Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Geri interneto puslapiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2011-12-26 01:04

:) Kadangi pastaruoju metu ieskai kai kuriu butines technikos daiktu namams tai uzeinu i varle.lt :) gal bus nuolaida mano ieskomai prekei.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2012-08-23 19:46

www.simka.lt  neblogu rubu parduotuve   ir kainos ner dideles....

O uzsienietem (airijoj gyvenacius) geras psl. www.littlewoodsireland.ie visokiu prekiu yr prisiregistravus duoda kredita dazniaus iki 400e tada gali apsipikt irk as menesi moki po truputi,atsiuntimas nekainuoja

Paskutinį kartą redagavo: rasarasa85 (2012-08-23 19:49)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2012-08-29 10:40

assorti.lt - didžiausias pasirinkimas vaikiškų prekių, pigios sauskelnės, skalbimo priemonės, buitinė chemija, kruopos, makaronai ir dar visokių reikalingų prekių. Dabar su lojalumo kortele dar pigiau gaunasi, plius kaupiasi pinigėliai nuo pirkinių sumos ir gali ją panaudoti apsipirkdamas, o pakvietus draugų ir nuo jų kapsi :)  http://www.assorti.lt/uzdirbu-pirkdamas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-08-29 10:51

Elektroninėje www.zaislaivaikams.lt parduotuvėje yra bene didžiausias žaislų pasirinkimas internete. Geros kainos. Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Čia rasite įvairiausių žaislų - ekologiškų, lavinančių, lauko, stalo žaidimų, konstruktorių, lėlių ir jų priedų, ir dar daug kitų prekių Jūsų vaikų svajonėms išpildyti.

Čia rasite įvairių prekių bene visoms amžiaus grupėms. Jums padės paieška pagal „Amžių“.

Prekių pristatymas per 1 - 2 darbo dienas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-07-25 21:28

http://mamukynas.blogspot.com/ 

Mamų padaryta, vaikų išbandyta, šeimos įvertinta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2014-02-26 00:18

Įdėsiu ir aš kelis puslapiukus, man labai patinkančius:

Vaistažolės- apie vaistažoles ir laiudiškus gydymo būdus.

Magneto terapija- apie magneto terapiją.

Treneris.net- apie sportą ir sveiką gyvenimo būdą. neblogų straipsnių yra        

Sveika oda- apie odos, plaukų priežiūrą ir odos ligas.

Ebay.com- ten tai visko yra pigiai pirkti.

nagelpilz  celiulitas nagelsvamp hämorrhoiden hongos en las uñas grzybica paznokci skin care

2015-05-31 18:10

Manau, kad ši forumo tema labai aktuali, internetu naudojasi vis daugiau žmonių. Pamenu kaip draugai jau turėjo internetą namuose, o iki mūsų dar nebuvo atvesta, kaip aš laukiau! O dabar Lietuva gali didžiuotis būdama interneto sklaidos reitingų viršūnėse :)  Dar va, įdomus post'as apie interneto sklaidą.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2017-03-31 21:54

Skanus receptai ir lengvai pagaminami tik dar nedaug įkelta:

Geri interneto puslapiai
" title="" />

2018-02-04 22:51

Aš dažniausiai viską perku šiuose parduotuvėse:

www.aliexpress.com - čia visokius niekučius perku, tik tiek, kad ilgai laukti kol atsiunčia...

keri.lt  - čia perku moteriškus rūbus. Esu pirkusi suknelę ir kelnes :)  

4

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Geri interneto puslapiai

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Meinardas