Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Papuošalai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 21:18

įdomu, kuo gi puošiasi mūsų mamos :roll:
pvz.,aš mėgstu sidabrinius papuošalus, turiu kelis žiedus ir auskarus vienus kitus ,retai juos keičiu :wink:
auksinių grandinėlių visokių ,apyrankių ,pakabukų turiu, bet jie gražiai sudėlioti , sukavoti.
brangių su visokiais brilikais papuošalų neturiu :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 23:58

Na, papuošalų turiu įvairiausių, bet labiausiai mėgstu tai grandinėlę ant kojos 8) Gaila, kad šiam dalykui pas mus tėra vienas sezonas, o ir tas pats šiemet niekam tikęs

Jei pilvukas būtų idealus, tai, jaučiu, dar būtinai įsiverčiau auskarą į bambą. Deja... Gal bent dukra kada nors tokią galimybę turės, jei jau mama nespėjo :cry:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 12:21

na, va, Corida, turi išskirtinį papuošalą -grandinėlę ant kojos.
aš neparašiau, jog mėgstu ir vertinu vienetinius papuošalus :roll: pagal užsakymą pagamintus, aišku, tai nepigu, bet tai mano :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 12:29

man gražu papuošalai kaip meno kūriniai, bet aš pati jų nenešioju, nes tada reikia ir atitinkamai apsirengti, o kai pagrindinė apranga džinsai......Žaviuosi moteriškėmis, kurios sugeba dailiai apsirengti ir pasipuošti, aš deja, ne iš jų tarpo.
:roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 23:50

Man labiausiai patinka sidabras. Būtinai nešioju po žiedą ant abiejų rankų ir grandinėlę (ant rankos ir ant kaklo). Ir...auksinius auskarus. Nešiočiau sidabrinius, bet ausys tik auksą priima. Išlepintos Ir su tokia ausim į mokyklą nuėjau. Atsimenu, kaip istorijos mokytoja į mane žiūrėjo... Tiksliau, į ausį...

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-09 09:46

Kažkada pirkau ir mėgau papuošalus, bet aš katastrofiškai viską pametu, - žiedai pas mane išgyvendavo ne ilgiau kaip mėnesį, nekalbant apie laikrodžius, taigi ir nutariau, - kam pinigus leisti vėjais, geriau nepirksiu. :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-19 23:28

Patinka vienas masyvus žiedas. Anksčiau mėgau tik sidabrą ir daug, o dabar nešioju ir sidabrą, ir balto aukso, ir geltono aukso dirbinius. Papuošalų kiekis ir rūšis visuomet priklauso nuo nuotaikos, aprangos ir dienos planų. Be papuošalų berods nesu buvusi nei dienos. Jaučiuosi lyg be rūbų.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-24 11:28

aš nenešioju vestuvinio papuošalo žiedo :shock: pati nžn kodėl.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-27 12:12

Anksčiau nešiojau tik sidabrinius žiedus (labai patinka sidabras), turiu ir pagal užsakymą pagamintų. Kai ištekėjau, pradėjau daugiau nešioti auksinius žiedus. Nežinau kodėl, bet jei auksinis žiedas, tai man turi būti kuklus, o sidabrinis masyvesnis. Taip gražiau. :roll:
Nenešioju grandinėlių ant kaklo. Kartais progoms užsidedu, bet kad su jom miegočiau ir maudyčiaus, tai ne

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-27 21:00

Turiu galybę sidabro papuošalų ir nedaug auksinių, bet bėgant metam šis santyklis pradėjo keistis. :roll:
Aš irgi noriu LABAI auskaro bamboje, ir nors pilvukas tam reikalui tiktų, labai bijau, kad ilgai gis. Bet jaučiu, kad pasibaigus maudymosi visokiuose vandenyse cezonui, eisiu įsiverti :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-27 23:23

Labai patinka sidabriniai papuošalai, bet kažkodėl visi nuo manęs ,,pabėga"- neliko nei vieno iš turėtų.
Tad dabar teturiu keletą auksinių... Tik vienas senas močiutės dovanotas žiedas, kuris šiaip man laisvokas, prieš didelę nelaimę pradeda siaubingai veržti. Jau keletą kartų taip buvo. Pagalvoju sau , kad darausi prietaringa kvaiša, bet pastebėjau, kad vengiu jį nešioti. :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-28 11:44

:shock: tai kodėl vengi nešioti, jei jis toks pranašiškas :?: :?: kaip tik reikia nešioti, tai visų nelamių ir bėdų išvengsi :wink: Nors aš tokiais dalykais netikiu :roll: .

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-28 12:17

turiu ne tiek ir daug papuosalu,taciau visio jie man yra labai prasmingi. Turiu keleta brangiu/prabangiu ziedu ir auskaru su opalais ir kitokiaias brangiais akmenimis,turiu menisku pakabuku,kuriu keleta parti pasigaminau. Grandineliu nenesioju,nes man jos kazkaip ne prie sirdies. gryno aukso nemegstu. Turiu ziedu,taciau jie yra maisyti su platina,tai palva yra labai grazi - skaisciai geltona.Labai megstu sidabra ir balta auksa.
Dazniausiai nesioju vestuvini zieda ir keleta sidabriniu ant kitos rankos su ivairiausiomis akutemis.Pritaikau menisku pakabuku ir atrodo - liuks :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-19 16:33

Ir mano mėgstamiausias metalas yra sidabras. Dažniausiai nešioju auskarus, o žiedų nemėgstu (tik vestuvinis ant piršto sėdi). Ir prie papuošalo priprantu taip, kad noris tik būtent tą kasdien nešioti, o visai be papuošalų jaučiuos kaip nuoga :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-12 15:13

aha,jolikuti,as ir jauciuosi nuoga,jei pamirstu namie nors viena is kasdien nesiojamu papuosalu...

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-12 21:51

nesioju auksinius auskarus(vienoje ausyje-viena,kitoje-tris .labiausiai megstu auksa... :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-13 16:11

Mano anyta del aukso pamisusi O man grynas tradicinis tamsiai geltonas auksas nepatinka. Turiu suzadetuviu zieda auksini,bet maysyta su platina,tai spalva labai grazi skaisti geltona. O vestuviu - balto aukso.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-21 23:14

Tuoj imsiu pavyduliauti JJ uz pranasinga zieda ir Saulytei uz deimantus papuosalai gana greit atibosta, o ir smagu tureti skiringu spalvu prie skirtingu rubu, taip kad ir perku visokiose ibero tipo parduotuvelese.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-22 09:10

Labiausiai megstu sidabrinius papuosalus , dideliu ziedus

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-03 11:36

Pati turiu auksinių papuošalų, sidabrinių tik kelis, nors anksčiau turėjau būtent šių daugiausia. Matyt pradėjau sent

1

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Liveta