Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Papuošalai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-07-03 12:42

Ramiai galiu praeit pro papuošalus, ko nepasakyčiau apie rankines, skareles, batelius ir....apatinį trikotažą.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-04 18:16

QUOTE(Kaciukai @ Jul 4 2005, 05:41 AM)
Inga, o kodel butent auksas? Kad geltonas? Kad brangesnis nei sidabras?
[right][snapback]57609[/snapback][/right]

Gal kad geltonas

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-04 19:01

galiu nesioti tik auksinius papuosalus,dar is visokiu karoliuku.o dabar svajoju apie perlu verini.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-04 19:37

nors turiu pridovanotų auksinių papuošalų-auskarų,žiedų,grandinėlių,bet visus mamai daviau nešiot.nepatinka man auksas.na,jei būtų baltas,dar jau dar,bet geltonas... mėgstu sidabrą ir šiaip baltą metalą.o papuošalų nevengiu pirkt ir "dirbtinių"-ne taip gaila,kai atsibosta.nors žiedus šiaip stengiuos turėt sidabrinius-kad pirštai nežaliuotų.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-04 20:54

O man dabar mixo periodas - mėgstu maišytus papuošalus, kur derinama baltas su geltonu auksu... Toks ir mano vestuvių žiedas

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-05 00:20

O aš iš viso jokių papuošalų nenešioju. Net vestuvinio žiedo. Trukdo man jie. Retkarčiais nebent - turiu tokį labai mielą bižuterinį masyvų žiedą, gavau dovanų iš vyro, kai buvome Vokietijoje

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-05 00:28

oi,kaip pažįstama.tik tavo jau didelė,o va manoji pamaiva...pasiima mano apyrankę ir deda ant kaklo,su smakru prispaudžia ir vaikšto.kažkada pradėjau girt-kokia graži,nai nai kamilė.tai kad pradėjo sukiotis,maivytis galvojau,apsim...iš juoko

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-05 01:55

Sidabro papuošalai labiau patinka, nors kartais norisi būtent auksinių papuošalų o kartais "užplaukia" jokių papuošalų nenešioju...

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-05 11:38

QUOTE(Corida @ Jul 4 2005, 07:54 PM)
O man dabar mixo periodas - mėgstu maišytus papuošalus, kur derinama baltas su geltonu auksu... Toks ir mano vestuvių žiedas 

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-22 23:20

O aš niekada nevaikštau be auskarų ir grandinelės ant kaklo, dar mėgstu grandinėles ant rankų, visi papuošalai sidabriniai arba balto metalo. Va, ko nenešioju tai žiedų, nežinau kodėl, bet noriu kuo greičiau juos nusiimt, tiesiog aš juos jaučiu ant pirštų (pvz grandinėles ant rankos nejaučiu, tiesiog pamirštu, kad užsidėjus).

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-22 23:30

O aš gal pirmą kartą po gerų penkerių metų vėl pamėgau papuošalus

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-01 23:27

Ziedu visai nenesioju..patinka,bet visus pametu...Net pati nejauciu kada..Kaip ir auskarus...taigi turiu galybe po viena...

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-01 23:38

Apelsincike, jei turi daug auskary po viena, galetume pasidalint su mano brangiausiu. Megsta nesiot viena, bet pamete TA, o kiti kazkaip nelima )

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-01 23:43

Kad taviskiui speju ala indiski/rytietiski nelabai...

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-15 17:43

Pauosalus dazniausiai darausi pati, nes pirktiniai kokie brangus bebutu nelimpa nors tu ka. Taip ir dulka sveicariskas laikrodis , sidabrinis verinys uzsidetas tik karteli ir daugybe kitu grozybiu. ka pasidarau nesioju kuo puikiausiai prie dzinsu, dovanoju daug ka draugems ir sesei nes labai jau graziai moka isprasyt.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-15 18:13

Labai faina, kad prisiregistravai. Sesė rašė, esi rankdarbių mėgėja? aš irgi. Papuošalus mėgstu ir aš darytis pati. Gal kitiems ir negražu, bet man jie patys gražiausi ir mieliausi. Tik gaila, kad Kaune nelabai žinau kur rasti karoliukų. Skaičiau Vilniuje yra nauja parduotuvė. vien karoliukai. JŪRATĖS AKMENĖLIAI lygtai vadinasi. Gal kam jau teko ten būti?

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-15 19:14

QUOTE(gudė @ Dec 15 2005, 04:13 PM)
Labai faina, kad prisiregistravai. Sesė rašė, esi rankdarbių mėgėja? aš irgi.  Papuošalus mėgstu ir aš darytis pati. Gal kitiems ir negražu, bet man jie patys gražiausi ir mieliausi. Tik gaila, kad Kaune nelabai žinau kur rasti karoliukų. Skaičiau Vilniuje yra nauja parduotuvė. vien karoliukai. JŪRATĖS AKMENĖLIAI lygtai vadinasi. Gal kam jau teko ten būti?
[right][snapback]119393[/snapback][/right]

Kaune tai sunkoka, yra hiper maximoj paciam gale tokia maza siuvimo priemoniu paduotuvele tai ten siek tiek yra karoliuku, o je siaip tai mes nepraeinam pro prastus pigius papuosalus, mat karoliukai juose geri, o ideja s..... tai ir persidarom, mano koks 80 % pacios daryti, tik paskutiniu metu esu aptingus

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-15 22:39

Labai didelis karoliuku pasirinkimas Rėdos parduotuves antrame aukste ir prie jo sagu parduotuveje.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-16 20:10

Idesiu as Gudes nuoroda:
Papuosaliukai

Beda tik, kad as ten nematau aprasymu - ideju yra, bet jas galima nusipirkti tik gatavas ar as ne ten ziuriu?

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-16 20:56

Gal tada šitą?

http://beadwork.about.com

Žiūrėjau MOST POPULAR / A-Z .

2

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
rimantukas 10men.