naujiena, sesuo mano valgydavo su grietine ir cukrum, vyras su uogiene, ypac brukniu, bet gelezine ranka perauklejo - dabat valgo su grietine

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 20:57

Fui, jau žalio faršo kažkaip netraukia paskanaut :shock: Net sutampė visą
Atsimenu kažkada su drauge išbandynejom savo skrandžius: privalgėm daug blynų iš aguročio, tada ant viršaus karšto šokolado ir dar užsigėrėm alum kažkokiu stiprium Sakiau daugiau jokių eksperimentų su skrandziuku mylimu nepravedinėsiu :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 23:44

Labai smalsu paragauti egzotinių vaisių, kaip tik parduodama įvairiausių prekybos centruose. Tačiau nežinau kaip juos valgyti, nuo ko pradėti..
Kartais bjaurastis tampa mėgiamu delikatesu, kurio nebegali atsisakyti. Tokia situacija buvo su pirmosiomis gyvenime alyvuogėmis, pelėsiniu smirdančiu sūriu

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-22 23:34

O mes bulvinius blynus su medumi valgome...

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-31 19:35

Mano sūnus ir vyras bulvinius blynus valgo su uogiene.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-18 20:40

esu ragavusi sraigiu,keptu varliu snauneliu-visai patiko

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-06 13:20

na o kaip jums patiktu cepelinai su keciupu arba su dzemu :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-06 14:29

As esu ragavusi varliu slauneles, nors varliu is tolo bijau
Visokiausiu juros gerybiu, nes su jomis dirbau....astunkojai patys skaniausi....nemegstu austriu, jas kokias dvi dienas virskinu
esu ragavus ryklio mesos, bet iskart begau i tuoleta isvemti...gal ne kiek del skonio, kiek del istorijos kaip ja ruosia...nepasakosiu....
siule avino kiausinius-raugintus kefyre...bet as atsisakiau....nes mano rugstingumas per didelis :wink:
Mano vyrui slykstu, kai as kiaules uodega ir ausis rukytas valgau....jam tai taip neskanu...kaip ir man kai jis avies akis....pelesiu suri su uogiene, jautienos kepsni su rabarbaru uogiene, avizine kose su sukrum ir cinamonu, bei kepenine desra...as ilgai neiseiciau is pasaku namelio
Bet begalo skanu, balta zuvis su ryziais ir plakta grietinele su vynuogem,uoboliais ir riesutais...
Pirma karta kai vyras padare, maniau kad cia bus desertas...bet liepe viska kartu valgyti....
kita salis kiti valgymo paprociai....
draugai kinieciai, kviecia pasisveciuoti kinijoje ir paragauti sunienos ir gyvos gyvates mesos...as tam pasiruosusi...bet tik ne kirmeles.... gryzes vyras pasakojo, jog jie ten valgo viska...ko mes net neisivaizduojam....bet ir sake 75% stiprumo...

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-07 11:16

na as kai buvau tailande tai irgi prisiragavau visko bet tarakonu ir kirmeliu neisdrysau vien tik pagalvojus bloga darosi :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-08 00:14

, mano persikinis katinas ir gi buvo pasineses ant skustu zaliu bulviu he he...

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-08 11:19

gal as aname gyvenime buvau persikinis katinas...

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-08 11:28

Zalios bulves man irgi skanu. Vyras juokiasi kad kol jas iskepu savo norma ir suvalgau ))

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-08 17:23

Man kazkad zaliu bulbiu irgi norejosi,bet gavau kazkokiu vitaminu ir tas noras dingo

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-09 13:19

as kartais valgydavau zalias bulves bet kai apsigyvenau japonijoje taipraejo noras nes cia darzoves vien hemikalai :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-16 23:05

Na prdėjot jūs čia, tai labai egzotiškai, o paskui iki bulvių nuėjot-visai neįdomu :roll: .
O grįžtant prie temos tai iš to ką paminėjot, tai esu ragavus varlių šlaunelių, sraigių, midijų, austrių-bjauru :!: , gerai, kad vyno buvo pakankamai, tai kažkaip nuslinko viskas iki ....
O žalias faršas specialiai paruoštas į tokius maišelius kaip dešra supakuotas netgi pardavinėjamas prekybcentriuose ir nors man nevalgoma dauguma vyrų juo labai žavisi.
Turiu draugą gurmaną, kuris ragavęs ir krokodilo, ir ryklio, ir zebro, ir žirafos-jam viskas įdomu, bet ar skanu negaliu pasakyti :roll: .
Asmeniškai aš negaliu valgyti laukinių žvėrių ir paukščių mėsos (išskyrus fazaną), šlykštu ir nutrija, ir avis, ir ožka, ir ožkos pienas. Parašiau ir pagalvojau, kad nesuprantu kuo aš gyva atrodo,kad nieko nevalgau :?: :roll:
O iš tokių keistenybių kaip bulviniai blynai su kuo nors saldžiu (brrrrrrrr :? ) man dar teko matyt kaip troškintus su bulvėm ir spirgučiais raugintus kopūstus pasibarstydami cukrum valgo :roll: :? .

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-16 23:51

Man atrodo, valgytume viską,tik reikia priprasti. Aš, kai pirmą kartą nuvažiavau į Maskvą,mane pavaišino troškinta kiauliena su saldžiu padažu,razinomis-kaip nepatiko!Visai nesiderino mėsa su saldumynais. Antrą kartą ,kai paragavau,jau buvo visai nieko. Na ,o trečią,jau pati prašiau,kad paruoštu. :roll: Tas pats variantas ,tik atvirkštinis ,mano draugei iš Rusijos buvo su cepelinais Mes užtat ir nemėgstam tų visų egzotikų,nes pas mus jų nėra-mes nepratę! Mums bulves duok :!:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-18 08:27

cia tai tiesa ,as pirma karta kai buvau japonijoje irgi dauk ko negalejau netik valgyti bet ir kvapo pernesti o dabar jau 80%valgau ir skanu :wink:

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Kažkas neįprasto...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Dominik